Podkategoria: Usługi

« poprzednia strona · 28 · 29 · 30 · 31 · 32 · 33 · 34 · 35 · 36 · 37 · następna strona »
 • Portal Smartpage.pl

  Portal Smartpage.pl »

  Masz 30 lat i jak dotąd nie udało Ci się odnaleźć drugiej połówki? Jesteś samotny? Nie możesz znieść już wieczorów spędzanych z kotem, a nie z partnerem? Może warto w takim razie zaryzykować założenie konta na jednym z portali randkowych. W obecnych czasach jest coraz więcej singli po 30, którzy są w takiej samej sytuacji, jak Ty! Kto wie, może miłość Twojego życia czeka tuż za rogiem, a właściwie za kliknięciem palca. Wystarczy zalogować się na jednym z takich portali online albo ściągnąć aplikacje na telefon i Twoja droga do zakończenia życia singla stoi otworem.
  Logując się na jednym z takich portali, warto pamiętać jednak o kilku ważnych rzeczach: nie warto kłamać, bo i tak może zostać to zweryfikowane na spotkaniu w realu. Napisz także dokładnie, czego szukasz, żeby potencjalni kandydaci lub kandydatki mieli jasny obraz sytuacji. Dodanie też listy Twoich zainteresowań i krótkiego opisu kim jesteś, zwiększy również z pewnością Twoje szanse na odnalezienie człowieka, z którym przy odrobinie szczęścia i chęci możesz zacząć dzielić wspólne życie. Sprawdź co dzieje się na portalu smartpage.pl

  Data dodania: 03 10 2021 · szczegóły wpisu »
 • 4bella Internetowy sklep z kosmetykami

  4bella Internetowy sklep z kosmetykami »

  4bella. pl to kosmetyczny Sklep Internetowy online, w którym kupisz znakomite produkty z dostawą wysyłkową prosto do Ciebie. Wysyłka odbywa się poprzez sieć paczkomatów, a także kurierem. W naszym asortymencie znajdują się znane marki produktów dla każdego i na każdą kieszeń. Posiadamy bardzo bogatą ofertę, a w niej m. in. najlepsze kosmetyki, świece, pełna gama zapachów, akcesoria kosmetyczne, produkty chemiczne dla domu i ciekawą galanterię, zestawy prezentowe. Posiadamy produkty wielu marek tych bardzo znanych i mniej. Nieustannie pracujemy nad rozszerzeniem bazy towarowej. Informacje na temat nowości, aktualnych promocji i aktywnych kodów rabatowych znajdziesz na naszej stronie, na Facebooku i Instagramie.


  Data dodania: 14 04 2022 · szczegóły wpisu »
 • SPÓŁDZIELNIA PRACY ROLNIK

  SPÓŁDZIELNIA PRACY ROLNIK »

  Prezentujemy Państwu Spółdzielnię Pracy „Rolnik” z Sieradza, działającą na rynku już od 1954 roku. Obecnie Mamy w użytkowaniu grunty o łącznej powierzchni 5,4 ha, na jakich znajdują się obiekty magazynowe o powierzchni wynoszącej 16289 m2. Prowadzimy też sklep internetowy specjalizujący się w sprzedaży części do ciągników i maszyn rolniczych. W naszym asortymencie sprzedażowym znajdą również Państwo wysokiej jakości nawozy i środki ochrony roślin, a ponadto materiały budowlane oraz artykuły metalowe. Wszystkim naszym klientom zapewniamy miłą oraz profesjonalną obsługę. Po szczegółowe informacje zapraszamy na naszą stronę internetową!

  Data dodania: 29 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • SALON KULINARNY restauracja warszawa

  SALON KULINARNY restauracja warszawa »

  Nasz Salon Kulinarny to zupełnie wyjątkowa przestrzeń, gdzie Goście mają możliwość skosztować rewelacyjnych dań w wyjątkowej atmosferze przedwojennego salonu. Ideą Salonu jest odtworzenie niesamowitej atmosfery XIX-wiecznych salonów mieszczańskich, przy jednoczesnym urozmaiceniu całości najlepszymi propozycjami współczesnego designu. Jednak niecodzienny wystrój nie jest jedyną atrakcją, jaką oferuje Państwu nasz Salon. Najważniejszym aspektem naszej działalności jest przecież działalność gastronomiczna. Dlatego w kuchni panują dwaj młodzi i niezwykle utalentowani kucharze, jacy zaskakując potrafią uwieźć najbardziej wyszukane gusta. Zapraszamy na stronę www.

  Data dodania: 30 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • IRENA ANTKOWIAK notariusz poznań

  IRENA ANTKOWIAK notariusz poznań »

  Prezentujemy Państwu Kancelarię Notarialną Irena Antkowiak z siedzibą w Poznaniu. Notariusz jako osoba zaufania publicznego dopełnia czynności, którym strony mają obowiązek lub pragną nadać formę aktu notarialnego, jaki ma charakter dokumentu urzędowego. Przy dopełnianiu czynności notarialnych notariusz czuwa nad należytym zabezpieczeniem praw oraz słusznych interesów stron oraz innych osób, dla których czynność ta może wywoływać skutki prawne oraz udziela stronom niezbędnych wyjaśnień dotyczących dokonywanej czynności notarialnej. Czynność notarialna może być dokonana również poza Kancelarią, jeżeli przemawia za tym charakter czynności. Więcej na stronie internetowej.

  Data dodania: 30 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Arts & Hobby piece szklarskie

  Arts & Hobby piece szklarskie »

  Przedstawiamy Państwu przedsiębiorstwo Arts Hobby z siedzibą w Warszawie. Na rynku funkcjonujemy od 1990 roku. Specjalizujemy się w sprzedaży szkła i artykułów do jego zdobnictwa, cięcia, wtapiania, klejenia i gięcia. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową, również szkła. Posiadamy pracownię, gdzie wykonujemy na zamówienie witraże i lampy. Zakupią u nas Państwo szkło: witrażowe, kolorowe do fusingu, witrażowe o powierzchni iryzowanej, tzw. "mrożone", fazowane, gomółki szklane i kolorowe "kamyki" szklane, techniczne SCHOTT-DESAG, pełnowartościowe, ornamentowe, katedralne oraz małe kawałki szkła witrażowego. Prowadzimy także kursy fusingu i kursy witrażowe. Więcej na stronie internetowej.

  Data dodania: 30 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • V okucia do szkła hartowanego

  V okucia do szkła hartowanego »

  Firma CDA Polska zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Nasze przedsiębiorstwo powstało 2003 roku we Wrocławiu. Specjalizujemy się w sprzedaży okuć do szkła hartowanego i produktów dla szkła w budownictwie. Zakupią u nas Państwo: akcesoria do kabin prysznicowych, mocowania punktowe, akcesoria do struktur bezramowych, systemy ścianek szklanych, zamki, zawiasy, uchwyty, systemy przesuwne, systemy składano przesuwne, mocowania fasadowe, daszki szklane, balustrady oraz akcesoria do wnętrz. Osoby zainteresowane uzyskaniem szczegółowych informacji dotyczących naszej firmy i oferty, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.

  Data dodania: 30 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • STOMAR kraty pomostowe

  STOMAR kraty pomostowe »

  STOMAR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku zaprasza do współpracy. Jesteśmy firmą z kilkunastoletnim stażem w produkcji wyrobów ze stali. Naszą fachową działalność potwierdzają liczne certyfikaty umacniające najwyższą jakość oferowanych przez nas wyrobów. Współpracujemy z firmą Polimex Mostostal S.A. Nasza firma specjalizuje się w produkcji krat pomostowych, stopni schodowych i konstrukcji stalowych przeróżnego rodzaju. Klienci otrzymują artykuły wykonane z różnych rodzajów stali. Mogą więc wybrać pomiędzy stalą zwykłą, stalą o podwyższonej wytrzymałości, stalą nierdzewną, kwasoodporną czy również żaroodporną. Wszelkie wyroby mają wszelkie odbiory techniczne, a także wymagane atesty. Szczegóły umieściliśmy na stronie internetowej.

