Rombor - 
łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe


Podkategoria: Nauczanie, dydaktyka

« poprzednia strona · 2
 • Szkolenia suse linux oraz szkolenia unix

  Szkolenia suse linux oraz szkolenia unix »

  Autoryzowane Centrum Szkoleniowe DAGMA od długiego czasu z sukcesem prowadzi szkolenia suse linux oraz szkolenia windows server 2012, a także szereg innych kursów z zakresu IT w całej Polsce. Wysokiej jakości kadra trenerów oraz dobrze wyposażone sale komputerowe powodują, że jesteśmy niezwykle znanym ośrodkiem szkoleniowym w całej Polsce. Zakres naszej oferty to również autorskie szkolenia eset oraz innych rozwiązań informatycznych dla dużych przedsiębiorstw, instytucji i osób indywidualnych. Jeśli masz potrzebę, aby nabyć dodatkową wiedzę, zwiększyć swoje kwalifikacje zawodowe nawiąż z nami współpracę już dziś!

  Data dodania: 04 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Www.16lo.pl

  Www.16lo.pl »

  Nasze liceum oraz ośrodek edukacyjny gwarantuje wysoki poziom nauczania. Zajęcia prowadzone są w kilkunastoosobowych grupach co wpływa bardzo korzystnie na zrozumienie i przyswojenie wiedzy oraz daje możliwość bardzo dobrego przygotowania się do egzaminów. Nasza szkoła zapewnia z jednej strony solidne przygotowanie do matury, bezstresowy sposób przekazywania wiedzy, jak też możliwość spotkania wielu przyjaznych ludzi. Wszystkie rodzaje zajęć prowadzą wysokiej klasy specjaliści z przygotowaniem pedagogicznym. Nasi nauczyciele są czynnymi nauczycielami dyplomowanymi oraz egzaminatorami współpracującymi z okręgowymi komisjami egzaminacyjnymi. Prowadzamy naukę w trybie stacjonarnym, zaocznym oraz eksternistycznym. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszej firmy oraz do współpracy!

  Data dodania: 14 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Praca maturalna z polskiego

  Praca maturalna z polskiego »

  Merytoryczna, zgodna z tematem i pozbawiona błędów prezentacja maturalna polski to wyzwanie, z którym nie każdy abiturient może sobie poradzić. Jednak nie oznacza to automatycznie niezdanej matury, ponieważ w naszej firmie można zamówić prezentacje maturalne na każdy temat.
  Ciekawe porady dotyczące prac maturalnych. Jeśli więc zastanawiasz się na daniem ogłoszenia „kupię prezentację maturalną”, to nie zwlekaj i już dziś sprawdź, jak możemy Ci pomóc. Zatrudniamy wyłącznie osoby z wyższym wykształceniem i zapewniamy niepowtarzalność każdej z pisanych prac. Sprawdź naszą ofertę

  Data dodania: 27 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wychowanie dziecka

  Wychowanie dziecka »

  Serwis prowadzony przez pedagoga specjalnego i trenera rozwoju osobistego. Na stronie znajdą Państwo opisane codzienne sytuację z dzieci i ich trudnymi zachowaniami oraz cenne wskazówki jak radzić sobie z takimi zachowaniami, by nie pojawiały się w przyszłości.

  Data dodania: 31 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Opracowania lektur - 2l.pl

  Opracowania lektur - 2l.pl »

  Nie każdy jest zwolennikiem czytania lektur szkolnych. Jedni uważają to za stratę czasu, inni nie potrafią skupić się na długim tekście. Dla wszystkich, którzy nie przepadają za wielogodzinną lekturą polecamy opracowania, które znajdują się w serwisie 2l.pl. W zamieszczonych w przejrzysty sposób tekstach omawiamy podstawowe założenia lektury, a także streszczamy jej treść. Dodatkowo proponujemy wybrane tematy wypracowań związane z konkretną lekturą. Między innymi charakterystyki, rozprawki czy też teksty problemowe.

  Data dodania: 09 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje Warszawa Centrum

  Korepetycje Warszawa Centrum »

  Zapraszamy na nasze zajęcia i korepetycje w Warszawie uczniów wszystkich poziomów edukacji, od szkoły podstawowej po maturzystów.Nasze korepetycje w Warszawie to ciekawe połączenie zabawy i nauki. Nasi korepetytorzy należą do jednych z najskuteczniejszych w mieście.

  Data dodania: 02 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje Poznań

  Korepetycje Poznań »

  Masz kiepskie oceny Czeka Cię egzamin Zapisz się na kursy i korepetycje w Poznaniu w Edun! Pomożemy Ci i będziesz mieć lepsze wyniki. Nasze korepetycje i kursy to świetna szansa na to, by skończyć szkołę z wyróżnieniem.

  Data dodania: 02 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Lingspot.tv - języki przez internet

  Lingspot.tv - języki przez internet »

  Lingspot.tv to serwis internetowy pomagający w nauce języków obcych. Użytkownicy korzystają z prostej w obsłudze wyszukiwarki i na bieżąco aktualizowanych rankingów native speakerów i profesjonalnych lektorów świadczących usługi odpłatnych konwersacji językowych.Do dyspozycji użytkowników jest platforma transmisji audio-video, a dzięki możliwości wzajemnego oceniania się przez użytkowników, każdy uczeń może odnaleźć lektora spełniającego jego oczekiwania pod względem umiejętności nauczania, ceny i terminu zajęć.W bazie lingspot.tv użytkownicy odnajdą oferty nauczania w językach: angielskim, hiszpańskim, niemieckim, rosyjskim czy francuskim. Dodatkowo w bazie dostępne są języki bałkańskie czy azjatyckie.Zapraszamy do korzystania z Lingspot.tv!

  Data dodania: 14 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Opieka nad dzieckiem do lat 3

  Opieka nad dzieckiem do lat 3 »

  Odwiedzając stronę emaluch.com.pl dowiedzą się Państwo czym jest ustawa żłobkowa oraz Resortowy Program Maluch. Witryna istnieje już od kilku lat, a znaleźć na niej można ciekawe publikacje oraz artykuły, które będą pomocne podczas wyposażania żłobka, zakupie zabawek dla malucha oraz artykułów plastycznych dla żłobków. Zapraszamy.

  Data dodania: 12 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Artami.pl: podziękowania dla gości

  Artami.pl: podziękowania dla gości »

  Pracownia rękodzieła artystycznego Artami oferuje swoim klientom różnego rodzaju oryginalne i niepowtarzalne przedmioty dekoracyjne i ozdobne. Są wśród nich:[*]misy i patery ceramiczne,[*]obrazki ceramiczne,[*]ozdoby ceramiczne.Dla osób planujących ślub pracownia proponuje wykonanie podziękowań dla gości weselnych w formie ceramicznych serduszek. Przykładowe podziękowania dla gości można zobaczyć na stronie internetowej pracowni. Takie podziękowania są ciekawą pamiątką takiego wydarzenia jak ślub i przyjęcie weselne.Odrębną formą działalności artystycznej jaką prowadzi pracownia Artami są warsztaty ceramiczne dla dzieci przedszkolnych. Warsztaty ceramiczne są ciekawą formą rozwijania zdolności artystycznych wśród dzieci. Pracownia prowadzi także zajęcia z ceramiki dla osób dorosłych.

  Data dodania: 28 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Testamenty24.pl - Blog dotyczący prawa spadkowego

  Testamenty24.pl - Blog dotyczący prawa spadkowego »

  Blog o prawie spadkowym, z naciskiem na tematykę dotyczącą testamentów.

  Kolejny blog, który oddaję w Wasze ręce dotyczył będzie prawa spadkowego, z naciskiem na tematykę dotyczącą testamentów.

  Dlaczego zaczęłam pisać drugi blog? Gdyż chcę się w Wami podzielić moją wiedzą i doświadczeniem z kolejnego zakresu tematycznego, w którym się specjalizuję

  Data dodania: 22 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Mokotów, Ursynów

  Przedszkole Mokotów, Ursynów »

  Niepubliczne Przedszkole Mokotów, Ursynów w mieście Warszawa zaprasza Małych Odkrywców do twórczej i kreatywnej nauki poprzez doskonałą zabawę. Jeśli interesuje Cię rekrutacja w tej fantastycznej placówce edukacyjnej jaką jest przedszkole Mokotów, Ursynów zgłoś się już dziś i zapewnij swojemu dziecku świetlaną przyszłość.

  Data dodania: 18 06 2018 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2

Nauczanie, dydaktyka - nowa strona:

Adres:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki