Podkategoria: Usługi

« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · następna strona »
 • EG System-sprawdź!

  EG System-sprawdź! »

  Zakres asortymentowy:transformatory suche żywiczne 160 - 3150kVA
  transformatory olejowe 100 - 2500kVA
  transformatory specjalne
  szynoprzewody 400A - 6300A IP68 EI90
  Nasze produkty cechują się bardzo wysoką jakością, która jest potwierdzona wieloma certyfikatami oraz bezawaryjną pracą na kilkuset obiektach w Polsce oraz za granicą.

  Data dodania: 23 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwa energetyczne

  Świadectwa energetyczne »

  Firma CertGeo zajmuje się sporządzaniem świadectw charakterystyki energetycznej budynków oraz tworzeniem map numerycznych dla potrzeb geodezyjnych.

  Firma funkcjonuje od 2010r, w tym czasie wystawiliśmy kilkadziesiąt świadectw energetycznych oraz obsługujemy kilku geodetów. Posiadamy wszystkie stosowne uprawnienia i wymagane przez najnowsze przepisy ubezpieczenia. Wszystkie projekty wykonywane są na legalnym oprogramowaniu, zapewniając dokładność obliczeń i szybkość wykonania usługi.

  Data dodania: 05 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pawilony

  Pawilony »

  Pawilony gastronomiczne naszej firmy są kompletnie wyposażone, gotowe do użytku. Wykonujemy pawilony według oryginalnych projektów, kompletnie wyposażone w meble ze stali nierdzewnej, blaty granitowe oraz wszystkie niezbędne instalacje. Mogą występować jako obiekty samodzielne lub mogą zostać zabudowane z odpowiednimi wiatami przystankowymi tworząc w ten sposób ciekawe zestawy. Zestawy te są atrakcyjne nie tylko architektoniczne, lecz również handlowo, zlokalizowane w ciekawych miejscach gromadzenia się potencjalnych nabywców. Nasza firma dysponuje bardzo bogatym zasobem wiedzy na temat handlu oraz technik ekspozycji i reklamy. Wiedzę tą wykorzystujemy przy projektowaniu naszych pawilonów i ich zagospodarowania, co w przyszłości przekłada się na komfort pracy i maksymalizację dochodów użytkownika.

  Data dodania: 14 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Rzeszów

  Notariusz Rzeszów »

  Kancelaria oferuje w ramach swojej profesjonalnej działalności, obsługę w zakresie dokonywania czynności notarialnych w ramach obowiązujących w Rzeczypospolitej Polskiej przepisów prawnych, przy zachowaniu wszelkich zasad etyki zawodowej, starając się zapewnić uczestnikom czynności notarialnych maksymalne bezpieczeństwo obrotu prawnego. Do dokonania czynności notarialnej niezbędne jest dostarczenie kompletu odpowiednich dokumentów, wystarczających do sporządzenia czynności określonego rodzaju. Dokumenty te każdorazowo określi notariusz.

  Data dodania: 18 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • KRYSTALIZACJA MARMURU SŁUPSK

  KRYSTALIZACJA MARMURU SŁUPSK »

  Zajmujemy się profesjonalnym, specjalistycznym doczyszczaniem wszystkich powierzchni.

  Posiadamy bogate doświadczenie na rynku usług porządkowych. Istniejemy od 2001 roku i wciąż dynamicznie się rozwijamy.

  Oferujemy:
  *Szlifowanie i polerowanie posadzek, schodów, parapetów oraz powierzchni pionowych.
  *Szlifowanie, doczyszczanie i impregnacja gresu.
  *Szlifowanie powierzchni porowatych, granit promieniowany, gres, piaskowiec.
  *Renowacja kamienia - uzupełnianie ubytków, fugowanie, klawiszowanie płyt.
  *Impregnacja hydrofobowa powierzchni kamiennych.
  *Krystalizacja powierzchni wapiennych, marmur, lastryko - efekt rozlanej wody.

  Kontakt:
  Firma Usługowa Błysk
  tel: 515 903 076
  www.marmur.co

  Data dodania: 18 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Domy Hiszpania

  Domy Hiszpania »

  Ibermaxx zagraniczne nieruchomości. Profesjonalna agencja nieruchomości z siedzibą w Hiszpanii. Najlepsze oferty z hiszpańskiego rynku nieruchomości z Costa del Sol i z regionu Costa Blanca. Kredyty hipoteczne, pełna obsługa, biuro w miejscowości Torrevieja w pobliżu Alicante. Zapraszamy do Hiszpanii po piękne nieruchomości. Ibermaxx w Hiszpanii.

  Data dodania: 09 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • FHU TyTan Przeprowadzki

  FHU TyTan Przeprowadzki »

  Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą stroną internetową. Naszą podstawową usługą jest ogólnopolski transport mienia, szczególnie przedmiotów nietypowych np. wrażliwych jak kasy pancerne. Wieloletnie doświadczenie zapewnia, że przeprowadzki są realizowane profesjonalnie. U nas niema miejsca na brak organizacji gdy chodzi o Wasze rzeczy - znasz postęp naszych prac!! Aby nasza oferta była na najwyższym poziomie oprócz transportu świadczymy szereg usług towarzyszących. W atrakcyjnych cenach oferujemy sprzątanie biur i mieszkań, profesjonalna pomoc w zorganizowaniu przeprowadzki. Placówka naszej firmy mieści się w Krakowie przy ul. Wilków 85. Zachęcamy do uprzedniego umówienia się na spotkanie, telefonicznie: 691270640 lub mailowo:info@tytan-przeprowadzki.pl. Przewóz fortepianów wymaga nie zobowiązującego omówienia się z naszym przedstawicielem, na którym oszacujemy wielkość zadania.

  Data dodania: 01 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kominki Godin Polska

  Kominki Godin Polska »

  Kominki Godin Polska. Sprzedaż hurtowa i detaliczna wkładów i pieców kominkowych. Montaż kominków i pieców wolnostojących. Kuchnie gazowe i elektryczne oraz garnki żeliwne emaliowane. Hurtownia akcesoriów kominkowych.
  Firma Kominki Godin Polska oferuje wszystkim klientom fachowe doradztwo, pomoc w doborze odpowiedniego do potrzeb wkładu kominkowego lub pieca wolnostojącego, duży wybór obudów kominkowych i profesjonalny montaż wraz z instalacjami DGP (dystrybucja gorącego powietrza). W naszej ofercie znajdziecie Państwo kominki żeliwne i stalowe, kominki powietrzne i z płaszczem wodnym, kominki nowoczesne i klasyczne, kominki marmurowe oraz wykonane z wszelkich innych materiałów.
  Odbiorcom hurtowym zapewniamy dogodne terminy i rabaty oraz stały dostęp do pełnej oferty materiałów i akcesoriów potrzebnych do budowy kominków.

  Data dodania: 08 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • AKRO Konstrukcje Stalowe

  AKRO Konstrukcje Stalowe »

  Zajmujemy się produkcją elementów stalowych stosowanych w przemyśle i budownictwie, ponadto wykonujemy kształtowania materiałów oraz usługi spawalnicze.Wykonujemy konstrukcje hal, obudowy dźwiękochłonne / akustyczne, ekrany dźwiękochłonne, stalowe konstrukcje masztów, tłumiki, bariery, płoty, bramy, suwnice, podtorza do suwnic, a także ogrodzenia ozdobne, kowalstwo artystyczne, inne nietypowe konstrukcje stalowe. Potrzebujesz konstrukcji stalowych - zadzwoń! Zobaczymy, doradzimy, pokierujemy. Nie jesteś pewien ekipy która wykonuje państwu usługi - zadzwoń! Pokierujemy Twoją brygadą. Wykonamy nietypowe elementy.

  Data dodania: 24 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi dekarskie Nowy Sącz

  Usługi dekarskie Nowy Sącz »

  Firma METROL oferuje kompleksowe usługi blacharsko - dekarskie. Krycie dachów obiektów zabytkowych, sakralnych, przemysłowych oraz mieszkalnych: blachą miedzianą, tytanowo-cynkową, ocynkowaną, powlekaną, dachówkową oraz dachówką ceramiczną. Wykonuje pokrycia dachowe metodą na podwójny rąbek przy wykorzystaniu maszyny Schlebach. Firma specjalizuje się w remontach dachów obiektów zabytkowych i sakralnych. Metrol proponujemy pomoc i zakup materiałów budowlanych w ramach współpracy z wiodącymi firmami z branży budowlanej, wykonanie więźby dachowej oraz pokrycia dachowego przy wykorzystaniu najbardziej sprawdzonych i profesjonalnych technik blacharsko - dekarskich.

  Data dodania: 16 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odbior odpadów przemysłowych

  Odbior odpadów przemysłowych »

  Firma działa na terenie całej Polski w zakresie odbioru i unieszkodliwiania odpadów przemysłowych, a także na rynku lubuskim w zakresie unieszkodliwiania odpadów komunalnych. Od lat współpracuje z zakładami zajmującymi się zbiórką odpadów komunalnych oraz przedsiębiorstwami produkcyjnymi i handlowymi. Posiada własne składowisko odpadów przemysłowych i komunalnych. Należy do międzynarodowej grupy GDF SUEZ działającej w ponad 100 krajach, która oferuje kompleksowe rozwiązania w energetyce i ochronie środowiska. Grupa SITA w Polsce jest wiodącym partnerem w utrzymaniu czystości i zarządzaniu gospodarką odpadami.

  Data dodania: 16 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Izolacja poddasza

  Izolacja poddasza »

  Oferta Purterm (Pruszków, Warszawa) to termoizolacja i hydroizolacja pianką poliuretanową która jest nanoszona poprzez natrysk pianki poliuretanowej wykonywany bezpośrednio na budowie. Powłoki elastomerowe, pianka poliuretanowa stosowana jako termoizolacja i uszczelnienie dachów w budynkach, ocieplenie poddasza, budynków, strychu i domu kanadyjskiego (konstrukcje szkieletowe). Liczne realizacje - hangar, wiata, blaszak. Kurnik i hala ocieplenie oraz izolacja cieplna ścian, przechowalni, obory, chlewni. Zapraszamy - izolacja przeciw skropleniowa, przeciw wodna i izolacja natryskowa. Renowacja powierzchni dachowych - natrysk zewnętrzny. Pianka pur w warszawie woj. mazowieckie.

  Data dodania: 20 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa i Serwis kotłów c.o.

  Naprawa i Serwis kotłów c.o. »

  Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a także sprzedaż, montaż oraz uruchamianie kotłów c.o., podgrzewaczy c.w.u., instalacji solarnych marki Vaillant i Saunier Duval. Dysponujemy profesjonalnymi narzędziami diagnostycznymi oraz specjalistyczną wiedzą popartą wieloletnim doświadczeniem. Zapewniamy skuteczną i szybką obsługę. Firma oferuje ponadto pierwsze uruchomienie, przeglądy gwarancyjne, okresowe i konserwacja, naprawy i usuwanie awarii, kontrole szczelności instalacji gazowej, kontrole składu spalin, usuwanie kamienia kotłowego, uzdatnianie wody oraz profesjonalne doradztwo techniczne.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kasetony elewacyjne z płyt

  Kasetony elewacyjne z płyt »

  Firma Grant Kasetony oferuje nowatorską metodę wykonania elewacji możliwą do zastosowania na każdym budynku, bez potrzeby montowania podkonstrukcji. Jako pierwsi rozpoczęliśmy produkcję i montaż nowoczesnych kasetonów elewacyjnych z płyt warstwowych, spełniających najwyższe standardy, charakteryzujących się wytrzymałością, funkcjonalnością oraz ogromną różnorodnością wzorów i kolorów, co daje nieograniczone możliwości tworzenia eleganckich i jednolitych powierzchni ściennych. Oferowany przez nas produkt, jest znacznie tańszy od kasetonu stalowego, czy popularnych płyt ceramicznych, a końcowy efekt wizualny jest niemal identyczny, jak przy elewacjach wykonanych ze wspomnianych wyżej materiałów.

  Data dodania: 03 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prace wysokościowe

  Prace wysokościowe »

  Za każdym razem, kiedy narzekamy na nasz ciężki los podczas prac takich, jak malowanie elewacji naszego domu, powinniśmy pomyśleć o ludziach, dla których takie zadania mogłyby wydawać się niemalże relaksujące. Musimy bowiem zdać sobie sprawę z faktu, iż pracownicy naszej firmy wykonują tego typu prace każdego dnia, z tą różnicą, iż zwisają oni niekiedy kilkadziesiąt metrów nad ziemią.

  Data dodania: 28 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Montaż kominków małopolska

  Montaż kominków małopolska »

  AM-Prestiż zajmuje się pracami kamieniarskimi - produkcją i montażem takich elementów jak: parapety, blaty łazienkowe i kuchenne, schody wewnętrzne-zewnętrzne, kominki, posadzki, okładziny ścienne, elementy polerowane i inne nietypowe. Wykonujemy elementy według projektu klienta. Oferujemy montaż i dowóz pod wskazany adres. AM Prestiż jest firmą od wielu lat zajmującą się robotami z branży kamieniarskiej i brukarskiej. Wiedza i doświadczenie zdobyte przez ten czas pozwala nam na realizacje powierzonych zadań na najwyższym poziomie jakości, czego dowodem są wielokrotne zlecenia od tych samych klientów i firm. Współpraca z biurami projektowymi, jak i innymi firmami z pokrewnych branży pozwala nam na kompleksowe i terminowe wykonywanie usług zgodnych z oczekiwaniami i wymaganiami klientów.

  Data dodania: 18 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż maszyn budowlanych Krynica

  Sprzedaż maszyn budowlanych Krynica »

  Firma specjalizuje się w wykonywaniu różnego rodzaju prac ziemnych oraz sprzedażą maszyn budowlanych. Usługi wykonywane są na obszarze powiatu nowosądeckiego oraz okolic. Stachura Koparki dysponuje szeroką gamą maszyn budowlanych m.in. koparko-ładowarki, spycharki, walce, ładowarki, samochody ciężarowe oraz przyczepy. Firma wykonuje m.in kanalizacje, studnie, odwodnienia, rozbiórki, przepusty, regulacje rzek, naprawa dróg. Firma dysponuje doświadczoną i zdyscyplinowaną załogą, dzięki temu wszystkie prace wykonywane są solidnie i na czas.

  Data dodania: 03 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • RENOWACJA GRANITU WARSZAWA

  RENOWACJA GRANITU WARSZAWA »

  Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

  Pracujemy również w nocy, co pozwala na normalne funkcjonowanie w ciągu dnia.

  Zapraszamy Państwa do kontaktu oferujemy profesjonalną usługę w konkurencyjnej cenie!

  Zakres usług wykonywanych przez naszą Firmę obejmuje wyrównywanie posadzek, szlifowanie, szpachlowanie, uzupełnianie ubytków, krystalizację, polerowanie oraz impregnację hydrofobową.

  Nie uznajemy kompromisów, jeśli chodzi o jakość.

  Pracujemy skutecznie, dzięki profesjonalnym urządzeniom oraz wieloletniemu doświadczeniu pracowników firmy.

  Kontakt:
  Firma Usługowa Błysk
  tel: 515 903 076

  Data dodania: 07 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odkurzacze centralne Małopolska

  Odkurzacze centralne Małopolska »

  Firma zajmuje się sprzedażą, montażem i serwisem systemów centralnego odkurzania produkcji Beam. Centralny odkurzacz to nic innego jak jeszcze jedna instalacja, którą ukrywa się w ścianach naszego domu. Na jednym jej końcu znajduje się jednostka centralna, a na drugim gniazdo, do którego podłącza się wąż ssący. Brud i kurz wciągany wężem jest usuwany z pomieszczeń zamontowanymi w ścianach rurami. Sprzątanie domu może być znacznie łatwiejsze, jeśli zainstalujemy w nim system centralnego odkurzania BEAM ! Wszyscy zgodzą się z opinią, że przy budowie domu nikt nie wpadłby już na pomysł doprowadzania wody pitnej i odprowadzania ścieków inaczej niż centralnie. Podobnie higienicznie i wygodnie można usuwać kurz i zanieczyszczenia przy użyciu systemu centralnego odkurzania

  Data dodania: 13 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kominek

  Kominek »

  Zapraszam serdecznie wszystkich zainteresowanych do sklepu internetowego Habza Kominki. Każdy, kto ma w planach nabycie nowego urządzenia grzewczego może skorzystać z profesjonalnej porady, by dowiedzieć się jaki model będzie najodpowiedniejszy w jego indywidualnym przypadku. Wybierając kominek do swojego domu powinniśmy zawsze brać pod uwagę takie aspekty jak moc nominalna wkładu, ilość potrzebnego drewna do opalania kominka a także cenę samego wkładu oraz jego montażu. Nasza firma oferuje fachowe doradztwo w zakresie ogrzewania pomieszczeń przy pomocy kominka. Oferta obejmuje produkty takich firm jak: Jotul, Supra, Spartherm, Schmid itp. Wszystkie są objęte gwarancją, tak że klient nie musi się obawiać trefnego zakupu. Jednymi z najlepszych modeli wkładów kominkowych są jotul 570, a także średniej wielkości piec żeliwny jotul f3 . Dodatkowo oferujemy akcesoria do kominków oraz gotowe obudowy. Wciąż nie jesteś zdecydowany na konkretny model? Odwiedź naszą stronę i skontaktuj się z nami. Dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb. Poczuj ciepło w swoim domu. Zapraszamy serdecznie. Habza Kominki

  Data dodania: 17 01 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · następna strona »

Usługi - nowa strona:

Adres:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki