Podkategoria: Kraków

« poprzednia strona · 2 · 3 · następna strona »
 • 4bella Internetowy sklep z kosmetykami

  4bella Internetowy sklep z kosmetykami »

  4bella. pl to kosmetyczny Sklep Internetowy online, w którym kupisz znakomite produkty z dostawą wysyłkową prosto do Ciebie. Wysyłka odbywa się poprzez sieć paczkomatów, a także kurierem. W naszym asortymencie znajdują się znane marki produktów dla każdego i na każdą kieszeń. Posiadamy bardzo bogatą ofertę, a w niej m. in. najlepsze kosmetyki, świece, pełna gama zapachów, akcesoria kosmetyczne, produkty chemiczne dla domu i ciekawą galanterię, zestawy prezentowe. Posiadamy produkty wielu marek tych bardzo znanych i mniej. Nieustannie pracujemy nad rozszerzeniem bazy towarowej. Informacje na temat nowości, aktualnych promocji i aktywnych kodów rabatowych znajdziesz na naszej stronie, na Facebooku i Instagramie.


  Data dodania: 14 04 2022 · szczegóły wpisu »
 • Wizytówki Kraków

  Wizytówki Kraków »

  Wizytówki Kraków w 24 godziny? Tak, teraz to możliwe - druk cyfrowy Kraków daje nieograniczone możliwości nawet od jednej sztuki. Wizytówki produkowane są na najlepszych papierach ozdobnych nawet do gramatury 400. Istnieje możliwość foliowania jednostronnie jak i zarówno dwustronnie, jest to doskonałe zabezpieczenie wizytówek ale również podwyższa atrakcyjność samego projektu. Ważnym elementem jest też sama jakość, poprzez to, że w naszym parku maszyn znajduje się najlepsza aktualnie maszyna drukująca na rynku, umożliwia nam to na uzyskanie powtarzalności jakości druku, spektrum koloru jest takie same jak przy druku offsetowym. Nowością i zarazem innowacją jest druk na papierze magnetycznym, czyli swoją wizytówkę możesz przykleić na lodówce, samochodzie i wszelkich rzeczach metalowych. A jeżeli masz dość papieru, wydrukuj swoje wizytówki na specjalnym plastiku z kolorem białym, idealne aby zaskoczyć swojego przyszłego Klienta.

  Data dodania: 16 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Masaż leczniczy Kraków

  Masaż leczniczy Kraków »

  Strona dyplomowanego masażysty Grzegorza Wawro.Funkcjonujący w Krakowie gabinet masażu Grzegorza Wawro oferuje rożnorodne techniki masażów: od masażu klasycznego poprzez relaksacyjny aż po bardziej nietypowe masaże takie jak: antycellutitowy, masaż olejkiem Thalgo a nawet masaż Ma-uri. Dokonywane masaże wywołują pozytywny wpływ na stan zdrowia. Dotyczy to zwłaszcza dolegliwości mięśni, stawów, chorób reumatycznych i cywilizacyjnych. Masaż tradycyjny uelastycznia mięśnie, osłabia zwyrodnienia stawów, redukuje stres i polepsza sen. Oprócz walorów leczniczych masaże polepszają ogólne samopoczucie. Działanie relaksacyjne charakteryzuje niemal każdy rodzaju masażu a zwłaszcza masaże relaksacyjne. Nadto szczególne typy masażów dają specyficzne skutki jak np. likwidację cellulitu, szybszą regenerację czy polepszenie krążenia. Jeżeli poszukujesz szczególnych masaży, lub masażu relaksacyjnego w Krakowie to salon masażu Grzegorza Wawro jest ciekawą ofertą.

  Data dodania: 30 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Producent jaj w proszku

  Producent jaj w proszku »

  Basso jest producentem sproszkowanych i płynnych pasteryzowanych przetworów jajowych. Oferuje Produkty suszone takie jak jajko w proszku, żółtko w proszku, białko w proszku, białko w proszku wysokopieniste, albumina wyskokopienista oraz produkty płynne pasteryzowane takie jak masa jajowa, żółtka jaj, białka jaj. Firma starannie selekcjonujemy surowiec - świeże jaja kurze, pochodzące jedynie od producentów jaj, którzy są pod stałym weterynaryjnym nadzorem. Posiada również własne laboratorium wyposażone w specjalistyczny sprzęt, co pozwala nam na szybką i precyzyjną analizę fizykochemicznych parametrów naszych produktów. Każda wyprodukowana partia towaru opatrzona jest we wszystkie niezbędne świadectwa kontroli jakości.

  Data dodania: 14 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sala konferencyjna Kraków

  Sala konferencyjna Kraków »

  Klikając na konkretny obiekt ujrzysz dużo więcej potrzebnych wiadomości w związku z zapleczem konferencyjnym. Nie wolno będąc w Krakowie nie ujrzeć smoka wawelskiego czy kościoła Mariackiego. Niesamowicie istotne jest, by na konferencje pojechać w pełni przygotowanym. Popularny portal, na jakim masz szansę umieścić swe ogłoszenie o ośrodkach konferencyjnych. Kraków proponuje gościom wydatną liczbę atrakcji, toteż skorzystaj z nich. W największych miastach naszego kraju takich jak Kraków można ujrzeć wiele ciekawych atrakcji. Na serwisie dowiesz się, jakie konferencje mają miejsce w Krakowie w najbliższym okresie.

  Data dodania: 13 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • OKU-LAR Laryngolog Kraków

  OKU-LAR Laryngolog Kraków »

  Centrum Medyczne Larmed jest dzisiejszym centrum opieki laryngologicznej i okulistycznej, który mieści się w Krakowie obok ulicy Lwowskiej 17/1. Zaświadczamy usługi związane z poradnią laryngologiczną i okulistyczną, a dodatkowo zabiegi w zakresie podniebienia miękkiego, zabiegi mikrochirurgiczne na strunach głosowych, operacje przetok i torbieli szyjnych, obszerne zabiegi onkologiczne w zakresie gardła, krtani i szyi. Przyjmujemy pacjentów wyłącznie w poniedziałki i piątki w godzinach od 14 do 17. Rekomendujemy zapisy do ekspertów pracujących w Centrum Medycznym Larmed telefonicznie. Nasi konsultanci są do dyspozycji codziennie od 10 do 18. Więcej na WWW.

  Data dodania: 22 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Know-how cynkowania ogniowego

  Know-how cynkowania ogniowego »

  Chem-Protect wspiera cynkowanie ogniowe, które jest najefektywniejszą oraz najtańszą metodą zabezpieczania stali przed korozją. Lata doradzania oraz prowadzenia dostaw w zakresie tej technologii przez firmę Chem-Protect gwarantują, że wykorzystanie naszej oferty zapewnia otrzymanie powłoki cynkowej o najwyższej jakości oraz najwyższej trwałości.Proces nakładania powłok cynkowych jest dla naszej firmy priorytetową technologią, którą rozwijamy oraz dla której jest tworzona nasza oferta. Albowiem cynkowanie jest procesem zapewniającym najtańszą oraz bardzo trwałą ochronę stali przed korozją.Nasza oferta jest odpowiednio dostosowywana do potrzeb naszych klientów, jednak zawiera w sobie głównie rozwiązania takie jak m.in.:[*]PRODUKTY CHEMICZNE I SUROWCE[*]URZĄDZENIA I MASZYNY[*]ROZWIĄZANIA BHP I EKOLOGICZNENasze propozycje technologiczne dobieramy w zależności od potrzeb naszych klientów, którym gwarantujemy kompleksowe zaopatrzenie oraz doradztwo odnośnie obróbki chemicznej. Właściwe cynkowanie ogniowe powinno być bowiem prowadzone przy jednoczesnym wykorzystaniu wielu procesów wspomagających otrzymywanie idealnych powłok, jak np: odtłuszczanie, trawienie, pasywacja oraz topnikowanie.Chem-Protect ma możliwość dostarczenia Państwu najlepszych rozwiązań technologicznych w kwestii procesu cynkowania jak i również w kwestii pozostałych procesów obóbk chemicznej wykorzystywanych podczas kompleksowego nakładania powłok ochronnych. Umożliwiamy modernizacje, optymalizacje oraz usprawnienia procesów obróbki chemicznej dążące do:[*]Doboru odpowiednich produktów oraz ich stężeń[*]Optymalizacji czasów zanurzania oraz temperatur [*]Regulacji oraz kontroli powstających struktur i budowy fazowej powłok[*]Zapobiegania pęcherzenia i odpryskiwania powłok [*]Przeciwdziałania powstawaniu białej rdzy i cynkatu[*]Unikania ciekłometalicznej korozji naprężeniowej

  Data dodania: 29 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Cognity Szkolenia Kraków

  Cognity Szkolenia Kraków »

  Czego nauczysz się idąc na szkolenie Excel? Oczywiście w zależności od stopnia zaawansowania kursu możesz nabyć inne umiejętności.
  Kurs Excel Podstawowy umożliwi Ci zaznajomienia się ze środowiskiem Excel, skrótami klawiaturowymi umożliwiającymi szybszą pracę w programie Excel. Poznasz operacje na danych, formatowanie komórek, a także formatowanie warunkowe, które pomoże Ci szybko wydobyć dane, których potrzebujesz. Już na tym poziomie Szkolenie Excel pomoże Ci nauczyć się podstawowych funkcji Excela takich jak m.in. SUMA, MAX, ŚREDNIA, ILE.LICZB.
  Program Access jest jednym z najbardziej niedocenianych elementów pakietu Ms Office. Niewiele osób wie, że właśnie ten program daje możliwość tworzenia lepszych niż Ms Excel baz danych. Szkolenie Access na poziomie Podstawowym jest wprowadzeniem do możliwości tego programu. Program, który proponuje Kurs Access porusza m.in. takie zagadnienia, związane z obsługą Accessa, jak kreator i szablony tabeli, operacje na rekordach i polach, operacje na danych, kreowanie formularzy, używanie obiektów kontrolnych, kreator kwerend, rodzaje i budowanie kwerend, tworzenie raportów, obliczenia matematyczne w raportach.
  Kurs Access Zaawansowany uzupełnieni wiedzę, którą można zdobyć w trakcie szkolenia Access Podstawowy. W jego trakcie uczestnicy lepiej poznają zagadnienia związane z edycją i tworzeniem bardziej rozbudowanych tabel. Nauczą się także używać opcji kwerend włącznie z Kwerendami z wykorzystaniem języka SQL. Dowiedzą się także jak przygotować bazy danych dla innych użytkowników. Poznają też zaawansowane opcje raportów i formularzy.

  Data dodania: 16 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biura do wynajęcia Kraków

  Biura do wynajęcia Kraków »

  Herbewo International S.A. trudni się administrowaniem nieruchomościami, zarówno własnymi, jak i zawierzonymi. W zakresie swojej działalności prowadzi również wynajem lokali handlowych i mieszkań w różnych obszarach Krakowa. Herbewo to także firma z tradycjami, która na zawsze wpisała się w krajobraz Krakowa. Funkcjonująca od 1992, powstała na podwalinach dawnej Spółki Herbewo, która swoją działalność wiodła w dwudziestoleciu międzywojennym, wytwarzając tutki i bibułki papierosowe. Obecnie Herbewo to rozpoznawalna i szczycąca się szacunkiem firma, zapewniająca jak najwyższą jakość swoich usług.

  Data dodania: 21 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sushiro - pyszne i zdrowe sushi Kraków

  Sushiro - pyszne i zdrowe sushi Kraków »

  Sushi to na pewno zdrowe i pyszne potrawy, które polecamy spróbować każdemu. Coś co od dawna jest niezastąpione to niewątpliwie sushi na telefon. Kraków to miasto, w którym działa firma Sushiro, która specjalizuje się w w tej dziedzinie kulinarii pod okiem sushimastera. Skład sushi jest przez nich szczegółowo przemyślany, a wszelkie produkty są świeże. Zarówno ryż, ryby, czy też wodorosty nori mają pełno wartości odżywczych, a to właśnie one składają się na sushi. Kraków jest miastem gdzie firma działa oraz dowozi jedzenie do mieszkania. Sushi z dowozem Kraków to główna usługa naszej restauracji, która jest dość popularna wśród klientów, a to dlatego, że dostawa jest szybka i sprawna.

  Data dodania: 23 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Meble Eventowe

  Meble Eventowe »

  Planujesz niezapomniany event? Zorganizuj go razem z naszymi meblami i dekoracją eventową. Sofy, pufy, fotele, meble LED, lustra, namioty, dekoracja kwiatowa, dywany, wykładziny itp. Zapewniamy pełne wyposażenie oraz doświadczenie, które zdobywamy przy realizacji wielu imprez. Stawiamy na jakość naszych mebli oraz wyselekcjonowany asortyment. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 23 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Kraków

  Mieszkania Kraków »

  Nowoczesne biuro nieruchomości jakim jest Emmerson SA zaprojektowało przyjazny w użyciu serwis nieruchomości, gdzie znajdą Państwo między innymi: bloki mieszkalne, domy wielo oraz jednopiętrowe, budynki biurowe, hale magazynowe, mieszkania wielopiętrowe, lokale użytkowe, grunty, działki, pawilony wystawiennicze oraz handlowo-usługowe zlokalizowane na terenie miasta Kraków. Agencja oferuje wynajem, sprzedaż, zakup oraz pośrednictwo nieruchomości. Serwis napisany jest w nowoczesnym języku html, co przekłada się na zadowolenie każdego internauty.

  Data dodania: 23 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia specjalistyczne Kraków

  Tłumaczenia specjalistyczne Kraków »

  Agencja Best Text świadczy profesjonalne usługi tłumaczeń pisemnych i korekt tekstów specjalistycznych. Posiadając punkt odbioru dokumentów w Krakowie, stoi otworem dla mieszkańców Grodu Kraka oraz licznych firm Małopolski i Górnego Śląska. Firma dostarcza tak tłumaczenia przysięgłe, jak też tłumaczenia nieuwierzytelnione. Podstawową specjalizacją biura są tłumaczenia medyczne i techniczne. W ofercie firmy Best Text wśród przykładów tłumaczeń tekstów technicznych z pewnością na ważnym miejscu plasuje się tłumaczenie instrukcji obsługi różnego rodzaju sprzętu elektronicznego sterowanego oprogramowaniem komputerowym, np. aparatury medycznej i pomiarowej, tudzież ciężkich pojazdów i maszyn, np. dźwigów, kombajnów, samolotów itp., tłumaczenie katalogów produktów czy nawet wbrew pozorom dość wymagające tłumaczenie CV eksperta. Krótkie terminy oczekiwania, możliwość zamówienia obróbki grafiki tłumaczonych podręczników użytkownika, konkurencyjne warunki cenowe i miła obsługa niewątpliwie przemawiają na korzyść firmy z domeną pod adresem besttext.pl. Zajrzyj na stronę internetową i przeprowadź samodzielną wycenę tłumaczenia online!

  Data dodania: 14 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Boiska sportowe, nawierzchnie drogowe

  Boiska sportowe, nawierzchnie drogowe »

  Jako Arma Asphalt Engineering oferujemy usługi z zakresu budowy i wykończenia dróg i mostów, dachów i hydrolizacji, a także obiektów sportowych. Jesteśmy także dystrybutorem różnych artykułów budowlanych przeznaczonych na nawierzchnie oraz dachy. Proponujemy np. kolorowe oznaczenia poziome dróg i alejek, materiały do remontu dachów, kolorowe nawierzchnie na boiska itp. Dobro i interes klienta stawiamy przez cały czas na pierwszym miejscu, dlatego odróżniamy się solidnością, jakością i fachowością. Jesteśmy wykonawcą i dostarczycielem, któremu może zawierzyć każdy, komu zależy na pewności inwestycji.

  Data dodania: 14 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat w Gliwicach i Zabrzu

  Adwokat w Gliwicach i Zabrzu »

  Jako Kancelaria Adwokacka Grażyna i Damian Tomanek funkcjonujemy na rynku od 1999 roku, mając biuro w Zabrzu oraz oddział w Gliwicach. Zatrudniamy jedynie prawdziwych specjalistów, którzy do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie i na pierwszym miejscu stawiają jego dobro. Od tej dobrej strony daliśmy się już poznać. Nasze usługi świadczymy zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Zajmujemy się prawem budowlanym, kwestiami odszkodowań, podejmujemy się spraw karnych, spadkowych, rodzinnych, pracowniczych i innych. Kooperujemy z kancelariami z Niemiec i Wielkiej Brytanii, a także z zaufanymi psychologami, mediatorami i rzeczoznawcami.

  Data dodania: 14 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Strony Internetowe

  Strony Internetowe »

  Profesjonalna prezentacja firmy w internecie to budowanie zaufania i dostęp do nowych odbiorców. Przemyślane projekty i rzetelne wykonanie to cechy szczególne naszych realizacji. Oferujemy tworzenie stron www, pozycjonowanie, wycieczki wirtualne, panoramy sferyczne 360, identyfikację wizualną fachowo i na czas.

  Data dodania: 27 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • KAWIORSKI WOJCIECH proktolog kraków

  KAWIORSKI WOJCIECH proktolog kraków »

  Krakowski gabinet chirurgiczny, na którego czele stoi specjalista chirurg oraz gastrolog podkreśla że w profilaktyce zdrowotnej (z uwzględnieniem profilaktyki nowotworowej czy leczenia) niezwykle istotne jest badanie oraz diagnozowanie zaburzeń motorycznych górnych ewentualnie dolnych odcinków układu pokarmowego, a także innych dolegliwości - zgagi i refluksu, hemoroidów, zwężenia przełyku lub jego uchyłków, a także schorzeń odbytu oraz odbytnicy. Funkcjonująca w Krakowie placówka przygotowana jest do przeprowadzania badań i rozróżniania schorzeń i ich leczenia. Z całkowitą propozycją gabinetu chirurgii ogólnej oraz nowotworowej można zapoznać się przez stronę WWW.

  Data dodania: 01 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • GEMINI Usg ginekologiczne kraków

  GEMINI Usg ginekologiczne kraków »

  W Krakowie posiada swą siedzibę Zakład Opieki Zdrowotnej Gemini. Zajmujemy się realizowaniem badań ginekologicznych oraz położniczych, a dodatkowo badaniem stawów biodrowych u niemowląt. Wykorzystujemy przy tym z rozmaitego typu ultrasonografów cyfrowych. Przeprowadzamy również badania przy wykorzystaniu elastografu cyfrowego. W przychodni pracują lekarze specjaliści endokrynolodzy, ginekolodzy i ortopedzi. Rozporządzamy gabinetem medycyny estetycznej, w którym dostępne są zabiegi z obszaru kosmetologii oraz bezpieczne materiały medyczne dla poprawy urody twarzy i wyglądu całego ciała. Szczegółowe informacje na temat przychodni Gemini są dostępne na witrynie internetowej.

  Data dodania: 03 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • IGNATIANUM psychologia Kraków

  IGNATIANUM psychologia Kraków »

  Akademia Ignatianum to uczelnia wyższa, która ma swą siedzibę w Krakowie. Studenci mogą kształcić się w niej na Wydziale Filozoficznym lub Pedagogicznym - na takich kierunkach jak na przykład filozofia, psychologia, politologia i administracja. Rekrutacja obejmuje studia pierwszego i drugiego stopnia, a także studia doktoranckie na kierunkach pedagogika, filozofia oraz kulturoznawstwo. Zapewniamy odpowiednią kadrę wykładowców otwartą na pytania studentów oraz dobrze wyposażoną bibliotekę wraz z czytelnią dostępną dla wszystkich. Jesteśmy wyższą uczelnią kościelną z prawami państwowymi. By dowiedzieć się więcej, wejdź na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 11 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • EKT liczniki cyfrowe

  EKT liczniki cyfrowe »

  Przedstawiamy Państwu firmę inżynierską EkT, jaka zajmuje się sporządzaniem wysokiej klasy systemów automatyki przemysłowej. Siedziba nasza mieści się w Krakowie. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem OMRON Electronics. Prowadzimy sprzedaż wysokiej jakości czujników pomiarowych, optycznych, indukcyjnych i światłowodowych. Oprócz tego zakupić u nas można nowoczesne enkodery, liczniki cyfrowe dodatkowo regulatory temperatury. Zatrudniamy grono doświadczonych inżynierów, jacy dają wsparcie techniczne również doradztwo swoim klientom. Świadczmy szkolenia branżowe. Tworzymy wysokiej klasy systemy automatyki przemysłowej. Szczegóły na witrynie.

  Data dodania: 11 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • HART guma w arkuszach

  HART guma w arkuszach »

  Osoby indywidualne i przedsiębiorstwa, które są zainteresowane nabytkiem wysokiej jakości produktów ze stali oraz metali niezależnych, zapraszamy do współpracy ze sklepem internetowym firmy Hart Centrum Metali Nieżelaznych. Prowadzimy sprzedaż internetową produktów metalowych, które są powszechnie używane w różnych obszarach przemysłu. Sprzedajemy między innymi wyroby z aluminium, brązu, cyny, miedzi, mosiądzu i ołowiu. Mogą u nas Państwo zamówić blachy aluminiowe, ryflowane, miedziane, kątowniki, armaturę kwasoodporną, dodatki meblowe, środki chemiczne wykorzystywane przy pracach z metalami i inne produkty. Pełna oferta jest na stronie.

  Data dodania: 16 07 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2 · 3 · następna strona »

Kraków - nowa strona:

Adres:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki