Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Betoniarnia BETOMEX Staszów woj. Świętokrzyskie

Betoniarnia BETOMEX Staszów woj. Świętokrzyskie Prezentujemy Państwu ofertę firmy BETOMEX która znajduje się w mieście Staszów. Obsługujemy powiat staszowski oraz województwo Świętokrzyskie.

Dlatego też zachęcamy do skorzystania z oferty profesjonalistów. Firma z branży budowlanej. Znana doskonale partnerom w regionie i nie tylko. Obsługujemy bowiem zarówno zlecenia B2B dla firm budowlanych jak również od ludności cywilnej. Oferujemy bowiem tani i dobry beton. Produkcja, transport oraz aplikacja u klienta na placu budowy.

Posiadamy dużą wydajność, flotę i specjalistów z branży. Zarówno pod duże inwestycje jak również budownictwo jednorodzinne. W ofercie beton drogowy i towarowy. Ponadto produkcja asfaltu, nawierzchnie asfaltowe i budowa dróg. Posiadamy dużą flotę maszyn. Stabilizacja gruntu pod drogi oraz stabilizacja pod kostkę oraz szereg innych usług.

W tym także dźwigi. Oferujemy wynajem dźwigów mobilnych. Inaczej znane jako żurawie mobilne. Posiadamy różne dźwigi do różnego przeznaczenia. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Betoniarnia Staszów BETOMEX - beton, asfalt i dźwigi.
ul. Towarowa 46
28-200 Staszów
Zadzwoń zamów beton: 798 460 460

Szczegóły strony www.betomex.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.betomex.pl:

Betoniarnia BETOMEX Staszów woj. Świętokrzyskie

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yandex 7 Odwiedziny googlebot 19