  Data dodania: 30 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • BIOMIX mieszadła rolkowe

  BIOMIX mieszadła rolkowe »

  Zapraszamy Państwa do poznania się z ofertą Firmy Produkcyjno - Usługowej Biomix. Na rynku funkcjonujemy od ponad 20 lat. Siedziba nasza znajduje się w miejscowości Blizne Jasińskiego. Nasza specjalizacja to konstruowanie i wytwarzanie: elektromechanicznego sprzętu laboratoryjnego, sprzętu do pomiarów w hydrologii, urządzeń i maszyn specjalistycznych do celów badawczych i produkcyjnych. Zatrudniamy w naszej firmie tylko najlepszych fachowców, aby nasi klienci byli zawsze usatysfakcjonowani. Zapewniamy terminową realizację każdego zlecenia i konkurencyjne ceny. Zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 30 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • AGO RECYKLING utylizacja sprzetu

  AGO RECYKLING utylizacja sprzetu »

  W Warszawie znajduje się firma Agro Recykling, jaka oferuje odbiór i utylizację odpadów elektrycznych i elektronicznych. Odbieramy: komputery, drukarki, telefony, kable, sprzęt teleinformacyjny, urządzenia AGD, sprzęt audiowizualny, świetlówki, żarówki, lodówki, klimatyzatory, baterie, akumulatory, tonery, tusze, elektryczny sprzęt ogrodniczy oraz wiele innych. Obsługujemy firmy i osoby prywatne. Wystawiamy karty przekazania odpadu. Możemy także wystawić szczegółowy protokół przekazanego sprzętu. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na której znajduje się pełna oferta oraz więcej wiadomości o naszym przedsiębiorstwie.

  Data dodania: 30 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • SUN ENERGY fotowoltaika

  SUN ENERGY fotowoltaika »

  Pragniesz zmniejszyć koszty eksploatacyjne lokalu, pomieszczeń biurowych, czy mieszkania? Uważasz, że opłacasz zbyt duże rachunki? Masz na uwadze ochronę środowiska i wyrażasz postawę proekologiczną? W takim razie zapoznaj się z ofertą Firmy Sun Energy Sp. z o.o. w Gdańsku. Aktywność firmy skupia się w szczególności na pompach ciepła, ale posiadamy również rozbudowaną ofertę z zakresu automatyki budynku, wentylacji, czy na przykład uzdatniania wody. Na naszej stronie znajdziesz wyczerpujące informacje na temat naszych artykułów, sposobu działania.

  Data dodania: 30 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • SAFETECH latarka nachełmowa

  SAFETECH latarka nachełmowa »

  Prezentujemy Państwu przedsiębiorstwo Safetech z siedzibą w Suchym Dworze koło Gdyni. Nasza firma powstała w 2003 roku. Specjalizujemy się w zabezpieczaniu firm i osób, które pracują w niebezpiecznych warunkach. Nasze usługi realizujemy przeważnie na obszarach technik: BHP, pomiarów gazów, ochrony środowiska naturalnego, monitoringu termowizyjnego z pełną dokumentacją, technik oddymiania i gaśniczych, ochrony osobistej służb strażackich, ratowniczych, komunalnych i innych. Nasi pracownicy to fachowcy z wieloletnim stażem zawodowym, którzy służą fachowym doradztwem oraz pomocą podczas wyboru najlepszego dla Państwa rozwiązania. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 30 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • STENCEL Notariusze Katowice

  STENCEL Notariusze Katowice »

  Prezentujemy Kancelarię Notarialną Katarzyna Stencel z Katowic. Nasza Kancelaria dopełnia następujących czynności: sporządza akty notarialne, sporządza akty poświadczenia dziedziczenia, sporządza poświadczenia, doręcza oświadczenia, spisuje protokoły, sporządza protesty weksli i czeków, przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe, sporządza wpisy, odpisy i wyciągi dokumentów i wykonuje inne czynności prawne, wynikające z odrębnych przepisów. Pracujemy od poniedziałku do piątku. Prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny. Pełna oferta Kancelarii zamieszczona jest na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 30 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • SALON ŚLUBNY MAGDALENA sukienie

  SALON ŚLUBNY MAGDALENA sukienie »

  Salon Mody Ślubnej „Magdalena” to rodzinna firma, w jakiej tradycje związane z zapewnianiem Nowożeńcom wyboru najpiękniejszych sukien oraz garniturów ślubnych kontynuowana jest już przez trzecie pokolenie. Pierwszy sklep z sukniami ślubnymi otworzyliśmy jeszcze w latach 70-tych, a przez dziesięciolecia pracy zyskaliśmy wielkie doświadczenie, jakie pozwala nam spełniać rozmaite oczekiwania różnych Klientów. Nasza propozycja obejmuje zarówno klasyczne, jak i nowoczesne suknie ślubne, eleganckie garnitury, a również wszystkie niezbędne w tym szczególnym dniu akcesoria uzupełniające strój Młodej Pary. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami propozycji na stronie internetowej.

  Data dodania: 30 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • PROMYK przedszkole językowe szczecin

  PROMYK przedszkole językowe szczecin »

  Poszukujesz najlepszego przedszkola dla swojego dziecka? Niepubliczne przedszkole PROMYK ze Szczecina zapewni wieloaspektowy rozwój dziecka w wygodnych warunkach. Absolwenci naszego przedszkola to dzieci otwarte na świat, kreatywne, osiągające w większości przypadków bardzo dobre wyniki w nauce szkolnej. Jesteśmy otwarci na potrzeby i zainteresowania dziecka, wspieramy jego aktywność oraz przemysł. Pomożemy Twojemu dziecku w rozwinąć jego talenty! W naszej ofercie odnajdziecie Państwo bogaty wachlarz zajęć programowych oraz dodatkowych. Dbamy o ścisłą współpracę z rodzicami w wychowaniu dziecka. Sprawdź naszą ofertę już dziś! Więcej wiadomości na stronie internetowej.

  Data dodania: 30 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • KLIMA-PREMIUM klimatyzatory warszawa

  KLIMA-PREMIUM klimatyzatory warszawa »

  Zapraszamy Państwa do poznania się z propozycją przedsiębiorstwa Klima - Premium z Warszawy. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która proponuje sprzedaż, montaż, serwis oraz technikę pomiarów urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, rekuperacyjnych, pomp ciepła i chłodniczych. Wszystkie artykuły posiadają odpowiednie certyfikaty oraz atesty producenta. Wiemy, że najlepszą reklamą dla firmy jest zadowolony klient, zatem każdemu gwarantujemy artykuły spełniające wszystkie jego oczekiwania. Cały czas wzbogacamy naszą ofertę oraz modyfikujemy ją, aby dostarczać produkty najlepszej postaci. Szczegóły na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 30 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • PUH CENESI skup surowców

  PUH CENESI skup surowców »

  Firma PUH CENESI zachęca do skorzystania z oferty. Prowadzimy skup złomu stalowego i metali kolorowych w Luboniu. oferujemy jego odbiór od zleceniodawcy i odpowiednie klasyfikacje towaru i obowiązujące i okazyjne ceny. Propozycję kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i przedstawicieli firm. Mogą Państwo przekazać do naszego skupu wszelkie rodzaje metali kolorowych, a pośród nich m.in. cynk, miedź, aluminium i in. Skupujemy również złom stalowy oraz gruby. zachęcamy do kooperacyj! Więcej wiadomości o działalności przedsiębiorstwa znajdą Państwo na naszej stronie internetowej, do odwiedzin której, zapraszamy już dzisiaj.

  Data dodania: 02 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • MCC żurawie przyścienne mazowieckie

  MCC żurawie przyścienne mazowieckie »

  Zaplanowanie systemów suwnic, a dodatkowo urozmaicony zestaw wyekwipowania oraz części zamiennych do nich to kluczowe elementy oferty firmy Modern Cranes Company Sp. z o.o.. Dostarczamy nie tylko składniki żurawi i suwnic czy układów przewozu podwieszanego, ale również inne urządzenia dźwignicowe. Z wykorzystaniem naszej firmy dokonają Państwo pozytywnego zakupu wyselekcjonowanego urządzenia przekazanego przez sprawdzonych marek. Każde składniki udokumentowane są poprawnymi certyfikatami i atestami, zaś nasi specjaliści podejmują się w dodatku sprawnego montażu tych sprzętów. Z całą ofertą Modern Cranes Company uda się zapoznać się poprzez stronę www.

  Data dodania: 02 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • INTER-STYL S.C. ŁÓDŹ

  INTER-STYL S.C. ŁÓDŹ »

  Firma Inter-Styl-Pak jest doświadczonym łódzkim fabrykantem przeróżnych opakowań kartonowych. Wytwarzamy opakowania z tektur litych oraz tektur falistych 3- i 5-warstwowych. Oferujemy okazały wybór gramatur oraz pokrycie szare lub bielone. Konsumenci są dla nas najważniejsi, dlatego staramy się zadowolić wszelkie ich wymagania i tworzyć zapakowania zarazem trwałe oraz estetycznie wyglądające. zachęcamy kontaktu z naszymi doświadczonymi pracownikami, którzy doradzą dobór optymalnych zapakowań dla Państwa artykułów. Gwarantujemy najwyższą jakość wszystkich wyrobów oraz przystępne ceny. Szczegółowa informacja dotycząca oferty jest osiągalna na naszej witrynie.

  Data dodania: 02 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • P.H.U. KAPS2 SPÓŁKA CYWILNA CZĘSTOCHOWA

  P.H.U. KAPS2 SPÓŁKA CYWILNA CZĘSTOCHOWA »

  Jesteśmy firmą, która od ponad 20 lat funkcjonuje i prężnie rozwija się w branży usług finansowych. Swoje lokale Mamy m.in. w Częstochowie, Bytomiu oraz Krakowie. Nasze jednostki można odnaleźć również w innych polskich miastach. Specjalizujemy się w udzielaniu gotówkowych pożyczek pod zastaw. Jako zabezpieczenie pożyczek lombardowych przejmujemy kosztowne rzeczy, takie jak złoto, srebro, wyroby jubilerskie, a także sprzęt RTV, AGD, GSM i foto. Swoją aktywność poszerzyliśmy również o skup i sprzedaż złota oraz o skup i sprzedaż walut. U nas zakupią Państwo używane bransoletki, łańcuszki, pierścionki i inne. Więcej na stronie internetowej.

  Data dodania: 03 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • AMIPOL KONTENERY

  AMIPOL KONTENERY »

  Poszukujesz firmy zajmującej się wypożyczaniem kontenerów? Zapraszamy do poznania się z propozycją przygotowana przez firmę Amipol. Wypożyczamy i sprzedajemy kontenery: biurowe, sanitarne, socjalne i morskie. Wszelkie kontenery spełniają normy dla obiektów użyteczności publicznej. Są zabezpieczone przed warunkami atmosferycznymi. Można je bez trudu złożyć, przenieść i przetransportować. W celu omówienia współpracy zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego bądź osobistego w siedzibie naszej firmy w miejscowości Łysiec na Śląsku. Więcej informacji opublikowaliśmy na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 08 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • P.H.U. MOTO MAZURY SPÓŁKA Z O.O. MRĄGOWO

  P.H.U. MOTO MAZURY SPÓŁKA Z O.O. MRĄGOWO »

  Jesteśmy autoryzowanym warsztatem, który realizuje się w serwisie wszelakiego typu wtryskiwaczy i pomp wtryskowych. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem technicznym, które umożliwia nam wszechstronną diagnostykę, a co za tym idzie, naprawę. Nasza firma wszystkim odbiorcom oferuje profesjonalne doradztwo techniczne, serwisowanie pojazdów z silnikiem Diesla, demontaż i montaż wtryskiwaczy i pomp wtryskowych, naprawę i wysyłkę podzespołów i inne usługi. Dokładamy wszelkich starań, aby podołać wszystkim Państwa oczekiwaniom. Przedsiębiorstwo Moto Mazury z Mrągowa to doświadczony partner motoryzacyjny. Szczegóły oferty są na stronie internetowej.

  Data dodania: 11 08 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 28 · 29 · 30 · 31 · 32 · 33 · 34 · 35 · 36 · 37 · następna strona »

Usługi - nowa strona:

Adres:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki