Rombor - 
łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe


Podkategoria: Budownictwo

« poprzednia strona · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · następna strona »
 • Nowe mieszkania Warszawa

  Nowe mieszkania Warszawa »

  Nowe mieszkanie w Warszawie to brzmi bardzo kusząco, ale nie każdego stać na luksus kupna własnego mieszkania bez wsparcia rodziny czy banku. Kredyty mieszkaniowe są czasem jedynym rozwiązaniem dla młodych ludzi pragnących samodzielnie prowadzić własne gospodarstwo domowe. Na rynku ofert sprzedaży mieszkań jest wiele ofert zarówno nowych mieszkań jak i tych z rynku wtórnego. Jeżeli masz problem z wyborem lokalizacji mieszkania, nie zwlekaj z podjęciem decyzji i poproś o pomoc agenta z biura nieruchomości.

  Data dodania: 03 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • STANISŁAW KRZACZEK kotły z podajnikiem

  STANISŁAW KRZACZEK kotły z podajnikiem »

  Kuchnie węglowe, konstrukcje stalowe, kotły i piece CO (SKP, SKPT, SKM, SKG, SKD i inne), automatyka - jeśli potrzebujesz któregokolwiek z tych produktów w najwyższej jakości to jesteśmy najlepszym producentem, który zaoferuje Ci najszerszy asortyment na rynku. Prócz różnego rodzaju kotłów oferujemy bardzo szeroki wachlarz dodatkowych usług, jak spawanie, piaskowanie, cięcie plazmowe blach, wykonywanie kratownic itp., a wszystkie z nich wykonywane są w naszej zaawansowanej technologicznie bazie maszynowej. Swoje doświadczenie w tej dziedzinie zdobywamy już od przeszło 25 lat, toteż wiemy, czego wymagają nasi klienci i możemy spełniać ich oczekiwania na najwyższym poziomie. Systematycznie uzyskujemy prestiżowe nagrody oraz certyfikaty, które potwierdzają nasz profesjonalizm, a do tego posiadamy ponad 100 000 zadowolonych klientów. Więcej informacji na stronie internetowej.

  Data dodania: 09 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • EGW Wkładki wermikulitowe

  EGW Wkładki wermikulitowe »

  Europejska Grupa Wermikulitowa Sp. z o.o. należy do wąskiej grupy producentów wyrobów z wermikulitu na terenie Europy środkowo-wschodniej. Posiadamy wieloletnie praktyki w wytwórczości elementów z wermikulitu, które znajdują swoje zastosowanie w rolnictwie, a też budownictwie. Wyprzedajemy wermikulit w mikach magnezowo - żelazowych będący grupą łyszczyków uwodnionych, obejmujących w swoim składzie wodę zeolitową. Do tych łyszczyków zaliczamy wermikulit, składem chemicznym podobny do hydratyzowanego biotytu i flogopitu. Nasze kompetencje pozwalają nam stałe ulepszanie wyrobu. Zapraszamy do odwiedzin naszej witryny www i poznanie oferty.

  Data dodania: 16 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Suprabit Hydroizolacje dachów śląsk

  Suprabit Hydroizolacje dachów śląsk »

  Szeroka specjalizacja katowickiej firmy SUPRABIT dotyczy przeważnie realizowania hydro- tudzież termoizolacji różnorodnego rodzaju nawierzchni (przede wszystkim dachów i zbiorników wodnych), montowania instalacji przeciwoblodzeniowych oraz odgramiających a nawet montowania świetlików dachowych robionych na bazie profili aluminiowych. Jednostka na żądanie Klienta przeprowadza przeglądy dachów i okresowe przeglądy kominów, wstawia parapety oraz wdroży wszelkie obróbki blacharskie. Uzupełniające informacje razem z gamą towarów i zasięgiem usług osiągalnych za pomocą w znacznym stopniu sprofilowanej firmy SUPRABIT opublikowano na stronie internetowej.

  Data dodania: 25 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • JULI-SPEC Cięcie betonu opole

  JULI-SPEC Cięcie betonu opole »

  W Opolu od ponad 17. lat funkcjonuje Przedsiębiorstwo Wielobranżowe JULI-SPEC S.C., zajmujące się wdrożeniem szeregu prac z domen budownictwa specjalistycznego czy energetyki przemysłowej. Obeznany team ekspertów techników i inżynierów wykonuje w ustalonym terminie przeróżne prace inżynierskie dla większych Kontrahentów przemysłu oraz na zamówienie Klienta Indywidualnego. Wielka giętkość firmy i przez cały czas poszerzana wiedza zapewniają najwyższą jakość montowanych instalacji oraz wszystkich innych wymaganych adaptacji. Po całą ofertę zapraszamy na stronę internetową Przedsiębiorstwa Wielobranżowego JULI-SPEC S.C.

  Data dodania: 22 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • TYNKMAX Tynki wewnętrzne

  TYNKMAX Tynki wewnętrzne »

  Wewnętrzne tynki gipsowe bądź cementowo-wapienne w domach plus dużych inwestycjach z powodzeniem robi sochaczewskie przedsiębiorstwo TYNKMAX. Liczne precyzyjnie oraz we właściwym czasie sfinalizowane zamówienia na położenie tynków wewnętrznych z użyciem agregatu tynkarskiego albo wylanie posadzek cementowych mixokretem to bazowe elementy przestronnej propozycji certyfikowanej firmy. Wykorzystanie innowacyjnych technologii w rękach specjalistów od 1993 r. specjalizujących się w skutecznej oraz funkcjonalnej pracy z tynkami wpływają na nieposzlakowaną reputację o firmie oraz certyfikaty jakości. Pozostałe informacje mieszczą się na stronie internetowej.

  Data dodania: 22 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • CEZAR Usługi budowlane Lublin

  CEZAR Usługi budowlane Lublin »

  Lubelska firma budowlano-handlowa „CEZAR” oferuje ciąg prac budowlanych z zakresu projektowania i sporządzania dokumentacji technicznej i niezbędnych zezwoleń a potem wykonuje precyzyjną, porządną budowę Inwestycji wraz z jej potencjalnym wykończeniem w wskazanym stylu. Stała współpraca z projektantami wnętrz czy ogrodów umożliwia firmie na ogólne przygotowanie projektu oraz jego końcowe estetyczne i eleganckie wykonawstwo, wraz ze stolarką okienno-drzwiową czy montażem ponadprogramowych urządzeń w postaci m.in. rekuperatorów powietrza i pomp ciepła. Szczegóły znajdą Państwo na stronie www Przedsiębiorstwa Budowlano-Handlowego „CEZAR”.

  Data dodania: 24 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Firma Contech

  Firma Contech »

  Twój wybór to nasza oferta na kontenery, pawilony, baraki oraz kioski handlowe - producent. Firma Contech produkuje wysokiej jakości kontenery magazynowe, biurowe, socjalne. Kliknij w link i sprawdź na stronie co polecamy - kontenery sanitarne, budowlane. Efektowne obiekty modułowe, baraki, pawilony handlowe i usługowe. Systemy kontenerowe. Contech - producent kontenerów serdecznie zaprasza. Zobacz więcej w dziale oferta.

  Data dodania: 24 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • MAGNUS Apartamenty Warszawa centrum

  MAGNUS Apartamenty Warszawa centrum »

  Szukasz doświadczonej firmy deweloperskiej, która świadczy kompleksowe usługi powiązane z realizacją projektu inwestycyjnego zapoznaj się z propozycją firmy Magnus Group sp. z o.o. Warto dodać, że do 2000 roku istnieliśmy na rynku pod marką Mripol, z tej przyczyny posiadamy ogromne, międzynarodowe doświadczenie na dodatek zapewniamy naszym kontrahentom profesjonalną oraz kompleksową obsługę. Trzeba wspomnieć, iż przygotowujemy nowoczesne projekty urbanistyczno-architektoniczne, które znajdują uznanie wśród naszych klientów. Kooperujemy z najważniejszymi architektami oraz projektantami wnętrz. Wszystkie nasze działania są całkowicie zaplanowane dodatkowo przykładamy wagę do każdego elementu składającego się na pełen obraz. Sprawdź naszą ofertę.

  Data dodania: 26 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • GLOBAL CONCEPTS korekta chemiczna wody

  GLOBAL CONCEPTS korekta chemiczna wody »

  Uzdatnianie wód przemysłowych, kotłowych, chłodzących oraz grzewczych, to specjalizacja firmy GLOBAL CONCEPTS 2000 POLSKA sp. z o.o. ze Szczecina. Nasza jednostka ma już wieloletnią, angielską tradycję. Zapewniamy Państwu doświadczenie, profesjonalne i kompleksowe usługi a także rzeczową pomoc a także doradztwo. Zajmujemy się również marketingiem a także sprzedażą urządzeń do uzdatniania wody. Nasze uzdatnianie wody to chemiczny, specjalistyczny proces, który jest skuteczny i bezpieczny dla środowiska. Gorąco zalecamy zapoznanie się z naszą działalnością, ofertą oraz odnowioną stroną internetową. Zachęcamy serdecznie!

  Data dodania: 29 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stępol usługi asenizacyjne szczecin

  Stępol usługi asenizacyjne szczecin »

  Potrzebujecie Państwo specjalistycznej firmy, trudniącej się robotami ziemnymi, zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą firmy STĘPOL z siedzibą w Policach, niedaleko Szczecina. Firma ta jest aktywna od 25 lat, jej doświadczenie w połączeniu z nowoczesnym sprzętem i wykwalifikowanymi pracownikami zapewnia solidne i kompleksowe usługi związane z pracami ziemnymi. W jej zakresie działalności odnajdą Państwo wykopy szerokoprzestrzenne, skarpowanie, wykopy pod fundamenty, prace związane z niwelacją terenu oraz wiele innych prac. Firma ta proponuje również usługi kanalizacyjne w postaci wykopów pod rury, przyłącza oraz szamba. Koniecznie poznajcie szczegóły oferty tej firmy, jaką znajdziecie na stronie:

  Data dodania: 10 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Saturn Bielsko-Biała

  Saturn Bielsko-Biała »

  Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i właśnie dlatego podejmujemy się coraz to bardziej trudnych działań. Nawet jeżeli symbolizuje to pracę na wyjątkowo bagiennym gruncie i wymaga zatrudnienia cięższego przyrządu. P.H.U. Saturn wiecznie zwiększa zakres swojej działalności i może się poszczycić stałym gronem zadowolonych Klientów. Zależy nam na tym, aby wiedzieć, na jakich rozwiązaniach zależy naszym konsumentom i dlatego staramy się przedstawiać nowe, bardziej innowacyjne sugestie. Zajmujemy się planowaniem i urzeczywistnianiem specyfikacji geologiczno-inżynierskich. Inwitujemy do zapoznania się z naszą aktualną praktyką i złożenia zamówienia na naszej stronie internetowej:

  Data dodania: 10 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Euro-Kom nowoczesne ogrzewanie domu

  Euro-Kom nowoczesne ogrzewanie domu »

  Firma EUROKOM z Krakowa od 1992 r. zajmuje się zarówno importem oraz dystrybucją kominków, wkładów kominkowych a dodatkowo pieców i kuchni, jak również trwałą kooperacją z innymi jednostkami z obrębu specjalności kominkowej. Okazały zestaw artykułów oraz fachowy personel gwarantujący zawodowe doradztwo techniczne to niektóre z wartości firmy. EUROKOM zarządza rozległą bazą magazynową i precyzyjnymi kontaktami z rzetelnymi firmami przewozowymi, zapewniając dostarczenie zamówionego towaru w umowne miejsce w Polsce czy też całej Europie. Po całą ofertę razem ze specyfikacją techniczną wyrobów zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 10 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Firma handlowa Zajkowska, pręty żebrowe

  Firma handlowa Zajkowska, pręty żebrowe »

  FH Zajkowska to znakomita firma, która prowadzi sprzedaż dachów, wyrobów hutniczych, jak również materiałów budowlanych. Swoja działalność rozpoczęła w 1995 roku i do dziś z sukcesem prowadzi sprzedaż wysokiej jakości produktów krajowych i zagranicznych producentów. W szerokiej ofercie materiałów dachowych znaleźć można: blachy dachówkowe BalexMetal Balex, blachy trapezowane i płaskie powlekane poliestrem i otynkowane, jak również folie i okna dachowe, wyłazy kominowe Fakro Fakro, orynnowanie dachu oraz świetliki do obór, taśmy kominowe, wkręty i silikony dekarskie. Wszystkie produkty oferowane przez FH Zajkowska posiadają gwarancję jakości i bezpieczeństwa. Więcej szczegółów na stronie:

  Data dodania: 13 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Docieplenia budynków Nowy Sącz

  Docieplenia budynków Nowy Sącz »

  Firma Budowlana STUCCO jest generalnym wykonawcą usług budowlanych związanych z elewacjami i termomodernizacją budynków mieszkalnych, przemysłowych oraz użyteczności publicznej. Poza tym od kilku lat wykonujemy docieplenia stropodachów metodą wdmuchiwania granulatu z wełny mineralnej, prace brukarskie, prace dekarskie oraz prace remontowo-budowlane.

  Data dodania: 19 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kelmet Garaże blaszane warszawa

  Kelmet Garaże blaszane warszawa »

  Zatrudniając wysoko wykwalifikowanych pracowników technicznych, handlowców tudzież pracowników finansowych, jednostka Kelmet z siedzibą w Mińsku Mazowieckim jest liderem na rynku województwa mazowieckiego jeżeli chodzi o sprzedaż tudzież montaż blaszanych garaży. Oferując niebywale korzystne ceny, jak również dogodny termin realizacji zlecenia, z naszych usług korzysta coraz to większa liczba ludzi. Terminowość czy znajomość rzeczy to cechy odzwierciedlające naszą aktywność na rynku województwa mazowieckiego i województw sąsiadujących. Zapraszamy do zaznajomienia się z propozycją naszej firmy, umieszczoną na witrynie internetowej.

  Data dodania: 20 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Trak Bieszczady - deska bukowa, buk

  Trak Bieszczady - deska bukowa, buk »

  Przedsiębiorstwo Trak Bieszczady jest specjalistycznym tartakiem produkującym drewno kominkowe, listwy oraz produkty z drzew typu buk. Przedsiębiorstwo jest na rynku już ponad 10 lat, ciągle poszerzając grono usatysfakcjonowanych klientów. Wytwarzane przez naszą firmę produkty zyskują ciągle rosnącą popularność, są rozprowadzane nie tylko na rynek polski, lecz też i do innych krajów. Nasza firma odróżnia się nieprawdopodobnie rozbudowaną ofertą zawierającą deski bukowe oraz listy bukowe stelażowe w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się ze dokładną ofertą umieszczoną na stronie www.

  Data dodania: 26 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • WRKB - czarny granit

  WRKB - czarny granit »

  Potrzebujesz wysokiej jakości kruszywa lub kostki brukowej? U nas znajdziesz dokładnie to, czego szukasz i to w bardzo atrakcyjnych cenach. Nasz asortyment, to między innymi płyty granitowe, kostka granitowa czerwona, czarna, kolorowa, a także różnego rodzaju kruszywa. Oferujemy również oporniki, obrzeża, chodniki, schody i kamienie wykonane z najlepszych materiałów skalnych, wydobytych w Skandynawii. Tylko u nas możesz liczyć na korzystne rabaty oraz profesjonalne doradztwo. Zapewniamy również usługi brukarskie i montażowe, a nasi klienci mogą liczyć na indywidualne podejście i uwzględnienie ich potrzeb.

  Data dodania: 05 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Producent Pawilonów Handlowych

  Producent Pawilonów Handlowych »

  Produkcja pawilonów z płyt warstwowych - główna strategia firmy Pawilony EFEKT. Produkujemy pawilonów obiekty w oparciu o nowoczesną technologię lekkiej obudowy. Wykonujemy pawilony kioski, garaże, kontenery, pawilony, handlowe, pawilony gastronomiczne, wykonujemy kompleksowe usługi związane z obudową hal stalowych.

  Data dodania: 08 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przewierty, mikrotuneling

  Przewierty, mikrotuneling »

  Nasza prężnie rozwijająca się firma zajmująca się specjalistycznym budownictwem inżynieryjnym. Wśród oferowanych usług znajdują się m.in. mikrotuneling, a oprócz tego przewierty, które są prowadzone najbardziej nowoczesnymi metodami dającymi pożądany efekt. Nasze roboty produkowane są przez profesjonalną ekipę, która poradzi sobie z każdym wyzwaniem. Oferujemy też wynajem koparek i innego ciężkiego sprzętu do robót ziemnych. Posiadamy koparki gąsienicowe, kołowe, minikoparki dzięki czemu nasza propozycja jest szeroka przez co duża liczba kontrahentów wykorzystuje nasze sprzęty. Profesjonalne podejście do kontrahenta oraz dodatkowo szybkość, z jaką działamy sprawiają, że z dnia na dzień przybywa nam nabywców, których interesuje nasza oferta. Oferujemy również sposobność zakupu urządzeń i maszyn ciężkich. Polecamy nasze usługi Kontrahentom ceniącym jakość i konkrecyjną cenę.

  Data dodania: 14 10 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · następna strona »

Budownictwo - nowa strona:

Adres:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki