Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Podkategoria: Szkolenia

« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • 4bella Internetowy sklep z kosmetykami

  4bella Internetowy sklep z kosmetykami »

  4bella. pl to kosmetyczny Sklep Internetowy online, w którym kupisz znakomite produkty z dostawą wysyłkową prosto do Ciebie. Wysyłka odbywa się poprzez sieć paczkomatów, a także kurierem. W naszym asortymencie znajdują się znane marki produktów dla każdego i na każdą kieszeń. Posiadamy bardzo bogatą ofertę, a w niej m. in. najlepsze kosmetyki, świece, pełna gama zapachów, akcesoria kosmetyczne, produkty chemiczne dla domu i ciekawą galanterię, zestawy prezentowe. Posiadamy produkty wielu marek tych bardzo znanych i mniej. Nieustannie pracujemy nad rozszerzeniem bazy towarowej. Informacje na temat nowości, aktualnych promocji i aktywnych kodów rabatowych znajdziesz na naszej stronie, na Facebooku i Instagramie.


  Data dodania: 14 04 2022 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla menedżerów

  Szkolenia dla menedżerów »

  Jesteśmy firmą od lat prowadzącą szkolenia. Charakteryzuje nas profesjonalnie podejście do klienta, elastyczny program szkoleń dostosowany do potrzeb konkretnego klienta, wysoce wykwalifikowana kadra szkoleniowa. Nasza oferta szkoleniowa jest rozbudowana, dotyczy zagadnień związanych np. z kwalifikacjami zawodowymi, finansami, zarządzaniem, poszerzaniem umiejętności menedżerskich i interpersonalnych. Wszystkie osoby zainteresowane zapraszamy do obejrzenia naszej oferty na stronie internetowej Academyofbusiness.pl

  Data dodania: 29 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • JAZDY DOSZKALAJĄCE CENTRUM WORD

  JAZDY DOSZKALAJĄCE CENTRUM WORD »

  Centrum-word prowadzi jazdy Doszkalające na terenie Warszawy. Jazdy są przeznaczone dla osób które oczekują na egzamin państwowy, a także dla osób posiadających prawo jazdy ale nie czujących się pewnie na ulicach Warszawy. Jazdy odbywają się trasami egzaminacyjnymi: WORD Bemowo ul Powstańców Ślaskich, WORD Okęcie ul Radarowa, WORD Bródno ul Odlewnicza. Na jazdy umawiamy się 7 dni w tygodniu, jesteśmy elastyczni pod kątem godzin umawiania sie na jazdy jak i miejsca rozpoczynania i zakończenia jazd. Pozdrawiamy www.centrum-word.pl

  Data dodania: 22 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy kwalifikacyjne dla nauczycieli

  Kursy kwalifikacyjne dla nauczycieli »

  Na polecanej stronie można znaleźć rozmaitego gatunku informacje, użyteczne przede wszystkim dla pracowników wszelakich szkół, zarówno publicznych, jak i prywatnych. Trzeba zaznaczyć już na początku, że tym, co najbardziej może zafrapować wiele osób wchodzących na witrynę są kursy dla dyrektorów szkół, które są tworzone według sugestii sporządzonych przez Ministerstwo Edukacji. Należy mieć na uwadze, że jedynie takie szkolenia oświatowe, jakie spełniają wymagane warunki, są uznawane przez władze edukacyjne – prezentowany kurs należy do tych, które będą świetną inwestycją dla przyszłego kierownika albo wicedyrektora szkoły. Aby zostać uczestnikiem przywoływanego kursu, wystarczy przedłożyć podstawowe dokumenty, takie jak dowód osobisty, świadectwo wyższej uczelni oraz zaświadczenie o pracy ze stopniem nauczycielskim. Sam kurs obejmuje w swoim programie nie tylko konieczne przedmioty, lecz także dużo zajęć wspierających, przydatnych w pracy dyrektora – osoby, jakie będą brać udział w kursie poznają m.in. elementy zarządzania, prawo edukacyjne, zagadnienia ekonomiczne, administrację i zarządzanie jednostką oświatową, praktykę kierowniczą czy problemy dotyczące reklamy szkoły. Warto pamiętać, że w przypadku awansów na dyrektora przydatne są wyłącznie kursy doskonalące dla dyrektorów szkół, jakie wypełniają określone wymagania.

  Data dodania: 04 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie techniki sprzedaży

  Szkolenie techniki sprzedaży »

  Skuteczność szkolenia w zakresie polepszenia wyników sprzedaży, zależy w dużej mierze od prowadzącego dany trening. Firma Gamma stawia na doświadczonych trenerów, którzy operują wiedzą merytoryczną i praktyczną. Stąd nasza misja: „Bierzemy odpowiedzialność za rezultaty”. Bazując na skutecznych sposobach budowania kontaktu z klientem i znajomości profilu psychologicznego odbiorcy oraz jego potrzeb, staramy się pokazać jak podnieść efekty sprzedaży. Łącząc wiedzę merytoryczną z podstawami psychologii uczymy osiągania satysfakcjonujących rezultatów w kontakcie z klientem. Zobacz nasze szkolenia sprzedażowe.

  Data dodania: 27 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Cognity Szkolenia Kraków

  Cognity Szkolenia Kraków »

  Czego nauczysz się idąc na szkolenie Excel? Oczywiście w zależności od stopnia zaawansowania kursu możesz nabyć inne umiejętności.
  Kurs Excel Podstawowy umożliwi Ci zaznajomienia się ze środowiskiem Excel, skrótami klawiaturowymi umożliwiającymi szybszą pracę w programie Excel. Poznasz operacje na danych, formatowanie komórek, a także formatowanie warunkowe, które pomoże Ci szybko wydobyć dane, których potrzebujesz. Już na tym poziomie Szkolenie Excel pomoże Ci nauczyć się podstawowych funkcji Excela takich jak m.in. SUMA, MAX, ŚREDNIA, ILE.LICZB.
  Program Access jest jednym z najbardziej niedocenianych elementów pakietu Ms Office. Niewiele osób wie, że właśnie ten program daje możliwość tworzenia lepszych niż Ms Excel baz danych. Szkolenie Access na poziomie Podstawowym jest wprowadzeniem do możliwości tego programu. Program, który proponuje Kurs Access porusza m.in. takie zagadnienia, związane z obsługą Accessa, jak kreator i szablony tabeli, operacje na rekordach i polach, operacje na danych, kreowanie formularzy, używanie obiektów kontrolnych, kreator kwerend, rodzaje i budowanie kwerend, tworzenie raportów, obliczenia matematyczne w raportach.
  Kurs Access Zaawansowany uzupełnieni wiedzę, którą można zdobyć w trakcie szkolenia Access Podstawowy. W jego trakcie uczestnicy lepiej poznają zagadnienia związane z edycją i tworzeniem bardziej rozbudowanych tabel. Nauczą się także używać opcji kwerend włącznie z Kwerendami z wykorzystaniem języka SQL. Dowiedzą się także jak przygotować bazy danych dla innych użytkowników. Poznają też zaawansowane opcje raportów i formularzy.

  Data dodania: 16 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Portale randkowe a szukanie dziewczyny

  Portale randkowe a szukanie dziewczyny »


  W obecnych czasach jednym z podstawowych narzędzi, służących do znajdowania partnerki są wszelkiego rodzaju portale randkowe. Po zarejestrowaniu się w takim miejscu i wypełnieniu poszczególnych rubryk ( dotyczących takich kwestii jak m.in.: wygląd), a także w większości przypadków dodaniu swoich zdjęć, można już przystąpić do poszukiwania ewentualnej kandydatki i rozpocząć swój epodryw. Tu możliwości są niemal nieograniczone. Można przeglądać profile dziewczyn nie tylko z najbliższej okolicy, ale nawet z innego państwa. Warto spróbować sztuki uwodzenia przez internet.

  Data dodania: 22 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • UnitiveCoaching.pl

  UnitiveCoaching.pl »

  Na stronie klient znajdzie opis szkoleń dla firm, treningów Unitive Succes Skills i Unitive Public Speaking. Poznaj szczegóły sesji life coaching oraz business coaching i autorskiego programu rozwojowego Unitive Coaching Session. Dowie się o nowej usłudze personal brandingu, w której zawarte są działania public relations czy seo.

  Data dodania: 09 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Coaching Kraków ZmianaNadobre.pl

  Coaching Kraków ZmianaNadobre.pl »

  Strona z ofertą coachingu dla wszystkich, którzy pragną zmiany na dobre: osób i firm. Coaching został tu opisany jako metoda, która pozwala zrealizować aspiracje osobiste czy zawodowe oraz jako sposób na osiągnięcie wyników dla firm. Można zapoznać się ze specjalnie opracowanymi programami: life coachingu (in. życiowego), coachingu kariery czy coachingu biznesu. Dla organizacji/firm -coaching menadżerski oraz zespołów (team coaching). Współpracę poprzedza gratisowa konsultacja. Strona zawiera opis realizacji programu coachingowego: co dzieje się w trakcie, ile trwa i na co dodatkowo można liczyć. Na stronie są ukazane wyniki badań, które potwierdzają skuteczność coachingu jako metody. Jakość i profesjonalizm usługi są zapewnione dzięki respektowaniu Standardów i Kodeksu Etycznego International Coach Federation oraz dzięki akredytacji coacha. Opis oferty zawodowego coacha - psychologa, praktyka zarządzania z doświadczeniem pracy z biznesem.

  Data dodania: 20 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Heuresis - Szkolenia biznesowe dla firm

  Heuresis - Szkolenia biznesowe dla firm »

  Heuresis to firma oferująca usługi z zakresu doradztwa i szkoleń biznesowych. Dowodem na wysokie kompetencje trenerów i konsultantów pracujących w Heuresis są Międzynarodowe Certyfikaty, m.in.: TUV Rheinland, TUV London, Thomas International, czy Advisio Consulting Methodologies. Przy okazji warto zauważyć, że firma Heuresis jest jedynym przedstawicielem American Certification Institute (ACI®) w Europie.
  Oferta Heuresis obejmuje szeroki pakiet szkoleń biznesowych (szkolenie z zarządzania, szkolenia marketingowe,szkolenia wspierające rozwój osobisty, szkolenie wspierające produktywność, szkolenie z zarządzania zasobami ludzkimi i wiele wiele innych), badania i analizy poszczególnych obszarów działania firmy (badanie kompetencji, ewaluacja projektów szkoleniowych, badanie satysfakcji pracowników, badanie komunikacji wewnętrznej), programy rozwoju oraz certyfikację kwalifikacji.
  Zachęcamy do współpracy!

  Data dodania: 17 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia bhp Gdynia Gdańsk

  Szkolenia bhp Gdynia Gdańsk »

  Bezpieczeństwem Pracy zajmujemy się od ponad 16 lat. Wychodząc naprzeciw średnim, małym firmom oraz pracodawcom postaramy się pomóc Państwu w sprostaniu wymaganiom stawianym w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Współpracujemy z wieloma firmami, na bieżąco analizujemy zakres kontroli prowadzonych przez PIP ( w naszych firmach ) oraz u tak zwanej konkurencji. Jednak my nie traktujemy ich jako konkurencji. Stała współpraca z wieloma innymi firmami bhp pozwala na wymianę doświadczeń oraz wiedzy min. z zakresu prowadzonych kontroli, co odgrywa bardzo istotną rolę w funkcjonowaniu firm.
  Specjalizujemy się w:
  przeprowadzaniu szkoleń bhp i p.poż.,
  ocenie ryzyka zawodowego,
  sporządzaniu dokumentacji powypadkowej,
  fachowej pomocy z zakresu bhp i p.poż.,
  kontroli stanu bhp i p.poż. na budowach,
  sporządzaniu instrukcji bezpieczeństwa i higieny pracy,
  opracowywaniu planu BIOZ,
  wdrażaniu systemów HACCP,
  opracowywaniu procedur postępowania w sytuacjach powodujących zagrożenia.

  Zapraszamy do współpracy

  Data dodania: 07 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • 4dheli.pl - licencja pilota

  4dheli.pl - licencja pilota »

  W 4D Heli kształcimy pilotów śmigłowców. Współpracując zespółem pilotów z wielkim doświadczeniem w powietrzu, proponujemy całościowe szkolenia w obszarze pilotowania helikopterów dla zabawy, jak również w celach zarobkowych. Przy wykorzystaniu zaawansowanych technologicznie maszyn i wieloletniej praktyki w lataniu helikopterami, gwarantujemy, że będziesz totalnie zadowolony zarówno z przebiegu, jak i z wyników kursu. Nasza okazała oferta obejmuje bogate typy szkoleń na przeróżne licencje, nawet te pozwalające pilotować w nocy. Nasza strona oferuje również zestaw obowiązujących wiadomości ze świata aeronautyki.

  Data dodania: 23 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prestige ECK: Katowice oraz Gliwice

  Prestige ECK: Katowice oraz Gliwice »

  Nowoczesne akcje promocyjne oraz szeroko pojęty marketing to wciąż ewoluujące dziedziny. Nie wystarczy już podstawowa wiedza nabyta podczas studiów. Marketing galopuje, a ludzie pracujący w tej branży, albo dotrzymają jej kroku, albo skazani są na porażkę. Szczęśliwie nasze centrum edukacji oferuje profesjonalne szkolenia z różnych gałęzi marketingu. Wykładowcy odwiedzają głownie Katowice, Gliwice oraz kilka innych miast lokalnej aglomeracji. Analizujemy nowinki marketingowe i zgodnie z bieżącymi zmianami uaktualniane są programy naszych szkoleń marketingowych. Jeśli więc zależy Ci by Twój dział odpowiedzialny za promocję funkcjonował na najwyższym poziomie, stale muszą się szkolić. My zapewnimy im kompleksową wiedzę w jednym miejscu – bez względu na to czy pracujesz w Katowicach, czy innym śląskim mieście. Tylko w Prestige ECK szkolenia marketingowe tworzone w oparciu o najnowsze doniesienia z branży.

  Data dodania: 18 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • FranczyzaBanku.pl - franczyza bankowa

  FranczyzaBanku.pl - franczyza bankowa »

  Informacje na temat franczyzy bankowej i rynku consumer finance. Zawiera poradnik franczyzobiorcy oraz katalog firm zawierający profile franczyzodawców działających w systemie franczyzowym, oferty pośredników kredytów opartych na współpracy agencyjnej oraz rejestr operatorów pożyczek pozabankowych. Wiele praktycznych porad jak prowadzić placówkę we franczyzie bankowej. Zawiera programy szkoleniowe, giełdę ofert sprzedaży placówek bankowych oraz pracę w bankowości.

  Data dodania: 22 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • DENTAL SERVICE studium medyczne

  DENTAL SERVICE studium medyczne »

  Poszukujesz placówki, gdzie możesz uczyć się na profilu technika farmaceutycznego lub opiekuna medycznego? Sprawdź propozycję dydaktyczną Centrum Kształcenia Dental Service, jakie znajduje się w Szczecinie. Jest takim Pierwszym Niepublicznym Policealnym Studium Medycznym. Szkoli słuchaczy na profilach, takich jak technik farmaceutyczny oraz dentystyczny, asystentka stomatologiczna, higienistka stomatologiczna plus opiekunka dziecięca, opiekunka osoby starszej oraz opiekun medyczny. Do tego uczy przyszłych techników sterylizacji medycznej. Prowadzi kursy i seminaria dla lekarzy stomatologów i personelu medycznego. Zaprasza serdecznie do odwiedzin swojej strony internetowej.

  Data dodania: 21 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Plener filcowania Salino

  Plener filcowania Salino »

  Letni wypoczynek to czas odpoczynku od pracy i codziennej rutyny. Organizując wyjazd warto przemyśleć, jaką formę wypoczynku wolimy. Niektórzy wybiorą aktywny wypoczynek - spływ kajakowy. Być może marzymy tylko o spokojnym zaciszu, wynajęciu leśniczówki, najlepiej nad rozlewiskiem. Pragniemy zachwycać się pięknem przyrody, oddychać świeżym, pachnącym lasem powietrzem, wędrować. Nierzadko wolimy połączyć aktywne spędzanie czasu, ze milczeniem górskich pejzaży. Może będziemy mogli zrealizować drzemiące w nas pasje, na które w codziennym życiu zawsze brakowało nam czasu.
  Taką sposobność oferuje kurs filcowania, zaplanowany w tym roku w Salino nad morzem Bałtyckim. Jest to połączenie twórczej aktywności, niepowtarzalna okazja rozwinięcia ukrytego w nas talentu, połączona z przebywaniem pośród uroków przyrody. Głównym celem kursu jest filcowanie techniką na sucho i na mokro, oraz na zapoznanie się z papierem czerpanym.

  Data dodania: 08 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Lenax obsługa bhp

  Lenax obsługa bhp »

  Aranżujemy kształcenia dla przyszłych osób, jakie są aktywne zawodowo, a branżą ich aktywności jest odcinek administracyjny i przemysłowy. Centrum Szkoleniowo-Doradcze Lenax posiada wymagane dokumenty i zajmuje się kompleksowym tworzeniem szkoleń i kursów, które pomagają w praktyce. Zatrudniamy najważniejszych wykładowców, jacy lata temu ukończyli takie branże jak prawo czy mechanika. Na stałe współpracujemy z wieloma renomowanymi jednostkami oświatowymi i naukowymi, dzięki czemu mamy możliwość prowadzenia własnych badań. Więcej informacji, takich jak nasze dane kontaktowe czy posiadane certyfikaty, znajdują się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 02 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Testy na prawo jazdy

  Testy na prawo jazdy »

  Cześć! Każdy kto stał przed perspektywą egzaminu na prawo jazdy, wie z jakim wiąże się to stresem. Nadszedł czas aby to zmienić, już teraz nie musisz się tak stresować z moim portalem, w sześć dni zdasz egzamin!

  Data dodania: 06 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adalta- centrum psychologiczne

  Adalta- centrum psychologiczne »

  Centrum psychologiczne Adalta powstało na bazie rosnącego zapotrzebowania na usługi psychologiczne oraz coaching. Nasza oferta daje Państwu bardzo szeroki zakres korzystania z usług psychologicznych, coachingu oraz zdobywania wiedzy fachowej w formie szkoleń i warsztatów. Psycholog w mieście Warszawa - zawsze do Państwa dyspozycji. Serdecznie zapraszamy

  Data dodania: 07 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • STOWARZYSZENIE POLSKICH ENERGETYKÓW

  STOWARZYSZENIE POLSKICH ENERGETYKÓW »

  Stowarzyszenie Polskich Energetyków zostało utworzone w 1996 roku. Jest to organizacja, która reprezentuje interesy całej branży energetycznej. Obecnie posiadamy odziały w 17 miastach Polski. Sztab mieści się w Radomiu. Nasze stowarzyszenie zrzesza ponad 2500 osób, stan ta stale się powiększa. Do głównych usług wykonywanych przez jednostkę kwalifikujemy m.in.: realizowanie opracowań związanych z termowizją rurociągów cieplnych i obiektów energetycznych, przygotowanie analiz systemów energetycznych i koncepcji doboru urządzeń racjonalizujących, sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej budynków oraz wiele innych. Więcej wiadomości znajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 09 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • KOSZELA nauka jazdy kat a wrocław

  KOSZELA nauka jazdy kat a wrocław »

  Ośrodek szkolenia kierowców Koszela znajduje się we Wrocławiu. Jesteśmy znaną i cenioną przez klientów szkołą jazdy. Oferujemy kursy nauki jazdy na kategorie A, B, C i inne. Zajęcia teoretyczne mogą być przeprowadzane przez Internet. Dzięki temu uczniowie oszczędzają swój czas oraz zdołają się uczyć w przystępnych dla siebie porach. Wciąż są również pod opieką wykwalifikowanego wykładowcy, do którego mogą zwrócić się z wszelkimi pytaniami lub wątpliwościami. Nasza szkoła chlubi się niezwykle wysoką zdawalnością egzaminów państwowych. Posiadamy swój plac manewrowy, na jakim każdy w bezproblemowy sposób nauczy się prowadzenia auta. By poznać szczegóły, wejdź na stronę.

  Data dodania: 14 07 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Szkolenia - nowa strona:

Adres: