Rombor - 
łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe

Mebin Dzień Stolarza 20-30 Marca 2019

Tłumaczenia Podkategoria: Tłumaczenia

 • Tłumacz przysięgły Wodzisław Śląski

  Tłumacz przysięgły Wodzisław Śląski »

  Pomimo coraz lepszej znajomości języków wśród Polaków, nadal usługi profesjonalnych tłumaczy przysięgłych są wysoko cenione. Do grona tłumaczy przysięgłych języka niemieckiego należy Maria Siemaszkiewicz z Wodzisławia Ślaskiego. Jest ona absolwentką filologi germańskiej na Uniwersytecie Wrocławskim. Dzięki posiadanej wiedzy i doświadczeniu zawodowemu tłumacz ten wykonuje tłumaczenia zarówno ustne jak i pisemne ogólne i specjalistyczne z takich dziedzin jak medycyna, prawo, ubezpieczenia i finanse. Wszystkie tłumaczenia są wykonywane fachowo i w krótkim terminie. Cennik tłumaczeń zamieszczony jest na stronie internetowej.Klientami tego tłumacza są osoby prywatne i instytucje publiczne z terenu powiatu Wodzisław Śląski. Usługi tłumaczenia w Wodzisławiu Śląskim oferuje wiele osób ale to co wyróżnia usługi Marii Siemaszkiewicz to pełny profesjonalizm i krótkie terminy tłumaczeń. Jest to tłumacz przysięgły o ugruntowanej pozycji na rynku profesjonalnych tłumaczeń.

  Data dodania: 19 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • 100 AGENCJA TŁUMACZEŃ tlumacz wloski

  100 AGENCJA TŁUMACZEŃ tlumacz wloski »

  100 Agencja Tłumaczeń znajduje się w Warszawie i zachęca do skorzystania z oferowanych prac. Naszą specjalizacją są tłumaczenia zwykłe oraz przysięgłe w postaci ustnej lub pisemnej. Realizujemy tłumaczenia prawnicze, budowlane, naukowe, informatyczne, techniczne, a także turystyczne. W zależności od tego jak pilne są zlecenia i w jakim czasie mają być zrealizowane oferujemy tryby: zwykły, przyspieszony, ekspresowy i superekspres. Zapewniamy profesjonalną obsługę Klienta, solidność, terminowość oraz atrakcyjne ceny. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do odwiedzenia naszej witryny internetowej.

  Data dodania: 10 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Katowice, Biuro Tłumaczeń-Tecnico

  Tłumaczenia Katowice, Biuro Tłumaczeń-Tecnico »

  Tecnico- Biuro tłumaczeń Katowice i Wrocław, to młoda firma z doświadczonymi tłumaczami w zespole. Tłumaczymy różne teksty, od dokumentów typu CV po trudne teksty techniczne, medyczne, prawnicze czy biznesowe. Biuro Tłumaczeń Tecnico w swojej ofercie posiada:
  -tłumaczenia przysięgłe Katowice, wykonywane przez certyfikowanych tłumaczy przysięgłych
  -tłumaczenia specjalistyczne: medyczne, techniczne, prawnicze, reklamowe, handlowe itp., wykonywane tylko przez specjalistów w swoich branżach.
  Tłumaczymy teksty/dokumenty w różnych kombinacjach językowych. Obsługujemy firmy, instytucje i klientów indywidualnych z różnych miast Polski: Katowice, Wrocław, Warszawa, Poznań, Łódź, Tychy, Gdynia, Kraków itp.
  Oferujemy bardzo ciekawe zniżki i rabaty dla stałych klientów. Zachęcamy do współpracy. Zespół Tecnico

  Data dodania: 08 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz niemieckiego

  Tłumacz niemieckiego »

  Nazywam się Karolina Kosior, pracuję jako tłumacz niemieckiego i polskiego. Jako tłumacz przysięgły, specjalizuję się w przekładach dokumentów prawniczych (umów, aktów notarialnych, statutów spółek, pozwoleń na budowę), a także budowlanych (przetargi, obsługi maszyn, kosztorysy). Moja oferta jest kompleksowa, oprócz tłumaczeń pisemnych, oferuję również tłumaczenia ustne, przekłady stron internetowych, ulotek czy artykułów prasowych. Wyróżnia mnie rzetelność, elastyczność i terminowość. Pracuję na terenie miasta Berlina, zapraszam do współpracy firmy oraz osoby fizyczne.

  Data dodania: 26 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły angielski

  Tłumacz przysięgły angielski »

  Profesjonalne tłumaczenia przysięgłe angielski, doskonały tłumacz języka angielskiego czyli zapraszamy serdecznie do miejsca o nazwie Biuro Tłumaczeń Wrocław. U nas znajdziecie wszystko co najlepsze, różnego rodzaju tłumaczenia. Nasz tłumacz to gwarancja szybkiej realizacji zamówień, niezależnie od ich trudności. Sprawdź już dzisiaj nasze biuro, postaw na to co proponuje nasz tłumacz przysięgły

  Data dodania: 23 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • ROBERT GAŁĄZKA tłumaczenia angielski

  ROBERT GAŁĄZKA tłumaczenia angielski »

  Przedstawiamy Państwu biuro profesjonalnego tłumacza języka angielskiego z siedzibą w Krakowie. Specjalizujemy się w tłumaczeniu wszelkich dokumentów, które wymagają poświadczenia tłumacza przysięgłego, m. in. akty stanu cywilnego. Mamy długoletnie doświadczenie a oferujemy rzetelne tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne oraz przysięgłe. Wykonujemy też tłumaczenia utworów literackich, tekstów naukowych czy tekstów z zakresu ekonomii i gospodarki. Gwarantujemy pełną poufność, terminowe wykonanie usługi oraz konkurencyjne ceny. Szczegółowe informacje o naszej ofercie znajdują się na stronie internetowej.

  Data dodania: 13 11 2016 · szczegóły wpisu »

Tłumaczenia - nowa strona:

Adres:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Płatności w serwisie obsługiwane są przez CTM Mobiltek