Rombor - 
łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe


Podkategoria: Podłogi

« poprzednia strona · 3
 • Osuszanie budynków Gdańsk, Gdynia

  Osuszanie budynków Gdańsk, Gdynia »

  Ozonowanie, odgrzybianie budynków, a także profesjonalne osuszanie budynków Gdańsk, Gdynia, osuszanie murów, osuszanie posadzek po pożarach, po zalaniach, po awariach sieci wodno-kanalizacyjnych - zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą firmy z Trójmiasta, Gdańsk, Gdynia, woj. pomorskie. Firma ta oferuje profesjonalne usługi dla mieszkańców Trójmiasta i okolic - jeśli masz problem z wilgocią, koniecznie zapoznaj się z ofertą na osuszanie, ozonowanie, usuwanie pleśni, grzybów i wilgoci w budynkach! Firma ta oferuje szybką i bezpłatną wycenę usług takich jak osuszanie budynków Gdańsk, Gdynia dla mieszkańców Trójmiasta i okolic - w ofercie także bezpłatne oględziny z pomiarem zawilgocenia! Więcej informacji na stronie www - zapraszamy serdecznie!

  Data dodania: 22 12 2021 · szczegóły wpisu »
 • CHEMEX Posadzki betonowe piła

  CHEMEX Posadzki betonowe piła »

  Zachęcamy Państwa do współpracy z firmą Chemex, która posiada swoją siedzibę w Pile. Od roku 1994 funkcjonujemy w branży budownic-twa przemysłowego a specjalizujemy się w realizacji posadzek przemysłowych wszelkiego typu. Priorytetem firmy jest profesjonalna współpraca z klientami jak i najwyższa jakość usług i produktów. Działamy zgodnie z oczekiwaniami rynku a zespół naszych specjalistów chętnie służy po-mocą w zakresie usług budowlanych. Gwarantujemy kompleksową i terminową realizację każdego zamówienia jak i konkurencyjne ceny. Szczegółowe informacje o naszej ofercie znajdują się na stronie internetowej.

  Data dodania: 11 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • EURO-FLOORS podłogi szczecin

  EURO-FLOORS podłogi szczecin »

  Przy wyborze paneli podłogowych należy zwrócić uwagę nie tylko na ich styl, ale również wytrzymałość. Szczecińska firma Euro-Floor w wojej ofercie posiada duży wybór paneli francuskiego producenta Alsafloor. W bogatej kolekcji paneli każdy odnajdzie odcień czy też wzór doskonale pasujący do aranżacji swojego mieszkania. Podłogi te mają dużo zalet. Dzięki pokryciu powłoką ceramiczną są niezwykle wytrzymałe oraz odporne na uszkodzenia. Mają również właściwości antyalergiczne oraz antystatyczne. Panele z katalogów Alsafloor doskonale nadają się do ogrzewania podłogowego. Więcej informacji o ofercie Euro-Floors odszukają Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 17 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • POSADZKI KABZA Wylewanie Chudzików Pabianice

  POSADZKI KABZA Wylewanie Chudzików Pabianice »

  Przedsiębiorstwo Posadzki Kabza z Pabianic jest specjalistą z branży budowlanej. Jego pracownicy zajmą się dla Państwa profesjonalnym wykonawstwem posadzek pod ogrzewanie podłogowe, wylewaniem chudziaków, przygotowaniem i wylaniem betonu metodą półsuchą jak również poziomowaniem powierzchni wylewki. Posadzi wykonane przez firmę są bardzo dobrym podłożem pod parkiet, nie pylą oraz są idealnie równe. Zakres usług przedsiębiorstwa obejmuje także docieplenia stropów jak i montaż hydroizolacji. Wszystkie prace wykonywane są przy zastosowaniu specjalistycznego sprzętu, co umożliwia sprawną czy fachową realizację zlecenia. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą przedsiębiorstwa zamieszczoną na stronie internetowej.

  Data dodania: 17 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • ABC PODŁOGI montaż wykładzin dywanowych Szczecin

  ABC PODŁOGI montaż wykładzin dywanowych Szczecin »

  Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy ABC PODŁOGI. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Szczecinie, a działalność prowadzimy już od 2007 roku. Zajmujemy się sprzedażą oraz montażem podłóg najwyższej jakości. Oferujemy Państwu wykładziny PCV, dywanowe, linoleum czy też panele PCV a oprócz tego duży wybór chemii budowlanej. Zatrudniamy sztab specjalistów gotowych służyć Państwu fachową poradą. Naszymi odbiorcami są zarówno firmy i instytucje jak i osoby prywatne. Udało nam się zrealizować wiele zamówień dla szczecińskich szkół, placówek służby zdrowia, hoteli czy hal produkcyjnych. Więcej na stronie.

  Data dodania: 21 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Panele podłogowe - Euro&House

  Panele podłogowe - Euro&House »

  Euro&House to firma działająca na terenie województwa podkarpackiego posiadająca trzy sklepy stacjonarne: w Lubaczowie, Leżajsku oraz Jarosławiu. Przedmiotem jej działania są najlepszej jakości panele podłogowe - zarówno drewniane, jak i winylowe oraz cała gama produktów do ich właściwej oraz sukcesywnej konserwacji. Firma zdobyła wiele certyfikatów poświadczających wysoką jakość wykonywanych usług, które zostały przyznane przez niezależnych sędziów. Dla zainteresowanych działa również firmowy sklep internetowy. 

  Data dodania: 11 06 2018 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3

Podłogi - nowa strona:

Adres:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki