Rombor - 
łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe


Podkategoria: Wydarzenia

 • Katastrofy

  Katastrofy »

  Strona powstała po to by informować o katastrofach,które wystąpiły na Ziemi oraz o różnych tragicznych wydarzeniach.
  Celem twórców jest przekazanie tych informacji w jak najbardziej zwięzłej formie, po to by czytelnicy byli na bieżąco z wydarzeniami a przy tym nie musieli marnować swojego cennego czasu.
  Prawie każda informacja będzie miała link uzupełniający, jeśli ktoś będzie potrzebował się czegoś więcej dowiedzieć na temat danego wydarzenia.

  Data dodania: 08 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wypożyczalnia krzeseł

  Wypożyczalnia krzeseł »

  WynajemKrzesel.pl - wypożyczalnia krzeseł. Oferujemy usługi w zakresie wynajmu sprzętu i organizacji imprez typu: konferencje, warsztaty, spotkania pracownicze. Posiadamy 2000 szt. takich samych krzeseł czarnych. Krzesła możemy stosować w dowolnych miejscach (wewnątrz i na zewnątrz), bez względu na porę roku. Wypożyczalnia oferuje kompleksową obsługę która zawiera transport, wnoszenie rozkładanie i składanie. Krzesła możemy łączyć. A także: scenę, podesty sceniczne, mównice, mobilne wieszaki odzieżowe, słupki odrodzeniowe żółto czarne i stalowe, oświetlenie, nagłośnienie, itp. Zapraszamy do współpracy firmy, urzędy i organizacje.

  Data dodania: 18 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Cocktail - Pracownia

  Cocktail - Pracownia »

  Cocktail – Pracownia zajmuje się kreacją wydarzeń wyjątkowych. Zespół posiada umiejętności oraz doświadczenie zdobyte dzięki organizacji licznych przyjęć dyplomatycznych, oficjalnych gali i cocktaili biznesowych. Z powodzeniem wcieli w życie Twoje wizje lub też stworzy dla Ciebie zupełnie wyjątkowe wydarzenie. Od koncepcji po logistykę, wszystko zgodnie ze sztuką protokołu dyplomatycznego.
  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Data dodania: 14 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Polska Prezydencja UE 2011

  Polska Prezydencja UE 2011 »

  Serwis informacyjny poświęcony Programowi Kulturalnemu Polskiej Prezydencji Unii Europejskiej w 2011. Portal zawiera kalendarium wraz z wiadomościami o wydarzeniach kulturalnych w Polsce oraz obecności polskiej kultury na świecie. Informacje o koncertach, festiwalach, pokazach, projekcjach, wystawach, spotkaniach i innych projektach związanych z wszelkimi dziedzinami kultury. Literatura, muzyka, teatr, film, malarstwo, rzeźba, design, architektura, projekty interdyscyplinarne.

  Data dodania: 22 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Częstochowskie Informacje Czest.Info

  Częstochowskie Informacje Czest.Info »

  Częstochowskie Informacje Czest.Info, to lokalny portal informacyjny, dostarczający aktualności z miasta Częstochowy i regionu. Stale aktualizowany serwis z najważniejszymi wydarzeniami, imprezy kulturalne, sportowe (Włókniarz, AZS) oraz informator miejski. Codziennie nowe materiały prasowe, premiery filmowe, premiery książek, nowe oferty pracy, ciekawostki z miasta i regionu. Dodatkowo ważne informacje dla odwiedzających miasto turystów i pielgrzymów z całego świata, mapa Częstochowy i atrakcje turystyczne, zawsze aktualna informacja o pogodzie w mieście. Oferty firm z Częstochowy i okolic, a także możliwość umieszczenia swoich reklam i ogłoszeń.

  Data dodania: 30 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wypadki samochodowe, pożary

  Wypadki samochodowe, pożary »

  Codziennie aktualizowane informacje kryminalne z Polski. Utrudnienia na drogach, wypadki, kolizje. Działania służb ratowniczych: pogotowia, straży pożarnej i policji. Zobacz jak policja walczy z przestępczością, ustala przyczyny wypadków drogowych z udziałem tirów, motocyklistów, pieszych. Pościgi za przestępcami, namierzanie przemytów i nielegalnych upraw roślinnych. Straż pożarna w akcji: gaszenie pożarów, pomoc ofiarom wypadków i zabezpieczanie miejsca zdarzenia. Podstawowe informacje o numerze alarmowym 112, który ratuje życie w całej Unii Europejskiej. Na stronie pożary, wypadki motocyklowe, przestępczość.

  Data dodania: 25 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Jasnowidz Warszawa

  Jasnowidz Warszawa »

  Kiedy zawodzą tradycyjne metody leczenia, warto zapoznać się z tymi, które nie są uznawane przez oficjalną medycynę. Niekonwencjonalne zabiegi w bardzo wielu przypadkach okazują się być zadziwiająco efektywne. Bardzo dobry uzdrowiciel to pomoc dla ludzi, którzy zawiedli się na lekarzach. Ze 100% pewnością trzeba pamiętać, iż choroby typu AIDS są nie do wyleczenia nie tylko poprzez tradycyjna medycynę, niemniej jednak i uzdrowicieli. Jednak uzdrowicielo genialny pomysł na to, żeby wyleczyć się z w ogromnej liczbie przypadków spotykanych infekcji. Mężczyźni i kobiety, które chciałyby nauczyć się, jak własnymi siłami panować nad własnym ciałem, powinna zainteresować medytacja której warsztaty organizowane są regularnie i cieszą się sporym zainteresowaniem osób, którym nieobojętne jest własne zdrowie.

  Data dodania: 27 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • E-newsy

  E-newsy »

  Strona internetowa www.enewsy.pl to zbiór najnowszych informacji o wydarzeniach, jakie mają miejsce w stolicy Polski. W poszczególnych zakładkach, publikowane są tam newsy dotyczące atrakcji dla mieszkańców tego miasta, projektów politycznych, wypadków na stołecznych ulicach czy zbrodni kryminalnych.

  Data dodania: 07 09 2016 · szczegóły wpisu »

Wydarzenia - nowa strona:

Adres:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki