Podkategoria: Prawo

« poprzednia strona · 3
 • Portal informacyjny Windykujemy.org.pl

  Portal informacyjny Windykujemy.org.pl »

  www.windykujemy.org.pl to strona internetowa, poświęcona w całości tematyce windykacji. Dajemy na niej cenne rady, jak poradzić sobie z długami i jak rozmawiać z windykatorem. Dowiedz się, dlaczego negocjacje miękkie są lepsze od twardych? Jak uniknąć sprawy w sądzie? Jakie uprawnienia posiada windykator.

  Data dodania: 06 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • KATARZYNA GRZYBOWSKA akty notarialne szczecin

  KATARZYNA GRZYBOWSKA akty notarialne szczecin »

  Posiadająca swoją siedzibę w Szczecinie Katarzyna Grzybowska kieruje usługi dla osób prywatnych oraz przedsiębiorstw. Zakres czynności notarialnych reguluje art. 79 ustawy z 14 lutego 1991 roku prawo o notariacie. Kancelaria: tworzy akty notarialne, sporządza akty poświadczenia dziedziczenia, sporządza poświadczenia, doręcza oświadczenia, spisuje protokoły, sporządza protesty weksli i czeków, przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe, sporządza wpisy, odpisy i wyciągi dokumentów oraz wykonuje inne czynności prawne, wynikające z odrębnych przepisów. Więcej na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 06 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • WALDEMAR JABŁOŃSKI Kancelaria prawna zielona góra

  WALDEMAR JABŁOŃSKI Kancelaria prawna zielona góra »

  Kancelaria Radcy Prawnego Waldemara Jabłońskiego z Zielonej Góry świadczy kompleksową obsługę prawną, doradztwo i reprezentację dla osób prywatnych, prawnych, przedsiębiorców, stowarzyszeń, fundacji jak i jednostek organizacyjnych posiadających podmiotowość prawną. Kancelaria zajmuje się prawem rodzinnym, cywilnym administracyjnym, handlowym, gospodarczym, pracy i ubezpieczeń społecznych, windykacją wierzytelności a ponadto zadośćuczynieniami i odszkodowaniami. Zapewnia fachową poradę oraz pełną poufność i profesjonalizm. Szczegóły oferty i działalności firmy dostępne są na stronie.

  Data dodania: 07 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • ARKADIUSZ WRÓBLEWSKI pomoc prawna łódź

  ARKADIUSZ WRÓBLEWSKI pomoc prawna łódź »

  Pomoc i pełną obsługę prawną Kancelarii Adwokackiej Arkadiusz Wróblewski mogą otrzymać klienci z Łodzi i okolic. znajdująca się właśnie w Łodzi Kancelaria Adwokacka obsługuje osoby prywatne oraz przedsiębiorstwa. Przyjmujemy sprawy z zakresu prawa cywilnego, karnego, rodzinnego oraz prawa administracyjnego i prawa pracy. Doradzamy Państwu również w zakresie prawa gospodarczego oraz transportowego. Reprezentujemy klientów przed urzędami oraz sądami. Towarzyszymy klientom podczas negocjacji oraz przygotowujemy opinie prawne i projekty umów. Reprezentujemy klientów w postępowaniu administracyjnym oraz sądowym. Więcej informacji opublikowanych jest na stronie internetowej.

  Data dodania: 13 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • TOMASZ KOWALCZYK Prawnik Zabrze

  TOMASZ KOWALCZYK Prawnik Zabrze »

  Kancelaria Adwokacka Tomasz Kowalczyk znajduje się w Zabrzu. Przygotowuje przeróżnego rodzaju pisma, pozwy i umowy. Wydaje opinie prawne. Reprezentuje Klientów na każdym etapie postępowania, w sądach oraz przed organami administracji. Specjalizuje się w prawie cywilnym, rodzinnym, spadkowym, karnym. Najczęściej prowadzi sprawy o rozwód, separację, przyznanie alimentów, podziały majątku, spadku, o odszkodowania, ubezpieczenia oraz inne. Prowadzi pomoc prawną w reprezentacji przed sądami, organami policji czy prokuratury. W celu umówienia się na spotkanie prosimy o kontakt telefoniczny. Więcej szczegółowych informacji o usługach kancelarii znajduje się na stronie internetowej.

  Data dodania: 13 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Skuteczna obsługa prawna przez dobrych adwokatów

  Skuteczna obsługa prawna przez dobrych adwokatów »

  Mieszkasz w Krakowie? Może słyszałeś o naszej kancelarii adwokackiej LSW? Jeśli nie, to już śpieszymy z informacją. Każdego dnia pomagamy osobom z problemami prawnymi, rozwiązywać niedogodności. Skutecznie obsługujemy także firmy. Dział kadr wybiera wyłącznie dobrych adwokatów i prawników do współpracy, tak więc nasza skuteczność stoi na najwyższym poziomie. Rozwiązujemy problemy z alimentami, pomagamy w sprawach o odszkodowania, windykacje czy podział majątkowy (rozwody).

  Data dodania: 19 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Anna Marcinkowska

  Kancelaria adwokacka Anna Marcinkowska »

  Kancelaria adwokacka Anna Marcinkowska oferuje kompleksową obsługę prawną nie tylko w postępowaniu sądowym, ale również w postępowaniu pozasądowym. Dla naszej kancelarii najważniejszym priorytetem jest zawsze zadowolenie klientów, dlatego też staramy się świadczyć usługi na bardzo wysokim poziomie i w bardzo atrakcyjnej cenie. Nasza kancelaria specjalizuje się w reprezentowaniu klientów przed urzędami i organami ścigania, zwłaszcza jeżeli chodzi o sprawy związane z odszkodowaniem i zadośćuczynieniem. Na naszej stronie internetowej adwokat-marcinkowska.pl mogą Państwo dokładnie zapoznać się z pełną ofertą naszej kancelarii.

  Data dodania: 05 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Legalna Budowa

  Legalna Budowa »

  Umowy o roboty budowlane powinny być specjalnie przygotowane oraz sprecyzowane. By dowiedzieć się, jak taką umowę stworzyć – zapraszamy na naszą stronę www.legalnabudowa.pl. Znajdziesz tutaj wiele różnych artykułów, dotyczących prawa budowlanego. Są one pisane przez najlepszych i doświadczonych prawników, notariuszy oraz innych specjalistów tej dziedziny. Staramy się pomagać naszym klientom, dlatego czekamy też na kontakt telefoniczny lub mailowy.

  Data dodania: 17 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat | Adwokat Warszawa

  Adwokat | Adwokat Warszawa »

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Jędrzejczak w Poznaniu i Warszawie, specjalizująca się w obsłudze klientów zagranicznych. Pomoc prawna w jęz.polskim, francuskim,angielskim i niemieckim. Specjalizacja: prawo cywilne, karne, rodzinne, administracyjne i spadkowe.Sprawy dot.cudzoziemców w Polsce.

  Data dodania: 18 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat, Prawnik w Poznaniu

  Adwokat, Prawnik w Poznaniu »

  Kancelaria adwokacka Wielkopolskie zaprasza do zapoznania się z ofertą na kompleksowe usługi prawne. Adwokat, Prawnik w Poznaniu prowadzi sprawy zakresu prawa rodzinnego, prawa pracy, prawa karnego, prawa medycznego czy prawa gospodarczego. Kancelaria adwokacka prowadzona przez adwokata Olgę Wawrzynkiewicz zaprasza zarówno firmy, jak i osoby fizyczne do skorzystania z usług i porad prawnych. Adwokat, Prawnik w Poznaniu, woj. wielkopolskie - rozwody i nie tylko!

  Data dodania: 13 05 2020 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3

Prawo - nowa strona:

Adres:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki