Rombor - 
łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe

Pomoce naukowe Podkategoria: Pomoce naukowe

« poprzednia strona · 2
 • Najniższe ceny podręczników

  Najniższe ceny podręczników »

  Każdy szuka niskich cen podręczników które ma do kupienia dla swojego dziecka. Nikt nie chce przepłacać za i tak drogie już książki do szkoły. Świetną alternatywą może być zakup łączony podręczników nowych i używanych na których można zaoszczędzić nawet 50 % wartości nowych. Nasza księgarnia oferuje taką możliwość jako jedna z nielicznych w Polsce. Jeżeli jesteś zaradny możesz skrzyknąć większą grupę rodziców i kupić u nas książki do szkoły podstawowej w naprawdę niskich cenach. Przy zakupach grupowych negocjujemy ceny zakupu z Marcinem 604 135 100. Zapewniamy wystawienie faktury dla każdego rodzica oddzielnie żeby mógł starać się o dofinansowanie lub jakąś pomoc z gminy itd. Księgarnie marmag to typowo szkolne sklepy z niskimi cenami.

  Data dodania: 29 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tanie podręczniki szkolne

  Tanie podręczniki szkolne »

  duży wybór podręczników dla każdego przedziału wiekowego bez trudu odnajdziesz w internetowej księgarni hedwiga.pl. Strona prezentuje nie tylko pozycje książkowe, lecz też nowoczesne, często poszukiwane pomoce multimedialne, bądź audiobooki. Wszelkie proponowane artykuły odznaczają się wysoką jakością, dzięki czemu z całą pewnością będą odpowiednio służyły pokoleniom przez wiele lat. Bezproblemowa możliwość kontaktu ze sprzedającymi bardzo usprawnia uzyskiwanie odpowiedzi na ważne pytania związane z procesem kupowania, bądź samym produktem. Do dyspozycji klientów jest zarówno adres mailowy, jak i numer telefonu.

  Data dodania: 24 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Po angielsku

  Po angielsku »

  Aktualnie nauka języka angielskiego jest priorytetem. Wykorzystujemy go niemal codziennie, szczególnie gdy pracujemy z obcokrajowcami, dlatego właśnie wypada nam porozumiewać się nim chociaż w podstawowym stopniu. Angielski to konieczność. W opanowywaniu angielskiego pomaga strona Po angielsku. Znajdziesz tu m.in. jak wymawia się dni tygodnia po angielsku, miesiące po angielsku i dużo więcej. Zajrzyj koniecznie.

  Data dodania: 16 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnia Edukacyjna

  Księgarnia Edukacyjna »

  Księgarnia Edukacyjna to platforma handlowa Grupy Edukacyjnej S.A., która jako jedyna na polskim rynku edukacyjnym prezentuje tak kompleksową ofertę.

  Wiemy, że klucz do efektywnej pracy z dzieckiem to podręczniki i podstawy metodyczne, ale także nowoczesne technologie i pomoce dydaktyczne, rozwijające zainteresowania

  Nasze publikacje z MAC Edukacja, JUKA - 91 i Poltext od wielu lat zbierają uznanie wśród nauczycieli, studentów, uczniów, rodziców. Dziś proponujemy także rozwiązania multimedialne. Pomoce dydaktyczne marki ELEO dobieramy razem z fachowcami. W naszej ofercie znajduje się takżę dziennik elektroniczny - NASZE OCENY.

  Grupa Edukacyjna S. A. realizuje wiele nowoczesnych przedsięwzięć, mających na celu budowanie nowej jakości polskiej edukacji. Projekt edukacyjny “Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy” jest finansowany ze środków Unii Europejskiej i poprzedził programy strukturalne “Radosna szkoła” i “Indywidualizacja nauczania i wychowania w klasach I-III”, a także dostał tytuł “Najlepsza Inwestycja w Człowieka” w konkursie Ministra Rozwoju Regionalnego “Dobre Praktyki EFS” w 2010 roku.

  Nasze wydawnictwa MAC Edukacja, JUKA - 91 i POLTEXT to zdobywcy prestiżowych wyróżnień. Jednym z nich jest nagroda im. Filipa Kallimacha za wybitne osiągnięcia w dziedzinie edukacji oraz wyróżnienie w “Konkursie na najlepsze programy wychowania przedszkolnego” Centralnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli dla programu “Nasze przedszkole”, a także tytuł “Innowacyjnego Produktu Wspierającego Dyrektora Przedszkola”, który trafił do gry edukacyjnej dla dzieci w wieku przedszkolnym Logico Primo.

  Tworzymy dla Państwa innowacyjną ofertę Księgarni Edukacyjnej, do której przejrzenia zaprasza Grupa Edukacyjna S. A.

  Data dodania: 29 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Plan pracy magisterskiej

  Plan pracy magisterskiej »

  Niezależnie od tego, czy chodzi o pisanie prac dyplomowych, licencjackich, czy też pisanie prac magisterskich, firma funkcjonująca na rynku już od wielu lat zapewnia kompleksowe usługi w tej materii. Na każdym etapie tworzenia danej pracy zleceniodawca może sprawdzać jej stan i wnosić uwagi, które zostaną wzięte pod uwagę. Dla fachowców, którzy zajmują się przygotowaniem całego dzieła, pisanie prac dla studentów jest dużą przyjemnością, co widać na końcu. Warto zamówić pisanie prac licencjackich i innych.

  Data dodania: 27 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Praca maturalna z polskiego

  Praca maturalna z polskiego »

  Merytoryczna, zgodna z tematem i pozbawiona błędów prezentacja maturalna polski to wyzwanie, z którym nie każdy abiturient może sobie poradzić. Jednak nie oznacza to automatycznie niezdanej matury, ponieważ w naszej firmie można zamówić prezentacje maturalne na każdy temat.
  Ciekawe porady dotyczące prac maturalnych. Jeśli więc zastanawiasz się na daniem ogłoszenia „kupię prezentację maturalną”, to nie zwlekaj i już dziś sprawdź, jak możemy Ci pomóc. Zatrudniamy wyłącznie osoby z wyższym wykształceniem i zapewniamy niepowtarzalność każdej z pisanych prac. Sprawdź naszą ofertę

  Data dodania: 27 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • BookMaster- Księgarnia Online

  BookMaster- Księgarnia Online »

  Jest wiele takich ludzi, które nie wyobrażają sobie życia bez książek. Czytanie stanowi nie tylko przyjemność i rozrywkę, lecz również zapewnia poszerzanie edukacji. Księgarnie internetowe, wychodząc vis a vis naszym oczekiwaniom, proponują książki o różnej tematyce z jednej strony, z drugiej jednakże dla każdej grupy wiekowej. Czytając książkę, przeżywamy losy bohaterów, niejednokrotnie wzruszamy się ich przeżyciami i ciszymy się z ich sukcesów. Księgarnia w Internecie to niezwykle ważne ułatwienie zakupów wszystkim miłośnikom czytania. Nie opuszczając domowego zacisza, możemy wybierać różnorakie książki, a w przyszłości z nieskrywaną radością oczekiwać na przesyłkę i czytać, czytać, czytać, ponieważ dla wielu z nas książka to po prostu przyjaciel.

  Data dodania: 11 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Opracowania lektur - 2l.pl

  Opracowania lektur - 2l.pl »

  Nie każdy jest zwolennikiem czytania lektur szkolnych. Jedni uważają to za stratę czasu, inni nie potrafią skupić się na długim tekście. Dla wszystkich, którzy nie przepadają za wielogodzinną lekturą polecamy opracowania, które znajdują się w serwisie 2l.pl. W zamieszczonych w przejrzysty sposób tekstach omawiamy podstawowe założenia lektury, a także streszczamy jej treść. Dodatkowo proponujemy wybrane tematy wypracowań związane z konkretną lekturą. Między innymi charakterystyki, rozprawki czy też teksty problemowe.

  Data dodania: 09 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje Poznań

  Korepetycje Poznań »

  Masz kiepskie oceny Czeka Cię egzamin Zapisz się na kursy i korepetycje w Poznaniu w Edun! Pomożemy Ci i będziesz mieć lepsze wyniki. Nasze korepetycje i kursy to świetna szansa na to, by skończyć szkołę z wyróżnieniem.

  Data dodania: 02 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Nowa Szkoła - Wyposażenie szkół

  Nowa Szkoła - Wyposażenie szkół »

  Główną misją firmy Nowa Szkoła jest tworzenie przestrzeni dla edukacji dzieci. Zajmujemy się wyposażaniem placówek publicznych oraz niepublicznych od ponad dwudziestu lat. W naszej ofercie znajdą Państwo meble do szkół, przedszkoli, żłobków oraz świetlic. Posiadamy także bardzo ciekawe zabawki dla dzieci oraz materiały i pomoce dydaktyczne. Nasi przedstawiciele handlowi są zawsze do Państwa dyspozycji. Zachęcamy także do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz zapoznania się z najnowszym katalogiem.

  Data dodania: 18 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Film animowany o Jezusie

  Film animowany o Jezusie »

  Promyczek to wydawnictwo specjalizujące się w artykułach religijnych i katechetycznych. W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór czasopism religijnych, książek oraz filmów animowanych dla dzieci. Pełna oferta produktów dostępna jest na stronie sklep.promyczek.pl. Zapraszamy do nas!

  Data dodania: 16 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Educaso – Dom Cyfrowej Edukacji

  Educaso – Dom Cyfrowej Edukacji »

  Educaso - strona internetowa należąca do domu cyfrowej edukacji. Misją tego przedsiębiorstwa jest dostarczanie swoim czytelnikom możliwie jak najwięcej publikacji w formie ebooków i audiobooków edukacyjnych a także kursów czy prezentacji. Duża ilość kategorii i pojedynczych pozycji sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

  Data dodania: 25 04 2016 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2

Pomoce naukowe - nowa strona:

Adres:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Płatności w serwisie obsługiwane są przez CTM Mobiltek