Rombor - 
łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe


Podkategoria: Oprogramowanie

« poprzednia strona · 3 · 4 · następna strona »
 • KOZIOŁ Systemy sprzedaży warszawa

  KOZIOŁ Systemy sprzedaży warszawa »

  Firma Kozioł S.C. to polskie przedsiębiorstwo założone w 1993 roku, które od momentu zaistnienia dostarcza niesłychanie nowoczesne i fachowe produkty użytkowane w infrastrukturze technologicznej jednostek kupieckich. posiadamy do zaoferowania również wysokiej klasy aplikacje takie jak zaawansowane programy rachunkowe do wystawiania faktur, a również urządzenia takie jak drukarki i kasy fiskalne. Mamy kompletną gamę produktów stosowanych do obsługi technicznej sklepów wielobranżowych. Nasze produkty, to produkty wysokiej jakości, które oferujemy w należytych cenach. Zupełna oferta naszych istniejących towarów osiągalna na witrynie naszego sklepu.

  Data dodania: 17 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownie danych

  Hurtownie danych »

  Klasterit.pl jest to strona prezentująca projekt powołany przez Stowarzyszenie Informatyka Podkarpacka, który ma na celu realizacje przedsięwzięć sprzyjających rozwojowi informatyki regionalnej, która oparta jest o wiedzę i innowacyjność, co zwiększa atrakcyjność regionu. Dodatkowo decydując się na udział w projekcie otrzymasz profesjonalne wsparcie marketingowe, poznasz inne firmy z branży ICT, które również działają na tym samym terenie, a oprócz tego weźmiesz udział w wielu bezpłatnych szkoleniach branżowych. Dodatkowo na stronie można znaleźć terminy, w których odbywać się będą szkolenia informatyczne, a także firmy informatyczne w Rzeszowie, Przemyślu czy innych miastach na terenie Polski Wschodniej.

  Data dodania: 22 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ginger.net.pl

  Ginger.net.pl »

  Z pewnością zastanawiacie się co może mieć wspólnego jakiś system Ginger z menu potraw w restauracji. Trzeba jasno powiedzieć że ma wiele wspólnego, a nawet że jest to innowacyjny system, dzięki któremu każde menu zostaje poddane analizie po której zostają wyeliminowane potrawy nie przynoszące właściwych dochodów.

  Data dodania: 07 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Glob-proc.pl - platforma zakupowa

  Glob-proc.pl - platforma zakupowa »

  Instalowane we współczesnych firmach zintegrowane systemy informatyczne pełnią wiele funkcji wspomagających zarządzanie różnymi działami przedsiębiorstwa. Stworzona przez nas platforma internetowa pełni właśnie taką pomocniczą funkcję w odniesieniu do procesu zaopatrzenia. Dzięki dostępnym w systemie narzędziom upraszcza i ujednolica skomplikowane czynności zamawiania, zakupu, dokumentacji.

  Data dodania: 11 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Internet Software House - Softhis

  Internet Software House - Softhis »

  Urządzenia mobilne już na stałe weszły w rynek technologii, która od kilku lat jest identyfikowana z komputerami. Trzeba przyznać, że oprogramowanie dla firm, to już nie tylko komputery, ale także i tablety. Wykorzystanie współczesnych metod jest ważne, ponieważ pozwala nam, to na tworzenie aplikacji mobilnych. Jest, to tak samo łatwe, jak tworzenie programu na inne platformy. Systemy cms powszechnie stosowane w aplikacjach pozwalają nam na intuicyjną obsługę.

  Data dodania: 09 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Stoperbis.pl - kasy fiskalne Bydgoszcz

  Stoperbis.pl - kasy fiskalne Bydgoszcz »

  Od wielu lat firma Stoper Bis jest wiodącym dystrybutorem kas fiskalnych w Bydgoszczy i województwie kujawsko-pomorskim. W swojej ofercie proponuje kasy fiskalne firm Novitus, Posnet, Elzab. Firma Stoper Bis oferuje oprogramowanie dla restauracji, hoteli oraz sklepów.

  Data dodania: 27 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Aplikacje internetowe

  Aplikacje internetowe »

  U nas tworzenie aplikacji internetowych dzięki wysoce wykwalifikowanej grupie ekspertów przebiega zgodnie z wszystkimi wymaganiami klienta. Zamawiając u nas aplikacje internetowe nic nie tracisz a możesz tylko zyskać, przekonaj się sam. Zaufaj profesjonalistom z wieloletnim doświadczeniem w branży. Pracujemy by zwiększyć Twoje zyski. Zapraszamy na naszą witrynę www w celu zapoznania się z pełną oferta.

  Data dodania: 05 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Damdom.pl

  Damdom.pl »

  Damdom.pl to strona przeznaczone przede wszystkim dla właścicieli wynajmowanych mieszkań. Firma proponuje specjalistyczną aplikację usprawniającą kontrolowanie dokonywania opłat za wynajem mieszkania i innych spraw dotyczących najmu. Na oficjalnej stronie znajduje się również darmowy generator dokumentów oraz pomocne i ciekawe teksty, które dotyczą tematu.

  Data dodania: 15 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Manage IT outsourcing programistów

  Manage IT outsourcing programistów »

  Oferta ManageIT jest skierowana do wszystkich przedsiębiorców potrzebujących rozszerzyć kompentencje swojego zespołu projektowego. Doświadczony zespół analityków, programistów oraz kierowników projektów pomoże w doprowadzeniu przedsięwzięcia do oczekiwanego sukcesu. Elastyczny model współpracy umożliwia dostosowanie zespołu do stylu pracy Klienta. Oferta obejmuje uzupełnienie wymaganych kompetencji, outsourcing zespołu projektowego a także implementacja dedykowanej aplikacji

  Data dodania: 05 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Testowanie oprogramowania

  Testowanie oprogramowania »

  Firma Testspring należy do czołowych w naszym kraju podmiotów zajmujących się testowaniem różnych produktów. Jednakże, jeśli zajrzymy na ich stronę internetową, to nie tylko możemy zapoznać się z ich szeroką ofertą, ale ponadto również możemy w zakładce o nazwie blog przeczytać znacznie więcej. W tym miejscu, bowiem poruszane są bardzo ciekawe tematy, które są w przeważającej większości związane z tematem testowania, aczkolwiek należy podkreślić, że nie tylko. Z punktu widzenia podmiotu, który zainteresowany jest pojęciem testowania, z pewnością informacje tam zawarte mogą okazać się bardzo przydatne.

  Data dodania: 24 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Simple S.A.

  Simple S.A. »

  Firma Simple pozwala dopasować każde przedsiębiorstwo do potrzeb rynkowych. Specjaliści zapewniają projekty logistyczne najwyższych lotów i zarządzanie budżetem oraz harmonogramami. Badanie opinii rynkowej dzięki Simple jest proste i pomaga w uzyskaniu przewagi nad konkurencją. Simple zapewnia udaną współpracę na wielu szczeblach i szybki kontakt w razie jakichkolwiek pytań. Fachowa i miła obsługa klienta dostępna jest każdego dnia telefonicznie i mailowo. Eksperci pomogą nam zbudować strategie i zoptymalizować nasze zyski w mgnieniu oka.

  Data dodania: 16 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • SmartMedia - aplikacje dla firm

  SmartMedia - aplikacje dla firm »

  Spółka Smart media jest jednym z najlepszych producentów profesjonalnego oprogramowania służącego do rozporządzania majątkiem a także inwentaryzacją. Nasza firma zatrudnia 28 wysoko wykwalifikowanych osób z wielu sektorów. Chlubimy się dużą liczbą zadowolonych klientów, których z roku na rok przybywa. Wyróżniamy się tym, że do każdego klienta podchodzimy oddzielnie oraz ze szczególną precyzją. Wachlarz usług przez nas oferowany zorientowany jest na organizacje każdej wielkości, a także na instytucje publiczne. Gwarantujemy wyjątkową jakość usług i zapraszamy do współpracy z nami!

  Data dodania: 19 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Loyals - Platforma lojalnościowa

  Loyals - Platforma lojalnościowa »

  Nasz system redefiniuje pojęcie lojalności oraz programów partnerskich. Nasza aplikacja pozwala na wielowymiarowe zarządzanie lojalnością klienta niezależnie od tego czy chcesz wynagradzać aktywności zakupowe klienta, czy może jego akcje prowadzące do promocji Twojej marki w social media. Dzięki otwartej architekturze będziesz mógł za pomocą intuicyjnego konfiguratora stworzyć program lojalnościowy na miarę swoich potrzeb. Nasz system pozwala na prostą konfigurację i obsługę programu lojalnościowego dla Twojej firmy. Dzięki naszemu oprogramowaniu stworzysz platformę partnerską zachowując jej look and feel swojej marki.
  loyals.pl

  Data dodania: 02 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Program antywirusowy dla firm

  Program antywirusowy dla firm »

  ESET Smart Security to kompletny pakiet antywirusowy, który uchroni sprzęt IT przed zagrożeniami sieci globalnej. Odwiedź serwis http://www.eset.pl i ściągnij oraz zainstaluj wersję testową tego oprogramowania. Laboratorium ESET na bieżąco aktualizuje bazę zagrożeń z sieci, co gwarantuje permanentną ochronę wszystkich komputerów zabezpieczonych tym antywirusem.

  Data dodania: 03 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przywracanie danych po awarii

  Przywracanie danych po awarii »

  Przedsiębiorstwo StorageCraft zapewnia swoim klientom narzędzia do backupu, które gwarantują przywracanie danych mających duży wpływ na funkcjonowanie firm i instytucji. Wraz z wykorzystaniem rozwiązań StorageCraft można odzyskać wszystkie dane na zupełnie nowym serwerze. Zajrzyj na stronę www.stc-polska.pl i odkryj cechy oraz potencjał systemu do backupu ShadowProtect Virtual, ShadowProtect Server, ShadowProtect SBS oraz ShadowProtect Desktop.

  Data dodania: 28 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Web.pc.pl -Tworzenie stron WWW

  Web.pc.pl -Tworzenie stron WWW »

  Strona domowa web.pc.pl jest oficjalnym serwisem WWW firmy DSWWW, zajmującej się tworzeniem serwisów internetowych. Na stronie znajdziesz w interesujący sposób zaprezentowaną firmową ofertę, wspartą zaprojektowanymi realizacjami. Każdy dział został zaprojektowany w jak najbardziej czytelny sposób. Witryna WWW posiada również dział portfolio firmy. Każdy element portfolio posiada szczegółowy opis, wizualizacje oraz objaśnienia o działających na danej witrynie technologiach. Strona realizacji prezentuje zbudowane serwisy internetowe oraz sklepy on-line. Po za komercyjną częścią serwisu WWW, utrzymywany jest blog gdzie opisywane są nowości z dziedziny projektowania serwisów WWW. Dla skorych do kontaktu udostępniony został intuicyjny formularz wysyłania maili z mapą dojazdową.

  Data dodania: 28 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dropss

  Dropss »

  Dropss.pl
  Czy marzyłeś o usłudze Internetu dostosowanej do Twoich potrzeb, bez zmartwień o limity, czas trwania umowy i dodatkowe opłaty?
  Jeśli tak, to już dzisiaj skorzystaj z oferty Dropss.pl
  Dropss.pl oferuje Internet stacjonarny bez limitu danych, o prędkości nawet do 20 Mb/s. Co ważne jest to także Internet bez opłaty za łącze - nie musisz już płacić za to, że masz możliwość korzystania z telefonu stacjonarnego, a de facto go nie używasz. Umowa jest zawierana na czas nieokreślony i można z niej zrezygnować w każdym momencie. Dropss.pl to idealne rozwiązanie dla młodych osób, które zmieniają często swoje miejsce zamieszkania

  Data dodania: 14 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacje power point

  Prezentacje power point »

  Chcielibyśmy zapewnić wszystkich, że jeżeli mowa o tworzeniu prezentacji multimedialnych, to wiemy praktycznie wszystko - tzn. wiemy jak powinna wyglądać idealna prezentacja, a do tego w autentycznie wszystkich przypadkach robimy wszystko co w naszej mocy, aby swoją wiedzę sensownie wykorzystać w praktyce. Czyli jeżeli komuś naprawdę mocno zależy na tym, aby pokazać swoim szefom bądź klientom porządną prezentację, to naprawdę nie można przeoczyć naszej oferty. Staramy się nie podchodzić do prezentacji w sposób schematyczny, czyli każdą z nich tak jakby potrafimy dopasować do określonych wymagań. Na początku zawsze zadajemy sporo pytań, dzięki którym udaje się nam zachować profesjonalizm usług.

  Data dodania: 19 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sklep internetowy

  Sklep internetowy »

  Dzięki sklepom Shoper handel w internecie nigdy wcześniej nie był tak prosty. Korzystając z naszej platformy po zaledwie kilku minutach możesz cieszyć się gotowym i w pełni funkcjonalnym e-sklepem. Kompletna integracja z Allegro i Facebookiem pozwoli ci dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, a solidne wsparcie techniczne i pomoc prawna zapewnią ci komfortowe warunki do rozwoju twojego biznesu. Shoper to idealne rozwiązanie dla wszystkich chcących sprzedawać swoje towary w internecie. Już dziś zrób to z najlepszymi.

  Data dodania: 22 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Artlantis cena

  Artlantis cena »

  Artlantis to profesjonalny silnik renderujący, które oferuje zintegrowane narzędzia i opcje do wizualizacji projektów wykonanych w Archicad lub SketchUp Pro. W programie Artlantis możemy łatwo tworzyć renderingi CAD na dowolnej platformie Windows lub Mac OS X. Jeśli szukasz profesjonalnych pakietów, rozbudowanych zestawów narzędzi do modelowania i renderingu, odwiedź sklep Rivasoft.pl w którym dostępne jest oprogramowanie do renderowania 3D dla projektantów ułatwiające efektywne prezentowanie wnętrz mieszkalnych. W naszej ofercie posiadamy oprogramowanie dla architektów oraz projektantów takie jak, VRay dla SketchUp, SU Podium oraz Maxwell Render i wiele innych aplikacji z zakresu tworzenia fotorealistycznych wizaulizacji.

  Data dodania: 02 03 2015 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3 · 4 · następna strona »

Oprogramowanie - nowa strona:

Adres:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki