Rombor - 
łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe


Podkategoria: Firmy Informatyczne

« poprzednia strona · 2
 • Witaj na stronie D&M Computer

  Witaj na stronie D&M Computer »

  Firma świadcząca usługi informatyczne:pogotowie komputerowe, odzyskiwanie danych - jesteśmy partnerem KROLLONTRACK, naprawiamy sprzęt komputerowego, serwisujemy drukarki. Sprzedajemy i serwisujemy kserokopiarki Konica Minolta Posiadamy w sprzedaży tonery i tusze wszystkich marek oraz zamienniki taki firm jak: Printe, Black Point.

  Data dodania: 16 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Informatyka Podkarpacka

  Informatyka Podkarpacka »

  Informatyka w Rzeszowie od 2006 roku jest wspierana przez Stowarzyszenie Informatyka Podkarpacka. Firmy oferujące usługi informatyczne w Rzeszowie, które zajmują się tworzeniem narzędzi takich jak: oprogramowanie dedykowane, aplikacje na Androida, lub hurtownie danych, dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem mogą rozwinąć swoją działalność. Stowarzyszenie organizuje seminaria informatyczne, na których głównymi tematami są wdrożenia IT, zaawansowane zarządzanie zasobami - ERP, oraz business intelligence. Stowarzyszenie swoją pracą chce rozwijać podkarpacką branżę IT, tworząc klaster informatyczny tego rejonu Polski.

  Data dodania: 16 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Help desk poznań

  Help desk poznań »

  Help desk Poznań i okolice - SupportIT zaprasza. Tanie i profesjonalne usługi z zakresu IT. Naszą firmę tworzą specjaliści, którzy chętnie pomogą Tobie w codziennych problemach z pracą na komputerze.
  Help desk - takie hasło wpisz i znajdziesz nas na pierwszej stronie.

  Data dodania: 04 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • ZAMAT - obsługa informatyczna firm

  ZAMAT - obsługa informatyczna firm »

  Jakkolwiek by nie spoglądać na ostatnie kilka lat rozwoju technologii informatycznych – nie da się ukryć, że jest to najprężniej rozwijająca się branża firmowa. Rozwój ten niesie za sobą konieczność dostosowywania się firm do nowej sytuacji. Firma ZAMAT posiada bogate doświadczenie w zakresie nowoczesnych technologii IT. Świadczymy usługi informatyczne na rzecz dużych przedsiębiorstw oraz instytucji. Podstawą naszych działań jest model outsourcingowy dla systemów informatycznych polegający na przejmowaniu obsługi informatycznej firm. Dzięki zastosowanym technologiom pracy zdalnej jest możliwe skuteczne zastąpienie personelu informatycznego oraz co za tym idzie - redukcja kosztów w przedsiębiorstwie bez utraty (wręcz ze znaczącą poprawą) jakości obsługi. Zajmujemy się zarówno obsługą sieci oraz serwerów, jak i zwykłego sprzętu komputerowego. Pomagamy witalizować platformy serwerowe oparte na hypervisorach XEN oraz HyperV. Obsługujemy systemy Unixopodobne oraz rodziny MS Windows. Doradzamy w wyborze platform oraz dokonujemy konfiguracji urządzeń sieciowych. Zarządzamy infrastrukturą IT jako całością. Ponadto zajmujemy sieprojektowaniem oraz wykonywaniem aplikacji internetowych oraz stron i portali z użyciem najnowszych mechanizmów projektowych, języków programowania oraz frameworków. Zapewniamy unikalne projekty graficzne. Warto postawić na doświadczenie firmy ZAMAT

  Data dodania: 17 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Manage IT outsourcing programistów

  Manage IT outsourcing programistów »

  Oferta ManageIT jest skierowana do wszystkich przedsiębiorców potrzebujących rozszerzyć kompentencje swojego zespołu projektowego. Doświadczony zespół analityków, programistów oraz kierowników projektów pomoże w doprowadzeniu przedsięwzięcia do oczekiwanego sukcesu. Elastyczny model współpracy umożliwia dostosowanie zespołu do stylu pracy Klienta. Oferta obejmuje uzupełnienie wymaganych kompetencji, outsourcing zespołu projektowego a także implementacja dedykowanej aplikacji

  Data dodania: 05 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kasai1.com - strony internetowe Lublin

  Kasai1.com - strony internetowe Lublin »

  Strona www to w dzisiejszej rzeczywistości niezbędny składnik identyfikacji każdej firmy nastawionej na pozyskiwanie klientów i sprzedaż produktów nie tylko tradycyjnymi metodami.Technologia budowy strony www Lublin zmienia się cały czas. Jeszcze kilka lat temu standardem była strona internetowa wykonana w html'u. Od niedawna są to cms'y umożliwiające prawie nieograniczone możliwości rozbudowy strony www Puławy. Strony internetowe coraz częściej zintegrowane są z mediami społecznościowymi - facebook i google plus coraz częściej wykorzystujemy do promocji strony internetowej Lublin.Coraz większa popularność tabletów i smartfonów wymusiła powstanie stron responsywnych. Responsiwe Web Design to technologia dzięki której strony internetowe Puławy dopasowują się do ekranów urządzeń na których są wyświetlane - to wszystko w ramach jednego cms'a. Nie ma już potrzeby wykonywania oddzielnej strony www mobilnej. Wykonuję strony www Lublin na popularnych cms'ach Joomal i WordPress które ciągle rozwijane i unowocześniane wyznaczają standardy nowoczesnego projektowania stron internetowych.Nowoczesny framework Gantry zapewnia duże możliwości rozbudowy i pełną elastyczność w projektowaniu. Gantry jest responsywne i wspiera technologię dotykową zapewniając bezproblemowe użytkowanie na urządzeniach mobilnych.Standardowa strona internetowa Lublin zawiera kilka podstron, galerię fotografii, mapkę google, formularz kontaktowy, banner z pokazem slajdów a także coraz częściej połączona jest z facebookiem i google plus.Wykonuję także wycieczki wirtualne i fotografie do stron wwwPracuję na terenie województwa lubelskiego: Puławy, Lublin, a zdalnie na terenie całego kraju.Współpracuję z firmami zajmującymi się reklamą zewnętrzną - zapewniamy razem pełne wsparcie reklamowe dla firm.

  Data dodania: 20 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Darmowy Hosting

  Darmowy Hosting »

  gdy będziesz chciał swojego bloga i pisać sobie różne rzeczy? zapraszamy do nas bo u nas jednym kliknięciem możesz założyć sobie fajnego bloga zupełnie za darmo bez żadnych kosztów.blogi są zazwyczaj na wordpressie jednym z najbardziej popularnych platform blogowych.gdyby jednak oprócz bloga była chęć na stworzenie własnej strony internetowej to oferujemy ci darmowe narzędzie do budowy zaawansowanych stron metodą przenoszenia i upuszczania dlatego każdy może sobie własną zbudować w kilka minut za free a wszystkiego dowiesz się na naszej stronie.

  Data dodania: 04 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie stron firmowych

  Projektowanie stron firmowych »

  Zaprojektuj z firmą Baltaria stronę internetową Twojej firmy, która odda jej unikatowy charakter i rozwinie Twój wizerunek w internecie.
  Projekty stron internetowych, firmowego logo, identyfikacji wizualnej, fotografia firmowa, opracowanie tekstów na stronę (copywriting).

  Zapraszamy

  Data dodania: 08 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa informatyczna firm

  Obsługa informatyczna firm »

  Usługi oraz wsparcie informatyczne dla firm i biur rachunkowych, Warszawa i okolice. Nowoczesne i korzystne rozwiązania w zakresie wdrażania systemów, tworzenia stron www, bezpieczeństwa w sieci i outsourcingu IT.

  Data dodania: 21 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • ITNS Polska – usługi i doradztwo IT

  ITNS Polska – usługi i doradztwo IT »

  Planujesz rozbudowę systemu informatycznego w swojej firmie? Wybierz ITNS - firmę, która zrobi to szybko i profesjonalnie. Wdrożymy nowe rozwiązania zgodnie z obowiązującymi normami i standardami, wykorzystując najnowsze technologie informatyczne i telekomunikacyjne, zajmiemy się sprzętem i bezpieczeństwem poprzez stały monitoring ip. W ramach usług oferujemy także doradztwo informatyczne oraz pełną obsługę serwisową. Zapoznaj się z naszą propozycją na stronie internetowej www.itns.pl i skorzystaj z naszych usług już dziś!http://www.itns.pl/oferta/

  Data dodania: 18 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Trialo - obsługa IT Wrocław

  Trialo - obsługa IT Wrocław »

  TRIALO- Razem uczynimy Twoją infrastrukturę IT bezpieczną! Przekonaj się! Proponujemy rozwiązania do backupu w oparciu o Backup Assist, współpracę z Sophos (rozwiązania antywirusowe),szyfrowanie danych z centralnym zarządzaniem oraz Mail Store (archiwizacja poczty email). Kerio wraz z Kerio UTM czuwają nad bezpieczeństwem Twoich serwerów wraz z Kerio Connect. obsługa it wrocławRozwiązania do backupu

  Data dodania: 01 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Topkomputer.com

  Topkomputer.com »

  Zapraszamy na naszą stronę internetową topkomputer.com, gdzie znajdą Państwo informację o naszej firmie. Istniejemy już od 2000 roku i cieszymy się gronem zaspokojonych konsumentów. Zajmujemy się obsługą informatyczną firm. W zakres naszej działalności wchodzi również między innymi: renowacja laptopów czy serwis komputerowy. Nasza działalność opiera się również na: naprawie płyt głównych, wymianie matryc, klawiatury oraz obudowy. Siedziba jednostki mieści się w Łodzi. Zachęcamy także do odwiedzenia naszych sklepów internetowych, szczegółowe informację znajdą Państwo na naszej stronie www. Dołącz do grona naszych zadowolonych konsumentów!

  Data dodania: 26 10 2017 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2

Firmy Informatyczne - nowa strona:

Adres:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki