Podkategoria: Okna, drzwi

« poprzednia strona · 5
 • Naprawa okien, rolet i drzwi-Poznań.

  Naprawa okien, rolet i drzwi-Poznań. »

  Oferta pogwarancyjnej naprawy oraz serwisu okien, rolet i drzwi. Nasza firma zajmuje się konserwacją oraz regulacją okuć okiennych oraz drzwiowych, wymieniamy okucia na nowe również antywłamaniowe, wymieniamy szyby, klamki także na bezpieczne klamki z kluczykiem, wymieniamy zamki i zawiasy, doszczelniamy okna i drzwi wymieniając uszczelki na nowe, montujemy dodatkowe funkcje okien i drzwi balkonowych, montujemy i regulujemy samozamykacze do drzwi. Konserwujemy,regulujemy oraz wymieniamy wszystkie elementy ruchome mechanizmu rolet, likwidujemy uszkodzenia powstałe w wyniku włamania-wymieniając poszczególne lamele, wymieniamy napęd z ręcznego na automatyczny z montażem silników, awaryjnie podnosimy opuszczone rolety.

  Data dodania: 06 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa okien Warszawa

  Naprawa okien Warszawa »

  Nasza firma istnieje od 1994 roku. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie naprawy, renowacji i konserwacji różnych typów okien. Posiadamy również doświadczenie w montażach ścianek biurowych na bazie profili aluminiowych i szkła (clips, sds, als, abc profile, dorma system) oraz w ich przeróbkach i konserwacji. Nieszczelność okien ujawnia się w postaci przecieków wody deszczowej i przeciągów. Aby uniknąć nieprawidłowego funkcjonowania okien oraz przedłużyć ich żywotność, należy je raz w roku odpowiednio zakonserwować i przynajmniej raz na parę lat zadbać o ich kompleksowy przegląd. Często złe funkcjonowanie okien jest wynikiem błędów montażowych firm montujących oraz braku odpowiedniego doregulowania okien kilka tygodni po montażu (gdy okna zaczną "pracować" pod wpływem czynników atmosferycznych). Jednak głównym czynnikiem wpływającym na psucie się okuć jest brak ich konserwacji.

  Data dodania: 14 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • Przemysłowe

  Przemysłowe »

  Firma Beditom z okolic Trójmiasta - serdecznie zapraszamy po wysokiej jakości bramy segmentowe, bramy przemysłowe, bramy Compactdoor oraz inne bramy wjazdowe. Firma Beditom działa na terenie miast woj. pomorskiego, takich jak Gdynia, Sopot, Wejherowo, czy Gdańsk. Wysokiej jakości bramy przemysłowe, bramy segmentowe do garażu - poznaj ofertę i dostępne modele wchodząc na stronę internetową firmy Beditom.

  Data dodania: 26 05 2020 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Okien i Drzwi

  Centrum Okien i Drzwi »

  Jeśli budujesz lub remontujesz dom w Wielkopolsce i planujesz zakup dobrych nowoczesnych okien to zapraszamy do
  Centrum Okien i Drzwi Poznań.
  W naszym salonie sprzedaży zapoznasz się z najlepszymi systemami okiennymi, a nasz doradca szczegółowo przedstawi zalety poszczególnych okien.
  W ofercie salonu znajdą Państwo okna Schuco Poznań oraz systemy okienne Internorm.
  Największe zalety okien Schuco to:
  - zwiększone bezpieczeństwo domowników poprzez skuteczny system antywłamaniowy
  - energooszczędność czyli oszczędności na ogrzewaniu domu
  - najwyższej jakości estetyka dla osób bardzo wymagających
  - zróżnicowanie kolorystyczne
  Zapraszamy do Centrum Okien i Drzwi, przyjdź i sprawdź Okna Poznań Schuco.
  Okna Poznań, które sprzedajemy w Centrum Okien i Drzwi Poznań oferujemy wraz z montażem i późniejszym serwisowaniem.

  Data dodania: 04 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa rynien

  Naprawa rynien »

  W ofercie Pogotowia Dachowego naprawa rynien, okna dachowe Warszawa czy naprawy pokryć dachowych - zajrzyj na stronę www firmy z woj. mazowieckiego i zapoznaj się z pełną ofertą na usługi! W ofercie fachowe usługi dekarskie jakie remontu dachów, naprawa rynien, naprawa kominów. Zapraszamy!

  Data dodania: 28 11 2020 · szczegóły wpisu »
 • Stolarka budowlana

  Stolarka budowlana »

  Wybór okien i drzwi do domu to wyjątkowo ważna i odpowiedzialna decyzja. Warto w dobre okna i drzwi zainwestować już na etapie planowania budowy lub modernizacji budynku. Do optymalnego doboru stolarki okiennej i drzwiowej bezwzględnie należy przywiązywać należytą uwagę, bo odpowiedni dobór i montaż procentuje potem przez długie lata w trybie codziennego funkcjonowania. Zakup i montaż stolarki budowlanej to obecnie spory wydatek, i tym samym inwestycja na długie lata – drzwi i okna wymienia się bardzo rzadko. Aktualna oferta rynkowa okien i drzwi jest niezwykle bogata i zróżnicowana, dlatego temat wyboru okien i współczynników charakteryzujących ich fizyczne właściwości jest trudny dla przeciętnego inwestora. W sukurs przychodzi serwis internetowy drzwi- okna- bramy- pozwalając osobom zainteresowanym wymianą stolarki zorientować się w aktualnej ofercie na rynku i ułatwić przemyślaną decyzję, kierunkując uwagę na najważniejsze kwestie. Okna i drzwi wykonywane są z różnych materiałów, dominującym rodzajem stolarki okiennej są okna PCV. Oferta okien PCV jest bardzo atrakcyjna cenowo, okna takie doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności, ale nie do końca dobrze funcjonuja w charakterze wielkogabarytowych przeszkleń. Systemy profili z aluminium otwierają nowe bardzo szerokie możliwości w zakresie kształtowania konstrukcji okienno-drzwiowych, jak i ich funkcji, czyli sposobu otwierania. Na przykład okna z aluminium mogą być otwierane i uchylane w różnych kierunkach, jako wychylne na zewnątrz – tzw. fenêtres à l'italienne, mogą występować jako okna obrotowe lub jako okna podnoszone do góry. Najważniejszym wyznacznikiem okien i drzwi jest izolacyjność termiczna, ale równie ważnym kryterium jest kwestia bezpieczeństwa. Stąd coraz większym zastosowaniem są drzwi i okna antywłamaniowe i bezpieczne, okna kuloodporne oraz chroniące przed użyciem materiałów detonacyjnych.

  Data dodania: 12 01 2022 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 5

Okna, drzwi - nowa strona:

Adres:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki