Rombor - 
łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe

Flora i fauna Kategoria: Flora i fauna

Flora i fauna - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Lecznica Vita

  Lecznica Vita »

  VITA - przychodnia weterynaryjna w Częstochowie to pierwsza tego typu prywatna placówką w tym mieście. Mieści się przy ul. Kisielewskiego 76. Powstała ponad dwadzieścia lat temu, a dokładnie 15 kwietnia 1989 roku. VITA stale się rozwija i ulega przebudowie. Dostosowuje się do rosnących i zmieniających się potrzeb małych podopiecznych i wymagań ich Właścicieli. Zdobyte doświadczenie, ciągła chęć podnoszenia kwalifikacji, nowoczesny sprzęt diagnostyczny oraz przyjazna atmosfera przekładają się na wysoki poziom i szeroki zakres oferowanych przez nas usług. Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby, a satysfakcja i uśmiech naszych pacjentów są dla nas najważniejsze!

  Data dodania: 11 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Ogrody Łódź, Usugi Ogrodnicze Łódź - Agrol 

  Ogrody Łódź, Usugi Ogrodnicze Łódź - Agrol  »

  Projektowanie, zakładanie, pielęgnacja ogrodów. Nawadnianie, oświetlenie ogrodowe, roboty koszące - 883 077 108 - Agrol www.agrol-ogrody.pl - Z Pasji Do Ogrodów.
  O nas
  Świadczymy usługi  ogrodnicze od 2003 roku, wcześniej jeszcze od końcówki lat 80 prowadziliśmy sklepy ogrodnicze. Nabyte w ten sposób doświadczenie, połączone z wykształceniem i pasją z jaką wykonujemy naszą pracę, są dla Państwa gwarancją naszej rzetelności.
  Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, proces twórczy zaczynamy od konsultacji z klientem, chcemy dowiedzieć się czego oczekuje od swojego ogrodu. Czy ma być miejscem relaksu, schronieniem przed stresem, gwarem i miejską szarością, czy może tylko ozdobą domu, stworzoną tak aby jej utrzymanie kosztowało jak najmniej wysiłku. Z biegiem lat nauczyliśmy się projektować ogrody tak, aby nie tylko cieszyły oko, ale były jak najbardziej funkcjonalne, a ich pielęgnacja była łatwa i przyjemna. Współpracujemy z najlepszymi szkółkami, używamy najlepszego sprzętu i gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług.

  Data dodania: 13 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Sklep dla hodowców gołębi

  Sklep dla hodowców gołębi »

  W naszym sklepie wiemy, że hodowanie gołębi może być wielką pasją, ale jest jednocześnie dużą odpowiedzialnością. Dlatego specjalnie dla naszych Klientów przygotowaliśmy szeroki wybór różnego rodzaju asortymentu, który znacznie ułatwia hodowanie gołębi. W ofercie zarówno sklepu stacjonarnego, jak i internetowego znajdują się między innymi odpowiednio dobrane ziarna, a także preparaty witaminowe, białkowe oraz mineralne, które pozwolą utrzymać gołębie w dobrym zdrowiu. Oferujemy też karmy dla gołębi oraz środki czystości i pielęgnacyjne. Na naszej stronie internetowej znajdują się również ważne informacje dla hodowców gołębi. Na stronie każdy z naszych Klientów znajdzie między innymi obszerne informacje dotyczące chorób, jakie dotykają ptactwo hodowlane. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony oraz zapoznania się z umieszczonymi na niej informacjami.

  Data dodania: 28 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Karma Warszawa

  Karma Warszawa »

  Oferta naszego sklepu internetowego zawiera tylko najlepsze karmy dostępne na rynku i weryfikowane (sprawdzane) przez przez pasjonatów, specjalistów ds. żywienia zwierząt, hodowców i niezależnych weterynarzy. Nie ma możliwości aby w naszej ofercie pojawiło się coś nieodpowiedniego.

  Data dodania: 06 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • ALMA WET rtg dla zwierząt piaseczno

  ALMA WET rtg dla zwierząt piaseczno »

  Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Alma-Wet z Józefosławia. Jesteśmy całodobową przychodnią weterynaryjną ofertującą szereg usług i dysponującą nowoczesnym sprzętem. Prowadzimy kompleksową diagnostykę laboratoryjną oraz obrazową, wykonujemy niezbędne zabiegi chirurgiczne, szczepienia ochronne jak i zabiegi pielęgnacyjne i rehabilitacyjne dla zwierząt. Na miejscu dysponujemy szpitalem a na życzenie wyrabiamy paszporty dla podopiecznych i zakładamy czipy. Dysponujemy także specjalistycznymi karmami i odżywkami dla zwierząt o szczególnych potrzebach. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 13 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • BIAŁOSTOCZEK-WET Badania diagno

  BIAŁOSTOCZEK-WET Badania diagno »

  Jeżeli szukacie Państwo profesjonalnej kliniki weterynaryjnej w Białymstoku, gorąco zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Białostoczek-Wet s.c. Przez 7 lat działalności zdobyliśmy ogromne doświadczenie i rzeszę stałych pacjentów. Naszymi podopiecznymi są psy, koty, gryzonie, zwierzęta egzotyczne oraz ptaki. Zatrudniamy tylko wykwalifikowany personel z doskonałym podejściem do zwierząt. Oferujemy usługi profilaktyczne, diagnostyczne oraz kliniczne i zapewniamy najwyższą jakość naszych usług. Jesteśmy wyposażeni w najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 07 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • 24H LECZNICA WETERYNARYJNA chipowanie psów

  24H LECZNICA WETERYNARYJNA chipowanie psów »

  Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę warszawskiej Lecznicy Weterynaryjnej 24H. Nasza placówka znajduje się w dzielnicy Ursynów i jest otwarta całodobowo. Zatrudniamy wielu lekarzy weterynarii, którzy swój zawód traktują z pasją. Wykonujemy szereg badań diagnostycznych i obrazowych i zabiegi chirurgiczne. Prowadzimy także szpital dla zwierząt oraz programy opieki zarówno dla młodych podopiecznych jak i seniorów. Na życzenie wyrobimy paszport i elektronicznie oznakujemy Twojego pupila. Na miejscu prowadzimy też sprzedaż specjalistycznych karm dla psów i kotów. Szczegóły naszej oferty znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 07 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Jarosław Falkowski weterynarz białołęka

  Jarosław Falkowski weterynarz białołęka »

  W przychodni weterynaryjnej Jarosław Falkowski w Legionowie każdy zwierzak zostanie objęty odpowiednią opieką. Lecznica zapewnia pełen wachlarz zabiegów profilaktycznych, jak chipowanie, szczepienie bądź odrobaczanie. Weterynarz zajmuje się również leczeniem stomatologicznym, dermatologicznym czy kardiologicznym zwierząt domowych. Wykonuje także zabiegi chirurgiczne. Gabinet zaopatrzony jest w specjalistyczny sprzęt, umożliwiający przeprowadzanie szeregu badań oraz testów diagnostycznych. W nagłych przypadkach mogą Państwo skorzystać także z wizyty domowej weterynarza. Więcej szczegółów o ofercie przychodni odnajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 03 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Tresura psów warszawa

  Tresura psów warszawa »

  Decyzja o posiadaniu psa musi być decyzją poważną, nie jedynie krótkotrwałym kaprysem czy nieprzemyślanym urodzinowym podarunkiem. Musimy zdawać sobie sprawę, że jest to zobowiązanie na wiele lat – częstokroć dziecinnie w duchu liczymy, że na zawsze – a zatem należy podjąć je z pełną świadomością i uczciwością tak wobec siebie, jak i w obliczu zwierzaka, którego potrzebujemy mieć za kamrata codziennego życia. To samo dotyczy samego szkolenia i decyzji o tym, czy się go podejmujemy i w jakiej formie ma ona zgłębiać: czy ma to być trening indywidualne, czy raczej grupowe, a nade wszystko czego od takiego szkolenia oczekujemy.

  Data dodania: 28 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Power flower - tulipany z dowozem Warszawa

  Power flower - tulipany z dowozem Warszawa »

  Power Flower to kwiaciarnia świadcząca usługi dowozu zamówionych za pośrednictwem strony internetowej kwiatów. Dostawa następuje pod wskazany adres. Specjalnością Power Flower są tulipany, dostępne w wielu odmianach i kolorach, zawsze idealnie świeże i piękne.

  Data dodania: 25 07 2016 · szczegóły wpisu »

Flora i fauna - nowa podkategoria:

Nazwa:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Płatności w serwisie obsługiwane są przez DotPay