Rombor - 
łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe

Szkolenia Podkategoria: Szkolenia

« poprzednia strona · 4
 • Intra-Biznes - szkolenia menadżerskie

  Intra-Biznes - szkolenia menadżerskie »

  Każdy manager osiąga swoje cele dzięki właściwej komunikacji ze swoimi pracownikami. Liczą się tu nie tylko zachowania, ale również sposób myślenia, czy reagowania, dlatego powstały profesjonalne szkolenia menadżerskie. Co dzięki takim warsztatom może osiągnąć każdy manager? Przede wszystkim dowiedzieć się, w jaki sposób słuchać, inspirować innych ludzi, rozmawiać z nimi, a także na nich wpływać. Szkolenia menadżerskie pozwalają poznać wiele nowoczesnych technik, które skutecznie pozwolą nam osiągnąć wyznaczone cele.

  Data dodania: 17 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • ALIEN prawo jazdy szczecin

  ALIEN prawo jazdy szczecin »

  Zachęcamy Państwa do skorzystania z usług cenionej przez wielu klientów szkoły nauki jazdy Alien, która znajduje się w Szczecinie. Organizujemy kursy teoretyczne oraz praktyczne kategorii A i B, a także szkolenia antystresowe pozwalające na zyskanie pewności siebie oraz opanowania podczas zdawania egzaminu. Zatrudniamy profesjonalnych instruktorów, którzy wyróżniają się cierpliwością oraz dokładnie tłumaczą przepisy i zasady związane z jazdą samochodem oraz motocyklem. U nas na miejscu przeprowadzane są także badania lekarskie związane z nauką jazdy. Dowiedz się więcej na naszej witrynie internetowej.

  Data dodania: 18 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Dom Wiedzy – Najlepsze szkolenia dla firm

  Dom Wiedzy – Najlepsze szkolenia dla firm »

  Szukasz profesjonalnej firmy, która kompleksowo zorganizuje szkolenie Prawo Pracy lub inne? Dom-wiedzy.pl ma ofertę dla ciebie! Szkolenia Prawo Pracy, szkolenia z Ochrony Danych Osobowych, szkolenia Kadry i Płace, kurs Kadry i Płace – Warszawa – to tylko niektóre ze szkoleń jakie ma w swojej ofercie Dom Wiedzy. Jest to firma z wieloletnim doświadczeniem, której eksperci skutecznie podniosą kwalifikacje twoich pracowników. W ofercie są także sale szkoleniowe (Warszawa), które zapewniają komfortowe warunki pracy.

  Data dodania: 21 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • KursProgramowania.edu.pl

  KursProgramowania.edu.pl »

  Dla osób, które chcą nauczyć się programowania mamy doskonale przygotowywane kursy, w których pokazujemy Wam jak się koduje i uczymy od podstaw najbardziej popularnych języków programowania, które obecnie się stosuje. Nawet jeśli jesteście całkowitymi laikami zdołamy Wam zaproponować jakieś interesujące podejścia, dzięki którym programowanie okaże się łatwiejsze i przyniesie więcej korzystnych rezultatów. Jeżeli myślicie o swoich pierwszych aplikacjach napisanych osobiście to jesteśmy przekonani, że nasza propozycja uskuteczni Wasze oczekiwania i z nami swobodniej będzie zacząć pisać swoje pierwsze formuły związane z programowaniem.

  Data dodania: 21 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Metro - Szkolenie BHP

  Metro - Szkolenie BHP »

  Metro to firma, która zajmuje się szeroko rozumianym pojęciem bezpieczeństwa higieny pracy, w swojej ofercie ma takie usługi jak szkolenie BHP, ocena ryzyka zawodowego, szkolenie przeciw pożarowe, jak również ocena ryzyka zawodowego. Wykwalifikowana kadra dydaktyków, sprawi, że nawet najmniej zainteresowany słuchacz, będzie pragnął zadbać o swoje bezpieczeństwo w czasie pracy. BHP Szkolenia, to nie jedyne usługi, jakie firma realizuje - skorzystać mogą Państwo również ze szkoleń z pierwszej pomocy przedlekarskiej.

  Data dodania: 27 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Terapia skoncentrowana na rozwiązaniach

  Terapia skoncentrowana na rozwiązaniach »

  Terapia skoncentrowana na rozwiązaniach zyskała popularność na całym świecie, ciesząc się opinią skutecznego narzędzia. Wystarczy wspomnieć, iż materiały na temat TSR zostały przetłumaczone na 14 języków. W Polsce zagadnienia dotyczące TSR propaguje,poprzez szkolenia, Centrum Rozwiązań. Nasza oferta dostępna jest na łamach firmowej witryny internetowej. Serdecznie zachęcamy Państwa do jej odwiedzenia!

  Data dodania: 03 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Jazdy Fragam - prawo jazdy Olesno

  Szkoła Jazdy Fragam - prawo jazdy Olesno »

  Prawo jazdy kategorii B jest obecnie praktycznie niezbędne. Trudno wyobrazić sobie znalezienie dobrej pracy bez posiadania tego dokumentu. Kompleksową ofertę w zakresie szkolenia na prawo jazdy przygotowała Szkoła Jazdy Fragam. Do nawiązania współpracy w szczególny sposób pragniemy zachęcić Klientów z miasta Olesno na Opolszczyźnie. Dostosujemy naszą ofertą do Państwa indywidualnych oczekiwań, gwarantując fachowe i rzetelne przygotowanie do egzaminu. Zapraszamy!

  Data dodania: 09 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • EDUKATOR kurs na wózki widłowe świecie

  EDUKATOR kurs na wózki widłowe świecie »

  Zachęcamy do zainteresowania się ofertą przygotowaną przez firmę Edukator zajmującą się prowadzeniem szkoleń oraz kursów. Nasza firma powstała w 2007 roku w Grudziądzu. Oferujemy kursy: specjalistyczne, językowe, komputerowe, przedsiębiorczości, biznesu, dla kobiet, dla mężczyzn oraz wiele innych. Wydajemy zaświadczenie ukończenia kursu wystawione przez Dyrektora, zgodne ze wzorem Ministra Edukacji i Nauki. Osoby zainteresowane uzyskaniem szczegółowych informacji dotyczących naszej firmy i oferty, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.

  Data dodania: 11 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • OKZ Kurs obsługi kas fiskalnych Włocławek

  OKZ Kurs obsługi kas fiskalnych Włocławek »

  Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą Ośrodka Kształcenia Zawodowego, które znajduje się we Włocławku. Klientom indywidualnym oraz firmom proponujemy szeroki wybór kursów z wielu dziedzin. Zależy nam na najwyższym poziomie oferowanych usług, toteż zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych oraz doświadczonych wykładowców. Zapewniamy efektywny program szkoleń, dogodny tryb nauki oraz niezbędne materiały szkoleniowe. Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć więcej o naszej działalności,zapoznać z oferowanymi kursami albo skontaktować się z nami, zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 13 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Lex Labor - szkolenia BHP Opole

  Lex Labor - szkolenia BHP Opole »

  Lex Labor BHP Opole to firma, z której usług korzysta już wielu przedsiębiorców prowadzących swoją działalność na terenie województwa opolskiego. Mobilni i profesjonalni doradcy dojeżdżają do klientów z wielu miast, w tym z: Kluczborka, Kędzierzyna-Koźla, Nysy, Olesna, Prudnika czy Namysłowa. Oferowane przez Lex Labor szkolenia BHP cechuje niezwykła skuteczność, gdyż nasi wykwalifikowani wykładowcy chętnie sięgają po atrakcyjne środki multimedialne – dostosowane do każdej grupy zawodowej.

  Data dodania: 20 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Dietetyka Poznań

  Dietetyka Poznań »

  Dietetyka kliniczna - Akademia Dietetyki - placówka oświatowa, zaświadczenia MEN ważne w UE, egzaminy, książki, kursy. Dietetyka szkolenia i kursy dietetyczne. Dowiedz się co to jest dieta antyhistaminowa, ksylitol i jakie właściowści ma serwatka. Dietetyk program - dietetyka szkolenia Warszawa, Poznań, Wrocław, Kraków, Lublin, Gdańsk, Szczecin, Katowice i Łódź. Skorzystaj z oferty na kurs dietetyczny - mirakulina, ksylitol, serwatka właściwości.

  Data dodania: 01 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Network Masters - Wdroenia IT

  Network Masters - Wdroenia IT »

  Praca biurowa jest jednym z tych rodzajów aktywności zawodowej, który wymaga czynnego udziału człowieka, również w pracy z komputerem. Każdy proces, który jest powtarzalny, można zautomatyzować, usprawniając tym samym pracę naszą i naszych pracowników.

  Automatyzacja pracy
  Wykonujemy w oparciu o wykorzystanie między innymi: MS Excel, MS Access, VBA, .Net, MS SQL, MySQL, T-SQL, PL/SQL, Delphi, SAP.

  Wdrożenia IT.
  Microsoft Dynamics AX, to rozbudowany system klasy ERP do sprawnego zarządzania wszystkimi kluczowymi procesami. System posiada wszelkie niezbędne moduły (m.in. Produkcja, Logistyka, Planowanie, Sprzedaż, Finanse), które elastycznie mogą zostać dostosowane do indywidualnych potrzeb.

  Posiadamy również wdrożenia z Active Directory, Exchange, Office 365, System Center, WAPRO.

  Zajmujemy się także szkoleniami z programów graficznych takich jak CoreDraw, Adobe InDesign, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop.

  Szkolenia przeprowadzamy w formie otwartej dla każdego bądź zamkniętej u Państwa w firmie. Po kursie każdy z uczestników otrzymuje certyfikat ukończenia szkolenia.

  Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 14 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kurs rysunku Warszawa

  Kurs rysunku Warszawa »

  Przygotowujesz się do studiów na wydziale architektury? Nie wiesz, do jakiej szkoły rysunku się zapisać? Nie czekaj i już dziś wybierz studio rysunku Perspektywa - jako jedne z nielicznych gwarantujące pozytywne zaliczenie egzaminu i prowadzące zajęcia w małych grupach, umożliwiających ciągłą relację z prowadzącym.

  Data dodania: 18 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • MastersSwimming.pl

  MastersSwimming.pl »

  Wybór dobrej szkoły pływania na terenie Krakowa to zadanie dość trudne w dzisiejszych czasach. Na rynku funkcjonuje bowiem dość dużo tego typu szkół. Jednakże śmiało można stwierdzić, że MastersSwimming.pl jest warte Twoje uwagi. Wszystko dlatego, że mamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu bez żadnych trudności każdego nauczymy pływać. Co więcej, nasze ceny są również bardzo przystępne. Jeśli więc chcesz się nauczyć pływać, to zapraszamy na stronę internetową MastersSwimming.pl po więcej szczegółów.

  Data dodania: 06 08 2017 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 4

Szkolenia - nowa strona:

Adres:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Płatności w serwisie obsługiwane są przez CTM Mobiltek