Polerowanie marmuru

Polerowanie marmuru Proponujemy Wam nasze usługi w obszarze renowacji posadzek skonstruowanych z marmuru, trawertynu bądź onyxu.

Polecamy również usługi które łatwo można zlokalizować w wyszukiwarce wpisując hasła czyszczenie dywanów Wrocław czy też polerowanie marmuru.

Przedsiębiorstwo Lakszmi funkcjonuje na rzecz Państwa od 10 lat. W tym okresie nastał znaczący rozwój - z małej lokalnej działalności zaistniała ogólnopolska firma.

Renowacje realizujemy na obszarze całego kraju. Podstawą wyceny jest gratisowa analiza stanu kamienia. Rozpatrujemy naruszenia konstrukcyjne także powstałe na skutek bieżącego wykorzystywania marmuru.

W pierwszej kolejności zabezpieczamy powierzchnie które nie będą szlifowane następnie przystępujemy do wykonania właściwej pracy. W końcowym etapie posadzka podlega krystalizacji a następnie pielęgnacji.

Do wyceny usługi żądamy następujących informacji: ile lat ma podłoga, czy jest mocno zniszczona, jaki jest jej odcień, ile metrów kwadratowych jest do odrestaurowania i miejsce w jakim ma być przeprowadzona usługa.

Posadzka pozostaje ładnie odnowiona oraz zabezpieczona!

Szczegóły strony www.lakszmi.com.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.lakszmi.com.pl:

Polerowanie marmuru

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yandex 29 Odwiedziny yahoo 11 Odwiedziny googlebot 63 Odwiedziny alexa 2
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki