Rombor - 
łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe


Podkategoria: Prawo

« poprzednia strona · 2 · 3 · następna strona »
 • Adwokat Niemcy

  Adwokat Niemcy »

  Kancelaria Adwokacka GRAU prowadzi szereg działań związanych z doradztwem podatkowym. Nasza siedziba mieści się w Niemczech, lecz współpracujemy w większości z Polskimi firmami. Zatrudniamy wielu wybitnych adwokatów i prawników. Naszymi klientami są firmy jak i osoby prywatne. Pracowaliśmy dla setek klientów, którzy polecają naszą kancelarie swoim bliskim

  Data dodania: 03 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zbycie Spadku - zachowek, dział spadku

  Zbycie Spadku - zachowek, dział spadku »

  Jedną z najważniejszych kategorii wpisów, którą umieszczam na blogu jest ta dotycząca zachowku. Zachowek podstawowe zagadnienie z zakresu prawa spadkowego. Ustawodawca przyznaje prawo do zachowku aby chronić osoby należące do kręgu spadkobierców ustawowych przed pozbawieniem majątku należnego im w ocenie prawodawcy ze względów społecznych lub politycznych - takimi osobami są na przykład rodzice, rodzeństwo oraz zstępni spadkodawcy. Warto pamiętać o tym komu przysługuje zachowek, kto musi zapłacić zachowek oraz jak długo można żądać zachowku.Testament to kolejne z zagadnień poruszanych na blogu. Mówię o tym jak napisać testament, jakich błędów unikać przy pisaniu testamentu oraz jak bezpiecznie i skutecznie odwołać testament. Znajdziesz także cenne informacje o testamencie wspólnym, który często sporządzany jest przez małżonków.Warto zdobyć także informacje o zrzeczeniu dziedziczenia oraz wydziedziczeniu. W przypadku konfliktów rodzinnych są to instytucje, które powodują zazwyczaj wiele emocji tak wśród spadkodawców, jak i wśród spadkobierców.Ostatnim elementem procesu dziedziczenia jest dział spadku. Prezentuję wiedzę o tym jak szybko i skutecznie rozpocząć i zakończyć postępowanie o dział spadku.Pamiętaj także o długach spadkowych. Nie posiadając żadnej wiedzy w zakresie dziedziczenia długów możesz popaść w poważne tarapaty. W przypadku kiedy długi spadkowe przekraczają wartość majątku spadkowego warto rozważyć odrzucenie spadku. Blog prowadzony jest przez aplikanta adwokackiego Wojciecha Rudzkiego.

  Data dodania: 05 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne - ePrawnik24.com

  Porady prawne - ePrawnik24.com »

  Gdy chcesz pomyślnie rozwiązać swój problem prawny najlepiej nie działać na własną rękę tylko powierzyć swoją sprawę profesjonalistom. Dla osób zainteresowanych tego typu pomocą prawną powstał prawnik online, portal ePrawnik24.com na którym już w przeciągu 24 h możemy otrzymać poradę prawną online. Nasze porady prawne zawierają analizę przedstawionego problemu prawnego oraz wskazują na aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  Ponadto w skład naszych usług prawnych wchodzi również pisanie pozwów, czy sporządzanie regulaminów dla branży e-commerce bez klauzul niedozwolonych. Naszą dodatkową ofertą skierowaną głównie do firm jest również pomoc w efektywnej optymalizacji podatkowej z wykorzystaniem jurysdykcji offshorowych jak Seszele, Mauritius, czy Singapur, każdorazowo dobieranych według rzeczywistych potrzeb beneficjenta. Napisz do nas już dziś http://eprawnik24.com/porady-prawne-online/

  Data dodania: 17 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zasiedzenie

  Zasiedzenie »

  Zasiedzenie to jeden z wariantów nabycia prawa własności. Co warto wiedzieć spośród tematyki zdobycia prawa własności tą metodą? Przede wszystkim to, że zasiedzenie może dać efekt w postaci zdobycia prawa własności rzeczy ruchomych a dodatkowo gruntów.Co musi zdarzyć się żeby było prawdopodobne nabycie prawa własności przez zasiedzenie? O tym decydują przesłanki urzeczywistnienia się prawa zasiedzenia. Należą do nich: posiadanie samoistne, upływ okresu zasiedzenia, przy czym dla rzeczy ruchomych także dobrej wiary posiadacza. Jak rozumieć nadmienione przed chwilą warunki urzeczywistnienia się prawa zasiedzenia piszę na moim blogu prawniczym.Na mym blogu o prawie zasiedzenia wyjaśniam dodatkowo o tym jakie rzeczy mogą być przedmiotem zasiedzenia. W przypadku rzeczy ruchomych sprawa jest dużo mniej skomplikowana. Zasadniczo zasiedziane mogą stać się wszystkie ruchomości, chyba że nie jest dopuszczalny obrót prawny tego rodzaju rzeczami. Co do nieruchomości sprawa jest dużo mniej jednoznaczna. Jasnym jest dopuszczalność zasiedzenia prawa własności nieruchomości. Warto zdawać sobie sprawę, że zasiedzenie użytkowania wieczystego nie jest dopuszczalne w każdym przypadku. Piszę o tym zagadnieniu obszerniej na moim blogu prawniczym.

  Data dodania: 05 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • ADWOKAT KAMIL FLATOW

  ADWOKAT KAMIL FLATOW »

  Kancelaria Adwokacka Adwokata Kamila Flatowa posiada swoją siedzibę w Płocku. Zajmuje się obsługą prawną zarówno klientów prywatnych, jak i przedsiębiorstw czy instytucji. Prowadzi współpracę z rzecznikami patentowymi oraz kancelariami radców prawnych. W obszar usług kancelarii wchodzi prowadzenie postępowań przesądowych i sądowych w sprawach spadkowych, rodzinnych, a także w postępowaniu cywilnym. Adwokaci udzielają także klientom wskazówek prawnych w kwestiach zawierania umów rozmaitego typu oraz innych. Koszty prowadzenia danej sprawy są uzgadniane z danym klientem indywidualnie, w zależności od zakresu prowadzonych działań. Dokładne informacje mieszczą się na witrynie.

  Data dodania: 20 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Warszawa

  Notariusz Warszawa »

  Kancelaria Notarialna mieści się w Warszawie, przy ulicy Bitwy Warszawskiej 1920 r. nr 7a w budynku biurowym Business Center Bitwy Warszawskiej, zlokalizowanym w dzielnicy Ochota. Ze względu na swoje położenie jest łatwo dostępna dla osób niepełnosprawnych.
  W Kancelarii istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnego dostępu do internetu - Wi-Fi. W biurowcu są bezpłatne miejsca postojowe dla klientów w garażu podziemnym, oraz w pobliżu ogólnodostępne miejsca postojowe (brak strefy płatnego parkowania).
  notariusze-ochota.pl

  Notariusz dokonuje następujących czynności:
  sporządza akty notarialne,
  sporządza akty poświadczenia dziedziczenia,
  sporządza poświadczenia,
  sporządza protesty weksli i czeków,
  przyjmuje na przechowanie pieniądze,
  papiery wartościowe, dokumenty, dane na informatycznym nośniku danych, o którym mowa w przepisach o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne,
  sporządza wypisy, odpisy, i wyciągi dokumentów,
  doręcza oświadczenia,
  spisuje protokoły,
  sporządza na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń, i innych dokumentów,
  sporządza inne czynności wynikające z odrębnych przepisów,
  notariusze-ochota.pl
  Notariusz udziela bezpłatnych informacji w ramach dokonywanej czynności na miejscu w Kancelarii oraz telefonicznie lub w formie elektronicznej, również w języku angielskim.
  Kancelaria jest czynna również w soboty w godzinach 10.00-14.00.
  Czynności dokonujemy również poza godzinami urzędowania po wcześniejszym uzgodnieniu dogodnego terminu.

  Data dodania: 29 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • JURYSTA MARIA WOSZCZAK-DOBROGOWSKA

  JURYSTA MARIA WOSZCZAK-DOBROGOWSKA »

  Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Państwu ofertę Kancelarii Radcy Prawnego „Jurysta”. Siedziba opisywanej kancelarii mieści się w Gliwicach. Proponujemy Państwu usługi z zakresu doradztwa prawnego oraz reprezentowania w sądzie zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Juryści z naszej kancelarii zajmują się dochodzeniem należności na drodze prawniczej, udzielają porad z obszaru prawa gospodarczego, karnego, cywilnego oraz prawa pracy, prawa rodzinnego. Działamy na rynku już od 1992 roku! Więcej danych o naszej kancelarii i o wykonywanych usługach mieści się na naszej stronie internetowej!

  Data dodania: 02 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Puczyłowski Sławomir notariusze otwock

  Puczyłowski Sławomir notariusze otwock »

  Notariusz to zawód zaufania społecznego, który swoje usługi świadczy zgodnie z etyką zawodową i powszechnie obowiązującymi przepisami. Prowadzona przez nas kancelaria notarialna z Otwocka świadczy wszechstronne usługi z zakresu obsługi notarialnej. Trudnimy się przygotowaniem wszelkiego rodzaju aktów notarialnych, poświadczeń notarialnych i innych czynności. Proponujemy między innymi: tworzenie dokumentów, wypisów, wyciągów, umów, a także przyjmowanie na przechowanie pieniędzy oraz innych papierów wartościowych. Kancelaria obsługuje także klientów w języku angielskim oraz niemieckim. Istnieje możliwość skorzystania z usług fachowych tłumaczy. Więcej na stronie.

  Data dodania: 09 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wrzeciono Andrzej adwokaci zabrze

  Wrzeciono Andrzej adwokaci zabrze »

  Kancelaria adwokata zlokalizowana jest w Rudzie Śląskiej. Obsługuje klientów z Rudy Śląskiej, Zabrza plus okolic. Przeprowadza sprawy z obszaru prawa cywilnego, rodzinnego, handlowego, spadkowego także z prawa handlowego. W kancelarii adwokata Andrzeja Wrzeciono sporządzane są pozwy, umowy i pisma procesowe. Klienci reprezentowani są przed sadami także organami administracji. Adwokaci współpracują z notariuszami oraz tłumaczami przysięgłymi. Sekretariat kancelarii pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00, klienci indywidualni i firmy przyjmowani są od poniedziałku do czwartku w godzinach 15:00 do 17:30. Dane zamieszczono na stronie.

  Data dodania: 15 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • ANDRZEJ KAMPA pomoc prawna Olsztyn

  ANDRZEJ KAMPA pomoc prawna Olsztyn »

  Radcy Prawnego Andrzej Kampa prowadzi kancelarię w Olsztynie. Obsługuje klientów od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Doradza oraz pełni czynności prawne dla osób fizycznych oraz firm plus przedsiębiorstw. Prowadzi sprawy z obrębu prawa cywilnego, rodzinnego, prawa konsumentów również prawa ubezpieczeń. Przygotowuje umowy i statuty dla stowarzyszeń, fundacji także spółek. Tworzy projekty umów i kontraktów handlowych. Przeprowadza mediacje oraz negocjacje. Dochodzi roszczeń klientów na drodze sądowej. Tworzy umowy, pisma procesowe, pozwy także apelacje. Występuje w sprawach o zadośćuczynienie oraz odszkodowanie. Więcej wiadomości zamieszczono na stronie.

  Data dodania: 15 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Sosnowiec

  Adwokat Sosnowiec »

  Kancelarie Prawne ARTLEX zaświadczają kompleksowe usługi prawnicze, posiadamy oddziały kancelarii znajdują się w miastach takich jak: Tarnowskie Góry, Bytom, Chorzów, Sosnowiec, Siemianowice Śląskie, Będzin i Mysłowice. Kancelarie Adwokackie zapewnią Państwu szeroko rozumianą usługę prawną. Posiadamy zespół mecenasów, którzy mają obszerną wiedzę z różnych zakresów prawnych, pomożemy między innymi z: prawa cywilnego, spadkowego, karnego, gospodarczego.
  Nasze Biura ARTLEX udzielą pomocy Państwu szybko, fachowo i bez zbytnich kosztów w różnych kłopotach prawniczych. Udzielamy porady nie tylko w kancelarii stacjonarnej, ale dodatkowo poprzez sieć oraz telefon, dostaniecie rady na wszystkie pytania do 24 24 h.
  Serdecznie zachęcamy do zaznajomienia się z naszą propozycją.

  Data dodania: 07 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • ADWOKAT ANDRZEJ BABILAS sprawy spadkowe

  ADWOKAT ANDRZEJ BABILAS sprawy spadkowe »

  Kancelaria adwokacka Andrzej Babilas z Rybnika wykonuje pełną obsługę prawną klientom indywidualnym oraz firmom. Prowadzi sprawy, związane z prawem cywilnym, administracyjnym, karnym oraz prawem rodzinnym oraz prawem pracy, co więcej prawem administracyjnym, gospodarczym i prawem handlowym. W zakres obsługi firm wchodzi prowadzenie pełnej dokumentacji, związanej z przygotowaniem rejestrów oraz ewidencji, przygotowywanie umów oraz reprezentowanie klientów w przypadku przeprowadzonych postępowań administracyjnych oraz sądowych. Dla klientów indywidualnych adwokaci przygotowują projekty umów i opinie prawne. Więcej istotnych informacji na stronie internetowej.

  Data dodania: 21 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania UK

  Odszkodowania UK »

  Polskie Centrum Odszkodowań LTD powstało po to, aby świadczyć pomoc prawną oraz doradztwo w sprawach związanych z wypadkami. Dopiero, gdy dojdzie do wypadku, zaczynamy zdawać sobie sprawę jak wiele możemy stracić. Jeśli miałeś wypadek na terenie Wielkiej Brytanii: czy to wypadek samochodowy w UK, czy wypadek rowerowy bądź wypadek na przejściu dla pieszych (zostałeś potrącony bądź ktoś nieuważnie wbiegł Ci na drogę) to możesz ubiegać się o odszkodowanie w UK. Zajmujemy się również wypadkami w miejscach publicznych: np. gdy doszło do obrażen na basenie, na chodniku bądź w sklepie. Oferujemy pomoc na terenie całej Wielkiej Brytanii, dlatego nie zwlekaj i zadzwoń już dziś.

  Data dodania: 09 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Monika Piech-Balicka Łódź

  Adwokat Monika Piech-Balicka Łódź »

  Kancelaria zajmująca sie sprawami rozwodowymi z orzekaniem o winie. Pomoc prawna dla osób, które podjęły decyzję o rozwiązaniu małżeństwa. Przygotowujemy pozew o rozwód, reprezentujemy klienta przed sądami oraz w negocjacjach. Regulujemy kontakty z dzieckiem i pomagamy uzyskać alimenty na dziecko adwokat-lodz.com.pl/alimenty-na-rzecz-dziecka.html oraz od byłego małżonka z tytułu pogorszenia się sytuacji majątkowej po rozwodzie. Prowadzimy podziały majątków oraz sprawy spadkowe.Skutecznie pomagamy uzyskać wyższe odszkodowanie za wypadek komunikacyjny odszkodowania-lodz.com.pl.Kancelaria Adwokacka Monika Piech-Balicka działa na rynku usług prawniczych od 2004 roku. Obecnie kancelaria to zespół adwokatów i radców

  Data dodania: 15 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Głogów

  Adwokat Głogów »

  Witryna internetowa kancelarii adwokackiej mieszczącej się w Głogowie. Na stronie szczegółowo przedstawione zostały w wybranych działach obszary praktyki kancelarii. Wyróżnione zostały takie pola jak: sprawy rodzinne, sprawy karne, sprawy cywilne, sprawy z zakresu prawa pracy, sprawy administracyjne, odszkodowania czy też stała obsługa prawna spółek. Ponadto na stronie zamieszczone zostały również dane adresowe.

  Data dodania: 18 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania w UK

  Odszkodowania w UK »

  Ofiary wypadków, jakie występują w pracy na terenie Wielkiej Brytanii, mają obawy przed staraniem się o odszkodowanie. Wiemy, że wynika to głównie z obawy przed konsekwencjami ze strony pracodawcy, aczkolwiek bez problemu można ubiegać się odszkodowanie.

  Jeśli chciałbyś ubiegać się o rekompensatę za wypadek w miejscu pracy pamiętaj, że my nie działamy na szkodę Twojego pracodawcy. Powinien on posiadać odpowiednie ubezpieczenie, z którego zostanie wypłacone Ci należne odszkodowanie. Dlatego jeśli doznałeś uszczerbku na zdrowiu w pracy w UK, to zapraszamy do kontaktowania się z Polskim Centrum Odszkodowań LTD.

  Data dodania: 21 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Au Pair

  Au Pair »

  Poszukujesz pomysłu na wakacje? A może chciałabyś spędzić rok za granicą? Jeśli tak, zapoznaj się z programem au pair, który z roku na rok zyskuje duże zainteresowanie. Au pair to doskonała szansa aby poznać kulturę krajów zachodnich a także nauczyć się języka obcego. Au Pair to starsza siostra, która uczestnicząc w codziennym życiu rodziny goszczącej poznaje ich życie od podszewki.

  Data dodania: 07 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat nieruchomości Warszawa

  Adwokat nieruchomości Warszawa »

  Warszawska kancelaria prawna Polz i Polz oferuje kompleksową obsługę prawną między innymi w zakresie prawa gospodarczego, budowlanego, autorskiego, nieruchomości, a także prawa pracy, spraw spadkowych i majątkowych. Wykonuje zastępstwo procesowe. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

  Data dodania: 10 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Magdalena Grzybowska

  Prawnik Magdalena Grzybowska »

  Porady prawne udzielane przez kancelarię prawną Magdaleny Grzybowskiej to gwarancja najwyższej jakości i zadowolenia. Jako radca prawny z wieloletnim doświadczeniem, oferuję szeroki wachlarz usług prawniczych. Moją domeną jest prawo handlowe, zamówień publicznych, cywilne, pracy oraz administracyjne. Działam w obszarze Ogólnych Warunków Kontraktowych FIDIC. Proponowana przeze mnie obsługa prawna firm to rozwiązanie skuteczne i pewne. Serdecznie zapraszam do współpracy. MGLex Magdalena Grzybowska, ul. Obrzeżna 5F, Warszawa (dzielnica Mokotów).

  Data dodania: 27 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Komornik Bartłomiej Górczyński Łódź

  Komornik Bartłomiej Górczyński Łódź »

  Kancelaria komornicza w Łodzi. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Łodzi-Widzewa Bartłomiej Górczyński. Kancelaria komornicza Bartłomieja Górczyńskiego dla Łodzi-Widzewa zajmuje się egzekucjami komorniczymi na terenie Łodzi i województwa łódzkiego, ale w związku z możliwością wyboru komornika przez klienta, kancelaria może prowadzić czynności komornicze na terenie całego kraju. Zlecając sprawę do komornika zyskujesz pewność, że czynności przeprowadzone będą zgodnie z orzeczeniem sądu. Ponadto komornik szybko namierzy majątek dłużnika i dowie się, jaki posiada majątek, który można zlicytować na licytacji komorniczej. Kancelaria zajmuje się egzekucją zadłużenia alimentacyjnego. Komornik sprawdza, gdzie zatrudniony jest dłużnik i wysokość jego wynagrodzenia, a następnie zajmuje część jego wypłaty celem uregulowania zaległości alimentacyjnych.W kancelarii komorniczej B. Górczyńskiego zlecisz sporządzenie spisu inwentarza, który ma duże znaczenie przy ograniczaniu odpowiedzialności za długi spadkowe.

  Data dodania: 23 06 2016 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2 · 3 · następna strona »

Prawo - nowa strona:

Adres:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki