Podkategoria: Przedszkola

1 · 2 · następna strona »
 • 4bella Internetowy sklep z kosmetykami

  4bella Internetowy sklep z kosmetykami »

  4bella. pl to kosmetyczny Sklep Internetowy online, w którym kupisz znakomite produkty z dostawą wysyłkową prosto do Ciebie. Wysyłka odbywa się poprzez sieć paczkomatów, a także kurierem. W naszym asortymencie znajdują się znane marki produktów dla każdego i na każdą kieszeń. Posiadamy bardzo bogatą ofertę, a w niej m. in. najlepsze kosmetyki, świece, pełna gama zapachów, akcesoria kosmetyczne, produkty chemiczne dla domu i ciekawą galanterię, zestawy prezentowe. Posiadamy produkty wielu marek tych bardzo znanych i mniej. Nieustannie pracujemy nad rozszerzeniem bazy towarowej. Informacje na temat nowości, aktualnych promocji i aktywnych kodów rabatowych znajdziesz na naszej stronie, na Facebooku i Instagramie.


  Data dodania: 14 04 2022 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek Gdańsk

  Żłobek Gdańsk »

  Każde dziecko jest wyjątkowe ponadto czerpie niepowtarzalną uciecha z poznawania świata, a my mamy przyjemność mu w tym pomagać. Satysfakcja prowadzona w języku angielskim metodą Musical Babies. Język angielski prowadzony jest Metodą Musical Babies. Jest to bardzo interesująca także dynamiczna forma zajęć w trakcie których dzieci słuchają piosenek, oglądają historyjki obrazkowe, biorą udział w grach i zabawach. Zajęcia te odbywają się pod okiem wykwalifikowanych lektorów, mających doświadczenie w pracy z najmłodszymi. Poza tym dzieci mają dodatkowy kontakt z językiem angielskim, gdyż słuchają tekstów oprócz tego piosenek nagranych na płytach CD. Taka forma edukacji języka angielskiego jest naturalna w przyswajaniu. Dzieci nie muszą poświęcać aktywnej uwagi, ani usiłować zrozumieć tekstów.

  Data dodania: 22 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek Wrocław

  Żłobek Wrocław »

  Prywatny żłobek Wrocław Domek Puchatka oferuje podobne usługi co niania tyle tylko, że na większą skalę i oczywiście mniejszy koszt. Jest to o tyle ważne dla kieszeni rodzica, że zaoszczędzone środki można przeznaczyć na zabawki dla maluszka, na jego ubranka czy też dodatkową rozrywkę. Nasz klub malucha Wrocław daje mnóstwa ciepła i profesjonalnej opieki nad dzieciaczkami. Wspólne przebywanie w grupie rówieśników i naśladowanie ich sprzyja stymulacji maluszka i zapewnia jego prawidłowy rozwój. Podczas gdy przebywanie tylko z opiekunką daje dziecku jedynie przebywanie z jedną osobą. Natomiast żłobek zapewnia przebywanie w grupie i poprzez wspólną zabawę i obserwację dziecko szybko się rozwija.

  Data dodania: 02 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sufiks Junior - Kursy językowe dla dzieci

  Sufiks Junior - Kursy językowe dla dzieci »

  W Sufiks Junior uczymy dzieci języka angielskiego i francuskiego. Dbamy o to, żeby lekcje języka były przyjemnością, tworzymy solidne podstawy do kontynuacji nauki na wyższych poziomach. Kameralne grupy, profesjonalni lektorzy i przyjemna atmosfera to główne elementy cechujące nasze kursy.

  Data dodania: 25 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Nowy Sącz

  Przedszkole Nowy Sącz »

  Bajka jest to Przedszkole Niepubliczne oferujące szeroki zakres zajęć dla dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat. Przedszkole organizuje zajęcia z rytmiki oraz plastyki, uczy języków obcych i organizuje małe formy teatralne. Dba o kilka kolorowych, przyjaznych dla dziecka sal (oddziały, z których każdy tworzony jest przez ponad dwadzieścioro dzieci).
  Na każdą salę przypada jedna toaleta przystosowana tylko dla najmłodszych. Ponadto przedszkole przystosowane jest dla dzieci niepełnosprawnych ruchowo, w budynku znajduje się winda oraz wszelkie udogodnienia, które ułatwią poruszanie się naszym pociechom.

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • PROMYCZEK Przedszkole Bielsko

  PROMYCZEK Przedszkole Bielsko »

  Przedszkole Niepubliczne PROMYCZEK to miejsce, gdzie Państwa maluszek będzie otoczony troskliwą opieką wykwalifikowanych pedagogów. Dzieci czują się u nas prawie jak w domu, są bezpieczne, nabywają nowe umiejętności, rozwijają się zgodnie z potrzebami i indywidualnym tempem. Nawiązują pierwsze, małe przyjaźnie. Oferujemy szeroki wachlarz zabaw i gier, dzięki nim maluszek od najmłodszych lat uczy się współpracować z innymi dziećmi i osobami dorosłymi. Pobudzamy wyobraźnię najmłodszych, rozwijamy ich talenty. Nasze przedszkole organizuje zajęcia, które pomagają maluszkom poznawać świat, rozwijać umiejętności, pasje i uzdolnienia. Do grona naszych przedszkolaków zapraszamy dzieci z roczników 2005, 2006, 2007, 2008, 2009. Przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku od godziny 7.00 do 17.00. Zapraszamy serdecznie Rodziców ze swoimi pociechami. Istnieje możliwość pobytu adaptacyjnego.

  Data dodania: 28 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zrób Ozdobę

  Zrób Ozdobę »

  U nasz znajdziesz przedmioty do własnoręcznego ozdabiania, malowania farbami oraz innymi technikami dekoratorskimi. Oferujemy duży wybór i niepowtarzalne wzory także dla dzieci w różnym wieku. Jesteśmy bezpośrednim producentem większości towaru i oferujemy najbardziej atrakcyjne ceny na rynku w tych kategoriach.

  Data dodania: 06 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole w Zielonej Górze

  Przedszkole w Zielonej Górze »

  Przedszkole posiada wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, która systematycznie uzupełnia i podnosi swoje kwalifikacje oraz stopnie awansu zawodowego. Nauczyciele posiadają dodatkowe umiejętności w zakresie terapii, tańca, kształcenia zintegrowanego, nauki języka francuskiego i muzyki piosenki przedszkolne. Prowadzą pracę wychowawczą, dydaktyczną, opiekuńczą. Troszczą się o prawidłowy rozwój psychofizyczny wychowanków, tworzą warunki wspierające rozwój dziecka, przygotowują dziecko do funkcjonowania w rodzinie i społeczeństwie. Wprowadzają dzieci w świat, w którym trzeba radzić sobie z trudnościami i porażkami, ale należy również cieszyć się sukcesem.

  Data dodania: 23 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Piosenki dla dzieci, podkłady i teksty.

  Piosenki dla dzieci, podkłady i teksty. »

  Strona zawiera atrakcyjne, ciekawie zaaranżowane piosenki, które z powodzeniem można wykorzystać w teatrzykach dziecięcych, widowiskach muzycznych, występach itp. Do niektórych piosenek dołączono zabawy!

  Data dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Wilanów

  Przedszkole Wilanów »

  Serdecznie zapraszamy do Przedszkola na Warszawskim Wilanowie. W Pustyni I W Puszczy to miejsce, w którym wykorzystujemy różne nowoczesne metody i formy pracy z milusińskimi m.in.: Aktywne słuchanie muzyki wg Batii Strauss, Metoda Projektów Ruch Rozwijający W.Shreborne, Edukacja przez Ruch D. Dziamskiej, dzieci oprócz troskliwej opieki, mają zapewnione ciekawe i twórcze zajęcia. Przedszkole na Wilanowie to całodzienna opieka dla dzieci w wieku od 2 do 5 lat od poniedziałku do piątku w godzinach 7-18 wraz z realizacją programu wychowania przedszkolnego oraz możliwością uczestnictwa w zajęciach. Nauczyciele, niczym Przewodnicy ukierunkowują działania dzieci, zachęcają je do aktywności i rozbudzają ciekawość świata. Dzięki naszemu autorskiemu programowi nasi podopieczni sami stają się odkrywcami i badaczami otaczającej nas rzeczywistości. Mali poszukiwacze mają możliwość podróżować, podczas wspólnych zajęć i zabaw, do naj odleglejszych zakątków naszego globu. Codziennie na Maluszki czekają nowe wyzwania i nowe opowieści. Zapraszamy do przedszkola na Wilanowie. Znajdź Nas na Facebooku

  Data dodania: 28 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Szczecin Prawobrzeże

  Przedszkole Szczecin Prawobrzeże »

  Przedszkole Niepubliczne Kraina Uśmiechu jest miejscem, gdzie pod czujnym okiem specjalistów, dziecko poprzez metodę prób i błędów dążyć będzie do osiągnięcia samodzielności. Dzięki wykwalifikowanej kadrze oraz zajęciom dodatkowym z gronem specjalistów, dziecko nabędzie cenne umiejętności, które wykorzysta w przyszłych latach nauki. Dzięki indywidualnemu podejściu do podopiecznych, przedszkole umożliwia rozwój zainteresowań i dostosowanie zajęć do predyspozycji dziecka.

  Data dodania: 05 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mini Misie Warszawa

  Mini Misie Warszawa »

  Mini Misie Warszawa - Witamy na naszej stronie, u nas zawsze Atrakcyjne ceny. Serdecznie zapraszamy dalej - kliknij teraz w link, czytaj i zobacz więcej na stronie. Prywatna placówka prowadząca działalność opiekuńczo–pielęgnacyjną (prywatny żłobek w Warszawie) oraz wychowawczo dydaktyczną (punkt przedszkolny) dla dzieci w wieku od 5 miesięcy do 5 lat. Sprawdź co polecamy - skorzystaj i wypróbuj. Żłobek w Warszawie - Ursus, Ochota, Włochy. Powstaliśmy z myślą o szczęściu dzieci - Zapewniamy opiekę i wczesną edukację, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami.

  Data dodania: 18 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Family World

  Family World »

  Family World w Galerii Handlowej Szeprk - Gdynia Pogórze, woj. pomorskie. Plac zabaw z atrakcjami i sala zabaw dla dzieci - oferta na wejścia indywidualne i oferta na przyjęcia urodzinowe (atrakcje na urodzinki dziecka), warsztaty dla dzieci i dorosłych. Także punkt opieki dla dziecka od 3 lat.

  Data dodania: 11 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkola Warszawy

  Przedszkola Warszawy »

  Portal w Internecie skupiony na tematyce przedszkoli, żłobków i punktów przedszkolnych, pomaga on wyselekcjonować najodpowiedniejsze przedszkole czy żłobek dla naszego dziecka, znaleźć dla niego najlepsze zajęcia pozalekcyjne. Na serwisie znajdują się tylko żłobki, przedszkola i punkty przedszkolne z terenu Warszawy, posegregowane w kilku podkategoriach, zarówno po dzielnicy w której się znajdują, po specjalizacji przedszkola czy innej placówki jakiej wyszukujemy i jakie zajęcia dodatkowe oferuje wybrane miejsce.

  Przeszukiwać można również po zajęciach pozalekcyjnych jakie oferuje placówka dla swoich podopiecznych, jak i godzin opieki nad dziećmi co jest sporym ułatwieniem dla rodziców w wyselekcjonowaniu odpowiedniej placówki. Zapraszam gorąco do dodawania Waszych przedszkoli, żłobków, klubów malucha, punktów przedszkolnych, jak i korzystania ze strony w celu odszukania idealnej placówki edukacyjnej w Waszej okolicy.

  Data dodania: 21 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • ELFIK

  ELFIK »

  Dzieci kochają przebywać w Centrum Zabawy i Rozwoju "Elfik" z siedzibą w Sosnowcu. Z pomocą naszych doświadczonych pedagogów czują się bezpiecznie, bawią się oraz uczą nowych rzeczy. Pracujemy w oparciu o nasz sprawdzony, autorski program. Prowadzimy żłobek oraz przedszkole. zachęcamy ponadto do zapisywania Pociech na nasze poobiednie zajęcia dla Dzieci od 6 miesięcy do 6 lat, a także organizowania u nas urodzin i innych imprez. Mamy nadzieję, iż Państwa Dziecko poczuje się u nas szczęśliwe. Dokładne wiadomości o naszej działalności opublikowaliśmy na naszej witrynie internetowej, do odwiedzenia jakiej, zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 23 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • TAMER meble przedszkolne

  TAMER meble przedszkolne »

  Okazała kolorystyka i interesujące kształty to niektóre z cech charakteryzujących sprzęty wytwarzane w łódzkiej firmie TAMER. Ponadto posiadamy obfite doświadczenie w wytwórczości mebli biurowych lub sklepowych, a także innych, w zależności od indywidualnych potrzeb. Dysponujemy własną, doskonale urządzoną lakiernią, spełniającą rygorystyczne wymogi z obrębu ochrony środowiska. Wszystkie meble, jakie przygotowujemy, są niepowtarzalne i efektywne, zawsze wysokiej jakości i niezwykle trwałe. Pracujemy na ogół na sprawdzonych materiałach, takich jak płyta wiórowa, sklejka albo mdf. Szczegółowy obszar naszych usług odszukają Państwo na stronie internetowej firmy TAMER.

  Data dodania: 04 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • GWIAZDOLANDIA żłobek Gliwice

  GWIAZDOLANDIA żłobek Gliwice »

  Dzieci to nasz najcenniejszy skarb, dlatego też warto powierzyć opiekę nad nim odobom sumiennym, dla których będzie ona prawdziwą przyjemnością. Jeśli szukają Państwo miejsca w którym pociecha miło spędzi czas, a przy tym będzie w pełni bezpieczna, wobec tego serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym gliwickim Klubem Maluszka Gwiazdolandia. U nas każda Gwiazdka poczuje się szczególnie i mimo że nie będzie przy niej rodzica, sielsko spędzi ten czas. Gwarantujemy zarówno opiekę tygodniową, z uwzględnieniem sobót, jak również w wybrane dni. Wszystko jest uzależnione od Państwa oraz dziecka potrzeb. Więcej informacji o klubie zamieściliśmy na naszej witrynie internetowej.

  Data dodania: 08 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • KONRADEK opieka nad dzieckiem warszawa

  KONRADEK opieka nad dzieckiem warszawa »

  Kierowane przez nas przedszkole Konradek zaistniało w 1999 roku w Warszawie. Angażujemy zespół młodych oraz energicznych nauczycieli przedszkolnych, jacy dbają o wszechstronny rozwój maluchów. Są pedagogami z powołania oraz całe swoje serce wkładają w pracę z maluchami. Współpracujemy także z logopedą i psychologiem dziecięcym. Oferujemy duży zakres zajęć ogólnorozwojowych dla naszych przedszkolaków, w tym elementy tańca, baletu, sztuk walki oraz plastyki. Kluczowa dla nas jest edukacja plastyczna, jaka pomaga kształtować wyobraźnię maluchów oraz jest dla nich ogromną frajdą. Dowiedz się więcej o ofercie przedszkola i cenniku na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 14 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • WIELKA PRZYGODA przedszkole prywatne

  WIELKA PRZYGODA przedszkole prywatne »

  W Gdańsku działa Niepubliczne Przedszkole Wielka Przygoda w którym dzieci każdego dnia uczą się nowych rzeczy i rozwijają swoje talenty. Nasi wykwalifikowani nauczyciele podchodzą do opieki nad Maluchami z dużym zaangażowaniem i troską. Potrzeby dzieci i ich poczucie bezpieczeństwa, są dla nas najważniejsze. Chcemy, aby w czasie pobytu u nas, rozwinęły swoje umiejętności i miło spędziły czas na zabawie. Bez ustanku wzbogacamy propozycję edukacyjną, jaka przygotowywana jest w oparciu o badania z zakresu pedagogiki i psychologii. Zapraszamy. Więcej wiadomości odnajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 14 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tęczowa Kraina edukacja dziecka kobyłka

  Tęczowa Kraina edukacja dziecka kobyłka »

  Prywatne przedszkole oraz żłobek Tęczowa Kraina ma swoje oddziały w dwóch miejscach - w Kobyłce oraz Wołominie. Do jednostek przyjmowane są dzieci w wieku od roku do czterech lat. Placówka angażuje kadrę wykwalifikowanych oraz profesjonalnych nauczycieli, jacy pracują w oparciu o najświeższe procedury dydaktyczne, które dostosowują do konkretnego dziecka. W przedszkolu są prowadzone zajęcia dydaktyczne, rytmika z elementami gimnastyki oraz prace plastyczne. Dzieci uczą się też języka angielskiego. Objęte są dodatkową troską logopedy i psychologa, którzy badają ich progres i postępy. Dokładne informacje na temat zapisów są dostępne na witrynie.

  Data dodania: 16 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Activekids.edu.pl

  Activekids.edu.pl »

  Nasze anglojęzyczne przedszkole realizuje program mający na celu wszechstronny rozwój dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat. Zapewniamy dzieciom doskonałe warunki do nauki w kolorowych oraz przestronnych salach. Nauką zajmują się doświadczeni wychowawcy oraz native speakers. Prowadzimy liczne programy tematyczne, które łączą w sobie zabawę i naukę. Na zajęciach tanecznych dzieci mogą rozwijać i usprawniać koordynację wzrokowo ruchową, sprawności fizyczną oraz orientację w schemacie własnego ciała. Kółko plastyczne pozwala na rozwijanie wyobraźni, naukę posługiwania się kredkami, pędzlami i tworzenie różnych form plastycznych. W ramach programu mały ogrodnik dzieci sadzą oraz pielęgnują różne rośliny i własnoręcznie hodują kwiaty, warzywa i owoce. Zapraszamy!

  Data dodania: 06 08 2014 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Przedszkola - nowa strona:

Adres:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki