Rombor - 
łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe


Podkategoria: Oprogramowanie

« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Oprogramowanie dla firm

  Oprogramowanie dla firm »

  Zaufanym producentem dostarczającym profesjonalne oprogramowanie do zarządzania jest firma TOP S.A. W ofercie znajdują się aplikacje dedykowane, które ułatwiają zarządzanie zapasami w firmie, dzięki którym sprawniejsze staje się również planowanie produkcji. Dostępne programy księgowe, pomogą osiągać efektywniejsze harmonogramowanie produkcji i zwiększyć efektywność wyników. Z kolei program płacowy, dzięki któremu prowadzona jest ewidencja czasu pracy, pomaga w rozliczeniach z pracownikami. Program magazynowy, który oferuje Top S.A. jest szczególnie doceniony przez większe przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 18 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Winbud

  Winbud »

  Profesjonalny program do kosztorysowania w budownictwie - Kosztorys. Winbud Kosztorys Prof i Start zintegrowane z systemem zarządzania firmą Sage Symfonia. Oprogramowanie dla budownictwa, programy do kosztorysów dla firm, kosztorysowanie - system kosztorysowy. Opieka informatyczna, pełne usługi informatyczne oraz aplikacje na zamówienie. Systemy zarządzania firmą Sage Symfonia. Kosztorysowanie - kosztorys, programy dla firm.

  Data dodania: 05 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • System

  System »

  Enova - wysokiej jakości oprogramowanie dla firm i programy crm. Na naszej stronie opis rozwiązań - atrakcyjne warunki na zakup, promocje dla nowo-powstałych firm. Rozwiązania dla sektora publicznego, narzędzie wspierające zarządzanie zasobami ludzkimi, integracja z popularnymi aplikacjami. Oprogramowanie dla firm - system ERP Enova to nowoczesna aplikacja do obsługi księgowości i zarządzania. Oprogramowanie dla firm crm (Customer Relationship Management) - moduł szkolenia, program księgowy, program do kadr i handlu, program dla biura rachunkowego. Zaawansowane i kompleksowe programy dla firm - zapraszamy do kontaktu z naszymi Partnerami. Platforma internetowa - doskonale sprawdzi się w sposób sprawny, bez zbędnej biurokracji. Oszczędność czasu i środków - osoby zainteresowane prosimy o kontakt z działem obsługi klienta.

  Data dodania: 05 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Aplikacje mobilne

  Aplikacje mobilne »

  itCraft Warszawa - specjalizacja to programy na zamówienie, aplikacje dedykowane i aplikacje webowe. Liczymy na owocną współpracę zapewniamy zwiększenie wydajności i efektywności. Najlepszej jakości rozwiązania e-commerce - Analitycy i specjaliści - zapewniamy dostęp do wiedzy oraz doświadczonych specjalistów. Programiści j2ee - profesjonalny konsulting, wdrożenia i outsourcing IT, oprogramowanie java, kampanie mailingowe, tworzenie portali oraz aplikacje internetowe na zlecenie. Programiści java zapraszają. Projekty dla największych banków oraz telekomów w Polsce. Podwykonawca informatyka - projektowanie systemów informatycznych, marketing internetowy, programy na zlecenie, portale na zamówienie, apilikacje Grails.

  Data dodania: 02 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Programy ERP dla firm

  Programy ERP dla firm »

  Systemy komputerowe do wspomagania pracy w firmach produkcyjnych były i są od wielu lat w użyciu. Z tą różnicą, że kiedyś mało kto stosował a dziś firmy prześcigają się w systemach klasy ERP II. System Rekord.ERP posiada nowoczesną architekturę oprogramowania, bardzo duży wybór odpowiednich modułów pozwala na dostosowanie oprogramowania biznesowego do potrzeb każdej firmy. Program autorstwa Rekord Systemy Informatyczne wspomaga pracę przedsiębiorstwa na każdym etapie jego działalności.

  Data dodania: 02 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Producent oprogramowania

  Producent oprogramowania »

  Rekord Systemy Informatyczne istnieje na polskim rynku od 1989 roku. Jej założycielem, a jednocześnie prezesem jest Janusz Szymura. Oprogramowanie firmowe oferuje nowoczesne aplikacji biznesowe dla administracji publicznej oraz przedsiębiorstw produkcyjnych. Rekord od wielu lat jest wiodącym producentem oprogramowania na polskim rynku.
  Firma Rekord opracowała dwa programy, Rekord ERP - pakiet aplikacji dla firm oraz oprogramowanie dla jednostek samorządowych - Ratusz.

  Data dodania: 02 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Programy dla urzędów

  Programy dla urzędów »

  Oprogramowanie komputerowe dostosowane do urzędów miasta, gmin, marszałkowskich, wojewódzkich i potrzeb klienta. Twórcą systemu jest Rekord Systemy Informatyczne, które również jest producentem oprogramowania dla przedsiębiorstw - Rekord.ERP
  Oprogramowanie zostało stworzone przy współpracy z menedżerami administracyjnymi. Zalety oprogramowania Ratusz są tak duże, iż na wdrożenie systemu w ponad 500 urzędach i jednostek samorządowych. Aplikacja biznesowa pakietu Ratusz jest najczęściej wdrażanym aplikacją komputerowym w Polsce, w miejscowościach powyżej 100 tys mieszkańców. System znacząco wpływa na na polepszenie prac, efektownie zarządza finansami, stanowi fundament dla e-Urzędu.

  Data dodania: 11 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa komputerów Kraków

  Naprawa komputerów Kraków »

  Potrzebujesz znaleźć najlepsze rozwiązania dla siebie jak odpowiedziałeś sobie na to pytanie twierdząco oraz poszukujesz usług IT zgłoś się do nas Herion Twój IT Partner dzięki doskonałej obsłudze zaproponuje wam najlepsze rozwiązania informatyczne.

  Firma świadczy usługi typu: Serwis komputerów, Pogotowie komputerowe, Diagnostyką IT oraz Odzyskiwanie plików.

  Herion zajmuje się również: Naprawą notebooków, Projektowaniem sieci, Outsourcing IT. Aby sprawdzić dalszą część naszej oferty: Napisz do nas!

  Firma informatyczna Herion - zawsze zapewnia wartościowe przeznaczone dla Ciebie. Dzięki temu nie musisz sie martwić i możesz poświęcić swój czas na swoje potrzeby.

  Jest to spowodowane tym, że nasz serwis komputerowy troszczy się przede wszystkim o realizacje potrzeb naszego klienta. :)

  Zapamiętaj! Herion jest to natychmiastowa pomoc: W razie sytuacji kryzysowych, awarii skontaktuj się z nami! Po odbiorze informacji o problemie nasi specjaliści pojawią się w celu rozwiązania problemu.

  Data dodania: 29 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • DeSMSik - PROGRAM DO WYSYŁANIA SMSów

  DeSMSik - PROGRAM DO WYSYŁANIA SMSów »

  DeSMSik program do wysyłania SMSów z komputera, korzystając z bramek www udostępnionych przez operatorów sieci komórkowych. Dlatego też skuteczność programu uzależniona jest od prawidłowego funkcjonowania tych bramek.

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Giełda transportowa

  Giełda transportowa »

  Mimo coraz mocniej rozpędzającej się konkurencji, giełda transportowa firmy TimoCom wciąż znajduje się na prowadzeniu. Liczne próby wyprzedzenia sztandarowego produktu TimoCom przez firmy konkurencyjne, opracowujące podobne rozwiązania, bezustannie kończą się niepowodzeniem. Giełda transportowa TC Truck&Cargo® posiada bowiem prymat, który został zdobyty wiele lat. Dzięki wielu udoskonaleniom i codziennej pracy na rzecz dobra klientów TimoCom, giełda transportowa TC Truck&Cargo® nadal nazywana jest liderem na rynku europejskim. W najbliższych latach konkurencja nie ma większych szans na wyprzedzenie TimoCom.

  Data dodania: 07 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Program do zmniejszania zdjęć

  Program do zmniejszania zdjęć »

  Program do obróbki zdjęć jak np. Pixu, daje możliwość zmianę szerokości i wysokości fotografii. Nasz program do obróbki zdjęć to wydajne narzędzie pozwalające na zmianę rozmiaru zdjęć. Zmniejszanie zdjęć obejmuje w sobie jednoczesną zmianę wysokości i szerokości zdjęć. W 3 krokach zmienisz hurtowo wielkość Twoich zdjęć. Program do obróbki zdjęć to przyjazne oprogramowanie dla każdego posiadacza kolekcji zdjęć. Przejrzyj screeny Pixu w naszym serwisie. Pobierz na dysk program i ciesz się małymi zdjęciami. Dowiedz się jak zmniejszyć rozmiar zdjęć.

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie rekrutacyjne

  Oprogramowanie rekrutacyjne »

  Talent Finder to nowoczesne oprogramowanie dla firm, które doceniają wygodę, oszczędność czasu i najlepsze efekty w procesie rekrutacji online pracowników. To profesjonalny program do rekrutacji, jaki został przygotowany przez zawodowców i za jego pomocą szukanie chętnych do pracy i zdolnych kandydatów będzie o niebo łatwiejsze! To oprogramowanie rekrutacyjne pomoże w uzyskiwaniu talentów, budowaniu bazy kandydatów, administrowaniu rekrutacjami i kontaktami, selekcji i ocenie aplikacji, będziesz mógł stworzyć z nim również raporty i analizy. Narzędzie rekrutacyjne Talent Finder dostępny jest w kilku wersjach, aby móc bez trudu dobrać tę, jaka będzie w najwyższym stopniu odpowiadała oczekiwaniom różnych firm. Oprócz tego możesz z nią zbudować też nadzwyczaj pozytywny wizerunek w charakterze pracodawcy przyjacielskiego potencjalnym pracownikom. Dzięki Talent Finder będziesz mógł w końcu pozbyć się problemów związanych z prowadzeniem rekrutacji!

  Data dodania: 06 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • CFI Systemy Informatyczne

  CFI Systemy Informatyczne »

  CFI jest firmą informatyczno - konsultingową. Zajmuje się wdrażaniem i produkcją informatycznych systemów klasy ERP, organizujących pracę poszczególnych działów oraz firmy jako całości. Oprogramowanie dla firm Kraków Głównym celem wdrożeń jest podnoszenie efektywności działania i obniżenie kosztów operacyjnych klientów. Podnoszenie efektywności należy rozumieć jako wzrost stosunku efektów do nakładów w każdej komórce przedsiębiorstwa. Oprogramowanie wdrażane jest dla firm, których specyfika działania potrzebuje czegoś więcej, niż posiadania zwykłego programu księgowego-magazynowo. Celem każdego wdrożenia jest dostarczenie klientowi wartości dodanej konkretnego, widocznego efektu współpracy - pomniejszenia nakładów pracy w firmie, poprawy przepływu informacji, jakości obsługi klienta oraz wzrostu obrotu towarów i usług.

  Data dodania: 09 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Comarch CDN Optima, CDN XL, usługi IT

  Comarch CDN Optima, CDN XL, usługi IT »

  ERP Studio to firma zajmująca się sprzedażą oraz wdrażaniem systemów do zarządzania przedsiębiorstwem. Zajmujemy się również kompleksową obsługą informatyczną firm. Wdrażamy produkty Comarch Optima, Wdrożenia CDN-XL, iBard24, iSklep24, iKsięgowość24, iOptima24, iFaktury24. ERP Studio znajduje się w Częstochowie, świadczy usługi na terenie całego województwa śląskiego a także na terenie polski. Naszą ambicją jest oferowanie Klientom wysokiej jakości sprzętu i oprogramowania informatycznego połączone z doradztwem w zakresie rozwiązań technologicznych oraz biznesowych. Naszą misją jest nie tyle odpowiadanie na potrzeby naszych Klientów, ile wręcz wyprzedzanie ich oczekiwań oraz rekomendowanie najbardziej optymalnych rozwiązań usprawniających procesy biznesowe

  Data dodania: 22 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Programy dla księgowości.

  Programy dla księgowości. »

  Oferujemy wszelkie usługi informatyczne dla małych i średnich firm. Proponujemy całościowe spojrzenie na potrzeby przedsiębiorstwa, doradzamy jak najlepiej wykorzystać dostępne narzędzia informatyczne, aby maksymalnie ograniczyć koszty, zabezpieczyć dane. Szczególnie polecamy oprogramowanie enova do księgowości i zarządzania firmą. Jesteśmy partnerem firmy Soneta producenta programu enova.

  Data dodania: 24 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie dla firm

  Oprogramowanie dla firm »

  Systemy informatyczne SAP dają możliwość firmom z nich czerpiących, skuteczniej jak też ekonomiczniej administrować różnorakimi pracami. Właściwe wdrożenia ERP bądź oprogramowanie CRM, potrzebuje jednak specjalnej wiedzy. W Polsce, dzięki itelligence, systemy takie mogą być wdrażane w każdego typu firmie. Bez względu na profil działalności działalności firmy, fachowe systemy ERP, w dużym stopniu wpłyną na jej rozwój.

  Data dodania: 24 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie crm

  Oprogramowanie crm »

  Bs4 oferuje wysokiej jakości oprogramowanie crm dla małych firm i średnich przedsiębiorstw. Zbierz w jednym miejscu i uporządkuj wiedzę o wszystkich swoich klientach. Serdecznie zapraszamy zobacz dalej. Zadbaj o potencjalną sprzedaż tak by wygrać z konkurencją. Zapraszamy po oprogramowanie dla firm i system crm. Najbardziej funkcjonalny program crm dla firm z niemal każdej branży pozwala automatyzować tworzenie ofert, skutecznie planować zadania, zbierać informacje o klientach, wygodnie komunikować się z klientami, usprawnić komunikację w firmie i podejmować lepsze decyzje dzięki użytecznym raportom. Crm od bs4 to brakujący element w Twoim biznesie

  Data dodania: 03 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • System kosztorysowania

  System kosztorysowania »

  Norma szkolenia - Penta - najczęściej kupowane przez profesjonalistów oprogramowanie dla firm. Kliknij w link i zobacz więcej - serdecznie zapraszamy dalej, sprawdź co polecamy. Najnowsze rozwiązanie, uaktualnienie programu - nowe rozwiązania merytoryczne. Dbałość o rozwój systemu dla branży budowlanej - zestaw nowych katalogów oraz cenników. Także kursy i szkolenia z kosztorysowania - nowoczesna sala szkoleniowa, profesjonalni trenerzy, certyfikat potwierdzjący zdobytą wiedzę. Kosztorysowanie - Norma expert, Norma standard. Program umożliwia tworzenie kosztorysów metodą szczegółową, uproszczoną i mieszaną. Harmonogramowanie, programy CAD, bazy cenowe - InterCenBud, Sekocenbud. Uaktualnienie - nowe rozwiązania merytoryczne, zestaw nowych katalogów. Twój wybór to nasza atrakcyjna oferta. Kosztorys - Norma standard, expert, pro - systemy, programy i oprogramowanie do kosztorysowania.

  Data dodania: 03 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Humansoft

  Humansoft »

  System zarządzania, system erp - Humansoft - oprogramowanie dla firm, programy dla biur rachunkowych, gospodarka materiałowa. Serdecznie zapraszamy dalej - Twój wybór to nasza atrakcyjna oferta, zobacz więcej na stronie. W ofercie programy magazynowe, system erp i programy płacowe - faktury, środki trwałe, Kadry i płace. Także programy księgowe i system zarządzania. Wysokiej jakości programy dla małych firm - program do rozliczania produkcji, program magazynowy, systemy erp, business intelligence i qlikview. Kliknij i Sprawdź co polecamy

  Data dodania: 17 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Agencja interaktywna Warszawa

  Agencja interaktywna Warszawa »

  NETFACE to agencja interaktywna Warszawa, która specjalizuje się w projektowaniu rozbudowanych aplikacji internetowych - portali informacyjnych oraz portali społecznościowych, zaawansowanych stron internetowych i innych projektów. Oferujemy także usługi w zakresie pozycjonowania i prowadzenia fanpage Facebook.

  Data dodania: 23 05 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Oprogramowanie - nowa strona:

Adres:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki