Rombor - 
łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe


Podkategoria: Wiedza

 • Gaz łupkowy w Polsce

  Gaz łupkowy w Polsce »

  Co się dzieje w Polsce z gazem łupkowym, czy mamy powód do radości czy smutku. Według "Guardiana" Jo Leinen chce nowej, unijnej dyrektywy, którą nazywa "dyrektywą o jakości energii". Oznaczałaby ona, że eksploatacja surowców energetycznych, których wydobycie powoduje negatywne skutki dla środowiska, jak gaz łupkowy i roponośne piaski, byłaby bardzo ściśle regulowana. Co z nami będzie. Czy nie będzie wojny o gaz w Polsce?

  Data dodania: 13 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Analiza i prognoza finansowa

  Analiza i prognoza finansowa »

  Regularnie przeprowadzana analiza finansowa ułatwia podejmowanie optymalnych decyzji finansowych. Zapraszam na stronę poświęconej analizie finansowej, w której autor strony przedstawia szereg niezbędnych narzędzi do przygotowania i realizacji analizy finansowej. W skład narzędzi analitycznych wchodzi: analiza wskaźnikowa, analiza piramidalna, analiza wzorcowych układów nierówności wskaźników, analiza dyskryminacyjna, model CAMP i średni ważony koszt kapitału WACC. Na stronie można skorzystać z przykładowych opracowań analitycznych. W sytuacjach trudnych autor strony świadczy usługowe wykonanie analizy i prognozy finansowej uzupełnionej o autorski komentarz i interpretację graficzną.

  Data dodania: 05 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie techniki sprzedaży

  Szkolenie techniki sprzedaży »

  Skuteczność szkolenia w zakresie polepszenia wyników sprzedaży, zależy w dużej mierze od prowadzącego dany trening. Firma Gamma stawia na doświadczonych trenerów, którzy operują wiedzą merytoryczną i praktyczną. Stąd nasza misja: „Bierzemy odpowiedzialność za rezultaty”. Bazując na skutecznych sposobach budowania kontaktu z klientem i znajomości profilu psychologicznego odbiorcy oraz jego potrzeb, staramy się pokazać jak podnieść efekty sprzedaży. Łącząc wiedzę merytoryczną z podstawami psychologii uczymy osiągania satysfakcjonujących rezultatów w kontakcie z klientem. Zobacz nasze szkolenia sprzedażowe.

  Data dodania: 27 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Europa 2020

  Europa 2020 »


  Z całą pewnością zdajemy sobie sprawę, że Unia Europejska daje nam znaczną ilość możliwości, a także daje szansę abyśmy mogli zrealizować swoje plany. Z
  tego też względu, jeżeli chcemy z tej możliwości skorzystać wystarczy poszukać adekwatnych informacji na stronie internetowej Europe Direct – Śląsk. Na
  stronie tej znajdziemy, bowiem odpowiedz, w jaki sposób rozpocząć studia w zagranicznej uczelni, czy też, w jaki sposób możemy starać się o unijne
  dofinansowanie na rozpoczęcie swojej działalności rynkowej. Takie dane są zawsze potrzebne a dzieje się tak, dlatego, że wiemy, z jakich opcji możemy
  skorzystać, zaś wydarzenia na stronie są zawsze aktualne.

  Data dodania: 10 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wychowanie dziecka

  Wychowanie dziecka »

  Serwis prowadzony przez pedagoga specjalnego i trenera rozwoju osobistego. Na stronie znajdą Państwo opisane codzienne sytuację z dzieci i ich trudnymi zachowaniami oraz cenne wskazówki jak radzić sobie z takimi zachowaniami, by nie pojawiały się w przyszłości.

  Data dodania: 31 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • KsiegaBiznesu.pl | Strategia biznesu

  KsiegaBiznesu.pl | Strategia biznesu »

  KsięgaBiznesu.pl Na naszej witrynie znajdziesz wszelkie niezbędne informacje w formie artykułów na tematy finansowe. Wszystko na temat prowadzenia e-biznesu, dotowania go za pomocą środków z Unii Europejskiej, skutecznego inwestowania za pomocą lokat, handlu opcjami binarnymi czy też wskazówkami ekspertów z domów maklerskich. Podpowiadamy jak efektywnie oszczędzać pieniądze i gdzie swoje oszczędności lokować z zyskiem. Poruszamy również niuanse związane z rozpoczęciem działalności gospodarczej i formalności ZUS. Chcesz obniżyć wydatki firmy, ale nie wiesz jak? - znajdziesz odpowiedź na naszej stronie.

  Data dodania: 09 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Fazy rozwoju dziecka - EvoKids.pl

  Fazy rozwoju dziecka - EvoKids.pl »

  Zapraszamy na stronę internetową EvoKids.pl, gdzie znajdą Państwo profesjonalne testy do diagnozy rozwoju dziecka, dzięki którym będziecie mogli dowiedzieć się, jakie są jego mocne strony oraz obszary deficytowe. Ponadto na stronie dostępne są darmowe porady naszej ekspertki ds. rozwoju dziecka. W krótkich nagraniach porusza ona tematy, które bywają szczególnie kłopotliwe dla rodziców i podpowiada, jak radzić sobie z wieloma problemami wychowawczymi. Jeżeli chcesz zadbać o optymalny rozwój swojej pocieszy, zapoznaj się z ofertą portalu EvoKids.pl.

  Data dodania: 20 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • PIKO - policealna szkoła optyczna

  PIKO - policealna szkoła optyczna »

  Piko.edu.pl to jedyna policealna szkoła optyczna w Europie, łącząca podczas trwania okresu nauki pracę w salonach optycznych. Dzięki supernowoczesnej aparaturze oraz w pełni wyposażonych pracowniach student nabywa kompleksową wiedzę z zakresu optyki. Szkoła policealna przygotowuje też do założenia własnej działalności.

  Data dodania: 20 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • AKS- ADWOKAT - Kancelaria adwokacka Gdańsk

  AKS- ADWOKAT - Kancelaria adwokacka Gdańsk »

  Tel. 888438168 Kancelaria adwokacka Gdańsk. Naszym celem jest zapewnienie fachowej pomocy prawnej. Dogodna lokalizacja- adwokat Gdańsk - WrzeszczKlienci Kancelarii mają pewność, że kontakt z adwokatem (prawnik) będzie oparty na konkretnym i jasnym przekazie. Mają ponadto pewność, że obsługa prawna (m.in. porady prawne) będzie skoncentrowana na realizacji ich interesów, a terminy spotkań ustalane w sposób elastyczny. Warto nadmienić, iż współpracują z nami adwokaci z Trójmiasta i okolic. Blogi kancelarii:http://testamenty24.pl/http://nakaz-zapłaty.pl/

  Data dodania: 04 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Dom Wiedzy – Najlepsze szkolenia dla firm

  Dom Wiedzy – Najlepsze szkolenia dla firm »

  Szukasz profesjonalnej firmy, która kompleksowo zorganizuje szkolenie Prawo Pracy lub inne? Dom-wiedzy.pl ma ofertę dla ciebie! Szkolenia Prawo Pracy, szkolenia z Ochrony Danych Osobowych, szkolenia Kadry i Płace, kurs Kadry i Płace – Warszawa – to tylko niektóre ze szkoleń jakie ma w swojej ofercie Dom Wiedzy. Jest to firma z wieloletnim doświadczeniem, której eksperci skutecznie podniosą kwalifikacje twoich pracowników. W ofercie są także sale szkoleniowe (Warszawa), które zapewniają komfortowe warunki pracy.

  Data dodania: 21 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Inwestowanie na giełdzie

  Inwestowanie na giełdzie »

  Metod inwestowania na giełdzie jest w praktyce tyle, ilu uczestników gry giełdowej. Utarło się przekonanie, że efektywny system inwestycyjny, który systematycznie w długim terminie generuje zyski na giełdzie, musi być wyrafinowany. Powinien brać pod uwagę jak najwięcej zmiennych, które mogłyby wpłynąć na cenę.

  Problem z takimi systemami polega zbyt dużej ilości czynników, z których wiele wzajemnie się wykluczają. Cześć parametrów systemu inwestycyjnego przy określonych daje sygnał kupna, podczas gdy pozostałe przy tych samych zmiennych dają sygnał sprzedaży. Analizy giełdowe oraz sam wykres giełdowy ceny akcji z nałożonym takim systemem przypomina nieczytelną kolorowankę przedszkolaka.

  Niezwykle trudno podjąć na tej podstawie decyzję inwestycyjną. Po wielu latach prób i błędów w inwestowaniu na giełdzie skłaniamy się w PPCG Stock do tezy, że działają proste, ale dobrze skorelowane ze sobą techniki. Naszym systemem inwestycyjnym są fale Elliotta uzupełnione analizą wolumenu, kierunkiem 12 średnich oraz prostymi formacjami (np. flaga). Mamy jasno określone parametry, kiedy kupujemy, jak zabezpieczamy pozycję i jak zarządzamy kapitałem. Po prostu kompletny system inwestycyjny, który udostępniamy w ramach członkostwa w PPCG Stock oraz na naszym blogu o inwestowaniu na giełdzie.

  Data dodania: 07 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Novae Res

  Novae Res »

  Novae Res jest największym wydawnictwem dziełowym na Pomorzu. Nasza specjalizacja to publikacja, dystrybucja, jak i reklamowanie dzieł z dziedziny beletrystyki i literatury popularnonaukowej. Poszukujemy wartościowe dorobki rodzimych twórców oraz proponujemy ułatwienia dostępu do literatury jak najszerszej grupie społecznej. Zamysłem wydawnictwa jest zadowolenie odbiorców przez wydawanie najwyższej jakości książek, popieranie rodzimych debiutantów, również nieustający rozwój samego wydawnictwa. Koncepcją na przyszłość jest poszerzenie oferty wydawniczej. Maksymalizujemy spożytkowanie nowatorskiej metody dla potrzeby oraz wygody adresatów. „Novae Res” to w języku łacińskim przemiana, obalenie istniejącego porządku i tej mądrości usiłujemy się trzymać.

  Data dodania: 20 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kursy kelnerskie

  Kursy kelnerskie »

  Kursy kelnerskie Warszawa zrobisz w H&R System. Jeżeli marzy Ci się praca w gastronomii, na stanowisku kelnera, warto byś zrobił kursy kelnerskie i przygotował się do swojej pracy. Zostań profesjonalnym kelnerem i udaj się na szkolenia i kursy do H&R System - wybierz pakiet szkoleń gastronomicznych, które Cię interesują, lub te które powinien przejść każdy kelner. Zainwestuj w swoją przyszłość zawodową.

  Data dodania: 25 01 2020 · szczegóły wpisu »

Wiedza - nowa strona:

Adres:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki