Rombor - 
łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe


Podkategoria: Praca

« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Sherpaforce Polska

  Sherpaforce Polska »

  Firma Sherpa International Force jest agencją pracy która kieruje obywateli polski do pracy za granicę do Holandii. Jej specjalizacja to rekrutacja międzynarodowa. Sherpa istnieje w Holandii od roku 2000 od roku 2008 wchodzi w skład Vebego Group które zatrudnia 30.000 pracowników w takich krajach jak Holandia, Niemcy, Wielka Brytania Francja i inne. Wiele informacji, w tym oferty pracy z Holandii, możesz znaleźć na stronie www.sherpaforce.pl

  Praca w Holandii jest w oferowana w branży logistycznej, produkcyjnej oraz rolnictwie. Często pojawiają się oferty w zawodach takich jak: operator linii produkcyjnej, pakowacz, magazynier, operator wózka widłowego, pracownik
  szklarni - pomidory, szparagi, kwiaty, ogórki i inne, pracownik produkcji, pracownik pakujący i sortujący, pracownik pielęgnacji drzewek, pracownik zieleni miejskiej, pracownik recyklingu, stolarz, operator wózka widłowego - bocznego, pracownik sprzątający, brygadzista linii produkcyjnej.

  E-MAIL KONTAKTOWY!!!sherpaforce@sherpaforce.com

  Siedziba firmy :
  Sherpa International Force Sp. z o.o.
  Ul. Dubois 5/1 45-070 Opole

  Oddziały :
  - województwo śląskie 42-700 Lubliniec ul. Plac Kościuszki 15
  - województwo podkarpackie 35-074 Rzeszów ul. Piłsudskiego 10
  -województwo kujawsko -pomorskie 87-100 ul. Mostowa 22 Toruń

  Data dodania: 09 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Geotest ekspertyzy geologiczne

  Geotest ekspertyzy geologiczne »

  Zakład Robót Geologiczno-Inżynierskich Geotest, mający swoją siedzibę w Tychach, to specjalistyczna firma specjalności budowlanej. Dla naszych klientów realizujemy specyfikacje geologiczne i wodne, konieczne do przeprowadzenia prac z obszaru wiercenia studni głębinowych, odwodnienia, twardnienia podłoża, palowania, posadowienia na palach. Dysponujemy odpowiednim sprzętem pozwalającym na wykonywanie specjalistycznych prac geologiczno-inżynierskich. Nasi wysoko kwalifikowani profesjonaliści, solidność i kompetencja, to wizytówka naszej firmy. Posiadamy własny specjalistyczny sprzęt budowlany, taki jak wiertnice, pompy cementacyjne. Szczegółową ofertę znajdą Państwo na stronie:

  Data dodania: 11 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Oferty pracy niemcy

  Oferty pracy niemcy »

  Ta witryna jest przeznaczona dla osób, jakie szukają posady w Niemczech i gwarantuje szybsze odszukanie korzystnej propozycji.
  Portal bowiem publikuje bogaty wybór ogłoszeń pracy w Niemczech w niezwykle różnych branżach, jak chociażby praca opiekuna, budownictwo, hotelarstwo, oraz praca sezonowa, która odznacza się znaczącą popularnością, tym samym, kiedy np. oferty pracy Hamburg to opcja, która ciekawi daną osobę, to na tej stronie z pewnością znajdzie ogłoszenia, które będą dla niej rzeczywiście zadowalające. Strona jest klarowna, a wszystkie oferty są pogrupowane według branż bądź miast, których dotyczą, tym samym oferty pracy w Berlinie też ma się możliwość odszukać bez żadnego kłopotu.
  Plusem witryny jest też wyszukiwarka ofert, która bierze pod uwagę region, w jakim pragnie się pracować, specyfikę pracy i branżę, której ma ona dotyczyć. Dzięki temu każda osoba, która jest zainteresowana pracą w Niemczech, odnajdzie dobrą propozycję. Co więcej na witrynie ma się możliwość dodać swoją. Wszystkie ogłoszenia są nadzwyczajnie dokładne, tym samym uzyskuje się z nich potrzebne wiadomości.
  Szukanie posady na tej witrynie jest naprawdę efektywne. Strona daje też możliwość wybrania opcji wysyłania powiadomień o nowych ofertach, co pozwala na wygodniejsze poszukiwanie pracy.

  Data dodania: 04 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opieka Niemcy

  Opieka Niemcy »

  Opiekunka osoby starszej do Niemiec pilnie poszukiwana! Legalna praca w opiece w Niemczech nad osobą starszą. Opieka Niemcy - gwarantowane wysokie zarobki i premie. Praca Niemcy - legalne zatrudnienie.

  Favoris to zespół osób z długoletnim doświadczeniem na rynku. Naszym celem jest budowanie trwałej relacji Pracodawca-Pracownik oraz profesjonalna pomoc w podjęciu pracy w Polsce i za granicą. Proponujemy współpracę wszystkim osobom zainteresowanym pracą jako Opiekunka Osób Starszych w Niemczech. Zapewniamy przy tym bezpłatną pomoc oraz pełne wsparcie doświadczonego Zespołu. Posiadamy najlepsze, sprawdzone oferty pracy i gwarantujemy legalność zatrudnienia, dlatego cieszymy się, uznaniem wśród naszych Pracowników.

  Favoris gwarantuje pełne ubezpieczenie, świetne zarobki, legalne zatrudnienie, wysokie premie, opiekę koordynatora, dokument A1 oraz Kartę EKUZ.

  „Do agencji pracy Favoris zgłosiłam się razem z koleżanką i już obie szybko dostałyśmy oferty. Jak dotąd wszystkie omawiane zapewnienia i warunki są spełnione co daje mi poczucie bezpieczeństwa i stabilności pracy. Bardzo polecam!” Dołącz do zadowolonej Alicji!

  Data dodania: 11 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opieka Niemcy

  Opieka Niemcy »

  Chcesz legalnie pracować jako Opiekunka osoby starszej w Niemczech? Praca Niemcy - oferujemy od zaraz dobrze płatną pracę w opiece na terenie Niemiec. Opieka Niemcy – dołącz do naszego zespołu.

  Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku, stawiającą na długotrwałą współpracę. Ogromną wagę stanowią dla nas pozytywne relacje oraz zadowolenie naszych współpracowników.

  Pracując z nami masz pewność, że nigdy nie jesteś sam – nasi koordynatorzy są dostępni dla naszych pracowników 24h/dobę.

  Podejmując współpracę z Helper 24 stajesz się częścią zgranego zespołu, który ukierunkowany jest na świadczenie usług na najwyższym poziomie!

  Za Helper 24 kryją się ludzie którzy swoją pracę wykonują z pasją i wielkim zaangażowaniem.

  Na stronie Helper24h.pl znajdziesz informacje dotyczące:

  - pracy jako Opiekun i Opiekunka osoby starszej w Niemczech,
  - pracy jako Opiekun i Opiekunka osoby starszej w Polsce,
  - pracy jako Pomoc domowa w Niemczech,
  - pracy jako Pomoc domowa w Polsce,
  - najlepszych ofert w opiece.

  Helper 24 oferuje:

  - Korzystną umowę,
  - Najlepsze oferty,
  - Świetne zarobki 800-1300€,
  - Wysokie premie,
  - Pełne ubezpieczenie,
  - Programy lojalnościowe,
  - Dokumenty A1 i kartę EKUZ,
  - Pomoc w formalnościach,
  - Legalne zatrudnienie,
  - Kursy językowe,
  - Opiekę koordynatora 24h,
  - Brak opłat.

  Data dodania: 11 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opieka Niemcy

  Opieka Niemcy »

  Praca Niemcy od zaraz! Opiekunka osób starszych do pracy na terenie Niemiec. Opieka Niemcy - sprawdź aktualne oferty pracy w opiece w Niemczech i odbierz 200 zł. na start.

  Celem firmy Pronobel są zadowoleni pracownicy. Zapewniamy im podjęcie legalnej pracy w charakterze Opiekunka i Opiekunki Osób Starszych oraz Pomocy domowej w Polsce i Niemczech. Nasz zespół Opiekunów tworzą starannie wyselekcjonowani pracownicy z całej Polski.

  Oferujemy dowolność przy wyborze oferty, pełne wsparcie w załatwieniu niezbędnych formalności oraz profesjonalną organizację wyjazdu z uwzględnieniem całodobowej opieki polskiego koordynatora w trakcie pobytu w Niemczech. Nasze oferty obejmują zakwaterowanie i wyżywienie.

  Gwarantujemy wynagrodzenie do 1300 euro, legalną pracę w opiece od zaraz, porady prawa pracy, sprawdzone oferty, opłacony ZUS, pełne ubezpieczenie w Polsce i za granicą, terminowe wypłaty wynagrodzenia, programy lojalnościowe i premie, kursy dokształcające i językowe, kartę EKUZ oraz dokument A1.

  Data dodania: 11 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rejestracja czasu pracy

  Rejestracja czasu pracy »

  Jednym z bardzo istotnych operacji w firmie jest rejestracja czasu pracy. W ostatnich dniach miesiąca firma ma obowiązek obliczyć ogromne ilości godzin przepracowane przez swoich pracowników. Solitech z Gdańska wprowadza nowe urządzenie na rynku polskim. Polski rejestrator czasu pracy jest wykonany z wysokiej jakości podzespołów. Cały montaż jest wykonywany w naszej placówce. Wydajność i niska cena powodują, że urządzenie electroway jest najbardziej atrakcyjnym, najtańszym rejestratorem czasu pracy w Polsce. Zaletą urządzenia jest między innymi zwiększenie wydajności pracowników w instytucji. System rejestracji czasu pracy współpracujący z urządzeniem pozwala skutecznie rozliczać czas pracy dzięki temu nie umknie firmie żadne zdarzenie związane z pracownikami. Oprogramowanie urządzenia rcp skutecznie wspiera ewidencję czasu pracy pracowników przy tym jest banalny w obsłudze. Dzięki zastosowaniu naszego urządzenia w firmie gwarantujemy że problem typu wcześniejszego wychodzenia pracowników zostanie skutecznie rozwiązany, ponieważ rejestracja czasu pracy zapisuje wejście i wyjście automatycznie pracownika. Już od chwili użytkowania firma będzie mogła cieszyć się z zastosowania systemu RCP jakie oferuje nasza firma. Pracownik będzie posiadał w związku z tym przydzieloną identyfikator z zakodowanym indywidualnym numerem. Zbliżając identyfikator do czytnika sprawi, że pracownik zostaję zarejestrowany do systemu. Potencjalna firma dzięki zastosowaniu naszego oprogramowania rcp będzie posiadała pełną rejestrację wszystkich zdarzeń związanych z pracownikami. Rejestrator czasu pracy oprócz funkcji wyżej wspomnianych również zmniejsza koszty, dzięki temu korporacja może zaoszczędzić cenne pieniądze na inne priorytetowe cele. Produkt rcp, który oferujemy jest skierowany do firm które przywiązują uwagę do efektywnej pracy.

  Data dodania: 11 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Oriflame rejestracja

  Oriflame rejestracja »

  Grupowe zestawienie wiadomości z kwestii szwedzkiego rekina kosmetycznego Oriflame, który realizuje swoje zadania w wielu państwach w tym Polsce za pośrednictwem konsultantów. Jeśli inspiruje Cię branżą kosmetyczna to powinnaś zostać konsultantką i otrzymywać tym sposobem ogrom profitów. Możesz sprzedawać kosmetyki Oriflame przyjaciołom, rodzinie zachowując prowizje dla siebie lub budować własny team i zgarniać procentowy obrót zamówienia całego zespołu. Rejestracja w Oriflame jest darmowa i do niczego nie zobowiązuje, kupujesz kosmetyki kiedy masz czas i ile czesz. W Oriflame nie ma wymogów i zobowiązań są tylko zalety, które możesz wykorzystywać dla siebie.

  Data dodania: 21 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Behap - Kursy do pracy

  Behap - Kursy do pracy »

  Obecnie niesamowicie ciężko jest znaleźć dobrą pracę, ale firma Behap s.c świadczy kursy oraz szkolenia niezbędne do podjęcia pracy w ciekawych zawodach. Nie mamy jednej siedziby, tylko mamy mnóstwo oddziałów które są w największych miastach w Polsce. Spośród oferowanych kursów największą popularnością cieszą się kursy SEP 1kv dzięki którym zyskają Państwo możliwość zdobycia ciekawej i dobrze płatnej pracy. Oprócz kursów do pracy realizujemy także obowiązkowe w przypadku wielu działalności szkolenia z BHP, ale u nas istnieje opcja zrealizowania kursu przez internet z BHP po bardzo konkurencyjnej cenie. Na naszej witrynie odnajdą Państwo wszelkie informacje odnośnie szkoleń które wykonujemy a także miejscowości gdzie leżą są nasze oddziały – Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 28 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Oferty pracy w Bielsko-Białej

  Oferty pracy w Bielsko-Białej »

  Pracodawca, mający swoją siedzibę w Bielsko-Białej lub okolicach, może dodać ogłoszenie o wolnych etatach w swoim zakładzie pracy w naszym lokalnym serwisie. Tylko w takim przypadku znajdzie idealnego kandydata. Korzystanie z serwisów ogólnopolskich nie zawsze bowiem przynosi pożądane efekty. Portal Praca Bielsko odwiedza dziennie kilka tysięcy osób, ponieważ do użytkowników rozsyłane są maile z powiadomieniami o nowych ofertach.

  Data dodania: 22 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Poszukiwanie pracy - praca Cieszyn

  Poszukiwanie pracy - praca Cieszyn »

  Znalezienie pracy nie należy do prostych spraw. Praca musi być adekwatna do umiejętności i wykształcenia. Oferty pracy w Cieszynie można znaleźć na stronie powiatowego urzędu pracy, a także na stronach zajmujących się zamieszczeniem takich ogłoszeń jak strona www.praca-cieszyn.pl Można także odnaleźć witryny internetowe, na których można znaleźć cały szereg informacji na temat tego, jak aktywnie poszukiwać pracy, jak przygotować cv oraz list motywacyjny, aby zwrócić na siebie uwagę pracodawcy. Dzięki takim radom wymarzona praca w Cieszynie może być łatwo znaleziona. Później trzeba będzie się jeszcze utrzymać na zajmowanym stanowisku

  Data dodania: 03 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Praca w Żywcu- ogłoszenia

  Praca w Żywcu- ogłoszenia »

  Nasz portal zawsze prezentuje aktualne oferty pracy Żywiec oraz ogłoszenia pochodzące z okolic tego miasta. Praca Żywiec będzie dzięki temu łatwiejsza do znalezienia. Na naszej stronie oprócz samych ogłoszeń o pracę znajdziecie Państwo również cenne porady, które przydatne będą zarówno dla osób poszukujących pracy jak i dla pracodawców, którzy szukają wartościowych pracowników. Warto odwiedzać naszą stronę internetową.

  Data dodania: 10 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Oferty pracy Wadowice

  Oferty pracy Wadowice »

  Portal pracy praca-wadowice.pl zaprasza wszystkich zainteresowanych pracą do odwiedzenia strony www i sprawdzenia propozycji, jakie znajdują się w niezmiernie obszernej bazie ogłoszeń o pracę. Nasz serwis każdego dnia prezentuje nowe ogłoszenia, jesteśmy liderem w ilości nowych ogłoszeń o pracę na terenie Wadowic jak również okolic. Wstąp na naszą witrynę i sam przekonaj się jak wiele firm poszukuje pracowników. Nie zwlekaj, wyślij CV wraz z listem motywacyjnym za pomocą naszego serwisu. Ciepło zapraszamy.

  Data dodania: 25 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Opieka Niemcy

  Opieka Niemcy »

  Polskie opiekunki osób starszych, dobrze znające język niemiecki, mają szansę na legalną pracę w Niemczech i 4-krotnie wyższe zarobki niż te oferowane w Polsce (opieka Niemcy).

  Kobiety, które wyjeżdżają za zachodnią granicę naszego kraju aby opiekować się niemieckimi seniorami mogą liczyć na zarobki rzędu 4 – 5 tysięcy złotych miesięcznie (praca w Niemczech). A to nie wszystko, ponieważ rodziny podopiecznych gwarantują im dodatkowo nieodpłatnie wyżywienie i zakwaterowanie.

  W Polsce wiele lat pracowałam jako opiekunka, ale niskie zarobki nie były dla mnie satysfakcjonujące. W końcu odważyłam się coś zmienić. Dzięki agencji Hilfeneo otrzymałam pracę w Niemczech. Już nie muszę martwić się o swoją emeryturę a mój komfort życia znacznie się poprawił. - mówi pani Anna G. z Bytomia.

  Współpracujące z agencją kobiety mają możliwość wyboru odpowiadającej im oferty oraz czasu trwania wyjazdu.

  Data dodania: 04 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo personalne

  Doradztwo personalne »

  Work Express People to nowa linia doradztwa personalnego dla klientów biznesowych dzięki, której zatrudnienie odpowiednich pracowników stanie się dla Ciebie czymś oczywistym. Oferujemy profesjonalne usługi rekrutacji i selekcji pracowników świadczone w oparciu o innowacyjne narzędzia opracowane przez naszych najlepszych specjalistów z dziedziny HR. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie dbając o jakość świadczonych usług oraz jego wizerunek.

  Data dodania: 17 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Praca opiekunki osób starszych - Prestige24h

  Praca opiekunki osób starszych - Prestige24h »

  Jako jedna z większych firm w regionie świadczymy usługi pośrednictwa pracy w Niemczech oraz w mniejszym stopniu w Polsce. Wysyłamy pracowników do opieki nad osobami starszymi w domach i placówkach medycznych na terenie Niemiec.

  Data dodania: 04 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Tnsgroup.pl - praca w Holandii

  Tnsgroup.pl - praca w Holandii »

  Decydując się na wyjazd do pracy za granicą, warto skorzystać z usług rzetelnych, cenionych firm, które są obecne na rynku od wielu lat. Należy do nich Agencja Pośrednictwa Pracy T&S Group z Opola. Organizujemy wyjazdy do pracy w Holandii, a na nasi Klienci zyskują szansę na uzyskanie ciekawego zajęcia i dobrego wynagrodzenia. Aktualna lista ofert pracy dostępna jest na łamach firmowej strony internetowej - zachęcamy do jej odwiedzenia!

  Data dodania: 26 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Holandia - praca w ogrodnictwie dla kobiet i par

  Holandia - praca w ogrodnictwie dla kobiet i par »

  Holandia to piękny i przyjazny Polakom kraj, który stał się jednym z głównych celów wyjazdów do pracy sezonowej. Agencja Pracy J&A Work posiada dostępne od zaraz oferty pracy w Holandii w ogrodnictwie, dla kobiet i par. Znajomość języka obcego nie jest konieczna. Warto podjąć decyzję o wyjeździe, ze względu na atrakcyjne wynagrodzenie, oferowane przez holenderskich przedsiębiorców. Zachęcamy do odwiedzenia firmowej witryny internetowej i do skorzystania z formularza zgłoszeniowego.

  Data dodania: 01 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Agencja pośrednictwa pracy EWL

  Agencja pośrednictwa pracy EWL »

  Wszyscy, którzy chcą zatrudnić Ukraińców, mogą wejść na stronę internetową www.ewl.com.pl. To strona prowadzona przez agencję pośrednictwa pracy EWL. Na niej zamieszczane są porady dla pracodawców i potencjalnych pracowników różnych branż. Zamieszczono też zakładkę do rejestracji swojego CV oraz zakładkę z ofertami pracy. Chętni do współpracy pracodawcy znajdą na stronie warunki działalności oraz opis korzyści, jakie wynikają z powierzenia rekrutacji agencji EWL. Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych.

  Data dodania: 10 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Pomorskie praca

  Pomorskie praca »

  Praca w województwie Pomorskiem. Rynek pracy w pomorskim. Czy łatwo jest otrzymać ofertę pracy w Gniewie? Czy osoby chcące otworzyć własną działalność gospodarczą mają z górki czy pod górkę? Czy osoby pragnące założyć wymarzoną firmę powinni robić to w powiecie tczewskim? Dlaczego jednym zdecydowanie łatwiej jest rozwinąć skrzydła na lokalnym rynku a inni robią to nieudolnie i nie są w stanie rozwinąć swojego biznesu? Na rynku coraz częściej możemy spotkać młodych biznesmenów. Czasy, w których za założenie swojego biznesu brali się starsi i doświadczeni już minęły. Globalny dostęp do informacji sprawił, że młode osoby, które chcą prowadzić swoją firmę, są w stanie tego dokonać już w bardzo młodym wieku. Tym bardziej i częściej owe zainteresowanie możemy dostrzec w rejonach Polski o wysokim poziomie bezrobocia. Pomimo, że powiat tczewski, do którego należy Gniew, nie wykazuje wysokiej stopy bezrobocia – ok. 8%, to władze powiatu na bieżąco dbają o rozwój swoich mieszkańców. Mając tę świadomość, że nie wszyscy są stworzeni do pracy na etacie i spora część społeczeństwa poważnie rozważa założenie własnej działalności gospodarczej, władze wychodzą naprzeciw. W Tczewie od pięciu lat działa Dom Przedsiębiorcy, który wspiera w prowadzeniu działalności gospodarczych.

  Data dodania: 08 06 2017 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Praca - nowa strona:

Adres:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki