Rombor - 
łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe


Podkategoria: Języki obce

« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Polska Szkoła Języka Polskiego

  Polska Szkoła Języka Polskiego »

  Sopocka Szkoła Języka Polskiego dla Cudzoziemców jest pierwszą, niezależną instytucją założoną w 1990r. Szkoła jest też pierwszą prywatną placówką posiadającą zezwolenie Ministra Edukacji Narodowej na swoją działalność. Szkoła działa przez cały rok, bez przerw. Posiadamy ogromne doświadczenie w nauczaniu obcokrajowców. Dysponujemy świetnie wykwalifikowaną i doskonałą kadrą nauczycieli – lektorów języka polskiego jako obcego. Organizujemy kursy w małych grupach na wszystkich poziomach językowego zaawansowania, zaczynając od stopnia początkowego do zaawansowanego. Uczymy w bardzo przyjaznej i miłej atmosferze. Organizujemy także kursy indywidualne, zależnie od potrzeb studenta, np. cykle lekcji na temat biznesu, literatury, historii, polityki czy sztuki.

  Data dodania: 01 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego Nowy Sącz

  Nauka angielskiego Nowy Sącz »

  Szkoła przygotowuje uczniów do egzaminów wstępnych z języka angielskiego oraz kilku najważniejszych języków europejskich na studia wyższe, głównie filologię oraz do pomaturalnych szkół językowych. W ofercie szkoły są m.in. kursy FCE, CAE, CPE, ZD, ZDfB, ZMP oraz LCCI, Cambridge. Obecnie oferuje także kursy dla firm i instytucji, kursy i konwersacje online oraz tłumaczenia. Wielu absolwentów kursów bardzo dobrze zdało egzaminy międzynarodowe oraz egzaminy wstępne na filologię angielską i inne kierunki, na lingwistykę stosowaną, do kolegiów językowych. Część z nich pracuje jako nauczyciele języka w Poznaniu, Wrocławiu, Warszawie, Krakowie, Nowym Sączu i wielu innych miejscach.

  Data dodania: 16 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń FRANCOPHILE

  Biuro tłumaczeń FRANCOPHILE »

  FRANCOPHILE jest nowoczesnym i prężnie rozwijającym się biurem tłumaczeń. Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie języka francuskiego na 3 płaszczyznach:1. Tłumaczenia z języka francuskiego; Ustne i pisemne, przysięgłe i nieuwierzytelnione, specjalistyczne i zwykłe. Często za pośrednictwem poczty internetowej co znacznie skraca czas oczekiwania i poprawia komfort Klientów. Dokonujemy również tłumaczeń folderów, broszur, instrukcji obsługi, stron www, korespondencji handlowej i prywatnej, umów, prac dyplomowych, CV i listów motywacyjnych, jadłospisów i cenników, artykułów prasowych, tekstów literackich i innych w zależności od potrzeb naszych Klientów.2. Szkolenia z języka francuskiego dla klienta instytucjonalnego oraz osób prywatnych na Śląsku i w całej Polsce. W naszej ofercie znajdą Państwo zajęcia dla firm, konwersacje, kursy przed wyjazdem, przygotowanie do egzaminów, matury, DELF, DALF, ale też zwykłe korepetycje.3. Kursy językowe za granicą, m.in. we Francji, Kanadzie, USA, Anglii, Irlandii, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii oraz na Malcie.Zapraszamy na stronę www.francophile.pl aby zapoznać się z naszą pełną ofertą.Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji pn-pt 9-17 pod numerem telefonu 507 427 893

  Data dodania: 05 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Business English

  Business English »

  W nowoczesnych dziedzinach branżowe publikacje i czasopisma wydają się być najlepszym źródłem informacji o najnowszych osiągnięciach. Problemem może być tutaj jednak stosowanie branżowego żargonu, takiego jak na przykład angielski medyczny. Aby pomóc nauczyć i zrozumieć profesjonalne słownictwo oferujemy specjalistyczne kursy języka angielskiego.

  Data dodania: 28 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • JA KLAR ! nauka języka niemieckiego

  JA KLAR ! nauka języka niemieckiego »

  Nasza firma zajmuję się nauką języka niemieckiego w Gdyni w ramach zajęć indywidualnych lub zajęć grupowych oraz konwersacjami w Gdańsku z rodowitym Niemcem native speakerem. Oferujemy również naukę przez Skype i kursy dla osób wyjeżdżających do pracy, tj. szkolenia aplikacyjne. Z nami się nauczysz jak powinno wyglądać idealne CV po niemiecku.

  Data dodania: 11 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia prawne

  Tłumaczenia prawne »

  Naszym klientom pomagamy przezwyciężać barierę językową, która może niekiedy uniemożliwić rozwijanie działalności za granicą lub współpracę z zagranicznymi partnerami. Wykonujemy tłumaczenia pisemne oraz ustne plików specjalistycznych oraz zwykłych. Dziś, w świecie gdzie obieg informacji i dostępność międzynarodowych kontaktów jest łatwa, należyte tłumaczenia prawnicze jak i innego typu są nadzwyczaj pożądanym typem usługi. Dla naszych stałych jak i nowych zleceniodawców oferujemy zniżki za dużą objętość tłumaczenia i rabaty za powtórzenia. Zachęcamy do zaznajomienia się z atrakcyjnymi cenami tłumaczeń, cennik tłumaczeń języka angielskiego to już 30 złotych za jedyną stronę rozliczeniową. Nasze biuro tłumaczeń współdziała z doświadczonym zespołem tłumaczy, którzy swoją pracę traktują bardzo odpowiedzialnie ale również jako pasję. Tłumaczenia prawnicze, medyczne, czy tłumaczenia instrukcji obsługi wymagają szerokiego doświadczenia i serca do tłumaczeń. Biuro tłumaczeń IBT proponuje również usługi tłumaczeń technicznych, medycznych i przekład stron internetowych. Nasza propozycja zawiera wycenę tłumaczeń w oparciu o teksty źródłowe i to w ciągu 60 minut oraz kompleksową obsługę w toku całego biegu tłumaczenia.

  Data dodania: 18 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe Nowy Sącz

  Kursy językowe Nowy Sącz »

  Oferuję zajęcia językowe dla: początkujących, średnio zaawansowanych oraz zaawansowanych, kursy przygotowujące do końcowego egzaminu gimnazjalnego, przygotowanie do matury podstawowej i rozszerzonej, przygotowanie do międzynarodowych egzaminów językowych. Moje wieloletnie doświadczenie pedagogiczne obejmuje pracę w szkole podstawowej, gimnazjum, liceum ogólnokształcącym oraz w szkole policealnej. Podczas wieloletniego pobytu w krajach anglojęzycznych miałem okazję zarówno poznania bogatej kultury anglosaskiej, jak i poszerzenia, i ugruntowania swoich umiejętności językowych. W uczeniu języka angielskiego kładę szczególny nacisk na rozumienie języka mówionego, poprawną wymowę oraz komunikację werbalną. Centralną postacią w procesie nauczanie jest słuchacz - moje motto to: "Your Success is my success!!!"

  Data dodania: 10 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Świat Języków Obcych Time

  Świat Języków Obcych Time »

  Jesteśmy placówką specjalizującą się w nauce języków obcych. Języki dostępne w naszej ofercie to: język angielski, język niemiecki, język hiszpański, język włoski, język rosyjski i język francuski. Gwarantujemy efektywną i przyjemną naukę w kameralnych grupach liczących od 4 do 8 osób. Nasza kadra lektorska to grupa ludzi wykształconych, posiadających doświadczenie i przede wszystkim pasję nauczania. Oprócz tego oferujemy nowoczesne technologie edukacyjne i przejrzyste systemy rabatowe. Wysoka jakość nauczania w naszej szkole została potwierdzona poprzez przyznanie nam Akredytacji Śląskiego Kuratorium Oświaty.Zapraszamy do naszych oddziałów:1) Bielsko-Biała (Wapienica)ul. Cieszyńska 367 tel. (33)49869282) Bielsko-Biała (Komorowice) ul. Katowicka 63 tel. (33)82900293) Bystraul. Boczna 2tel. (33)8170326

  Data dodania: 13 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • BEST angielski Pszczyna

  BEST angielski Pszczyna »

  BEST Centrum Języków Obcych, to szkoła nauki języków obcych z wieloletnim praktykami, która powstała w 1996 roku na terenie Tych. Nasza szkoła przez przeszło 15 lat egzystencji na rynku usług lingwistycznych wyedukowała już kilka tysięcy słuchaczy w posługiwaniu się językiem angielskim, niemieckim, francuskim, a także nieco bardziej egzotycznym języku chińskim bądź także chorwackim. Nasza szkoła składa się z dyplomowanych instruktorów, jacy w sposób uczciwy i konkretny podają informację z języków obcych naszym słuchaczom. Prowadzimy lekcje w niewielkich grupach, żeby zagwarantować znakomity komfort naszym słuchaczom. Zapraszamy na stronę WWW.

  Data dodania: 26 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Po angielsku

  Po angielsku »

  Aktualnie nauka języka angielskiego jest priorytetem. Wykorzystujemy go niemal codziennie, szczególnie gdy pracujemy z obcokrajowcami, dlatego właśnie wypada nam porozumiewać się nim chociaż w podstawowym stopniu. Angielski to konieczność. W opanowywaniu angielskiego pomaga strona Po angielsku. Znajdziesz tu m.in. jak wymawia się dni tygodnia po angielsku, miesiące po angielsku i dużo więcej. Zajrzyj koniecznie.

  Data dodania: 16 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia specjalistyczne Kraków

  Tłumaczenia specjalistyczne Kraków »

  Agencja Best Text świadczy profesjonalne usługi tłumaczeń pisemnych i korekt tekstów specjalistycznych. Posiadając punkt odbioru dokumentów w Krakowie, stoi otworem dla mieszkańców Grodu Kraka oraz licznych firm Małopolski i Górnego Śląska. Firma dostarcza tak tłumaczenia przysięgłe, jak też tłumaczenia nieuwierzytelnione. Podstawową specjalizacją biura są tłumaczenia medyczne i techniczne. W ofercie firmy Best Text wśród przykładów tłumaczeń tekstów technicznych z pewnością na ważnym miejscu plasuje się tłumaczenie instrukcji obsługi różnego rodzaju sprzętu elektronicznego sterowanego oprogramowaniem komputerowym, np. aparatury medycznej i pomiarowej, tudzież ciężkich pojazdów i maszyn, np. dźwigów, kombajnów, samolotów itp., tłumaczenie katalogów produktów czy nawet wbrew pozorom dość wymagające tłumaczenie CV eksperta. Krótkie terminy oczekiwania, możliwość zamówienia obróbki grafiki tłumaczonych podręczników użytkownika, konkurencyjne warunki cenowe i miła obsługa niewątpliwie przemawiają na korzyść firmy z domeną pod adresem besttext.pl. Zajrzyj na stronę internetową i przeprowadź samodzielną wycenę tłumaczenia online!

  Data dodania: 14 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Akcent-poznan.com.pl

  Akcent-poznan.com.pl »

  Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą szeroką i profesjonalną ofertą, która dotyczy nauki różnych języków obcych. Siedzibą naszej szkoły jest miasto Poznań ale inwitujemy także interesantów z innych, ościennych miast i wiosek. Wykładane języki to hiszpański, niemiecki oraz angielski Poznań. Więcej szczegółów na temat naszej oferty znajdą Państwo na naszej stronie internetowej - zapraszamy.Nasza oferta to między innymi kursy wakacyjne kursy dla pracowników firm i wiele wiele innych. W naszej szkole szkolimy w językach takich jak niemiecki, hiszpański oraz angielski Poznań. Serdecznie inwitujemy do zobaczenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 25 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczka z Warszawy

  Tłumaczka z Warszawy »

  Tłumacz przysięgły języka angielskiego praktykujący od wielu lat oferuje tłumaczenia profesjonalne przysięgłe oraz nieuwierzytelnione polsko-angielskie i angielsko-polskie. Tłumaczenia z angielskiego Warszawa Dzięki nabytemu doświadczeniu oraz znajomości branży tłumacz jest w stanie zapewnić usługi na najwyższym poziomie. Od początku priorytet stanowi jakość oferowanych tłumaczeń, terminowość oraz zadowolenie klientów, dlatego gwarantowana jest terminowość, wyjątkowa staranność oraz poprawność merytoryczna, leksykalna i gramatyczna wykonywanych tłumaczeń. Wielu klientów pochodzi z różnych nawet bardzo dalekich stron kraju. Wysoka jakość usług przekłada się na stałą współpracę z wieloma instytucjami państwowymi, zagranicznymi i krajowymi firmami z różnych sektorów, kancelariami prawnymi oraz osobami indywidualnymi. Działalność w branży tłumaczeń pozwoliła także na nawiązanie współpracy z innymi doświadczonymi i wykwalifikowani tłumaczami, dlatego oferta nie ogranicza się jedynie do języka angielskiego, lecz obejmuje także tłumaczenia z innych języków.

  Data dodania: 05 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Bydgoszcz - English Is Easy

  Angielski Bydgoszcz - English Is Easy »

  Czy nie wspaniale byłoby móc całą rodziną dogadywać się swobodnie na zagranicznych wakacjach? To możliwe już najbliższego lata! Zapisz swoje dziecko na angielski dla dzieci, a sam skorzystaj z kursu business english. Twoja pociecha bawiąc się w gronie rówieśników z pewnością polubi naukę języka obcego, a Ty poznając angielski od strony biznesowej, będziesz mógł zdobyte umiejętności wykorzystać nie tylko prywatnie, ale także podniesiesz swoje kwalifikacje zawodowe. Angielski Bydgoszcz to rozwiązanie dla całej Twojej rodziny!

  Data dodania: 12 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje online przez Skype

  Korepetycje online przez Skype »

  Nowe technologie informatyczne pozwoliły na rozwój każdej dziedziny wiedzy, w tym też nauki języków. Nauka online staje się coraz bardziej popularna, dzięki wygodzi i brakowi problemów z dojazdem. W obecnym świecie, przy ciągłym deficycie czasu jest to bardzo ważne.Korepetycje online przez Skype to nauka wygodna, tania, a przede wszystkim bardzo skuteczna. Zatrudniamy tylko najlepszych nauczycieli, z wyższym wykształceniem językowym i pedagogicznym, z doświadczeniem i odpowiednim podejściem do ucznia. Kurs dostosowujemy indywidualnie według potrzeb i możliwości każdego ucznia, co oczywiście przekłada się na skuteczność nauki. Nasza szkoła do nauki używa komunikatora Skype oraz platformy e-learningowej, dającej bardzo szerokie możliwości interakcji z nauczycielem. Platforma pozwala również uczyć się samodzielnie, pomiędzy lekcjami, bez udziału lektora. Koszt lekcji zależy od ilości wykupionych. Jesteśmy bardzo elastyczni więc możesz kupować lekcje pojedynczo za 45 zł, lub po kilka, kilkanaście, kilkadziesiąt. Im więcej lekcji wykupisz, tym niższa cena każdej z nich.Nie musisz kupować w ciemno, zapisz się na lekcję pokazową, gdzie poznasz nauczyciela, możliwości naszej platformy oraz przykładowe materiały do nauki. Lekcja jest darmowa i trwa powyżej 15 min.

  Data dodania: 17 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tanie tłumaczenia uwierzytelnione

  Tanie tłumaczenia uwierzytelnione »

  Jeżeli chcesz mieć tanio i dobrze przetłumaczone dokumenty na język obcy skorzystaj z usług naszego biura tłumaczeń. To ważne jeśli szukasz tłumacza przysięgłego w Grudziądzu. Jesteśmy obecni na rynku od 2 lat i cały czas podnosimy jakość swoich usług. Nasza oferta przeznaczona jest dla osób indywidualnych oraz firm. Każda osoba traktowana jest przez nas indywidualne przez co tak dobrze odnajdujemy się w biznesie tłumaczeniowym. Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty, na którą pracowaliśmy, aby zadowolić najwybredniejsze gusta. Jesteśmy do Twoich usług 24 godziny na dobę. Protlumaczenia.pl to marka której można zaufać.Zapraszamy do wizyty na naszej stronie Internetowej i w naszym biurze zlokalizowanym w Grudziądzu. Biuro Tłumacza Przysięgłego to miejsce gdzie załatwisz wszystko w sposób godny i na najwyższym możliwym poziomie.

  Data dodania: 09 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • PRO LINGUA. BIURO TŁUMACZEŃ BIAŁYSTOK

  PRO LINGUA. BIURO TŁUMACZEŃ BIAŁYSTOK »

  ProLingua Marek Bagiński to cenione w Białymstoku oraz okolicach biuro wykonujące tłumaczenia przysięgłe tekstów pisemnych z języków angielskiego oraz niemieckiego. Świadczy także usługi w zakresie tłumaczeń ustnych w trakcie sporządzania aktów notarialnych, ogólnych zgromadzeń spółek oraz rozmaitego typu szkoleń. Wysoką jakość i profesjonalizm ProLingua weryfikują zadowoleni z profesjonalizmu usług klienci. Dodatkowo biuro wykonuje tłumaczenia specjalistyczne medyczne, techniczne i prawnicze rozlicznego rodzaju dokumentów i prac naukowych. Zajmuje się dodatkowo tłumaczeniami ustnymi w takich sytuacjach jak szkolenia, zebrania walne lub rozmowy handlowe. Szczegóły na stronie.

  Data dodania: 23 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • ÖSTERREICH INSTITUT

  ÖSTERREICH INSTITUT »

  Z nami nauczysz się języka niemieckiego - szybko, skutecznie i w komfortowych warunkach. Zapewniamy naukę na wszystkich poziomach dla osób w każdym wieku. Już dziś zachęcamy Cię do skorzystania z oferty Österreich Institut z siedzibą w Warszawie, należący do Spółki Österreich Institut GmbH podlegającemu Austriackiemu Ministerstwu Spraw Europejskich i Międzynarodowych. Zapewniamy indywidualne podejście, materiały dydaktyczne oraz duże kompetencje naszych lektorów. Mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mieli okazję się z Państwem spotkać i omówić szczegóły naszej oferty. Zapraszamy! Szczegóły na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 06 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Swiat-tlumaczen.pl

  Swiat-tlumaczen.pl »

  Firma swiat-tlumaczen zajmuje się translacją specjalistycznych dokumentów w formie pisemnej i ustnej. Profesja firmy oparta jest na pracy wykwalifikowanych tłumaczy i używaniu specjalistycznego oprogramowania na potrzeby translacji. Rozbudowana oferta opublikowana na stronie biura to głównie przekłady tekstów technicznych i branżowych z i na wiele języków – europejskich i kilku światowych.

  Data dodania: 08 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Edu Edu - Angielski Online

  Edu Edu - Angielski Online »

  W EduEdu wierzymy, że podstawą Twojego sukcesu edukacyjnego jest osiągnięcie swobody komunikacyjnej w każdej sytuacji, z którą codziennie radzisz sobie używając języka obcego. Wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języków pokazało nam, że podejście komunikacyjne w połączeniu z wykorzystaniem najnowszych technologii multimedialnych pozwala na osiąganie szybkich i trwałych rezultatów.

  W czasie zajęć lektorzy kładą nacisk na rozwój wszystkich sprawności językowych (słuchania, mówienia, czytania, pisania) oraz gramatyki, ale najważniejszy dla nas jest Twój aktywny udział w komunikacji z lektorem oraz innymi kursantami podczas pracy w grupach, parach, dyskusjach, etc. Programy nauczania oparte są na najnowocześniejszych multimedialnych materiałach dostępnych na rynku edukacyjnym – korzystamy między innymi z serii podręczników New Total English wydawnictwa Pearson.

  Nasi lektorzy – polscy i native speakers - to pasjonaci z największym na rynku doświadczeniem w nauczaniu angielskiego online. Każdy z nich to specjalista w swojej dziedzinie posiadający dyplom uprawniający do nauczania języka obcego (licencjat, magister, CELTA, DELTA). Nasi kursanci mają niepowtarzalną możliwość uczestniczenia w zajęciach prowadzonych przez native speakerów mieszkających na stałe w krajach anglojęzycznych (UK, USA, Australia) bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów związanych z podróżą i udziałem w kursie zagranicznym.

  Data dodania: 30 06 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Języki obce - nowa strona:

Adres:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki