Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Podkategoria: Uczelnie

 • 4bella Internetowy sklep z kosmetykami

  4bella Internetowy sklep z kosmetykami »

  4bella. pl to kosmetyczny Sklep Internetowy online, w którym kupisz znakomite produkty z dostawą wysyłkową prosto do Ciebie. Wysyłka odbywa się poprzez sieć paczkomatów, a także kurierem. W naszym asortymencie znajdują się znane marki produktów dla każdego i na każdą kieszeń. Posiadamy bardzo bogatą ofertę, a w niej m. in. najlepsze kosmetyki, świece, pełna gama zapachów, akcesoria kosmetyczne, produkty chemiczne dla domu i ciekawą galanterię, zestawy prezentowe. Posiadamy produkty wielu marek tych bardzo znanych i mniej. Nieustannie pracujemy nad rozszerzeniem bazy towarowej. Informacje na temat nowości, aktualnych promocji i aktywnych kodów rabatowych znajdziesz na naszej stronie, na Facebooku i Instagramie.


  Data dodania: 14 04 2022 · szczegóły wpisu »
 • Podnoszenie kwalifikacji

  Podnoszenie kwalifikacji »

  Wyższa Szkoła Środowiska Bydgoszcz - rekrutacja na studia podyplomowe, inżynierskie, magisterskie, licencjackie i stacjonarne na kierunku ochrona środowiska. Podnoszenie kwalifikacji - studia podyplomowe dofinansowane z EFS dla pracowników przedsiębiorstw tj. Zarządzanie w ochronie środowiska, monitoring środowiska, infrastruktura komunalna, gospodarka odpadami oraz odnawialne źródła energii. Szkoła wyższa w Bydgoszczy zaprasza - Ochrona dóbr kultury, Lotnictwo i kosmonautyka. Profesjonalni ludzie, nowoczesna gospodarka, zapraszamy na rok akademicki - czekamy na Twoje zgłoszenie. Bezpłatny kurs pielęgancja zieleni i melioracja.

  Data dodania: 10 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Administracja zaoczne

  Administracja zaoczne »

  Wyższa Szkoła Cosinus - uczelnia wyższa i szkoła wyższa w Łodzi zapewnia kształcenie na kierunkach: pedagogika i administracja na poziomie studiów licencjackich. Studia, Uczelnie, Szkoły Wyższe, studia wyższe - zapraszamy.

  Data dodania: 13 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac magisterskich

  Pisanie prac magisterskich »

  Napisz pracę to firma zajmująca się przygotowaniem prac zaliczeniowych i dyplomowych z różnych dziedzin edukacji. Współpraca z naszymi klientami opiera się na podpisaniu umowy, dlatego możecie Państwo być pewni, że zdążymy na czas i jakość naszej pracy będzie wysoka. Zapewniamy, że nasze prace nie są plagiatami, ani ich fragmentów nie wykorzystujemy przy pisaniu kolejnych prac. Jesteśmy korporacją, która przygotowuje najlepsze prace zaliczeniowe, o czym świadczy zadowolenie naszych klientów.

  Data dodania: 16 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie pracy magisterskiej

  Pisanie pracy magisterskiej »

  I-magisterskie to portal internetowy za pośrednictwem którego możecie Państwo zlecić nam napisanie prac zaliczeniowych, licencjackich, magisterskich, prezentacji maturalnych. Nasze prace są rzetelnie przygotowywane. Specjalizujemy się w różnorakich dziedzinach edukacji, przykładowo.: turystyka, prawo, sprzedaż, administracja itd. Każdą pracę traktujemy osobiście, dlatego też prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego, by dowiedzieć się o zobowiązaniach współpracy z nami.

  Data dodania: 18 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studia Łódź

  Studia Łódź »

  Jeśli interesuje Cię baza adresów uczelni wyższych, to znajdziesz je na tej stronie. Nie zwlekaj wyszukaj studia już dziś. Korzystając z naszej strony możesz liczyć na sprawdzone i porządne informacje. Frapują Cię studia na Polskiej Akademii Otwartej, sprawdź jakie kierunki proponuje owa uczelnia. Poszukujesz adresu do Społecznej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania, wejdź na naszą stronę i sprawdź.

  Data dodania: 25 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia Katowice

  Studia Katowice »

  Korzystając z naszej strony możesz liczyć na sprawdzone i solidne informacje. Nie czekaj sprawdź czesne w swojej uczelni. Portal tematyczny oddany tematyce studiów w Katowicach. Zobacz które uczelnie możesz wybrać w Katowicach. Cała baza szkół z których możesz wyselekcjonować tą najbardziej ciekawą. Maturzysto zobacz jakie szkoły w Katowicach możesz wybrać. Sprawdź czesne w wybranej przez siebie uczelni. Szukasz numeru do Wyższej Szkoły Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach, wejdź na naszą witrynę i sprawdź.

  Data dodania: 25 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia

  Studia »

  Przy wyborze szkoły warto kierować się jej reputacją. Szkołę podstawową wybierają nam rodzice, kursy głównie z zamiłowania. Studia na kierunku Anglistyka, z pewnością zaowocują opłacalną posadą w przyszłości. Każda szkoła wywiera ogromny wpływ na dorosłe życie młodego człowieka. W naszej bazie wyszukasz szkołę dla siebie, a wybór najlepszej uczelni z pewnością ułatwi Ci komfortowa wyszukiwarka, szczegółowe informacje o poszczególnych kierunkach. Dyplom z Polskiej uczelni jest nader honorowany w USA.
  www.studia.uczelnie.pl

  Data dodania: 07 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Uczelnie wyższe

  Uczelnie wyższe »

  Ciekawy portal studencki zaprasza do częstych odwiedzin i czytania nowości! Tylko u nas znajdziesz tak dużo cennych informacji w 1 miejscu, dostępnych w dzień i w nicy. U nas dowiesz się, na jakie studia zaoczne warto iść, jakie są teraz modne studia podyplomowe, które uczelnie w Polsce mają najlepsze opinie, gdzie student może mieszkać, zjeść i zabawić się, popracować oraz poznać nowych przyjaciół. Nasz serwis jest wartościowy i kompleksowy, możesz aktywnie brać udział w jego budowie lub podpowiadać nam, co przydałoby się w nim umieścić. Sprawdź także, czy w naszej bazie są ciekawiące Cię uniwersytety i uczelnie wyższe, ciekawe kierunki, propozycje na wakacje i na zarobek, wynajem stancji i wiele wiele innych. Super portal studencki publikuje pomocne wiadomości, humor i rady – zapraszamy.

  Data dodania: 15 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Uczelnia Warszawa o kierunku politologia

  Uczelnia Warszawa o kierunku politologia »

  Dzisiejsze uczelnie nauczają w wielu kierunkach, dzięki czemu masz możliwość być elastyczny. Szkoła wyższa to też wydatna okazja na zdobycie stypendium, jakie zapewni byt na studiach. Tytuł magistra jest dumą dla każdego człowieka, jednak też dla jego rodzicieli i przyjaciół. Znaczna podaż uczelni w Polsce, przekonaj się na serwisie gdzie masz możliwość podjąć studia wyższe. Studiować możemy w paru wymiarach, dlatego dobierz sposób, który najbardziej Ci odpowiada.

  Data dodania: 18 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prace magisterskie i licencjackie

  Prace magisterskie i licencjackie »

  Nasz serwis skupia profesjonalistów z wielu dziedzin. Strona ta przeznaczona jest dla tych wszystkich, którzy mają kłopoty z napisaniem swojej pracy magisterskiej, licencjackiej lub zaliczeniowej.Dzięki nam nie musisz się martwić. Potrafimy pomóc i to skutecznie.Jeżeli masz kłopot, zadzwoń lub napisz do nas. Naszym zadaniem jest znalezienie sposobu na Twoje kłopoty.

  Data dodania: 18 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • PITWIN Portal Innowacyjny Wiedzy w Nauce

  PITWIN Portal Innowacyjny Wiedzy w Nauce »

  Wyższa Szkoła Handlowa im. B. Markowskiego w Kielcach jest realizatorem projektu „PITWIN – Portal Innowacyjnego Transferu Wiedzy w Nauce”. W ramach projektu został wdrożony portal naukowy, którego zadaniem jest udostępnianie wiedzy poprzez cyklicznie zamieszczane artykuły naukowe z zakresu ekonomii, zarządzania, informatyki, bankowości oraz dziedzin pokrewnych. Dodatkowe działania to coroczne konferencje naukowe, publikacja zeszytów naukowych, bezpłatne kursy e-learning oraz zestawienia bibliograficzne.

  Data dodania: 12 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wyższa Szkoła Pedagogiczna Warszawa

  Wyższa Szkoła Pedagogiczna Warszawa »

  Niepaństwowa Szkoła Wyższa Pedagogiczna Związku Nauczycielstwa Polskiego pragnie zaprosić na swoją stronę internetową każde osoby zainteresowane kształceniem w zakresie pedagogicznym. Co roku jej mury opuszcza kadra pedagogów, posiadająca solidne przygotowanie do zawodu nauczyciela. Priorytetem tej uczelni jest efektywne jak i skuteczne przekazywanie wiedzy. Możliwe jest to dzięki doskonałemu wyposażeniu sal wykładowych, starannie dobranej kadrze wykładowców a także porządnie wyposażonej bibliotece pedagogicznej. Osoby zainteresowane kształceniem w tym kierunku zachęca się do zapoznania z tą stroną internetową, mieszczącą więcej danych na temat uczelni:

  Data dodania: 13 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wyższe Szkoły Bankowe

  Wyższe Szkoły Bankowe »

  WSB to uczelnie których oferta i organizacja skierowane są przede wszystkim do osób łączących naukę i pracę. Kierunek obrany przez Wyższe Szkoły Bankowe został doceniony nie tylko w rankingach i w opinii pracodawców, ale również przez ponad 35 000 pracujących studentów, którzy co roku zdobywają tu wiedzę i doświadczenia. Wyższe Szkoły Bankowe to uczelnie najchętniej przez nich wybierane. Programy studiów konstruowane są tak, by na bieżąco studenci mogli wiedzę i umiejętności wykorzystywać w codziennym życiu zawodowym. Zajęcia mają formę warsztatów i case studies, dzięki którym studenci szybciej przyswajają wiedzę. Studia w uczelni biznesu to inwestycja w rozwój zawodowy.

  Data dodania: 29 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • IGNATIANUM psychologia Kraków

  IGNATIANUM psychologia Kraków »

  Akademia Ignatianum to uczelnia wyższa, która ma swą siedzibę w Krakowie. Studenci mogą kształcić się w niej na Wydziale Filozoficznym lub Pedagogicznym - na takich kierunkach jak na przykład filozofia, psychologia, politologia i administracja. Rekrutacja obejmuje studia pierwszego i drugiego stopnia, a także studia doktoranckie na kierunkach pedagogika, filozofia oraz kulturoznawstwo. Zapewniamy odpowiednią kadrę wykładowców otwartą na pytania studentów oraz dobrze wyposażoną bibliotekę wraz z czytelnią dostępną dla wszystkich. Jesteśmy wyższą uczelnią kościelną z prawami państwowymi. By dowiedzieć się więcej, wejdź na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 11 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • WSNS pedagogika wczesnoszkolna

  WSNS pedagogika wczesnoszkolna »

  Zapraszamy do zapoznania się z propozycją Wyższej Szkoły Nauk Społecznych im. Ks. Józefa Majki z Mińska mazowieckiego. Kształcimy na kierunkach: pedagogika, socjologia, bezpieczeństwo wewnętrzne, mechatronika. Prowadzimy także studia podyplomowe: pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną z terapią pedagogiczną, edukację i rehabilitację osób z niepełnosprawnością intelektualną, przygotowanie pedagogiczne dla nauczycieli, zarządzanie oświatą i socjoterapię. Oferujemy studia stacjonarne oraz niestacjonarne. Na naszej stronie internetowej znajduje się więcej informacji i pełna propozycja. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 16 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Behawiorystyka zwierząt studia podyplomowe

  Behawiorystyka zwierząt studia podyplomowe »

  Uczelnia Wyższa Szkoła Europejska istnieje już od 2003 roku i ma już wielu zadowolonych absolwentów. Uczelnia stawia przede wszystkim na praktyczny rozwój studentów i zapewnia nowoczesne sale laboratoryjne. Dodatkowo szkoła posiada wykwalifikowanych prowadzących, którzy zawsze służą swoją fachową pomocą. Jeśli jesteś zainteresowany kierunkami na uczelni WSE, to już teraz zapraszamy na oficjalną stronę.

  Data dodania: 26 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Wyższa Szkoła Prawa

  Wyższa Szkoła Prawa »

  Na stronie Wyższej Szkoły Prawa znajdziesz wszystkie specjalności uczelni m.in. detektywistyka, kryminologia i kryminalistyka i zarządzanie kryzysowe. Dodatkowo szkoła oferuje studia na kierunku prawniczym, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Uczelnia ma również profesjonalne zaplecze laboratoryjne, która pozwala na praktyczne kształcenie studentów. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do punktu rekrutacyjnego.

  Data dodania: 18 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Studia grafika Kraków

  Studia grafika Kraków »

  Zapraszamy na Wyższą Szkołą Europejską, która ma w swojej ofercie studia na kierunku: Grafika reklamowa i multimedia (studia licencjackie) oraz Grafika reklamowa (studia podyplomowe). Jeśli chcesz nauczyć się projektowania w zakresie szeroko pojmowanej grafiki użytkowej, to koniecznie sprawdź tę ofertę. W razie jakichkolwiek pytań możesz skontaktować się z punktem rekrutacji.

  Data dodania: 06 09 2018 · szczegóły wpisu »

Uczelnie - nowa strona:

Adres: