Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Podkategoria: Pozostałe

« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »
 • 4bella Internetowy sklep z kosmetykami

  4bella Internetowy sklep z kosmetykami »

  4bella. pl to kosmetyczny Sklep Internetowy online, w którym kupisz znakomite produkty z dostawą wysyłkową prosto do Ciebie. Wysyłka odbywa się poprzez sieć paczkomatów, a także kurierem. W naszym asortymencie znajdują się znane marki produktów dla każdego i na każdą kieszeń. Posiadamy bardzo bogatą ofertę, a w niej m. in. najlepsze kosmetyki, świece, pełna gama zapachów, akcesoria kosmetyczne, produkty chemiczne dla domu i ciekawą galanterię, zestawy prezentowe. Posiadamy produkty wielu marek tych bardzo znanych i mniej. Nieustannie pracujemy nad rozszerzeniem bazy towarowej. Informacje na temat nowości, aktualnych promocji i aktywnych kodów rabatowych znajdziesz na naszej stronie, na Facebooku i Instagramie.


  Data dodania: 14 04 2022 · szczegóły wpisu »
 • ANTARES archiwizacja dokumentów

  ANTARES archiwizacja dokumentów »

  Archiwizacja i niszczenie dokumentów, tworzenie ewidencji w postaci spisów zdawczo - odbiorczych akt, pomoc przy tworzeniu normatywów takich jak instrukcja kancelaryjna, instrukcja archiwalna, RWA. Doradztwo przy kontaktach z Archiwum Państwowym i innymi organami nadzorującymi

  Data dodania: 30 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lokaty bankowe

  Lokaty bankowe »

  Lokata bankowa - do tej pory znany sposób inwestowania każdemu, chociażby z nazwy. Szukasz sposobu inwestowania - nie mogłeś trafić lepiej. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników i długa współpraca z bankami zaowocowała najlepszym i najbardziej obiektywnym rankingiem w internecie. Ranking tworzony jest co miesiąc i przedstawiamy go w formie kalkulatora na portalu. Po uzupełnieniu danych prezentujemy przejrzyste zestawienie najlepszych sposobów oszczędzania w obecnej chwili. Lokaty bankowe znalazły się w centrum zainteresowania w ostatnich czasach poprzez trwający kryzys na rynku. Lokaty bankowe to jeden z najpopularniejszych i najbezpieczniejszych sposobów deponowania pieniędzy. Bank, przyjmuje pieniądze w depozyt na określony czas, zobowiązuje się do wypłacenia powierzonych mu pieniędzy z odsetkami. Zysk z lokaty bankowej to odsetki. Istnieje wiele lokat bankowych o różnych czasach trwania, o oprocentowaniu stałym i zmiennym. W ostatnich czasach popularne stało się zakładanie lokat bankowych przez internet, choć można je zakładać również w placówkach bankowych poprzez telefon. Niektóre oferty są zarezerwowane tylko dla stałych klientów banku, posiadających założone konto bankowe. Lokaty przeważnie posiadają oprocentowane wyżej niż konta. Wypłata środków przed zadeklarowanym terminem skutkuje utratą prawa do odsetek.
  Najbardziej namacalnym czynnikiem zmniejszającym zarobek na lokacie jest podatek. Warto jednak zdać sobie sprawę, że oprócz podatku nasze pieniądze uszczupla inflacja. Inwestując, zarabiamy na odsetkach, jednak przez cały czas inflacja zmniejsza realną wartość naszych pieniędzy. Lokując środki na nieoprocentowanym rachunku bankowym, rzeczywiście więc tracimy. Wyżej oprocentowana lokata pozwala chronić oszczędności.

  Data dodania: 24 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • CENTRUM HANDLOWE Torby torebki

  CENTRUM HANDLOWE Torby torebki »

  Chińskie Centrum Handlowe w Wólce Kosowskiej to rozbudowana infrastruktura, która zapewnia odbiorcom nie tylko szeroki wybór niezwykle tanich produktów, ale również przyjemne spędzenie czasu pośród azjatyckich klimatów, który przynoszą nie tylko handlarze z tamtych regionów, ale również liczne restauracje oraz sklepy z żywnością tamtego regionu. Z każdym dniem rozszerzamy nasz asortyment, by w niedalekiej przyszłości być najlepiej zaopatrzonym centrum chińskim w Europie. Gwarantujemy naszym klientom pełne bezpieczeństwo, a także udogodnienia w postaci punktów usługowych takich jak bankomaty, kantory, biura podróży itp. Współpracując z nami jako handlowiec, mają Państwo zapewniony duży, prywatny skład oraz możliwość wynajęcia pokoju w naszym hotelu na terenie obiektu. Więcej informacji na stronie internetowej.

  Data dodania: 14 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hale przemysłowe - frisomat.pl

  Hale przemysłowe - frisomat.pl »

  Belgijskie przedsiębiorstwo Frisomat zajmuje się budową budowli z galwanizowanej stali walcowanej na zimno. Frisomat kontroluje cały proces tworzenia budowli: od projektowania i planowania aż po faktyczną budowę danego budynku. Przedsiębiorstwo Frisomat specjalizuje się we wznoszeniu budynków i budowli przemysłowych, w szczególności hal łukowych i stalowych dla przedsiębiorstw produkcyjnych, wiat a nawet tak specjalistycznych obiektów jak np. ujeżdżalnie. Firma Frisomat ma już 30-letnie doświadczenie w branży, zaś ponad 20.000 referencji z całego globu, z czego 250 z Polski najlepiej świadczy o uznaniu firmy.

  Data dodania: 04 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia towarzyskie

  Ogłoszenia towarzyskie »

  Portal randkowy Samotne Serca to miejsce, w którym znajdziesz wielu interesujących singli z Polski i nie tylko. Naszymi największymi zaletami jest błyskawiczna i łatwa rejestracja, a także moderowane konta. Odpowiedzialna polityka prywatności i ochrony danych osobowych sprawia, że można nam zaufać. Jasne reguły opłat sprawiają, że nasze biuro matrymonialne uważane jest za godne zaufania i wartościowe. Brak ukrytych opłat i automatycznie przedłużających się abonamentów to dodatkowa zaleta.
  Jesteś na etapie " Pani szuka pana " albo " Szukam kobiety " ? W serwisie Samotne Serca znajdziesz na pewno! Zapraszamy serdecznie wszystkich spragnionych miłości! Nie czekaj aż miłość sama Cię znajdzie, zawalcz razem z nami o swoje szczęście! Zakochaj się! Daj sobie szansę!

  Data dodania: 11 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • MJT Rusztowania

  MJT Rusztowania »

  MJT to firma z Warszawy znana jako dystrybutor najlepszej jakości asortymentu przeznaczonego do prac budowlanych, remontowych, modernizacyjnych, renowacyjnych bądź też naprawczych. MJT oferuje klientom profesjonalne oraz wytrzymałe rusztowania elewacyjne, aluminiowe jezdne, rusztowania warszawskie, rozmaitego typu drabiny, podesty czy też podnośniki jezdne i stacjonarne, zarówno osobowe jak i towarowe. MJT posiada w ofercie także windy budowlane i ogrodzenia przestawne. Pełen asortyment tego dystrybutora pochodzi od znanych i cenionych producentów, spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa. MJT zapewnia profesjonalną pomoc przy wyborze. Więcej informacji o firmie i jej ofercie odnajdziecie na stronie:

  Data dodania: 17 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Elektrozawór

  Elektrozawór »

  Elektrozawór - Medyński Automatyka Przemysłowa - Warszawa i cała Polska. Serdecznie zapraszamy dalej - kliknij i sprawdź nas teraz, zobacz więcej na naszej stronie. Sklep internetowy oferuje Państwu elektrozawory, cewki, zawory do pary i wody, zawory elektromagnetyczne. Współpraca z Asco, Festo, Parker, Danfoss, Norgren, Buschjost, Joucomatic, Burkert. Zapraszamy - cewka, elektrozawór do pary wodnej, beznapięciowo zamknięty, pośredniego działania.

  Data dodania: 29 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Komory śrutownicze

  Komory śrutownicze »

  Oferujemy wysokiej jakości maszyny do obróbki metalu. W skład naszej oferty wchodzą między innymi komory śrutownicze, pozycjonery spawalnicze, giętarki do rur, walcarki do blach, zwijarki do blach czy różnego rodzaju prasy hydrauliczne i poziome. Posiadamy bogate doświadczenie poparte szerokimi referencjami od naszych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 23 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż złota Warszawa

  Sprzedaż złota Warszawa »

  Zdobądź złoto pasujące do Ciebie! Złoto od tysiącleci jest najbardziej docenianym kruszcem i nieustannie ma w sobie dużą wartość.

  W wypadku, gdy przechowujesz złoto i chciałbyś odnieść z niego korzyści, skorzystaj z internetu jako najszybszego środku przekazu. Za jego pomocą zdobędziesz informacje, jak funkcjonuje współczesna sprzedaż złota. Warszawa i wszystkie inne miasta są teraz w zasięgu. To dobry moment, by pozbyć się nieużywanej biżuterii oraz nietrafionych prezentów i wyjść na tym korzystnie. Za pośrednictwem internetowego skupu wycenisz swoje złoto wedle wagi oraz próby. Sprzedaj skarby, nie opuszczające twoich szuflad od lat i zakosztuj świeżej gotówki. Chcemy Twoje złoto i srebro od ręki.

  Aktualnie nic już nie stoi na przeszkodzie, aby odzyskać pieniądze. Wyjdź na swoje dzięki skupowi złota.
  Więcej informacji można znaleźć pod tym linkiem: http://skupzlota24.pl/skup-zlota-online

  Data dodania: 14 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Place zabaw

  Place zabaw »

  Sporządzając plan powierzchni dedykowanej dla najmłodszych, specjaliści powinni uwzględnić mnóstwo kwestii. Pierwszorzędne pod każdym względem realizacje oferuje firma Buglo – wykonawca metalowych placów zabaw dla dzieci. Fantastyczny wygląd oraz szczególna wytrzymałość i poświadczone certyfikatami bezpieczeństwo użytkowania przyczyniają się do tego, że plac zabaw w wykonaniu Buglo to najlepsze miejsce dla malucha. Mnóstwo funkcji ruchowych dla dzieci różnych grup wiekowych zaprezentowano na witrynie. W ofercie komplety sprzętów: ECO, TWIST, SPRING w imponującej palecie kolorów. Części konstrukcyjne są zrobione z bezpiecznych dla człowieka materiałów. Żeby zagwarantować inwestorom całkowitą satysfakcję ze współpracy, konsultacji pomagają w problemach urzędowych, a także wskazują rozsądne sposoby zagospodarowania terenu zgodnie z prawem. Realizacje realizowane są na bazie najsurowszych norm. Priorytetem jest stworzyć bezpieczne place zabaw na znakomitym poziomie, w atrakcyjnej cenie, a nad realizacją czuwa sztab fachowców różnych dziedzin.

  Data dodania: 27 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zakład Ślusarsko-Produkcyjny

  Zakład Ślusarsko-Produkcyjny »

  Poważany Zakład Ślusarsko-Produkcyjny „ZBLEWSKI” oryginalnie wyspecjalizował się w przygotowywaniu złączy kablowych oraz licznikowych z blachy stalowej. Wraz z rozwojem technologii i parku maszynowego obręb użytkowanych materiałów rozszerzył się o funkcjonalne i lekkie aluminium, odporne na wszelakie dokuczliwe warunki atmosferyczne. Wykaz produktów osiągalnych przez firmę „ZBLEWSKI” mieści także skrzynki gazowe, szafy sterownicze, pełne rozdzielnie wysokiego napięcia a nawet urządzenia przydatne w hodowli ryb i szafki szkolne oraz wiele innych elementów. Więcej informacji o obrębie usług osiągalnych jest na stronie internetowej.

  Data dodania: 22 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • VIPAK taśmy samoprzylepne z nadrukiem

  VIPAK taśmy samoprzylepne z nadrukiem »

  Oferta przedsiębiorstwa "VIPAK" Sp. z o.o. z Jarocina mieści duży wybór urządzeń oraz materiałów do pakowania. Firma istnieje na rynku od 1991 roku oraz nieustająco poszerza swą aktywność podejmując nowe inicjatywy związane z jeszcze lepszym zaspokojeniem potrzeb kontrahentów. Współpracujemy z wiodącymi w branży producentami maszyn oraz urządzeń pakujących. Prezentujemy wysokiej klasy owijarki, paletyzatory, czy maszyny obkurczające. Prowadzimy także wypożyczalnię maszyn pakujących. Oprócz tego dostarczamy na rynek taśmy pakowe i folie opakowaniowe, które sprawdzają się w każdej branży przemysłu. Umożliwiamy rzetelną współdziałanie i terminowość dostaw. Inwitujemy do odwiedzenia naszej strony internetowej:

  Data dodania: 26 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Firma Samtex Nowa Sól

  Firma Samtex Nowa Sól »

  Firma Samtex Nowa Sól - wysokiej jakości formy silikonowe do betonu, kliknij w link i sprawdź co polecamy. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty - Samtex oferuje formy do figur ogrodowych z betonu, żywicy, gipsu i wosku. Najwyższej jakości elastyczne formy silikonowe żywiczne i lateksowe. Skorzystaj teraz z oferty na formy do betonu, odlewów gipsowych, figur, sztukaterii. Twój wybór to nasza atrakcyjna oferta - w naszej firmie także formy do świec i wosku.

  Data dodania: 29 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mennica Krajowa

  Mennica Krajowa »

  Przyjemna dla oka witryna w połączeniu z wysokiej jakości artykułami i przemyślaną kompozycją graficzną – właśnie taka strona przyciąga uwagę internautów i właśnie taką stronę można zobaczyć, wchodząc pod poniższy link. Witryna dotyka problematyki ściśle inwestycyjnej, ale dużo miejsca poświęca również numizmatyce oraz skupowaniu metali szlachetnych. Dlatego znaleźć można na jej łamach aktualne kursy srebra, informacje z giełdy kruszców oraz kilka bardzo cennych i pomocnych artykułów, które wprowadzają laików w świat numizmatycznych inwestycji.

  Data dodania: 10 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • HIT - Kody Kreskowe - drukarki etykiet

  HIT - Kody Kreskowe - drukarki etykiet »

  Spółka HIT Kody Kreskowe jest uznanym dostawcą i wytwórcą rozwiązań do drukowania i etykietowania. Innowacyjność, bezusterkowa eksploatacja i konkurencyjne ceny sprawiają, że proponowane tutaj etykieciarki cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród użytkowników. Masa funkcjonalnych technologii w tych sprzętach pozwala na znakomitą organizację pracy i satysfakcjonujące owoce – czyli etykiety samoprzylepne najróżniejszego typu (foliowe, kolorowe czy inwentaryzacyjne – szersze info tu). Etykietowanie z producentem Hit to nadzwyczajna przyjemność. Katalog obejmuje przenośne drukarki kodów kreskowych znakomitych producentów.

  Data dodania: 11 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Behap - Kursy do pracy

  Behap - Kursy do pracy »

  Obecnie niesamowicie ciężko jest znaleźć dobrą pracę, ale firma Behap s.c świadczy kursy oraz szkolenia niezbędne do podjęcia pracy w ciekawych zawodach. Nie mamy jednej siedziby, tylko mamy mnóstwo oddziałów które są w największych miastach w Polsce. Spośród oferowanych kursów największą popularnością cieszą się kursy SEP 1kv dzięki którym zyskają Państwo możliwość zdobycia ciekawej i dobrze płatnej pracy. Oprócz kursów do pracy realizujemy także obowiązkowe w przypadku wielu działalności szkolenia z BHP, ale u nas istnieje opcja zrealizowania kursu przez internet z BHP po bardzo konkurencyjnej cenie. Na naszej witrynie odnajdą Państwo wszelkie informacje odnośnie szkoleń które wykonujemy a także miejscowości gdzie leżą są nasze oddziały – Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 28 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pustaki

  Pustaki »

  W mojej opinii nie znalazłam nigdzie indziej bardziej fachowej obsługi niż w sklepie ATS, który obsługują całą Polskę I inne kraje. Są godni polecenia każdemu, kto potrzebuje materiałów budowlanych czy buduje dom. Firma zawsze służy precyzyjnym doradztwem oraz odpowiada na zapytania mailowe tego samego dnia co jest dużym plusem. Mają swoje oddziały w całej Polsce i współpracują z wieloma dostawcami. Są profesjonalni i warto właśnie kupować w firmie ATS.

  Data dodania: 29 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Okulary przeciwsłoneczne.

  Okulary przeciwsłoneczne. »

  Sklep internetowy eOkulary w którym znajdziesz: okulary przeciwsłoneczne, portfele skórzane, gogle narciarskie i okulary dla narciarzy. Te oraz inne produkty zamówisz w sklepie internetowym lub zakupisz w sklepie stacjonarnym w Siedlcach. Marki które polecamy to: Arctica, Fischer, Goggle, Hammer, Joker, Matrix, Prius. Dostawa w 24 godziny, bezpieczne zakupy - sprawdź!Zwroty lub wymiana w trzydzieści dni od daty zakupu bądź dostarczenia.

  Data dodania: 05 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • GLASS - Parapety wewnętrzne

  GLASS - Parapety wewnętrzne »

  Parapety wewnętrzne są bardzo istotnym składnikiem każdego pomieszczenia pod względem estetycznym jak i użytkowym. Za pośrednictwem zakładu produkcyjnego GLASS, mamy możliwość dostosowania parapetów do spersonalizowanych potrzeb. Co więcej firma sugerując parapety zewnętrzne jest w stanie dopasować materiały w ten sposób, aby pasowały do elewacji budynku oraz miały oryginalny wygląd. Odmiennym sektorem, jakim zajmuje się firma GLASS są blaty kuchenne i łazienkowe. Do wyboru mamy ogromną ilość kamieni naturalnych, z których wytwarzane są blaty zakładu GLASS, przez co mamy możliwość wybrać właściwą opcje.

  Data dodania: 12 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tanie tłumaczenia uwierzytelnione

  Tanie tłumaczenia uwierzytelnione »

  Jeżeli chcesz mieć tanio i dobrze przetłumaczone dokumenty na język obcy skorzystaj z usług naszego biura tłumaczeń. To ważne jeśli szukasz tłumacza przysięgłego w Grudziądzu. Jesteśmy obecni na rynku od 2 lat i cały czas podnosimy jakość swoich usług. Nasza oferta przeznaczona jest dla osób indywidualnych oraz firm. Każda osoba traktowana jest przez nas indywidualne przez co tak dobrze odnajdujemy się w biznesie tłumaczeniowym. Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty, na którą pracowaliśmy, aby zadowolić najwybredniejsze gusta. Jesteśmy do Twoich usług 24 godziny na dobę. Protlumaczenia.pl to marka której można zaufać.Zapraszamy do wizyty na naszej stronie Internetowej i w naszym biurze zlokalizowanym w Grudziądzu. Biuro Tłumacza Przysięgłego to miejsce gdzie załatwisz wszystko w sposób godny i na najwyższym możliwym poziomie.

  Data dodania: 09 04 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »

Pozostałe - nowa strona:

Adres: