Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Ogrody Łódź, Usugi Ogrodnicze Łódź - Agrol 

Ogrody Łódź, Usugi Ogrodnicze Łódź - Agrol  Projektowanie, zakładanie, pielęgnacja ogrodów. Nawadnianie, oświetlenie ogrodowe, roboty koszące - 883 077 108 - Agrol www.agrol-ogrody.pl - Z Pasji Do Ogrodów.
O nas
Świadczymy usługi  ogrodnicze od 2003 roku, wcześniej jeszcze od końcówki lat 80 prowadziliśmy sklepy ogrodnicze. Nabyte w ten sposób doświadczenie, połączone z wykształceniem i pasją z jaką wykonujemy naszą pracę, są dla Państwa gwarancją naszej rzetelności.
Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, proces twórczy zaczynamy od konsultacji z klientem, chcemy dowiedzieć się czego oczekuje od swojego ogrodu. Czy ma być miejscem relaksu, schronieniem przed stresem, gwarem i miejską szarością, czy może tylko ozdobą domu, stworzoną tak aby jej utrzymanie kosztowało jak najmniej wysiłku. Z biegiem lat nauczyliśmy się projektować ogrody tak, aby nie tylko cieszyły oko, ale były jak najbardziej funkcjonalne, a ich pielęgnacja była łatwa i przyjemna. Współpracujemy z najlepszymi szkółkami, używamy najlepszego sprzętu i gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług.

Szczegóły strony www.agrol-ogrody.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.agrol-ogrody.pl:

Ogrody Łódź, Usugi Ogrodnicze Łódź - Agrol 

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yandex 26 Odwiedziny yahoo 7 Odwiedziny googlebot 16 Odwiedziny baidu 3