START CNC - specjalistyczne kursy i szkolenia CNC

START CNC - specjalistyczne kursy i szkolenia CNC
Firma Start CNC organizuje szkolenia z obsługi i programowania obrabiarek sterowanych numerycznie.
Nie jest przy tym typowym centrum edukacyjnym, których wiele na naszym rynku i które kształcą praktycznie w każdym zawodzie – od fryzjera po spawacza. Start CNC to wąsko wyspecjalizowana firma szkoleniowa skupiająca się na tematyce związanej wyłącznie z branżą CNC.
Gwarantem efektywności naszych szkoleń jest wysoko wykwalifikowana kadra inżynieryjno-techniczna. Przekazujemy wiedzę opartą na doświadczeniu, wykorzystując przy tym nowoczesne i skuteczne metody kształcenia. Zajęcia teoretyczne prowadzone są przez osoby wykwalifikowane, posiadające wyższe wykształcenie techniczne. Instruktorami zajęć praktycznych są specjaliści w dziedzinie programowania i obsługi obrabiarek sterowanych numerycznie. Ze swej strony gwarantujemy więc wysoki poziom merytoryczny szkolenia.
Weź udział w szkoleniu i podnieś swoje kwalifikacje!

Z danych uzyskanych z kilku Wojewódzkich i Powiatowych Urzędów Pracy wynika, że na rynku pracy występuje silne zapotrzebowanie na wykwalifikowanych pracowników w zawodach: operatora i programisty obrabiarek sterowanych numerycznie.
Intensywny rozwój branży CNC, coraz większy stopień wykorzystywania obrabiarek sterowanych numerycznie w polskich firmach, a przy tym prawdziwy eksodus doświadczonych pracowników do pracy w UE, sprawia dziś, że wiele firm boryka się z trudnościami w zdobyciu wykwalifikowanej w dziedzinie CNC grupy pracowniczej.
Warto już dziś zainwestować we własny rozwój,
wykorzystując rynkowy brak fachowców
obsługujących i programujących obrabiarki CNC!
Zapraszamy na FORUM CNC

Szczegóły strony www.startcnc.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.startcnc.pl:

START CNC - specjalistyczne kursy i szkolenia CNC

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yandex 37 Odwiedziny yahoo 21 Odwiedziny netsprint 8 Odwiedziny msnbot 8 Odwiedziny googlebot 203 Odwiedziny alexa 1
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki