Rombor - 
łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe

Budownictwo Podkategoria: Budownictwo

« poprzednia strona · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · następna strona »
 • Kamień dla Każdego

  Kamień dla Każdego »

  Szanowni Państwo,
  Firma istnieje od 2003 roku. Swoją działalność rozpoczynaliśmy na terenie województwa śląskiego, a następnie rozszerzyliśmy na cały kraj. Wykonaliśmy wiele projektów w kamieniu, takie jak: ogrodzenia, podjazdy, kominki, grile ogrodowe, elewacje, skalniaki, schody itp.
  Końcem 2005 roku otrzymaliśmy propozycje wyjazdu do Niemiec w celu budowy ogrodzenia u prywatnego
  przedsiębiorcy w Stuttgarcie. I tak zostaliśmy w Europie Zachodniej z małymi przerwami do 2011roku.
  Przez ten czas pracowaliśmy na terenie Niemiec, Austrii oraz Francji.
  W 2011 powróciliśmy do Polski i wykonujemy usługi na terenie kraju.
  Naszą firmę cechuje solidność, fachowość oraz uczciwość.
  Zapraszam do korzystania z usług naszej firmy.

  Lucjan Pawełek

  Data dodania: 04 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem Magazynów

  Wynajem Magazynów »

  Polski rynek logistyczny jest w tej chwili jednym z szybciej szerzących się rynków logistycznych na terenie Europy, budowane są kolejne nowoczesne magazyny. O nich i o wielu pozostałych wymiarach logistyki opowiada ukazywany tutaj blog o magazynach.

  Dziś w Polsce działa wielu inwestorów, którzy zajmują się projektowaniem cieszących się popularnością parków magazynowych, gdzie istnieje możliwość podnająć przestrzeń pod magazyn dla swojej firmy. Najbardziej cenieni deweloperzy tworzą magazyny w wielu obszarach Polski jak Górny Śląsk, centrum Mazowsza z naciskiem na otoczenie miasta stołecznego Warszawy, Dolnego Śląska. Na krajowym rynku magazynowym parków magazynowych przygotowanych na wynajem istnieje mnóstwo, z tego powodu wybór nie jest łatwy. Na co wobec tego należy zwrócić szczególną uwagę wybierając powierzchnię magazynową w wariancie wynajmu?

  Na ogół w temacie doboru powierzchni magazynowych na wynajem pierwszoplanową funkcję kreuje usytuowanie obiektu magazynowego. Najprężniej pracują te magazyny, gdzie sieć dróg jest na europejskim poziomie. Poza umiejscowieniem budynku magazynowego znacząca jest również wypełnienie wymagań inwestora każdej branży. Nie jest normą, iż typowe budynki magazynów nadają się dla dla każdego wynajmującego, gdyż poszczególne firmy przedstawiają specyficzne wymogi.

  Podobnych zapytań klienci mają nie jeden, dlatego zanim będziesz wynajmującym magazyn rozszerz Twoją wiedzę o wynajmie magazynów, poznaj moją stronę.

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nowe apartamenty Śląsk sprzedaż

  Nowe apartamenty Śląsk sprzedaż »

  Jesteśmy spółką deweloperską z siedzibą w Łaziska Górnych, aktualnie zajmujemy się projektem: Francuska Park -budowa nowoczesnego osiedla mieszkaniowego w Katowicach. Osiedle położone będzie w Katowicach - róg ulicy Francuskiej i ulicy Lotnisko. Nasze główne atuty:- rachunek powierniczy- fachowa pomoc w aranżacji wnętrz oraz w załatwianiu formalności kredytowych - lokalizacja- ekologiaOferta mieszkań:- 4 pokojowe o powierzchni od 83 m2 do 110,5 m2- 3 pokojowe o powierzchni od 59,8 m2 do 101 m2- 2 pokojowe o powierzchni od 37,7 m2 do 51,5 m2- apartamenty z tarasami o powierzchni powyżej 80 m2

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szczelne szamba

  Szczelne szamba »

  Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe eko-sum zajmuje się budową i dystrybucją alternatywnych towarów pomagających wyzbyć się problemu ścieków domowych, są to: małe oczyszczalnie ścieków, biologiczne oczyszczalnie, zbiorniki na szambo, pojemniki na deszczówkę, zbiorniki na gnojowicę. Małe oczyszczalnie ścieków są wyjściem przydatnym, jako tańszy wariant pozbywania się nieczystości, są również czasem jedynym rozwiązaniem w miejscowościach, gdzie brak miejskiej kanalizacji. Zasadniczym elementem rozstrzygającym o wyborze typu przydomowej oczyszczalni, bądź szczelnego pojemnika na szambo są kryteria hydrogeologiczne i cena montażu i eksploatacji. Jeśli plac przeznaczony pod oczyszczalnię jest należycie przepuszczalny i suchy nasi klienci podejmują decyzję o kupnie ekologicznej oczyszczalni ścieków bytowo-gospodarczych, bowiem koszt użytkowania jest ewidentnie niższy niż w trakcie użytkowania zbiornika magazynującego szambo. Bywa że instalacja domowej oczyszczalni ścieków jest niewykonalna, głównie ze względu na nieprzychylne warunki melioracyjne, wtedy klienci są zobowiązani wybrać szambo.

  Strona internetowa http://www.eko-sum.pl prezentuje nowe oraz znane techniki spuszczania ścieków. Sprawdzając serwis firmowy można zapoznać się ze precyzyjnym wyszczególnieniem firmowych produktów, które sprzedajemy. To wyjątkowo pomaga w trafnym wyborze, przed którym stoją inwestorzy. Kiedy klienci firmy życzą sobie więcej instrukcji, mogą wykonać telefon na numer firmowej infolinii, bądź też skomunikować się poprzez udostępniony w serwisie druk pytania.

  Biologiczna oczyszczalnia ścieków to także optymalny przepis ułatwiający postępowanie zgodne z przyrodą,jeśli masz zamiar zaznajomić się bliżej z wiadomościami o instalacji takiej oczyszczalni, serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową http://www.EKO-SUM.pl

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Magazyny BTS - optymalne

  Magazyny BTS - optymalne »

  Wraz z rozrostem rynku powierzchni magazynowych, zmieniają się Państwa oczekiwania jeżeli chodzi o magazyny. Obiekty w typie bulid2siut są najlepszym sposobem na magazynowanie dla nietypowych branż.

  Coraz większa ilość firm deweloperskich oferuje sposobność zbudowania magazynu doskonale spełniającego wymagania nawet najbardziej wymagającego klienta. Metoda budowania powierzchni magazynowych build2suit cieszy się w naszym kraju coraz większa uwagą, a opierając się na ocenie przedsiębiorstw korzystających z możliwości wynajmowania magazynów BTS ma same zalety. Firma decydująca się na wynajem magazynu tworzonego na miarę, to znaczy dobranego do specyfiki konkretnej dziedziny gospodarki, otrzymuje sposobność podejmować decyzję o wielu aspektach w czasie kreowania budynku magazynu. Firmy budujące magazyny z chęcią podejmują współpracę z klientami, z którymi porozumienie o najmie podpisuje się nim zacznie się projektowanie konkretnego magazynu.

  Projektowanie magazynów na miarę - nowatorski kierunek w budownictwie przemysłowym, przedstawiana strona www http://build2suit-magazyny.pl zgłębia walory tego typu inwestycji i prezentuje najlepsze magazyny build-to-suit wybudowane w Polsce.

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hale, konstrukcje ze stali - Commercecon

  Hale, konstrukcje ze stali - Commercecon »

  Przedsiębiorstwo Commercecon zajmuje się budownictwem konstrukcji przemysłowych - budową konstrukcji stalowych, magazynów, hal magazynowych oraz hal produkcyjnych i innych obiektów przemysłowych od projektu po samą realizację. W trakcie realizacji inwestycji korzystamy z najnowszych metod, które zgodne są w pełni z obowiązującymi aktualnie wymogami bezpieczeństwa. Oferowane konstrukcje stalowe oraz hale produkcyjne i magazynowe zawsze są realizacjami najwyższej jakości przy jednoczesnym zachowaniu niskiej ceny.

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • INOTECH - maszyny CNC

  INOTECH - maszyny CNC »

  Firma INOTECH oferuje maszyny holenderskiej firmy Voortman, która znana jest z najwyższej jakości urządzeń skierowanych do przemysłu ciężkiego, metalowego, czy konstrukcji stalowych. W ofercie firmy znajdują się systemy wiercące, systemy cięcia, piły taśmowe, śrutownice, owiertnice, systemy wybijania i znakowania. Zastosowanie zautomatyzowanej linii produkcyjnej Voortman pozwala na zredukowanie kosztów produkcyjnych przy jednoczesnym wzroście wydajności.

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Deweloper Warszawa - Grupa Eco

  Deweloper Warszawa - Grupa Eco »

  Grupa Eco założona została ponad dwadzieścia lat temu i już od tamtego okresu postawiliśmy na architektów obdarzonych wizją, którzy sięgają po najbardziej uznane europejskie wzorce. W naszej ofercie można znaleźć nowe nieruchomości (mieszkania od dewelopera i apartamenty) przeznaczone rynek pierwotny w miastach Warszawa, Gdańsk oraz w Trójmieście. Profesjonalna sprzedaż mieszkań (mieszkania w Trójmieście i Gdyni) to nasza specjalność. Obok inwestycji w Trójmieście Eco Developer projekty w Warszawie np. udana ul. Obrzeżna, mieszkania na Służewcu i Mokotowie.

  Data dodania: 03 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Magazyny do wynajęcia Wrocław

  Magazyny do wynajęcia Wrocław »

  Jeżeli Twoje przedsiębiorstwo szuka powierzchni magazynowych zweryfikuj propozycję dewelopera Panattoni Europe, to potentat na rynku na rynku logistycznym.

  Firma Panattoni Europe znana jest w branży logistycznej z wysokiej klasy magazynów, które należą do najnowocześniejszych w Europie i na świecie, biorąc pod uwagę wyjątkowe wymagania klientów. Wśród szerokiej gamy produktów znajdują się szczególnie: parki logistyczne, magazyny, powierzchnie biurowe oraz coraz bardziej popularne magazyny build to suit, są budynki przemysłowe przeznaczone, kreowane na potrzeby konkretnego klienta. Firmy współpracujące z Panattoni Europe.

  Firma Panattoni choć jest obecny na krajowym rynku logistycznym od niedawna to, teraz jest najsilniejszym graczem wśród przedsiębiorstw logistycznych, wystarczy zaznaczyć, że tylko przez 12 miesięcy 2011 roku Panattoni Europe dostarczył na polski rynek najwięcej powierzchni, czyli 164 100 mkw, zaś w dwunastym miesiącu roku następne 100 000 mkw było w fazie budowy. Warto zatem przytoczyć największe projekty, a są to zespoły magazynowe dla np.: producenta AGD - firmy Zelmer, Danone, Tech Data i Nagel Polska czy powiększenie powierzchni magazynowej obiektów logistycznych w Poznaniu, Mysłowicach, Gliwicach, Gdańsku, Łodzi i we Wrocławiu.

  Obiekty magazynowe Panattoni Europe to innowacyjne rozwiązania oraz gwarancja bezpiecznej inwestycji, dobierz najbardziej odpowiednie miejsce na magazyn np.: magazyny Kraków, znajdź swój magazyn na panattoni.pl.

  Data dodania: 13 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Płyty, prefabrykaty betonowe

  Płyty, prefabrykaty betonowe »

  Margo Prefabrykaty firma dostarcza wyroby betonowe i żelbetowe dla budownictwa mieszkaniowego, drogowego i przemysłowego. W ofercie beton towarowy, płyty jomb i meba, bloczki betonowe, prefabrykaty betonowe, przepusty żelbetowe, nadproża, strop żerański oraz strop filigran. Płyty drogowe, chodnikowe i parkingowe, płyty stropowe i żerańskie. Producent zaprasza po schody robocze, ściany oporowe, płyty betonowe, płyta YOMB i inne prefabrykaty betonowe. Strop prefabrykowany, jomb płyta parkingowa i płyta przejazdowa.

  Data dodania: 18 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Multi Door System - bramy, kominki

  Multi Door System - bramy, kominki »

  www.sklep.md-system.pl - sprzedaż online, biokominki Infire, MCJ, Real Flame, Arte ABC. Biokominki najwyższej próby skonstruowania, produkcji polskiej i amerykańskiej. Żywy ogień bez popiołu, zapachu, dymu. W każdym pomieszczeniu, bez dodatkowych instalacji. Biokominek kapitalnie nadaje się do mieszkania, sklepu, biura czy restauracji. Ekspozycja - prezentacja w punkcie stacjonarnym: Gdańsk ul. Grunwaldzka (okolice Trójmiasto, Sopot, Gdynia ). Nasz sklep internetowy oferuje również ceramiczne polana do biokominków, biopaliwo, napędy do bram garażowych, automaty do bram przemysłowych, bramy garażowe, piloty, akwaria na ścianę (naścienne).

  Data dodania: 25 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Materiały Budowlane Brzesko Bochnia

  Materiały Budowlane Brzesko Bochnia »

  Skład materiałów budowlanych i przemysłowych Brzesko, wynajem rusztowań, szalunków, koparko-ładowarek. Prowadzimy skład materiałów budowlanych. Zapewniamy transport oraz rozładunek towaru. Ponad to oferujemy dostęp do materiałów po konkurencyjnych cenach oraz, przy większych stałych zamówieniach, dostawy bezpośrednio od producentów. Brzesko, ul. Solskiego 15, tel 146868288, 783994241, sc.bud@vp.pl

  Data dodania: 29 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Budowa domów z bali

  Budowa domów z bali »

  Zakład Usługowo Remontowo Budowlany Bielski już od ponad 25 lat specjalizuje się głównie w budowie domów i domków z drewna: - całorocznych, letniskowych, szkieletowych, z płaza i bala. Zajmujemy się również wykonaniem i montażem: więźby dachowej, architektury ogrodowej, elewacji drewnianej, balkonów i tarasów drewnianych, pokrycia dachowego z gontu, wykończeniem wnętrz w imitacji drewnianej, wszelkiego typu prace stolarsko-ciesielskie. Nasza firma charakteryzuje się wieloletnim doświadczeniem i tradycją. Domy z drewna to nasza specjalność. Zakład znajduje się w malowniczej miejscowości Jaworki u podnóża najwyższego szczytu Pienin Wysokiej. Dobre warunki klimatyczne i górski krajobraz jest zapewnieniem doskonałej jakości surowca na Twój dom.

  Data dodania: 08 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów jednorodzinnych

  Projekty domów jednorodzinnych »

  MTMStyl to pracownia architektoniczna, której specjalnością są projekty domów jednorodzinnych. Sprzedaż projektów gotowych jak również ich sporządzanie nowych na polecenie interesantów leży w naszej ofercie. Odbiorcy produktów MTM Styl mogą liczyć na fachową oraz wszechstronną obsługę, a dzięki dodatkowej konsultacji technicznej, formalno-prawnej projekt domu, jaki wybierzesz spełni jakiekolwiek Twoje oczekiwanie.

  Data dodania: 21 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Firma budowlana Kraków.

  Firma budowlana Kraków. »

  Fachowa załoga budowlana na terenie Krakowa i okolic. Posiadamy zaplecze w postaci naszego punktu materiałów budowlanych oraz zapleczową mieszalnię farb i tynków. Wykonujemy małe zlecenia jak i wysoko budżetowe inwestycje. Współpracujemy z dużymi firmami branży budowlanej od kilkunastu lat, stąd jesteśmy w stanie przedstawić bardzo atrakcyjne ceny na produkty budowlane. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie: Remonty Kraków, malowanie Kraków jak i wielu innych usług z branży budowlanej na terenie Krakowa i okolic. Masz wątpliwości ? Rozwiejemy je. Wyjątkowo dla Państwa przygotujemy robocze projekcje kosztów całkowicie za darmo. Większość klientów nie zdaje sobie sprawy, jaki będzie faktyczny nakład pieniężny zlecenia. Doświadczeni eksperci solidnie sporządzą dla Państwa przygotowawczy projekt, zwrócą uwagę na wszelkie istotne szczegóły, których mogli Państwo nie nie być świadomi. Dużym atutem jest kierowane przez nas biuro księgowe. Aktywność w tym sektorze gwarantuje nam zarówno solidność kosztorysów oraz inwestycji, jak i zaproponowanie naszym odbiorcom ciągłej współpracy w obszarze rozliczeń pieniężnych.

  Data dodania: 10 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Drzwi drewniane

  Drzwi drewniane »

  Drzwi drewniane Lizurej to gwarancja najwyższej jakości i bezpieczeństwa. Drzwi wejściowe Lizurej wykonane z najwyższej jakości drewna zadowoli nawet najbardziej wybrednych klientów, a stylowe wykończenie będzie cieszyć oko przez długie lata. Wybór stolarki Lizurej to najlepsza opcja jeżeli cenią sobie Państwo produkty solidne i trwałe.

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gerdex - drzwi Wrocław

  Gerdex - drzwi Wrocław »

  Świadczymy usługi w zakresie doboru stolarki drzwiowej oraz montażu drzwi zewnętrznych i wewnętrznych na terenie Wrocławia i okolic. Gerdex - drzwi Wrocław oferuje Państwu drzwi antywłamaniowe, zewnętrzne drewniane, stalowe oraz drzwi wewnętrzne. Na stronie dostępne opisy skrzydeł, wyposażeń oraz zdjęcia poszczególnych modeli.

  Data dodania: 18 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Drzwi Warszawa: montaż i sprzedaż.

  Drzwi Warszawa: montaż i sprzedaż. »

  Jedna z największych ofert drzwi z usługa montażu na terenie Warszawy i okolic. Produkty polskie znanych producentów drzwi. Polecamy drzwi antywłamaniowe konstrukcji stalowej i metalowej oraz drzwi zewnętrzne wejściowe do domu producentów KMW Format, PTZ czy Gerda. Montaż przeprowadzamy do 7 dni od daty podpisania umowy z naszym konsultantem - zapraszamy!

  Data dodania: 18 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Drzwi Wrocław

  Drzwi Wrocław »

  Prezentujemy Państwu szeroką i nowoczesną linię drzwi zewnętrznych i wewnętrznych z usługą montażu. Zapraszamy do naszego salony drzwi we Wrocławiu oraz do obejrzenia na stronie oferowanych przez naszą firmę produktów. Polecamy drzwi drewniane wejściowe oraz drzwi stalowe antywłamaniowe o podwyższonej odporności na włamania w klasie C i 4. Zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 18 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kratki ściekowe - klapy rewizyjne

  Kratki ściekowe - klapy rewizyjne »

  Strona internetowa www.kratki-sciekowe.com.pl ukazuje ludziom projektującym i modernizującym zakłady produkcyjne takie jak: mleczarnie, masarnie, czy też zakłady farmaceutyczne, funkcjonowanie odwodnień zrobionych ze stali nierdzewnej. Strona przedstawia sporo istotnych informacji na temat odwodnień przemysłowych.Odwodnienia przemysłowe to rozwiązania łączące współczesną technologie z prostotą użycia. Stal zapewnia wytrzymałość przez długie lata użytkowania. Dzięki stali nierdzewnej wyroby takie jak: kratki ściekowe, odwodnienia, klapy rewizyjne, korytka spełniają najsurowsze wymogi higieniczne. Odwodnienia, można dzielić na: punktowe oraz liniowe. Do punktowych trzeba wymienić wpusty podłogowe, oraz do liniowych korytka szczelinowe lub rynnowe.

  Data dodania: 03 09 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · następna strona »

Budownictwo - nowa strona:

Adres:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Płatności w serwisie obsługiwane są przez CTM Mobiltek