Podkategoria: Ubezpieczenia motoryzacyjne

 • Ubezpieczenia komunikacyjne OC

  Ubezpieczenia komunikacyjne OC »

  Jeśli nie posiadasz jeszcze ubezpieczenia swojego nowego samochodu, wejdź na nasz portal E-ACOC i porównaj wszystkie oferty. Gwarantujemy niskie składki OC, dobre warunki ubezpieczenia AC i ASS. Nie przepłacaj u pośredników – kup ubezpieczenia komunikacyjne online. Oferty takich ubezpieczycieli jak: Liberty direct, Generali, Benefia, PZU S.A. Sprawdźcie nas już teraz.

  Data dodania: 28 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Najtańsze OC AC

  Najtańsze OC AC »

  Ubezpieczenia samochodowe odpowiedzialności cywilnej, autocasco, assistance oraz następstw nieszczęśliwych wypadków – wszystkie oferty online. Zapewnij sobie najtańsze OC bez ruszania się z mieszkania. Motobiznes to najlepszy serwis finansowy dla zmotoryzowanych. W ofercie również kredyty samochodowe oraz leasing – zaufaj doradcom.

  Data dodania: 28 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tanie OC AC

  Tanie OC AC »

  Obecni ubezpieczenia komunikacyjne nie są tak samo tanie jak było to kilka lat temu. By znaleźć najlepszą opcję, należałoby poszukać w Internecie. Możecie to zrobić na naszej stronie poświęconej polisom OC, AC i NNW. Posiadamy duży wybór ubezpieczycieli tradycyjnych jak i direct – na telefon i przez Internet. Serdecznie polecamy i zapraszamy.

  Data dodania: 28 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Portal motoryzacyjny autoholik.pl

  Portal motoryzacyjny autoholik.pl »

  Portal motoryzacyjny autoholik.pl - motoryzacja to nasza pasja. U Nas prezentacje aut seryjnych i po tuningu, galerie, dane techniczne samochodów, moto sł‚ownik, forum motoryzacyjne, katalog firm motoryzacyjnych, ubezpieczenia komunikacyjne i inne ciekawe dział‚y.

  Data dodania: 07 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kalkulatory OC AC

  Kalkulatory OC AC »

  Weź sprawy we własne ręce i wykorzystaj kalkulatory OC do kupna najtańszego ubezpieczenia. Nasza strona pozwala kupić ubezpieczeni komunikacyjne przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jesteśmy doświadczonymi agentami od ponad kilku lat – wejdźcie i przekonajcie się jak tanie OC Można kupić właśnie w Internecie.

  Data dodania: 28 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie turystyczne w LINK4

  Ubezpieczenie turystyczne w LINK4 »

  Link4 to czołowa i jedna z pierwszych firm na rynku ubezpieczeń direct (przez Internet lub telefon) w Polsce, wielokrotnie wyróżniana nagrodami za ofertę i jakość usług. Warto zapoznać się z jej ofertą, bowiem należy do najtańszych, a zarazem najkorzystniejszych z punktu widzenia klientów wśród konkurencji. Niezwykle ciekawie prezentuje się ubezpieczenie OC w pakiecie, które oprócz standardu zapewnia klientom Program Pomocy z Samochodem Zastępczym i Assistance Opony. Jeszcze większe możliwości daje wykupienie ubezpieczenia AC i OC w pakiecie. LINK4 oferuje korzystne stawki, pełny zakres ochrony, szybką pomoc na drodze oraz obsługę na najwyższym poziomie. Na dodatek procedury w LINK4 są przyjazne dla Klienta, a zakup polisy czy likwidacja szkody zajmują krótką chwilę. W uzupełnieniu podstawowych ubezpieczeń firma poleca ubezpieczenia dodatkowe m.in.: Zielona Karta, Samochód zabytkowy, ubezpieczenie NNW, Kluczyki Plus, ubezpieczenie motocykla.

  Data dodania: 07 01 2014 · szczegóły wpisu »

Ubezpieczenia motoryzacyjne - nowa strona:

Adres:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki