Rombor - 
łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe

Szybkie czytanie Kraków

Szybkie czytanie Kraków Od 6 lat specjalizujemy się w prowadzeniu stacjonarnych kursów szybkiego czytania i technik pamięciowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Uczymy, jak szybciej czytać i skutecznie przyswajać wiedzę. Celem kursu jest podniesienie tempa czytania (5-10 razy) oraz poziomu zapamiętywania (2-3 razy). Programy kursów, precyzyjnie dobrane do grup wiekowych, zapewniają bardzo dobre, powtarzalne wyniki. Firmom, urzędom, organizacjom polecamy dedykowane szkolenia zamknięte. Ramowy program kursu obejmuje: - 40 godzin lekcyjnych, - zajęcia 2 razy w tygodniu w kameralnych grupach, - trening funkcji poznawczych, - techniki pamięciowe i wizualizacje, - ćwiczenia koncentracji i spostrzegania, - naukę kreatywnego myślenia. W jaki sposób można to osiągnąć? - poprzez gimnastykę oka, - poszerzenie pola widzenia, - szybsze postrzeganie tekstu, - ćwiczenia antycypacji, - eliminację fonetyzacji i regresji, - opanowanie strategii czytania. Po co to wszystko? Zbyt wolne tempo czytania nuży, osłabia koncentrację i utrudnia zapamiętywanie. Badania wykazały, że nasz mózg zaczyna koncentrować się, gdy czytamy powyżej 500 słów na minutę. Tymczasem gimnazjalista czyta średnio 150 słów na minutę a dorosły około 200.Uczestnicząc w kursie możesz 5-10 krotnie przyśpieszyć tempo czytania i skuteczniej radzić sobie ze zdobywaniem wiedzy.Pomyśl - kilka stron tekstu w minutę jest w zasięgu... Twoich oczu.Wystarczy z nami ćwiczyć :-) Chcesz się zapisać lub uzyskać więcej informacji -> przejdź na naszą stronę szybkie-czytanie.edu.pl Wiosenna Edycja Kursu Szybkiego Czytania i Technik Pamięciowych. Maturzyści i studenci 20% taniej!

Szczegóły strony szybkie-czytanie.edu.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę szybkie-czytanie.edu.pl:

Szybkie czytanie Kraków

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yandex 11 Odwiedziny yahoo 18 Odwiedziny googlebot 77

Najnowsze wiadomości:

 • BIZNES I KONSUMENT FB PZU 10 sekund ma znaczenie - rowerzyści

  Nie ryzykuj, czasem 10 sekund może zdecydować o bezpieczeństwie                                                                                       

  Czytaj więcej »
 • Przepis na pyszny sernik nowojorski

  Sernik jest wilgotny, kremowy, delikatny i naprawdę smakowity. Ma super konsystencję i jest zdecydowaną konkurencją dla klasycznych serników. Wypróbuj koniecznie.

  Czytaj więcej »
 • "Trzeba być kompletnym idiotą!". Jakubiak odpowiada Trzaskowskiemu ws. ONR

  Rafał Trzaskowski z PO składa wniosek do prokuratury ws. delegalizacji ONR. Do sprawy odniósł się w programie "Tłit" poseł Kukiz'15 Marek Jakubiak. Nie zabrakło emocji. - Sorry, ale się troszkę się oburzyłem. Jak można porównywać ONR z nazizmem? Trzeba być kompletnym idiotą! ONR, chłopaków, którzy mają zwyczajnie inny pogląd, robią paczki dla kombatantów... Dom wariatów!" - komentował. - Zamknęli się w skorupce własnej, są żółwiami politycznymi. Główki pochowali, nie widzą świata (...) A jak jutro zażądam delegalizacji PO? To będzie dobrze? Kija ma dwa końce - dodał.

  Czytaj więcej »
 • Co odstrasza muchy? Jakie zapachy działają najlepiej

  Kiedy nadchodzi wiosna i lato, przyroda budzi się do życia. To samo dotyczy również owadów, które skutecznie uprzykrzają nam życie. Chodzi np. o wszędobylskie muchy. Są jednak sprawdzone sposoby, aby można było je odstraszyć od naszego domu. Oto przykłady. 

  Czytaj więcej »
 • Protest policji. Mniej mandatów, więcej pouczeń

  Kiedy jeleniogórska drogówka przeprowadziła akcję kontroli prędkości, wlepiła 4 mandaty, a pouczeń 60. Taki jest efekt protestu policji, w ramach którego zamiast karać, funkcjonariusze głównie pouczają. Mandatów jest mniej, a to oznacza mniejszą kasę do budżetu. Według wstępnych danych w lipcu tego roku wpływy do budżetu były o 11 milionów złotych mniejsze niż rok temu - mówił w programie "Money. To się liczy" Rafał Jankowski z Federacji Związków Zawodowych Służb Mundurowych. Policjanci rozdają też naklejki "Popieram protest, jeżdżę bezpiecznie". Z taką naklejką możemy liczyć na to, że zamiast wlepiać mandat, funkcjonariusz najprawdopodniej tylko nas pouczy.

  Czytaj więcej »
 • Oświęcim, życie w cieniu Obozu

  Reporterzy Wirtualnej Polski ruszają w Polskę aby pokazać  naszym czytelnikom najciekawsze tematy i najciekawsze miejsca w naszym kraju.  Tym razem odwiedziliśmy Oświęcim i sprawdziliśmy jak się żyje w miejscy przesiąkniętym tragiczną historią. 

  Czytaj więcej »
 • Wodne egzoplanety

  Dane z sondy Gaia i teleskopu Keplera

  sugerują, że wiele egzoplanet składa się

  co najmniej w 50 proc. z wody. Naukowcy poddali analizie odkryte

  do tej pory 4 tys. egzoplanet,

  czyli planet pozasłonecznych. Badacze podzielili je dwie kategorie

  - planety o wielkości 1, 5 promienia

  Ziemi oraz 2, 5 promienia Ziemi. Są to planety odpowiadające masą

  5 razy taką jak masa Ziemi lub

  10 razy taką jak masa Ziemi. Eksperci opracowali model

  ich wewnętrznej struktury. Okazuje się, że woda występuje

  w nich głównie w formie pary wodnej. Temperatura na powierzchni egzoplanet

  wynosi od 200 do 500 stopni Celsjusza. Pod parą znajdować się może cienka

  warstwa wody, a głębiej już lód i skały. Naukowcy liczą, że nowa misja TESS

  pomoże odkryć więcej egzoplanet

  i umożliwi zbadanie ich struktur.

  Czytaj więcej »
 • Piróg trzaska piruety w stanie wskazującym spożycie

  Po zakończeniu emisji programu You Can Dance na antenie TVN medialna kariera Michała Piroga stanęła pod znakiem zapytania. Na szczęście stacja matka prędko przedłożyła mu propozycję poprowadzenia nieco mniej ambitnego formatu w formie Top Model. Od tego momentu transformacja Michała z tancerza w rasowego celebrytę jedynie zwiększyła tempo. Szeroka rozpoznawalność nie przeszkadza Michałowi w swobodnej zabawie, czemu dał wyraz w zeszłym tygodniu na Placu Zbawiciela. Rozkoszujący się gorącym wieczorem Piróg z wyraźnym zadowoleniem pląsał wśród swoich znajomych w towarzystwie piwka i papieroska.

  Czytaj więcej »
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Płatności w serwisie obsługiwane są przez DotPay