Rombor - 
łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe


Podkategoria: Szkolenia

« poprzednia strona · 3 · 4 · następna strona »
 • STYL-STUDIO kurs przedłużanie rzęs

  STYL-STUDIO kurs przedłużanie rzęs »

  Styl Studio z Łodzi, będące jednostką kształcenia ustawicznego, wraz z Warszawską Izbą Rzemieślniczą, zapraszają Państwa do skorzystania z propozycji kursów zawodowych, jakie mają za zadanie przygotować kursantów do pracy w zawodach wizażystki, kosmetyczki i fryzjerki. Styl-Studio zapewnia opiekę doświadczonych oraz rzetelnych nauczycieli, poszerzone zajęcia teoretyczno-praktyczne, materiały oraz kompleksową pomoc w przygotowywaniu do egzaminu czeladniczego. Oprócz tego zajmujemy się prowadzeniem kursów mających na celu polepszenie skuteczności szukania pracy. Szczegółowe informacje mieszczą się na naszej stronie internetowej. zachęcamy Państwa do kontaktu.

  Data dodania: 16 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zakład Doskonalenia Zawodowego łódź

  Zakład Doskonalenia Zawodowego łódź »

  Jesteśmy największą i najstarszą placówką oświatową prosperującą w woj. łódzkim. zachęcamy do skorzystania z oferty Zakładu Doskonalenia Zawodowego z siedzibą w Łodzi. Naszymi kontrahentami są zarówno instytucje państwowe, jak i miejskie, firmy prywatne i in. Oferujemy m.in. kształcenie w systemie kursowym, szkolnym, a ponadto poradnictwo zawodowe, pośrednictwo pracy, Komisje Egzaminacyjne i wiele innych usług. Dysponujemy własną bazą dydaktyczną. Realizujemy projekty z funduszy UE. Najwyższy poziom naszego edukowania potwierdza Certyfikat Jakości ISO 9001, który otrzymaliśmy. Więcej na stronie internetowej.

  Data dodania: 21 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • MAQUILLAGE ART kursy wizażu

  MAQUILLAGE ART kursy wizażu »

  Miło nam zaprezentować wszystkim miłośnikom wizażu i stylizacji Maquillage Art z Rzeszowa. Jest to profesjonalna i nowoczesna szkoła. Organizuje warsztaty pokazowe, kursy stylizacji i wizażu oraz analizy kolorystycznej. Pracuje na wysokiej jakości kosmetykach marek takich jak Stage Color Cosmetic, Maestro, Atelier Paris, Glazel, Kryolan także innych. prezentuje uczniom techniki stylizacji na potrzeby osób prywatnych oraz publicznych, mediów, a także świata mody. Zatrudnia młodą, doświadczoną i profesjonalną kadrę, jaka na co dzień współdziała z agencjami reklamowymi oraz modelkami. Więcej informacji o szkole i kadrze zamieszczono na stronie internetowej.

  Data dodania: 22 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kursal kursy na spawacza Bydgoszcz

  Kursal kursy na spawacza Bydgoszcz »

  Ośrodek Kształcenia Zawodowego KURSAL z Nakły nad Notecią zaprasza na szkolenia oraz kursy zawodowe. Przygotowujemy naszych klientów do pracy w wielu zawodach poszukiwanych na rynku pracy. Organizujemy m. in. szkolenia dla spawaczy i kursy dla operatorów ciężkich maszyn budowalnych i drogowych. Ponadto kształcimy specjalistów do oprogramowania i obsługi obrabiarek CNC. W naszym ośrodku można zdobyć również kwalifikacje technika rolnika czy technika handlowca. Uzupełnieniem naszej oferty jest propozycja edukacji dla dorosłych w szkołach policealnych oraz liceach ogólnokształcących. Więcej wiadomości dostępnych jest na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 29 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Www.szesnastka.com

  Www.szesnastka.com »

  Chociaż polskie prawo przewiduje obowiązek nauki do osiemnastego roku życia, to różne życiowe perypetie sprawiają, że czasami zostaje ona przerwana wcześniej, np.: po ośmioletniej „podstawówce”, gimnazjum, lub trakcie nauki w szkole średniej. Dla wszystkich, którzy chcą kontynuować edukację i jednocześnie pracować, albo nie mogą chodzić do tradycyjnej szkoły dziennej, dwadzieścia lat temu powstało nasze liceum ogólnokształcące nr w stolicy, popularnie zwane „szesnastką”. Z naszych progów, przez te lata, wyszło wielu absolwentów, niemal 100 % z nich z powodzeniem zdało egzaminy maturalne, a także dostało się na wybrane przez siebie uczelnie wyższe. Oferujemy pełny zakres nauki przygotowujący do zdobycia świadectwa ukończenia liceum oraz zaliczenia matury. Mając na uwadze pracę zawodową naszych uczniów zajęcia odbywają się w rożnych formach – stacjonarne, zaoczne, bądź w postaci kursów.

  Data dodania: 11 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia suse linux oraz szkolenia unix

  Szkolenia suse linux oraz szkolenia unix »

  Autoryzowane Centrum Szkoleniowe DAGMA od długiego czasu z sukcesem prowadzi szkolenia suse linux oraz szkolenia windows server 2012, a także szereg innych kursów z zakresu IT w całej Polsce. Wysokiej jakości kadra trenerów oraz dobrze wyposażone sale komputerowe powodują, że jesteśmy niezwykle znanym ośrodkiem szkoleniowym w całej Polsce. Zakres naszej oferty to również autorskie szkolenia eset oraz innych rozwiązań informatycznych dla dużych przedsiębiorstw, instytucji i osób indywidualnych. Jeśli masz potrzebę, aby nabyć dodatkową wiedzę, zwiększyć swoje kwalifikacje zawodowe nawiąż z nami współpracę już dziś!

  Data dodania: 04 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • EWA ROMANOW-GŁOWACKA Architektura wnętrz

  EWA ROMANOW-GŁOWACKA Architektura wnętrz »

  Akademia Wnętrz Ewa Romanow-Głowacka z siedzibą we Wrocławiu jest Niepubliczną Placówką Oświatową, w której organizowane są kursy oraz szkolenia dotyczące projektowania wnętrz mieszkalnych, jak również przygotowywania nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu, czyli tzw. home stagingu. Naszymi partnerami są wiodące przedsiębiorstwa tj. CERMAG, Tubądzin, Villeroy & Boch, Sky Tower, InteriCad, które gwarantują niezbędne w pracy projektowej materiały. Po zakończeniu zajęć oraz otrzymaniu wymaganych zaliczeń, wystawiane są certyfikaty na drukach Ministerstwa Edukacji Narodowej. Dokładne wiadomości odnajdą Państwo na naszej witrynie internetowej.

  Data dodania: 06 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Jak zarabiać na YouTube

  Jak zarabiać na YouTube »

  Generowanie przychodu na YouTube nie opiera się tylko i wyłącznie na wyświetlaniu reklam w filmach własnego autorstwa. YouTube to głównie najlepsze źródło reklamy i ruchu, jaki jest możliwość przekserować na swoje blogi. Nasza kompania najlepiej jak się da zaprezentuje Ci jak wykorzystać tę drugą co do wielkości wyszukiwarkę na świecie do wyłapaania nowych subskrybentów, zdywersyfikowania prowizji i pozycjonowania. Z pomocą YouTube wartość twojego przedsiębiorstwa urośnie kilkukrotnie w bardzo krótkim czasie. Konkrentne czynności, które Ci wskażemy sprawią, że już nigdy nie będziesz się musiał martwić o brak klientów. Zobacz na naszym kanale YouTube najnowsze wideo motywy wordpress oraz film przygotowany dla firmy budowlanej - usługi budowlane Łódź.

  Data dodania: 08 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Underwater Travel Kursy

  Underwater Travel Kursy »

  Będziesz żałował jeżeli nie skorzystasz z oferty Centrum Szkolenia Pierwszej Pomocy - w końcu to właśnie od nas możesz dowiedzieć się tego w jaki sposób pomagać innym ludziom. Czyli jeśli pewnego dnia będziesz świadkiem zdarzenia, które wymaga interwencji pogotowia, najzwyczajniej w świecie udzielisz pomocy człowiekowi, który jej potrzebuje. Niestety spora ilość osób nie ma zielonego pojęcia w jaki sposób postępować, więc tym bardziej powinieneś się wyróżniać. Wszelkie informacje o prowadzonym przez nas ośrodku znajdziesz oczywiście na jego stronie internetowej. Od siebie możemy dodać, że wszystkie zajęcia odbywają się w bardzo przyjemnej atmosferze, zero stresu, o nic nie musisz się obawiać.

  Data dodania: 08 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia hydrografika

  Szkolenia hydrografika »

  Jeśli interesujesz się hydrografiką to zapraszamy na kursy organizowanie przez naszą firmę. Kurs z hydrografiki organizowane systematycznie pozwolą zgłębić tą technikę druku wodnego. Kursy takie dają możliwość poznania dogłębnie technik transferu wodnego na najlepszym sprzęcie. Zachęcamy do odwiedzi naszej strony www.

  Data dodania: 08 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Grupa Pro Alegria - kursy psychoterapii

  Grupa Pro Alegria - kursy psychoterapii »

  Psychoterapia indywidualna dla dorosłych, których trapią problemy psychiki oraz zajęcia psychoterapeutyczne dla dzieci i młodzieży, którym na drodze zdrowego rozwoju mogą stać kłopoty takie jak nadmierna nieśmiałość, napady agresji, stany lękowe. Grupa Pro Alegria Poznań składa się z przygotowanych do pomocy psychologicznej specjalistom. Poza tym, że prowadzimy ośrodek terapeutyczny w Poznaniu, jesteśmy także zaangażowani w unikalny projekt edukacyjny o nazwie Poznańska Szkoła Terapii Dzieci i Młodzieży. Wszystkie osoby, które widzą się w niedalekiej przyszłości w zawodach takich jak psychoterapeuta, pedagog szkolny, psycholog dziecięcy, psychiatra niech czują się serdecznie zaproszone na nasze kursy psychologiczne.

  Data dodania: 17 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Trainingfields.com

  Trainingfields.com »

  Training Fields to platforma, która dostarcza innowacyjnych technologicznych rozwiązań wszystkim, którzy zainteresowani są prowadzeniem profesjonalnej działalności w zakresie e – learningu. Oferujemy szansę organizacji, jak również prowadzenia konferencji, szkoleń, kursów, wykładów i innych form edukacyjnych na żywo z dostępem do szerokich narzędzi umożliwiających wchodzenie w interakcje ze słuchaczami. Tym zaś, którzy poszukują ciekawych kursów oraz szkoleń jako słuchacze, zapewniamy dostęp do szerokiego wyboru zajęć edukacyjnych w różnorodnej tematyce. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami i chcesz się dowiedzieć, jak działa nasz serwis, po prostu zajrzyj na naszą stronę www. Znajdziesz tutaj szczegółowe dane wraz z cennikiem i danymi kontaktowymi do naszych przedstawicieli.

  Data dodania: 24 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje Warszawa Centrum

  Korepetycje Warszawa Centrum »

  Zapraszamy na nasze zajęcia i korepetycje w Warszawie uczniów wszystkich poziomów edukacji, od szkoły podstawowej po maturzystów.Nasze korepetycje w Warszawie to ciekawe połączenie zabawy i nauki. Nasi korepetytorzy należą do jednych z najskuteczniejszych w mieście.

  Data dodania: 02 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Unijne

  Szkolenia Unijne »

  Europoint - Firma szkoleniowa z Krakowa zajmująca się przeprowadzaniem specjalistycznych szkoleń z tematyki Unijnej. Naszym sztandarowym szkoleniem jest "Specjalista ds. projektów unijnych". Zajmujemy się także wspieraniem projektów dotowanych zarówno w zakresie merytorycznym i finansowym. Europoint to firma z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w organizacji szkoleń z pozyskiwania dotacji unijnych i doradztwa. Prowadzimy szkolenia z tematyki zarządzania projektami unijnymi Prowadzimy także szkolenia z komercjalizacji, innowacji, a ponadto zarządzania własnością intelektualną. Szkolenia kierowane są do podmiotów prywatnych, pracowników uczelni, pracowników urzędów,pracowników organizacji i stowarzyszeń. Europoint realizuje szkolenia według Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno-Szkoleniowych (MSUES). Przyznano nam znak jakości MSUES 42/2014.

  Data dodania: 10 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kursy specjalistyczne

  Kursy specjalistyczne »

  Firma SKK to firma z ponad 20 letnim doświadczeniem na rynku edukacyjnym.Kreatywni, nastawieni na działanie i wyczuleni na wymagania runku pracy stale powiększamy i doskonalimy ofertę kursów zawodowych.Centrum Kursów Specjalistycznych w SKK jest jednostką przygotowaną do obsługi konkretnych branż stawiających wysokie wymagania co do kwalifikacji, bezpieczeństwa i jakości pracy osób działających w ich obrębie. Nasze szkolenia skierowane są dla klientów indywidualnych oraz Firm i Instytucji chcących podnieść kwalifikacje swoich pracowników. Naszą najlepszą wizytówką są zadowoleni klienci, którzy na stałe wpisali SKK jako godnego partnera i doskonałe wsparcie w budowaniu potencjału firmy i zatrudnionej w niej kadry. Lubimy wyzwania, wyzwalamy kreatywność, jesteśmy gotowi na Państwa wezwanie. Swoją działalność prowadzimy na terenie całej Polski.

  Data dodania: 23 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Google AdWords

  Szkolenia Google AdWords »

  Doświadczeni trenerzy SEM Academy oferują praktyczny kurs AdWords, który w przystępny sposób pokazuje jak efektywnie dobierać słowa kluczowe na stronę www oraz tworzyć skuteczne kampanie AdWords. Firma prowadzi także nowatorskie szkolenie z zarabiania przez Internet, w którym odkrywa sekrety generowania zysków w sieci.

  Data dodania: 19 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • TRUCK MOTOR hds olsztyn

  TRUCK MOTOR hds olsztyn »

  Firma Truckmotor z Olsztyna to lider w branży wózków widłowych na obszarze Mazur i Warmii. Firma działa na rynku od 1994 roku i dzięki ogromnej wiedzy oraz doświadczeniu zdobyła grono zadowolonych Klientów. W ofercie posiada wózki widłowe Heli, wózki paletowe, części zamienne i ogumienie. Poza tym prowadzi wynajem wózków i koparek na okres krótko i długoterminowy. Poza tym przeprowadza kursy oraz szkolenia dla osób, które chcą zostać operatorami wózków widłowych. Korzystając z usług tej firmy mają Państwo gwarancję profesjonalnego serwisu oraz naprawy, fachowego doradztwa i atrakcyjnych cen. Szczegóły oraz dane teleadresowe dostępne są na witrynie interntowej.

  Data dodania: 10 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Florysta praca

  Florysta praca »

  Kursy florystyczne powinny być prowadzone na wysokim poziomie, zarówno programowym jak i praktycznym. Dlatego jeżeli interesuje Ciebie florystyka, chcesz odbyć odpowiedni kurs florystyczny to Akademia Florystyki serdecznie zaprasza do współpracy. Akademia Florystyki to najlepszej jakości florystyka Kraków. To sprawnie przeprowadzone kursy i szkolenia, to wyjątkowo innowacyjny kurs florystyki. Zapraszamy serdecznie, wybieraj wszystko co najlepsze.

  Data dodania: 13 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Intra-Biznes - szkolenia menadżerskie

  Intra-Biznes - szkolenia menadżerskie »

  Każdy manager osiąga swoje cele dzięki właściwej komunikacji ze swoimi pracownikami. Liczą się tu nie tylko zachowania, ale również sposób myślenia, czy reagowania, dlatego powstały profesjonalne szkolenia menadżerskie. Co dzięki takim warsztatom może osiągnąć każdy manager? Przede wszystkim dowiedzieć się, w jaki sposób słuchać, inspirować innych ludzi, rozmawiać z nimi, a także na nich wpływać. Szkolenia menadżerskie pozwalają poznać wiele nowoczesnych technik, które skutecznie pozwolą nam osiągnąć wyznaczone cele.

  Data dodania: 17 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • ALIEN prawo jazdy szczecin

  ALIEN prawo jazdy szczecin »

  Zachęcamy Państwa do skorzystania z usług cenionej przez wielu klientów szkoły nauki jazdy Alien, która znajduje się w Szczecinie. Organizujemy kursy teoretyczne oraz praktyczne kategorii A i B, a także szkolenia antystresowe pozwalające na zyskanie pewności siebie oraz opanowania podczas zdawania egzaminu. Zatrudniamy profesjonalnych instruktorów, którzy wyróżniają się cierpliwością oraz dokładnie tłumaczą przepisy i zasady związane z jazdą samochodem oraz motocyklem. U nas na miejscu przeprowadzane są także badania lekarskie związane z nauką jazdy. Dowiedz się więcej na naszej witrynie internetowej.

  Data dodania: 18 05 2016 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3 · 4 · następna strona »

Szkolenia - nowa strona:

Adres:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki