Rombor - 
łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe


Podkategoria: Myjnie

 • Szczawnica naprawa samochodów

  Szczawnica naprawa samochodów »

  Firma oferuje szeroki wachlarz usług jak: pomoc drogowa, serwis samochodowy, wulkanizacja, awaryjne otwieranie samochodów, myjnia ręczna i samoobsługowa, pranie tapicerki samochodowej, sprzedaż części i akcesoriów samochodowych, sprzedaż opon. Staramy się dostosować do ich indywidualnych potrzeb i wszelkiego rodzaju zamówień. Cały czas poszerzamy zakres proponowanych przez nas usług. Nasz atut to wykwalifikowany personel, który służy radą w wielu sytuacjach. Naszą domena jest najwyższa jakość usług oraz miła i szybka obsług.

  Data dodania: 23 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Myjki parowe

  Myjki parowe »

  Ogromnym udogodnieniem w myjniach aut będą odpowiednie myjnie bezdotykowe, jak chociażby mobilne myjnie parowe, które poleca firma SteamArt Dodatkowo SteamArt. prezentuje inne sposoby dla firm, jak na przykład myjka parowa albo odkurzacze parowe, które pozwolą osobom pracującym albo zleceniodawcom na szybkie oraz wygodne czyszczenie samochodu. Na dodatek wszystkim systematycznym czy perspektywicznym odbiorcom przedsiębiorstwo SteamArt proponuje intratne stawki, co w większym stopniu zachęci każdego do firmowej palety ofertowej. Powinno się pokreślić, że firma używa innowacyjne urządzenia, które umożliwią polepszyć funkcjonowanie każdej myjni samochodowej. Z całego serca zapraszamy Państwa do obejrzenia wszechstronnego opisu atutów świetnych myjni bezdotykowych czy innych narzędzi, przedsiębiorstwo SteamArt jest do Państwa dyspozycji. Ich bardzo dobrą klasę oraz skuteczność doceniło już dużo firm i kupców indywidualnych. Firma SteamArt to znakomite przedsiębiorstwo, które poleca perfekcyjne myjki parowe będące nadzwyczaj konieczne dla mnóstwa grup. Dużo ciekawych informacji dotyczących firmy, a także propozycji znajduje się na stronie online steamart.pl. Zapraszamy!

  Data dodania: 22 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • KLIMRES Producent myjni

  KLIMRES Producent myjni »

  KLIMRES Myjnie Podkarpackie Sp. z o.o., jako wytwórca nowoczesnych i ekologicznych myjni samochodowych rozróżnia się niesłychaną dotąd elastycznością, a też fachowym stanowiskiem do interesanta. Wskutek temu zapewniamy każdemu naszemu klientowi sposobność doboru wiaty wedle prywatnego uznania. Naturalnie wszystko to, odbywa się na zasadzie szczegółowych wyjaśnień i po wcześniejszym uzgodnieniu sposobu prowadzenia instalacji wysokociśnieniowej, a też montażu adekwatnych obrotnic i innych składników myjni. Profesjonalnie podchodzimy do każdego zamówienia, wskutek czemu klienci są zadowoleni z naszych usług. Sprawdź naszą ofertę na witrynie WWW.

  Data dodania: 22 08 2013 · szczegóły wpisu »

Myjnie - nowa strona:

Adres:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki