Podkategoria: Opracowania naukowe

 • PISANIE PRAC

  PISANIE PRAC »

  Pisaniem opracowań naukowych zajmujemy się od kilku lat i przez ten czas nabyliśmy odpowiedniego doświadczenia by podjąć się pisania najtrudniejszych prac. W związku z tym, możemy zapewnić, że każde z powierzonych zleceń zostanie zrealizowane profesjonalnie, i zapewni Państwu satysfakcję ze współpracy. Piszemy opracowania od podstaw, zajmujemy się nanoszeniem poprawek jak również pisaniem poszczególnych części opracowania.

  Zapraszamy na naszą stronę www.prace.home.pl - celem uzyskania pełnych informacji.

  W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy - prace@home.pl

  Data dodania: 13 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Doskonale zorganizowana grupa specjalistów

  Doskonale zorganizowana grupa specjalistów »

  Jeżeli czekają Cię do napisania prace magisterskie, prace dyplomowe, licencjackie. To chętnie Tobie pomożemy! Witamy w serwisie naukowym - Oferujemy gotowe wzory prac naukowych: prace magisterskie, prace licencjackie, prace dyplomowe, semestralne, wypracowanie i inne opracowania. Doskonale zorganizowana grupa specjalistów - skontaktuj się z nami a na pewno pomożemy ci. Obejrzyj naszą ofertą - Materiał wyjściowy. Bankowość, Organizacja medycyny pracy, Biologia, Pedagogika, Dziennikarstwo, Politologia, Ekonometria, Prawo, Ekonomia. Serwis zajmuje się tworzeniem opracowań, profesjonalna pomoc w napisaniu - dobranie odpowiedniej bibliografii, opracowanie, wykresy, zdjęcia, zrzuty ekranów.

  Data dodania: 11 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac

  Pisanie prac »

  Szukasz kogoś, kto pomoże Ci napisać pracę zaliczeniową, czy też dyplomową? Ta strona idealnie wpasuje się w te potrzeby. Znajdziesz tu całkiem sporo ogłoszeń ekspertów, którzy znają się na różnych dziedzinach, zatem na pewno odkryjesz odpowiedniego zleceniobiorcę. Strona oferuje także możliwość wystawienia komentarza kontrahentowi, co jest jej kolejną zaletą. Faktycznie warto skorzystać z usług oferowanych na portalu, na pewno będziesz zadowolony.

  Data dodania: 16 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski tłumaczenia

  Angielski tłumaczenia »

  Przedstawiamy stronę opisującą usługi tłumaczeń z języka i na język angielski. Strona przedstawia zakres wykonywanych tłumaczeń, szczegółowy cennik, oraz tryby i terminy realizacji przekładów. Serdeczne zapraszamy do odwiedzenia strony i zapoznania się ze szczegółami.

  Data dodania: 25 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prace magisterskie i licencjackie

  Prace magisterskie i licencjackie »

  Nasz serwis skupia profesjonalistów z wielu dziedzin. Strona ta przeznaczona jest dla tych wszystkich, którzy mają kłopoty z napisaniem swojej pracy magisterskiej, licencjackiej lub zaliczeniowej.Dzięki nam nie musisz się martwić. Potrafimy pomóc i to skutecznie.Jeżeli masz kłopot, zadzwoń lub napisz do nas. Naszym zadaniem jest znalezienie sposobu na Twoje kłopoty.

  Data dodania: 18 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • PITWIN Portal Innowacyjny Wiedzy w Nauce

  PITWIN Portal Innowacyjny Wiedzy w Nauce »

  Wyższa Szkoła Handlowa im. B. Markowskiego w Kielcach jest realizatorem projektu „PITWIN – Portal Innowacyjnego Transferu Wiedzy w Nauce”. W ramach projektu został wdrożony portal naukowy, którego zadaniem jest udostępnianie wiedzy poprzez cyklicznie zamieszczane artykuły naukowe z zakresu ekonomii, zarządzania, informatyki, bankowości oraz dziedzin pokrewnych. Dodatkowe działania to coroczne konferencje naukowe, publikacja zeszytów naukowych, bezpłatne kursy e-learning oraz zestawienia bibliograficzne.

  Data dodania: 12 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Plan pracy magisterskiej

  Plan pracy magisterskiej »

  Niezależnie od tego, czy chodzi o pisanie prac dyplomowych, licencjackich, czy też pisanie prac magisterskich, firma funkcjonująca na rynku już od wielu lat zapewnia kompleksowe usługi w tej materii. Na każdym etapie tworzenia danej pracy zleceniodawca może sprawdzać jej stan i wnosić uwagi, które zostaną wzięte pod uwagę. Dla fachowców, którzy zajmują się przygotowaniem całego dzieła, pisanie prac dla studentów jest dużą przyjemnością, co widać na końcu. Warto zamówić pisanie prac licencjackich i innych.

  Data dodania: 27 10 2014 · szczegóły wpisu »

Opracowania naukowe - nowa strona:

Adres:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki