Podkategoria: Modelki

 • Pieczątki tarnów

  Pieczątki tarnów »

  Laser centrum to zespół istniejący przy firmie reklamowej Elgraw, pochodzącej z Tarnowa. W swojej bogatej propozycji ma do przedstawienia wszechstronną obróbkę materiałów laserem CO2. Świadczy usługi z zakresu cięcia i grawerowania laserowego, takich materiałów jak: laminaty, plexi glas, materiały z drewna i drewno podobne, skóra naturalna oraz wiele innych. Jest również sprzedawcą pieczątek, szyldów reklamowych i różnego typu tabliczek, które w ostatnich latach zyskały ogromną renomę. Jeśli chcesz by twoje zlecenie było zrobione błyskawicznie i w sposób nie budzący jakichkolwiek zastrzeżeń, niezwłocznie skonsultuj się z pracownikami laser centrum.

  Data dodania: 20 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rubymodels.pl

  Rubymodels.pl »

  Ruby Models to agencja modelek założona w Warszawie. To tutaj, a także na terenie całej Polski i poza jej granicami oferujemy naszym klientom profesjonalne wsparcie. Sesje zdjęciowe dla magazynów, projektantów oraz agencji reklamowych, wydarzenia sportowe i promocyjne, pokazy mody czy spoty reklamowe – jesteśmy w stanie zapewnić Państwu pełną obsługę! Współpracowaliśmy między innymi z takimi firmami jak Orange, Wawel, Answear.com, Simple, Reporter, Top Secret czy Martini. Zapraszamy do Ruby Models!

  Data dodania: 12 11 2014 · szczegóły wpisu »

Modelki - nowa strona:

Adres:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki