Rombor - 
łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe


Podkategoria: Oprogramowanie

« poprzednia strona · 4
 • Testuj.pl - testowanie oprogramowania

  Testuj.pl - testowanie oprogramowania »

  Jakość w aplikacjach jest jednym z najważniejszych aspektów podczas ich tworzenia. Odpowiednio wcześniej wykryte i poprawione błędy pozwalają na uniknięcie poważnych konsekwencji. Dlatego też coraz większy budżet przeznaczany jest na testowanie. Nasza firma testuj.pl zajmuje się przeprowadzaniem właśnie takich testów. Współpracujemy z ponad 330 testerami z certyfikatem ISTQB, a każdy z naszych klientów ma swojego dedykowanego koordynatora z certyfikatem ISTQB Advanced Level. Wykonujemy testy bezpieczeństwa, czyli testy podatności aplikacji na ataki hakerów czy inne zagrożenia. Testujemy również aplikacje mobilne. Posiadamy szeroką gamę urządzeń mobilnych i systemów operacyjnych, z których korzystamy. Możemy przetestować aplikację na systemie Android, Windows Phone czy iOS.

  Data dodania: 14 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Pakiet biurowy Office 365

  Pakiet biurowy Office 365 »

  Jeżeli chcą Państwo usprawnić pracę na komputerze w swojej firmie oraz zwiększyć mobilność swoich pracowników to najnowszy pakiet Office 365 z pewnością pomoże wam osiągnąć ten cel. Onex Group to rzetelna i godna zaufania firma, która od bardzo wielu lat oferuje swoim klientom wysokiej jakości produkty w bardzo przystępnej cenie. Jako jedna z niewielu firm w naszym kraju oferujemy swoim klientom fachową pomoc przy migracji i wdrożeniu pakietu Office 365 oraz profesjonalne szkolenia online z aplikacji, które wchodzą w skład Office 365.

  Data dodania: 11 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kpir program SKP mała księgowość

  Kpir program SKP mała księgowość »

  Księgowość to jeden z najbardziej podstawowych elementów każdej prawidłowo funkcjonującej firmy. Od sprawności kierowania nią w istotnym stopniu zależy to, czy dane przedsiębiorstwo będzie w stanie zagwarantować swemu właścicielowi rzeczywiście zadowalające zyski. Nie jest to jednak prosta sprawa, gdyż księgowość najczęściej stanowi bardzo rozbudowaną dziedzinę. W jaki więc sposób można sobie poradzić z szeregiem trudności i ogromnymi stosami dokumentów, jakie zwykle są z tym związane ? Odpowiedzią mogą być narzędzia takie jak mała księgowość program SKP - Super Księga Podatkowa. Ta proste na pozoru aplikacja jest bardzo przydatna dla wszystkich przedsiębiorców.
  Kpir program SKP mała księgowość mieści w sobie wszystkie funkcje, jakie tylko mogą być konieczne do sprawnego zarządzania księgowością w konkretnej firmie. Bardzo wiele na temat jego funkcjonalności mówi sam tylko fakt, że jest on dostępny w dwóch wersjach: dla przedsiębiorstw oraz dla biur rachunkowych. W przypadku tych drugich stuprocentowa niezawodność jest niezwykle istotna, gdyż biura takie zazwyczaj ponoszą odpowiedzialność za swoich klientów. Ten kpir program księgowy może być bardzo użyteczny także dla przedsiębiorców. Nie jest on szczególnie skomplikowany w obsłudze, zatem właściwie każdy będzie mógł sobie z nim poradzić.
  Jak zatem widać, mała księgowość program Super Księga Podatkowa może być niesamowicie pomocnym narzędziem zarówno w przedsiębiorstwie, jak i w biurze rachunkowym. Jeśli ktoś chce w jak największym stopniu ułatwić sobie prowadzenie swojej działalności gospodarczej, to jak najbardziej powinien zainteresować się nim bliżej. Warto sięgnąć po wersję testową, która w okresie dwóch miesięcy jest za darmo, i sprawdzić jak działa i jak użyteczny jest ten kpir program księgowy.

  Data dodania: 10 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie stron internetowych

  Tworzenie stron internetowych »


  Strona internetowa jest wizytówką internetową firmy specjalizującej się w tworzeniu stron WWW. W serwisie znajdziesz informacje o wykorzystywanych przez firmę technikach, poznasz historię powstania sieci internetowej, dowiesz się więcej o nas. Strona zawiera szczegółową ofertę dotyczącą projektowania stron internetowych. Możesz zobaczyć co potrafimy. Wystarczy udać się do działu portfolio, a tam znajdziesz nasze wybrane realizacje, obrazujące jakość naszej pracy oraz umiejętności. Na witrynie prowadzimy również bezpłatny dział „Laboratorium”, w którym udostępniamy naszą pracę w ogólnodostępnym kodzie opensource. W tej zakładce publikujemy przeróżne wtyczki, szablony. Jeżeli przekonała Cię firmowa oferta lub masz dowolne pytania, zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 19 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Navireo- system ERP

  Navireo- system ERP »

  Navireo- to przyjazny system informatyczny wspomagający zarządzanie. Został stworzony z myślą o firmach wymagającego indywidualnego podejścia. Sprawdza się przedsiębiorstwach o różnych formach organizacyjno-prawnych. Główne korzyści z zastosowania to: zwiększenie efektywności sprzedaży, lepsze wykorzystanie zasobów, zmniejszenie kosztów, lepsze zarządzanie magazynem czy usprawnienie obiegu dokumentów. Niewątpliwą zaleta jest również szybki proces wdrożenia systemu.

  Data dodania: 30 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Norma szkolenia

  Norma szkolenia »

  Najlepsze programy do kosztorysowania norma tylko w firmie Norma. Oferujemy zarówno dostarczenie oprogramowania typu norma standard, norma expert jak i norma pro oraz dostarczamy szkolenia norma standard. Dlatego jeżeli interesują Ciebie najlepsze programy do kosztorysowania, niezbędny jest system Norma Gdynia to wybieraj usługi Penta

  Data dodania: 08 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Aplikacje dla biznesu - Softwarehut

  Aplikacje dla biznesu - Softwarehut »

  Nasza firma Softwarehut oferuje nowatorskie rozwiązania związane z branżą it. W ofercie znajdziecie Państwo nowoczesne rozwiązania m. in. z tematyki aplikacji mobilnych, tworzenia, nowoczesnych systemów LIMS systemów Supply Chain Management, applikacji na zamówienie i outsorsowaniu usług informatycznych. Outsourcing usług informatycznych polega na tworzeniu skomplikowanych systemów it pod wymagania klientów. Jesteśmy w stanie dostosować dedykowane aplikacje internetowe dla potrzeb firm praktycznie z każdej dziedziny.

  Data dodania: 29 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Trialo - obsługa IT Wrocław

  Trialo - obsługa IT Wrocław »

  TRIALO- Razem uczynimy Twoją infrastrukturę IT bezpieczną! Przekonaj się! Proponujemy rozwiązania do backupu w oparciu o Backup Assist, współpracę z Sophos (rozwiązania antywirusowe),szyfrowanie danych z centralnym zarządzaniem oraz Mail Store (archiwizacja poczty email). Kerio wraz z Kerio UTM czuwają nad bezpieczeństwem Twoich serwerów wraz z Kerio Connect. obsługa it wrocławRozwiązania do backupu

  Data dodania: 01 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Design Cart - sklepy internetowe

  Design Cart - sklepy internetowe »

  Witryna firmowa marki Design Cart. Jest to strona internetowa informacyjna, a zarazem ofertowa reprezentująca firmę zajmujące się budowaniem sklepów e-commerce. Co znajdziesz na serwisie internetowym? Na stronie WWW możesz zapoznać się ze szczegółową ofertę spółki w zakresie programowania sklepów online. Rozbudowywany jest też zakładka aktualności dla klientów chcących powiększyć swoją wiedzę w dziale e-commerce. W wpisach nie zamieszczamy tylko wydarzeń firmowych, a raczej wydarzenia ze branży e-commerce które dotyczą zabezpieczeń, nowości technologicznych. Dla ciekawych użytkowników prowadzimy również zakładkę tutoriali, gdzie każdy może zdobyć informacje z dziedziny obsługi sklepu internetowego. Jeżeli zaciekawiła cię firmowa oferta serdecznie zapraszamy do podstrony z formularzem kontaktowym.

  Data dodania: 13 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Network Masters - Wdroenia IT

  Network Masters - Wdroenia IT »

  Praca biurowa jest jednym z tych rodzajów aktywności zawodowej, który wymaga czynnego udziału człowieka, również w pracy z komputerem. Każdy proces, który jest powtarzalny, można zautomatyzować, usprawniając tym samym pracę naszą i naszych pracowników.

  Automatyzacja pracy
  Wykonujemy w oparciu o wykorzystanie między innymi: MS Excel, MS Access, VBA, .Net, MS SQL, MySQL, T-SQL, PL/SQL, Delphi, SAP.

  Wdrożenia IT.
  Microsoft Dynamics AX, to rozbudowany system klasy ERP do sprawnego zarządzania wszystkimi kluczowymi procesami. System posiada wszelkie niezbędne moduły (m.in. Produkcja, Logistyka, Planowanie, Sprzedaż, Finanse), które elastycznie mogą zostać dostosowane do indywidualnych potrzeb.

  Posiadamy również wdrożenia z Active Directory, Exchange, Office 365, System Center, WAPRO.

  Zajmujemy się także szkoleniami z programów graficznych takich jak CoreDraw, Adobe InDesign, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop.

  Szkolenia przeprowadzamy w formie otwartej dla każdego bądź zamkniętej u Państwa w firmie. Po kursie każdy z uczestników otrzymuje certyfikat ukończenia szkolenia.

  Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 14 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie stron WWW Wrocław

  Tworzenie stron WWW Wrocław »

  Serwis WWW systemu zarządzania serwisem internetowym, przeznaczonego do programowania serwisów WWW. X-CMS to system cms pozwalający na dodawanie zakładek na stronach internetowych, albumów z obrazami.Ma zaimplementowany mechanizm pozwalający na generowanie podstron kontaktowych z szczegółowymi danymi. Na każdej stronie z kontaktem można zaprojektować niepowtarzalny formularz wysyłający wiadomości, dodać adresetów. Mapy kontaktowe zezwalają na import własnego wyglądu z strony WWW Snazzymaps.
  Od pewnego czasu każda wersja jest wyposażona w system Faktury. Dzięki programowi strona WWW nie tylko wspiera biznes rozpowszechniając informacje, ale i także wspiera go od działu dokumentów. X-CMS umożliwia tworzenie dokumentów finansowych oraz transportowanie ich drogą mailową do odbiorców naszych usług. Jest wyposażony w opcję wysyłania ponagleń, dla przeterminowanych faktur. Przydatną funkcją jest możliwość układania okazyjnych templatek.

  Data dodania: 05 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie CRM

  Oprogramowanie CRM »

  Program CRM online dla firm to światowy, nowoczesny system do zarządzania firmą. System CRM umożliwi Twojej firmie zachowanie pozytywnych relacji z klientami dzięki funkcjonalnym modułom, które możesz dopasować do indywidualnych potrzeb firmy. Taki system CRM online oferuje nasza firma.

  Program CRM online to perfekcyjne rozwiązanie do prawidłowego zarządzania bazą klientów poprzez podział odbiorców, dostawców usług lub towarów na konkretne grupy, jak i również przypisanie pracowników firmy do każdej stworzonej w systemie CRM grupy, dzięki czemu możesz w łatwy sposób zarządzać zadaniami. Program CRM online jest systemem, który umożliwia pobranie informacji o klientach w GUS, jak i również przechowuje bazy danych teleadresowych. CRM online dla firm dzięki ilości rozbudowanych modułów pozwala na ustalenie indywidualnych cen dla danych dostawców i odbiorców lub konkretnych grup cenowych dla poszczególnych produktów, dzięki czemu zarządzanie firmą z systemem CRM będzie nadzwyczajnie łatwe i przyjemne.

  Serdecznie zapraszamy na naszą stronę, gdzie dowiesz się więcej o CRM – systemie dla firm.

  Data dodania: 10 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Pit-format.pl program pit 2019

  Pit-format.pl program pit 2019 »

  Pierwsze miesiące roku to dla biur rachunkowych czas wzmożonej pracy. To czas, kiedy należy wypełnić deklaracje podatkowe klientów, a nie w każdej sytuacji rozliczenie pit 2019 jest proste. Dodatkowo indywidualne osoby zlecają rozliczenie roczne pit dla biura rachunkowego. Oczywiście wszystko zależy od liczby podatników, które dane biuro obsługuje, a także zawiłości ich rozliczeń. Biura rachunkowe ułatwiają sobie wykonywanie tego żmudnego zadania jakim jest roczne rozliczenie podatku, wykorzystując programy, które rozliczają pity 2019 /pity 2020. Dzięki nim możliwe jest obsłużenie dużej ilości podatników, w krótszym czasie oraz co bardzo ważne można to uczynić bez żadnych pomyłek. Jednym spośród najpopularniejszych w tej dziedzinie, jest program Pit 2019 Format w wersji dla biura rachunkowego https://www.pit-format.pl/pit-biuro-rachunkowe, który doskonale łączy w sobie fachowość i łatwość w obsłudze. Z tego względu także, z jego wersji dla podatników indywidualnych korzysta tak wiele osób. Pracownicy biur rachunkowych docenią przede wszystkim fakt, że program ten udostępnia wszystkie rodzaje deklaracji, jak również wszelkie załączniki do nich, które bywają wymagane. Takiego typu dobry program pit 2019 dla biura rachunkowego jest także aktualizowany i jest zgodny z obowiązującymi przepisami. Bardzo praktycznym rozwiązaniem jeżeli idzie o rozliczenie roczne pit 2019 jest też stworzona baza danych programu, dzięki której możliwe jest przechowywanie wszystkich wprowadzonych przez nas informacji dotyczących klientów i ich dotychczasowych rozliczeń podatkowych. Jest to niezwykle istotne kiedy używamy programu w następnym roku i sporządzamy pit 2019 / pit 2020.
  Każde biuro, które kupuje taki program pit 2019, może liczyć na pomoc konsultantów, zarówno podczas jego instalowania, jak i w okresie użytkowania. Taki dobry program pit dla biura rachunkowego sprawia, że roczne rozliczenie pit 2019 przebiega szybko i prawidłowo a klienci są zadowoleni.

  Data dodania: 28 11 2019 · szczegóły wpisu »
 • Rozliczenie pit - program do pit 2019 pitformat.pl

  Rozliczenie pit - program do pit 2019 pitformat.pl »

  Począwszy od 2008 roku możemy wysyłać roczne rozliczenie pit przez Internet. Tenże rok był przełomowy w dziedzinie składania zeznań podatkowych takich jak pit 37 czy pit 36. Od tego bowiem roku można wysyłać pity drogą internetową. Można to zrobić: przy pomocy interaktywnego arkusza PDF, za pomocą modułu e – Deklaracje Desktop lub – w sposób bardzo wygodny - przy pomocy aplikacji pochodzących od producentów oprogramowania. Tą ostatnią drogę przesyłania deklaracji podatkowych oferuje program do PIT 2019 Format http://www.pitformat.pl.
  Dlaczego ten darmowy program jest wart zaufania? Opierając się na dwudziestoletnim doświadczeniu w dziedzinie księgowości, opracowano uniwersalne oprogramowanie, usprawniające roczne rozliczenie pit. W łatwy sposób przeprowadzi on przez tajniki urzędniczych druków, umożliwiając jednocześnie odpis 1 procent podatku dla OPP (fundacji, stowarzyszeń).
  Program do PIT 2019, który z łatwością znajdziesz w Internecie może w dużym stopniu uprościć profesjonalne rozliczanie dochodów - pity 2019 /pity 2020. Biura rachunkowe, firmy oraz księgowi zajmujący się zawodowym rozliczaniem podatków mogą sięgnąć po specjalnie dla nich sporządzony pit program. Porządny program do rozliczania pit 2019 powinien obsługiwać wszelkie rodzaje dochodów, jakie mogą mieć klienci takich firm: z tytułu zatrudnienia, z działalności gospodarczej (w tym ryczałt), dochody z giełdy oraz osiągane za granicą. Z takiego programu mogą też skorzystać właściciele firm rozliczający swoich pracowników. Popularny i sprawdzony to program do PIT 2019 Format, który wypełni roczne deklaracje podatkowe także jako pit online. Wykaże on odliczenia i ulgi pit 2019/pit 2020, umożliwi rozliczenie podatku indywidualne, wspólne ze współmałżonkiem albo rozliczenie z dzieckiem, a po wyliczeniu nasze zeznanie prześle elektronicznie do urzędu skarbowego.

  Data dodania: 28 11 2019 · szczegóły wpisu »
 • Warszawa

  Warszawa »

  LanPulse Warszawa zaprasza wszystkie osoby zainteresowane kursem ccna. Warto zapoznać się z informacjami dostępnymi na stronie stronie www - korzystna oferta na kurs cisco ccna, który organizuje ta Akademia Warszawa, woj. mazowieckie! Zapisz się na szkolenia sieciowe prowadzone online na żywo i zyskaj certyfikat!

  Data dodania: 06 04 2021 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 4

Oprogramowanie - nowa strona:

Adres:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki