Podkategoria: Budownictwo

« poprzednia strona · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · następna strona »
 • Częstochowskie Targi Budownictwa

  Częstochowskie Targi Budownictwa »

  XXVIII Częstochowskie Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz

  Serdecznie zapraszamy na XXVIII Częstochowskie Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz „WIOSNA 2015", które odbędą się w dniach 24-26 kwietnia 2015 r. w Częstochowie.

  Hala Sportowo-Widowiskowa „POLONIA”

  Częstochowa, ul. Dekabrystów 43

  Targi CTB są doskonałą okazją do spotkań biznesowych dla branży budowlanej, są najważniejszym wydarzeniem, które stwarza korzystne warunki producentom i dystrybutorom firm budowlanych do zaprezentowania najnowszych rozwiązań technologicznych w budownictwie. Targi to szczególna forma promocji pozwalająca kreować przede wszystkim wizerunek firmy i umacniać markę produktu na rynku. Częstochowskie Targi Budowlane to idealne miejsce do prezentacji swojej oferty, do bezpośredniej komunikacji ze stałymi i nowymi klientami. Obecność na targach skłania do wymiany doświadczeń, weryfikuje rynek i realizuje cele marketingowe firmy.

  Tematyka targów:

  Projekty domów
  materiały budowlane, chemia budowlana
  instalacje elektryczne, sanitarne, cieplne i akustyczne
  Komunikacja wewnętrzna - schody, windy
  Podłogi, posadzki, wykładziny
  Pokrycia i elementy dachu
  Okna, drzwi, bramy i ogrodzenia
  Elementy techniczne
  Stal, beton, szkło, drewno, kamień, metal
  Klimatyzacja, wentylacja
  Wyposażenie wnętrz, meble, tkaniny, dodatki
  Systemy zarządzania budynkiem
  Wykończenie wnętrz - usługi budowlane
  Architektura krajobrazu i wyposażenie ogrodów
  Nieruchomości

  URZĄD MIASTA CZĘSTOCHOWY - Patron Honorowy Targów CTB Wiosna 2015

  Firma AWANS – organizator

  Częstochowska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości – współorganizator i partner targów CTB 2015

  serdecznie zaprasza do uczestnictwa w targach firmy związane z branżą budowlaną i wyposażenia wnętrz.

  W ramach Częstochowskich Targów Budownictwa odbędzie się Konkurs „Najlepsza prezentacja oferty handlowej". Konkurs organizowany pod patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy dotyczy ofert handlowych przedstawionych przez wystawców podczas Częstochowskich Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz „CTB Wiosna 2015".

  Konkurs na „Najlepszy produkt prezentowany na Częstochowskich Targach Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz Wiosna 2015"

  Konkurs przygotowany przez firmę Awans s.c. - organizatora Targów.

  Informacje i zgłoszenia: 500 245 771
  Formularze do pobrania na www.targictb.pl

  Data dodania: 22 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ai.poznan.pl

  Ai.poznan.pl »

  Agencja Inwestycyjna AI jest jednym z pierwszych deweloperów działającym na poznańskim rynku mieszkaniowym – założona w 1992 roku, obecnie ma wielu zadowolonych klientów. Od początku swojej działalności agencja oddała ponad 5 tysięcy mieszkań, również innych nieruchomości budownictwa ogólnego jak szkoły, przedszkola. Wszystkie nieruchomości Agencji AI bazują na nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych, są funkcjonalne, starannie wykończone i mają wysoki standard. Już teraz z dostępnymi mieszkaniami zapoznać można się na stronie i wybrać dla siebie to najlepsze. Dodatkowo Agencja Inwestycyjna AI prowadzi usługi inwestorskie, w tym jako inwestor zastępczy, inwestor generalny, w zakresie nadzoru inwestycyjnego oraz zarządzania nieruchomościami. Zapraszamy!

  Data dodania: 23 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Fppenviro.pl

  Fppenviro.pl »

  FPP Enviro oferuje szeroki zakres usług związanych z zagadnieniami takimi, jak: ochrona środowiska naturalnego, ochrona przyrody, jak również zarządzanie środowiskowe i konsulting. Firma działa od 1998 roku, stale zapewniając dostęp do wsparcia wybitnych specjalistów z wielu dziedzin związanych z ochroną przyrody oraz nowoczesne usługi dostosowane do potrzeb współczesnego, odpowiedzialnego biznesu. Zapewniamy kompleksowe wsparcie m.in. przy przygotowywaniu ocen oddziaływania inwestycji na środowisko, nadzorze projektów środowiskowych – krajowych i międzynarodowych, analiz, monitoringu, nadzoru, inwentaryzacji przyrodniczych i wielu innych. Współpracując z nami masz pewność, że sprostamy wszystkim Twoim oczekiwaniom i zapewnimy najlepszej klasy usługi w przystępnej cenie.

  Data dodania: 24 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wkręty - Firma Olaf

  Wkręty - Firma Olaf »

  Firma Olaf działa na rynku już od bardzo długiego czasu, co powoduje, że cieszy się doskonałym doświadczeniem, ale jednocześnie jest to jednostka która stawia na nowoczesność i innowacyjność. Mocowania, które to oferuje swoim klientom firma Olaf są bardzo wysokiej jakości, albowiem tworzone są z doskonałych pod względem gatunku materiałów. Każdy znajdzie tutaj mocowania idealne dla siebie, takie które to spełniają wszystkie jego wymagania. Oferta jest wielka i bardzo różnorodna, a to sprawia, że firma ma bardzo wielu zwolenników oraz zadowolonych klientów którzy dokonują zakupów w siedzibie jak i za pomocą Internetu.

  Data dodania: 05 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Malarnia Proszkowa w Szczecinie

  Malarnia Proszkowa w Szczecinie »

  Jesteśmy firmą wdrażającą nowoczesną technologie malowania proszkowego. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.


  Jesteśmy firmą wdrażającą nowoczesną technologie malowania proszkowego myśląc przy tym o ekologii. Korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu umożliwiającego wykonywanie usług perfekcyjnie, w szybkim czasie i przy niedużym zużyciu materiału. Dzięki tym trzem czynnikom możemy Państwu zaoferować najwyższą jakość usług w dobrej cenie z szybką realizacją zamówienia.

  Data dodania: 16 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Firma remontowo budowlana Kraków

  Firma remontowo budowlana Kraków »

  Lukimar firma remontowa z Krakowa wykonuje kompleksowe remonty i wykończenia wnętrz oraz prace budowlane i instalacyjne, w tym: prace budowlane, remonty mieszkań od stanów developerskich, remonty mieszkań, a także elewacje budynków. Lukimar wykonuje ogrodzenia, orazdocieplenia murów, poddaszy i stropów. Wykonujemy także montaż sufitów podwieszanych, gładzie gipsowe,malowanie,tapetowanie ścian, układanie parkietu, oraz wiele innych. Firma remontowo budowlana Lukimar współpracuje z developerami. W swojej pracy korzystamy z tradycyjnych i nowoczesnych technik budowlanych. Współpracujemy z podwykonawcami branży instalacyjnej: wodno-kanalizacyjnej, gazowej, elektrycznej, C.O. Zapraszamy do kontaktu z nami.

  Data dodania: 24 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Przetargi, Zlecenia dla firm

  Przetargi, Zlecenia dla firm »

  Serwis Ofero.pl to doskonałe rozwiązanie zarówno dla osób chcących zlecić wykonanie jakiejś usługi, jak i dla potencjalnych wykonawców. Ofero.pl oferuje szeroką i wciąż rozbudowującą się bazę ogłoszeń. Zlecenia są podzielone na różne kategorie, co ułatwia zarówno zamieszczanie, jak i wyszukiwanie ogłoszeń. Popularniejsze zlecenia, takie jak zlecenia budowlane i zlecenia transportowe, są dodatkowo podzielone na podkategorie.

  Zlecenia budowlane dzielą się trzy podkategorie: budowa, instalacje i naprawy oraz remonty i wykończenia. Z kolei wśród zleceń transportowych wyróżnione są: usługi transportowe i usługi warsztatowe. Inne zlecenia internetowe dostępne na Ofero.pl to między innymi zlecenia z zakresu prac domowych oraz opieki nad ogrodem, opieki nad dziećmi i zwierzętami, a także na przykład zlecenia dotyczące branży marketingowej i reklamowej.

  Dodając ogłoszenie do serwisu należy podać jego tytuł (do pięćdziesięciu znaków) oraz opis zlecenia. Można od razu wskazać budżet, jaki jest planowany na dane zlecenie, ale można również zostawić to na później, czyli do uzgodnienia z wybranym przez siebie ostatecznie wykonawcą.

  Data dodania: 04 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Panele ścienne 3d

  Panele ścienne 3d »

  Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją paneli 3D, które po połączeniu i wyszlifowaniu tworzą jedną całość. Panele 3D są nietoksyczne i nie zawierają lotnych związków mineralnych. Są całkowicie niepalne. Panele gipsowe 3d wykonane są z gipsu budowlanego.
  panele ścienne 3d
  W naszej ofercie posiadamy wiele wzorów, które idealnie nadają się do Twojego salonu czy kuchni. Zapraszamy do współpracy oraz do dystrybucji naszych paneli 3d. panele 3d

  Data dodania: 21 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Panele fotowoltaiczne Kraków

  Panele fotowoltaiczne Kraków »

  Firma EKO Galicja to firma świadcząca usługi instalatorskie, dbająca o zadowolenie i bezpieczeństwo klienta oraz zwracająca dużą uwagę na ochronę srodowiska i rozwiącania ekologiczne. W swojej ofercie posiada usługi: instalacji fotowoltaicznych, instalacje sanitarne kraków, instalacje paneli fotowoltaicznych, instalacje pomp ciepła, instalacje klimatyzacji oraz wentylacja Kraków to miasto w którym mamy swoją siedzibę ale działamy na szerszym obszarze. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 26 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • 'Marol' materiały budowlane, opał, narzędzia

  'Marol' materiały budowlane, opał, narzędzia »

  Naszą działalność rozpoczęliśmy w październiku 1990r. pod nazwą: Zakład Zaopatrzenia i Obsługi Rolnictwa "MAROL" Marian Połacik, która obowiązuje do dnia dzisiejszego.

  Głównym celem stało się dla nas zaspokajanie wszystkich potrzeb naszych Klientów w zakresie materiałów budowlanych i materiałów opałowych. W związku z powyższym do dnia dzisiejszego staramy się sprostać wymaganiom na jak najwyższym poziomie.

  Dbamy o to, by nasza współpraca układała się pomyślnie od samego początku do samego końca transakcji, oraz pozostajemy wciąż do Państwa dyspozycji, by sprostać rzuconym przez państwa wyzwaniom, które zapewniamy spełnić.

  Zapraszamy również do odwiedzenia: zakupy przez internet: www.sklep-budowlany.com

  42-256 Olsztyn, Turów ul. Szkolna 35/37
  42-265 Dąbrowa Zielona, ul. Plac Kościuszki 41
  42-256 Olsztyn k. Częstochowy, ul. Zielona 10
  tel. 605 554 335, 34 3286013

  Data dodania: 12 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Www.sklep-intrac.pl

  Www.sklep-intrac.pl »

  Sprzedajemy maszyny budowlane i maszyny specjalistyczne wykorzystywane chociażby w przemyśle leśnym. Współpracujemy z najbardziej renomowanymi dostawcami z tej branży. Posiadamy kilkudziesięcioletnie doświadczenie w sprzedaży, serwisie i doradztwie. W naszym sklepie internetowym otrzymają Państwo wszystkie niezbędne do prawidłowej pracy podzespoły. Zamówienia realizujemy szybko i profesjonalnie. W sklepie dysponujemy szeregiem akcesoriów takich jak oleje, smary czy też filtry. Dostępne są również części zamienne firmy Manitou takie jak wały korbowe, wały napędowe, czy chociażby śruby. W pozostałych działach znajdą Państwo akcesoria do wszystkich zamontowanych w sprzedawanych przez nas maszynach układów. Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu internetowego.

  Data dodania: 28 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem dźwigów - REGAN.eu

  Wynajem dźwigów - REGAN.eu »

  Firma REGAN gwarantuje rzetelne i solidne wykonanie pracy z zakresu wynajem żurawi bydgoszcz. Obsługą sprzętu zajmują się wykwalifikowani i doświadczeni operatorzy posiadający odpowiednie uprawnienia i referencje. Firma REGAN zapewnia fachowy wynajem podnośników koszowych włocławek do 500 ton wraz z profesjonalną obsługą operatorską, w pełni dostosowaną do potrzeb i wymagań każdego klienta. Wynajem dźwigów toruń w firmie REGAN to gwarancja sprawnego i błyskawicznego wykonania projektu, przebiegu obsługi oraz bezpieczeństwa i wysokiej jakość wykonywanych usług.

  Data dodania: 13 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Portalbudowniczy.pl - Dla Twojego Domu

  Portalbudowniczy.pl - Dla Twojego Domu »

  Specjalistyczne porady na temat budownictwa, nieruchomości, wyposażenia oraz aranżacji domu i mieszkania. Znajdziesz tutaj mnóstwo przydatnych i fachowych informacji dotyczących ogrodu oraz domu, jego wystroju, ekonomii i architektury.

  Data dodania: 19 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • WAMET mieszalniki bentonitu

  WAMET mieszalniki bentonitu »

  W Bydgoszczy mieści się Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe Wamet Sp. z o.o., jakie od 1990 roku specjalizuje się w produkcji specjalistycznych maszyn oraz urządzeń dla budownictwa. Oferujemy: hydrauliczne wiertnice poziome, urządzenia do mikrotunelowania, palownice, kafary, narzędzia wiertnicze, agregaty, siłowniki hydrauliczne, wciągarki, przyczepy kablowe, specjalistyczne linie technologiczne i inne. Wykonujemy również obróbkę tokarską, frezarską, wytaczarską, walcowanie, piaskowanie, lakierowanie oraz inne. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 20 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • PARTNER domy energooszczędne Poznań

  PARTNER domy energooszczędne Poznań »

  Przedsiębiorstwo Partner Sp. z o.o. specjalizuje się w usługach z specjalności budowlanej. Jesteśmy producentem drewnianych konstrukcji prefabrykowanych oraz dystrybutorem materiałów budowlanych. Zakupią u nas Państwo: pustaki, bloczki, deski elewacyjne, rynny, płyty, blachodachówki, materiały izolacyjne, cegły klinkierowe oraz wiele innych. Oferujemy: konstrukcje dachowe, wiaty garażowe, domki letniskowe, domy drewniane, energooszczędne oraz mobilne. Zapraszamy do zapoznania się z pełną propozycją, jaka opublikowana została na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 21 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • MALORZ domki drewniane dla dzieci

  MALORZ domki drewniane dla dzieci »

  Kontynuujemy tradycje rodzinne oraz wielopokoleniowe dziedzictwo rodziny Chowańców. Proponujemy Państwu tradycyjną góralską ciesielkę i stolarstwo, a codziennie stawiamy na rzetelność oraz solidność w naszych projektach. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony oraz kontaktu z firmą „Malorz”. Siedzibą naszej firmy jest Bukowina Tatrzańska, a zakład produkcyjny i biuro obsługi klientów znajdują się z Trzyciążu. Więcej wiadomości na temat oferty naszej firmy i pełne dane kontaktowe znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej. Zapraszamy!

  Data dodania: 16 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Centro-Bud - skład budowlany Łódź

  Centro-Bud - skład budowlany Łódź »

  Firma Centro-Bud mieści się w Ozorkowie niedaleko Łodzi. Powstała w 1995 roku i od początku działalności koncentrowała się na sprzedaży materiałów budowlanych. Dziś po dwudziestu latach rozwoju jest jedną z największych hurtowni budowlanych w województwie łódzkim. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą artykułów budowlanych, które dostępne są od ręki w naprawdę konkurencyjnych cenach.

  Data dodania: 19 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Domy drewniane

  Domy drewniane »

  Budowa domów Warszawa, domy energooszczędne Warszawa - Damir Warszawa. Producent oferuje całoroczne domy drewniane, domy kanadyjskie oraz domy pasywne - projekty, budowa i montaż domów z drewna. Kanadyjskie domy prefabrykowane - prefabrykacja domów umożliwia nam montaż budynku przez cały rok, ściany są składane w fabryce przed montażem na placu budowy, dzięki czemu wszystko jest precyzyjnie przygotowane i w najwyższej jakości, do której przywiązujemy największą wagę. Na stronie oferta oraz pokazane zdjęcia: dom kanadyjski, dom z drewna, dom z drewna Warszawa.

  Data dodania: 03 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Rama Projekt - aranżacja wnętrz

  Rama Projekt - aranżacja wnętrz »

  Drodzy klienci! Gorąco witamy na stronie internetowej rama-projekt.pl. Realizujemy usługi związane z projektowaniem i aranżacją wnętrz. Dość długo współpracujemy z ekipą remontową co pozwala nam na wykonanie całego przedsięwzięcia od samego początku do końca. Praca którą wykonujemy to nasza pasja i życie, dzięki czemu nasze projekty są nowoczesne i bardzo nietypowe. Stawiamy na innowacyjność i naszą wyobraźnię, aby Nasi Klienci mieli jak najwspanialszą obsługę.

  Data dodania: 13 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Bramy i konstrukcje stalowe Toruń

  Bramy i konstrukcje stalowe Toruń »

  Strona internetowa firmy EuroMontaż zawiera informację dotyczące szerokiej gamy produktów do ogrodzeń w domkach jednorodzinnych, a także przy przemysłowych produkcjach. Znajdują się tam informację dotyczące bram, wszelkich konstrukcji stalowych, budowie ogrodzeń oraz słupków do ogrodzeń z kostki klinkierowej lub innych produktów. Firma działa na terenie Torunia i województwa kujawsko- pomorskiego. Oferuje ona również usługi, takie jak dopasowanie i zamontowanie automatyki do bram, kompleksowej budowy ogrodzeń,a także montowanie szlabanów.

  Data dodania: 02 01 2016 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · następna strona »

Budownictwo - nowa strona:

Adres:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki