Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Podkategoria: Ubezpieczenia

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • 4bella Internetowy sklep z kosmetykami

  4bella Internetowy sklep z kosmetykami »

  4bella. pl to kosmetyczny Sklep Internetowy online, w którym kupisz znakomite produkty z dostawą wysyłkową prosto do Ciebie. Wysyłka odbywa się poprzez sieć paczkomatów, a także kurierem. W naszym asortymencie znajdują się znane marki produktów dla każdego i na każdą kieszeń. Posiadamy bardzo bogatą ofertę, a w niej m. in. najlepsze kosmetyki, świece, pełna gama zapachów, akcesoria kosmetyczne, produkty chemiczne dla domu i ciekawą galanterię, zestawy prezentowe. Posiadamy produkty wielu marek tych bardzo znanych i mniej. Nieustannie pracujemy nad rozszerzeniem bazy towarowej. Informacje na temat nowości, aktualnych promocji i aktywnych kodów rabatowych znajdziesz na naszej stronie, na Facebooku i Instagramie.


  Data dodania: 14 04 2022 · szczegóły wpisu »
 • Kronn Odszkodowania Powypadkowe

  Kronn Odszkodowania Powypadkowe »

  KRONN Wrocław - Biuro Dochodzenia Odszkodowań. Zapraszamy do współpracy z naszą kancelarią. Pomagamy osobom poszkodowanym w wypadkach dochodzić należnych im odszkodowań, oraz uzyskać maksymalne zadośćuczynienie za doznaną krzywdę. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy profesjonalną kadrę specjalistów. Proces dochodzenia stosownych świadczeń jest na każdym etapie postępowania poddany kontroli Radcy Prawnego pracownika naszej spółki. Nie pobieramy od naszych klientów żadnych opłat, a nasze wynagrodzenie jest nam należne dopiero po uzyskaniu stosownego świadczenia. Kontakt z naszą firmą: tel 071 791 19 72, 691 730 660, odszkodowania@kronn.pl.

  Data dodania: 27 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Forum Odszkodowań i Prawa KRONN

  Forum Odszkodowań i Prawa KRONN »

  Forum poruszające tematykę dochodzenia odszkodowań przez osoby poszkodowane w wypadkach komunikacyjnych oraz szeroko rozumianą tematykę prawną. Forum jest własnością KRONN Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu. Użytkownicy forum mogą swobodnie wymieniać doświadczenia oraz wyrażać opinie w tematyce poruszanej na forum. Przez forum można nawiązać współpracę z KRONN Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu tel 071 791 19 72.

  Data dodania: 27 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia komunikacyjne OC

  Ubezpieczenia komunikacyjne OC »

  Jeśli nie posiadasz jeszcze ubezpieczenia swojego nowego samochodu, wejdź na nasz portal E-ACOC i porównaj wszystkie oferty. Gwarantujemy niskie składki OC, dobre warunki ubezpieczenia AC i ASS. Nie przepłacaj u pośredników – kup ubezpieczenia komunikacyjne online. Oferty takich ubezpieczycieli jak: Liberty direct, Generali, Benefia, PZU S.A. Sprawdźcie nas już teraz.

  Data dodania: 28 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Najtańsze OC AC

  Najtańsze OC AC »

  Ubezpieczenia samochodowe odpowiedzialności cywilnej, autocasco, assistance oraz następstw nieszczęśliwych wypadków – wszystkie oferty online. Zapewnij sobie najtańsze OC bez ruszania się z mieszkania. Motobiznes to najlepszy serwis finansowy dla zmotoryzowanych. W ofercie również kredyty samochodowe oraz leasing – zaufaj doradcom.

  Data dodania: 28 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tanie OC AC

  Tanie OC AC »

  Obecni ubezpieczenia komunikacyjne nie są tak samo tanie jak było to kilka lat temu. By znaleźć najlepszą opcję, należałoby poszukać w Internecie. Możecie to zrobić na naszej stronie poświęconej polisom OC, AC i NNW. Posiadamy duży wybór ubezpieczycieli tradycyjnych jak i direct – na telefon i przez Internet. Serdecznie polecamy i zapraszamy.

  Data dodania: 28 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie komunikacyjne

  Ubezpieczenie komunikacyjne »

  Nasz serwis umożliwia porównanie wielu ubezpieczeń w jednym miejscu.Możliwość zakupu ubezpieczenia online lub w naszym biurze. Polecamy ubezpieczenia komunikacyjne, mieszkaniowe, podróżne, dla firm oraz wiele innych ubezpieczeń dostępnych online. Na naszej stronie zamieściliśmy również forum dyskusyjne oraz dział z przydatnymi dokumentami ubezpieczeniowymi.

  Data dodania: 30 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja Polaris

  Windykacja Polaris »

  Oferujemy usługi w zakresie prewencji windykacyjnej oraz windykacji należności. Dyscyplinujemy odbiorców Klienta do regularnych i terminowych spłat zadłużenia. Zapewniamy wysoką jakość i etykę oferowanych usług. Nasza firma zajmuje się odzyskiwaniem należności. Jeżeli ktoś jest Ci winny pieniądze - zadzwoń do nas. Bez opłat wstępnych i zbędnych utrudnień. Na pewno Ci pomożemy. Pomagamy zarówno osobom fizycznym jak i przedsiębiorcom.
  Dla przedsiębiorstw mamy coś ekstra w ofercie. Osoby zainteresowane naszą usługą zapraszamy do kontaktu z nami.

  Data dodania: 30 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo finansowe Nowy Sącz

  Doradztwo finansowe Nowy Sącz »

  Kredyt, ubezpieczenie, inwestycje - przeraża Cię myśl o przekroczeniu granicy wiedzy o finansach? Z nami to proste. Mamy wykwalifikowanych doradców, którzy pomogą Ci ogarnąć ten świat. Potrzebujesz kredytu? Szukasz dobrego ubezpieczenia? Dobrze ze do nas trafiłeś

  Data dodania: 25 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kalkulatory OC AC

  Kalkulatory OC AC »

  Weź sprawy we własne ręce i wykorzystaj kalkulatory OC do kupna najtańszego ubezpieczenia. Nasza strona pozwala kupić ubezpieczeni komunikacyjne przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jesteśmy doświadczonymi agentami od ponad kilku lat – wejdźcie i przekonajcie się jak tanie OC Można kupić właśnie w Internecie.

  Data dodania: 28 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agent Ubezpieczeniowy PZU S.A. Poznań Plewiska, Katarzyna Liszyńska

  Agent Ubezpieczeniowy PZU S.A. Poznań Plewiska, Katarzyna Liszyńska »

  W mojej ofercie znajdziecie Państwu pełen zakres ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych PZU dla osób prywatnych oraz firm. Pomogę wybrać Państwu ubezpieczenie OC, AC, NNW, domu, mieszkania lub firmy najlepiej spełniające Państwa wymagania. Działalność prowadzę na terenie Poznania i okolic. Wiele lat obecności na rynku oraz duże doświadczenie w sektorze ubezpieczeń gwarantują najwyższy poziom usług. Serdecznie zapraszam do kontaktu.

  Data dodania: 01 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Embayment.Com

  Embayment.Com »

  Kompleksowa obsługa firm polskich i zagranicznych. Usługi administracyjne, marketingowe i ubezpieczenia.

  Dla nowych firm oferujemy:
  > Usługi księgowe
  > Wirtualne biura
  > Rejestracja spółek
  > Strony www
  > Poligrafia

  Dla cudzoziemców:
  > Legalizacja pobytu
  > Porady prawne
  > Tłumaczenia
  > Turystyka
  > Biznes

  Ubezpieczenia:
  > Zdrowotne
  > Osobowe
  > Majątkowe
  > Komunikacyjne
  > Inne

  Dla MSP i eksporterów
  > Audyt marketingowy
  > Audyt ERP
  > Windykacja
  > Serwisy www
  > Poligrafia

  Data dodania: 02 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Codex

  Codex »

  Codex.org.pl jest to centrum obsługi powypadkowej. Co oferujemy ze swojej strony? Takie usługi jak:
  - dzięki nam uzyskasz wyższe świadczenia: odszkodowanie, zadośćuczynienie, renty na zwiększone potrzeby niż w przypadku bezpośrednich starań osób fizycznych,
  - sporządzenie opinii medycznych,
  - profesjonalne prowadzenie sprawy przed ubezpieczycielem w ramach postępowania ugodowego
  - kontrolujemy prawidłowości i terminowości działań ubezpieczyciela,
  - fachowe prowadzenie sprawy na drodze postępowania sądowego,
  - ciągłe informowanie Klienta o przebiegu postępowania

  Data dodania: 07 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Otwarte fundusze emerytalne, ING OFE, OFE

  Otwarte fundusze emerytalne, ING OFE, OFE »

  Pozycja funduszu emerytalnego ING jest ugruntowana i stabilna. Wg stanu na koniec 2008 roku zaufało mu ponad 2,8 mln klientów, aktywa funduszu przekroczyły 33,0 mld PLN. Fundusz konsekwentnie realizuje długoterminowe założenia swojej strategii inwestycyjnej. Poprzez dobre wyniki inwestycyjne i dzięki niskim opłatom w okresie od września 1999 do grudnia 2008r. Fundusz zarobił najwięcej dla swoich klientów w porównaniu do wszystkich innych funduszy emerytalnych. Wejdź na www.zapisyofe.com.pl i zapisz się teraz! OFE ING Warszawa to na pewno będzie dobra decyzja.

  Data dodania: 13 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia

  Ubezpieczenia »

  Agencja AB Port - ubezpieczenia czołowych towarzystw dla firm i osób prywatnych. Ubezpieczenie mieszkania lub domu obejmuje następstwa szkód wyrządzonych przez kradzież, ubezpieczenia od ognia i zdarzeń losowych, następstwa nieszczęśliwego wypadku. Na stronie super oferta i pomocne dokumenty do pobrania. Ubezpieczenie podczas wypoczynku na całym świecie - Bez obaw o koszty. Ubezpieczenia bagażu podróżnego i samochodowe dla wszystkich posiadaczy pojazdów zarejestrowanych. Wylicz orientacyjny koszt - dajemy dodatkowe zniżki i drobny upominek. Warszawa - Praga Południe, Bemowo, Ursynów.

  Data dodania: 17 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia

  Ubezpieczenia »

  Tanie ubezpieczenia komunikacyjne - Warszawa, Bemowo - Widawska, Ursynów - Płaskowickiej, Praga Południe - J. Nowaka Jeziorańskiego. Ubezpieczenia OC i AC samochodu - AXA, Benefia, Compensa, Commercial Union, DAS, Elvia, Generali, HDI Asekuracja, InterRisk, Liberty Direct, Link4, CIGNA, MTU, PTU, PZM, TUW Pocztowe, TUW TUW i Uniqa.

  Data dodania: 30 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Warta Bydgoszcz Mobilni Doradcy

  Ubezpieczenia Warta Bydgoszcz Mobilni Doradcy »

  Ubezpieczenia Warta Bydgoszcz to pełna oferta ubezpieczeń. Ubezpieczenia w Warcie to ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia wypadkowe, ubezpieczenia posagowe, inwestycyjne i inne. Nasi mobilni doradcy przedstawiają ubezpieczenia i dojeżdżają do klienta w Bydgoszczy, Toruniu, Solcu, Nakle i innych. Sprawdzone doradztwo, dojazd do klienta, świetne ubezpieczenia to nasze mocne strony.

  Data dodania: 23 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Niezależny doradca finansowy Warszawa

  Niezależny doradca finansowy Warszawa »

  Strona internetowa Michała Fastyna, niezależnego doradcy finansowego oferującego kompleksowe doradztwo finansowe w Warszawie i okolicach. Michał Fastyn, niezależny doradca finansowy, specjalista od kredytów i ubezpieczeń z funduszem kapitałowym. Profesjonalna, bezpłatna pomoc doświadczonego doradcy kredytowego - kredyty Warszawa. Kompleksowe doradztwo w zakresie finansów osobistych i zabezpieczenia finansowego rodziny. Bogata oferta najlepszych na rynku rozwiązań finansowych. W serwisie dostępne są także najświeższe informacje z rynku finansowego oraz rynku nieruchomości. Michał Fastyn prowadzi również swój blog, na którym na bieżąco komentuje ważniejsze wydarzenia ze świata finansów.

  Data dodania: 11 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Polsat OFE

  Polsat OFE »

  Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej ofepolsat.com. Dowiesz się na niej wielu ciekawych rzeczy dotyczących tego najdynamiczniej rozwijającego się otwartego funduszu emerytalnego, działającego na rynku polskim. Przedstawiamy notowania, ranking ofe, prospekt informacyjny i wiele innych danych dotyczących tego funduszu emerytalnego. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.

  Data dodania: 29 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pakiety medyczne

  Pakiety medyczne »

  Doradztwo Ubezpieczeniowe w zakresie życie i zdrowie, majątek, emerytura oraz inwestycje oraz OFE.
  Doradzam w wyborze odpowiedniego dla Ciebie ubezpieczenia na życie. Ubezpieczenia majątkowe, mieszkań, domów, również tych w budowie od wszelkich zdarzeń losowych, kradzieży i odpowiedzialności cywilnej. Fundusze inwestycyjne parasolowe, pakiet medyczny. Zapisy do Otwartego Funduszu Emerytalnego OFE.
  Gwarantowana renta kapitałowa.

  Data dodania: 11 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rankingi OFE dla Ciebie

  Rankingi OFE dla Ciebie »

  Ranking OFE to pewne źródło informacji o Otwartych Funduszach Emerytalnych. Zamieszczony jest na niej niezależny ranking OFE. Umożliwiamy zapisy do wszystkich dostępnych na rynku funduszy. Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania. Przystąp do OFE u nas.

  Data dodania: 20 04 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Ubezpieczenia - nowa strona:

Adres: