Rombor - 
łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe


Podkategoria: Podatki

 • E kadry

  E kadry »

  FPA-Group - doradztwo, usługi księgowe, kadrowo-płacowe oraz outsourcingowe. Outsourcing pozwala klientom na obniżanie kosztów prowadzenia firmy oraz utrzymanie jej różnych sektorów na wysokim poziomie. FPA oferuje: kompleksowe prowadzenie dokumentacji kadrowej (teczek osobowych), rozliczanie absencji pracowniczych, sporządzanie i przesyłanie do PFRON deklaracji miesięcznych, przyjmowanie inspekcji PIP w zakresie prawidłowości prowadzenia administracji kadrowej, dostarczanie odpowiednich danych i udzielanie wyjaśnień, sporządzanie raportów i zestawień kadrowych.

  Data dodania: 09 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Kaweccy

  Biuro Rachunkowe Kaweccy »

  Kaweccy s.c.
  Prowadzimy kompleksowe usługi księgowe dla małych i średnich podmiotów gospodarczych.
  Pomagamy odzyskać zapłacony za granicą podatek.
  Zajmujemy się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami oraz wydajemy świadectwa energetyczne.

  Data dodania: 19 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biura rachunkowe Skoczów

  Biura rachunkowe Skoczów »

  Biuro księgowe w gminie Skoczów realizuje zadania skarbowe dla przedsiębiorstw, a także osób prowadzących działalność gospodarczą. Usługi biura podatkowego to m.in.: księgi, PKPiR, VAT, rozliczenia CIT, rozliczenia wynagrodzeń.

  Biuro podatkowe kierowane jest przez zorientowaną oraz wyedukowaną kadrę, dlatego posiadasz zagwarantowane bezpieczeństwo prowadzenia księgowości. Drugą zaletą biura rachunkowego w Skoczowie jest możność dojazdu do Ciebie, dzięki czemu można zachować drogocenny czas plus duże pieniądze.

  Data dodania: 10 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka KRÓL SZKUDLAREK

  Kancelaria Adwokacka KRÓL SZKUDLAREK »

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Jarosław Szkudlarek i Adrian Król Kompleksowa obsługa podmiotów gospodaczych, klientów indywidulanych oraz administracji publicznej. tel. 604296388, 604802169 90-437 Łódź Al. Kościuszki 80/82 lok. 518 szczegóły oferty na http://www.krol-szkudlarek.pl/oferta.html

  Data dodania: 31 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wiadomości z Polski i Świata

  Wiadomości z Polski i Świata »

  Nowy polski serwis, który stawia na prawdziwe informacje. Oprócz bieżących wiadomości przeczytasz również komentarze publicystów oraz rozmaite raporty społeczne. Sztab profesjonalistów dba o to, by serwis wyróżniał się wśród innych i oferował swoim czytelnikom wartościowy przekaz. Zajrzyj na Stefczyk.info i przekonaj się sam!

  Data dodania: 30 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia podatkowe

  Szkolenia podatkowe »

  Nie wiedziałeś, jak wystawić wewnętrzną fakturę, rozliczyć leasing czy koszty związane z kampanią reklamową Waszej firmy ?Kursy dzielą się ze względu na poziom zaawansowania. Szkolenia odbywają się z najnowszego prawa podatkowego uwzględniającego najnowsze nowelizacje. Prowadzone są tez inne kursy podatkowe takie jak prowadzenie ksiąg usługowych, kursy z rachunkowości a również kursy prawne. Założycielem jest doświadczony trener podatkowy, który na drodze swej kariery zawodowej pomógł wielu przedsiębiorcom. Szkolenia vatowskie prowadzone są dla wszystkich osób fizycznych i właścicieli biur i osób zajmujących się finansami firmowymi. Szkolenia podatkowe prowadzone są z takich tematów jak podatki vatowskie, prowadzenie ksiąg przychodów i też rozchodów. Podatek dochodowy vat to główne koszty jakie ponoszą sklepiki prowadzące działalność gospodarczą. Uczestnicy instruowani są w jaki sposób prowadzić księgi usługowe oraz księgi podatkowe. Szkolenia vat odbywają się w Łodzi. Bogate sale w sprzęt multimedialny na pewno umilą Państwu godziny spędzane na interesujących wykładach, na które gorąco zapraszamy. Dogodna lokalizacja, a także wygodne i klimatyzowane sale wynajmowane w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania przy ul. Sienkiewicza 9, są kolejnymi atutami jednostki. Na stronie WWW szkoleń odnajdą Państwo szereg informacji na temat typów prowadzonych szkoleń, miejsca a także czasu. Zapraszamy zainteresowanych na szkolenia odbywające się w Łodzi.

  Data dodania: 22 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Tarnowskie Góry

  Biuro rachunkowe Tarnowskie Góry »

  Biuro rachunkowe Tarnowskie Góry zajmuje się profesjonalną obsługą księgową firm polskich i zagranicznych. Rozpoczęcie współpracy z naszym biurem rachunkowym będzie dla Państwa firmy krokiem naprzód, dzięki któremu zyska ład i porządek w sprawach księgowych. Nasi eksperci zajmą się prowadzeniem księgowości i ewidencji Państwa firmy. Zarazem w zakresie naszych usług mieści się prowadzenie spraw kard i płac oraz rozliczanie podatków. Zawsze z uwaga śledzimy wszelkie doniesienia z rynków finansowych i dzielimy się nimi z naszymi klientami, dla których organizujemy także szkolenia z księgowości, gdy wyrażają chęć samodzielnego prowadzenia księgowości w swojej firmie

  Data dodania: 09 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Krolltax.com, Doradztwo podatkowe Poznań

  Krolltax.com, Doradztwo podatkowe Poznań »

  Krolltax.com - oferujemy pomoc firmom z najróżniejszych branż. Doradca finansowy zawsze czeka by Tobie doradzić.
  Nasza oferta zawiera pełen zakres usług finansowo-księgowych oraz praktyczne doradztwo podatkowe.

  Data dodania: 07 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Euro Punkt - zwrot zagranicznego podatku

  Euro Punkt - zwrot zagranicznego podatku »

  Europejskie Centrum Podatkowe funkcjonuje, aby merytorycznie wspierać polskich pracowników w odzyskaniu zwrotu podatku z zagranicy. Za pracę za granicą zwykle odliczana jest zbyt wysoka zaliczka na podatek dochodowy, tę nadwyżkę można później odzyskać. Nieznajomość zagranicznego prawa podatkowego, niewystarczające umiejętności posługiwania się obcym językiem i ogólne poczucie zagubienia w zagranicznych urzędach powodują, że wielu Polaków rezygnuje z walki o należny im zwrot podatku. Europejskie Centrum Podatkowe pomaga przebrnąć przez wszelkie formalności i sprawia, że zdecydowana większość pracujących za granicą dostaje nadpłaconą kwotę. Wystarczy wysłać formularz znajdujący się na stronie euro-punkt.pl oraz postępować zgodnie ze wskazówkami konsultanta, który się z Państwem skontaktuje.


  Pomoc ze strony Europejskiego Centrum Podatkowego odbywa się na każdym etapie ubiegania się o zwrot podatku z Niemiec. Na podstawie informacji uzyskanych od klienta, ECP gromadzi odpowiednią dokumentację i pomaga w jej wypełnieniu. Następnie pośredniczy w kontakcie z zagranicznymi urzędami. Dodatkowo kancelaria współpracuje z zagranicznymi doradcami podatkowymi, którzy czuwają nad prawidłowym tokiem sprawy. Korzystanie z usług spółki jest bezpieczne - klient wnosi opłatę za usługę dopiero po otrzymaniu decyzji podatkowej, ponadto warto też powiedzieć, że ta ogólnopolska kancelaria podatkowa ma odpowiednio wysokie ubezpieczenie OC.


  Wsparcie w sprawach związanych ze zwrotem podatku z zagranicy nie jest wyłączną działalnością spółki. Za pośrednictwem kancelarii możesz także dowiedzieć się, jakie różne zasiłki i ulgi przysługują Ci, gdy podejmujesz legalne zatrudnienie w danym państwie.

  Data dodania: 05 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • OMNIBUS Doradztwo podatkowe szczecin

  OMNIBUS Doradztwo podatkowe szczecin »

  Kancelaria Doradztwa Podatkowego Omnibus ze Szczecina rekomenduje swoje usługi, które świadczy cały czas już od 1993 r. Trudnimy się w szeroko pojętym doradztwie podatkowym oraz usługowym prowadzeniem ksiąg. Gwarantujemy ponadto prowadzenie księgowości w trybie zdalnym. Legitymujemy się Świadectwem Kwalifikacyjnym nr 7170/98 wydanym przez Ministra Finansów. Jest ono dokumentem, jaki uprawnia do tego, abyśmy mogli proponować usługowe prowadzenie ksiąg podatkowych oraz rachunkowych. zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Zapewniamy terminowość oraz kompleksowe realizacje zleceń. Więcej na witrynie internetowej.

  Data dodania: 02 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe w Krakowie

  Biuro Rachunkowe w Krakowie »

  Biuro rachunkowe w Krakowie L-Beneficio do każdego klienta podchodzi jednostkowo, profesjonalnie i rzetelnie oferując kompleksową księgowość, doradztwo rachunkowo-finansowe i gospodarcze na wysokim poziomie. Wszystkie usługi księgowe kraków są wykonywane rzetelnie, dbając przede wszystkim o bezpieczeństwo klienta.
  Biuro księgowe L-Beneficio mieści się w centrum Krakowa przy Alejach Słowackiego 17a, pokój 408.

  Data dodania: 26 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Kraków, księgowość online

  Biuro Rachunkowe Kraków, księgowość online »

  W biurze rachunkowym w Krakowie Anna Smaluch oferuje profesjonalne usługi księgowe w Krakowie i jako księgowość online. Wśród proponowanych usług znaleźć można księgowość podatkową, przygotowanie deklaracji ZUS, PIT, doradztwo podatkowe, prowadzenie ksiąg i księgowość online. Zapraszamy do współpracy firmy z całej Polski.

  Data dodania: 25 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • WIOL Łódź - usługi rachunkowe dla firm

  WIOL Łódź - usługi rachunkowe dla firm »

  WIOL jest kancelarią zajmującą się na terenie Łodzi, usługami rachunkowymi. Pomożemy Państwu w wielu kwestiach związanych z finansowym prowadzeniem firmy, takim jak obsługa kadrowo-płacowa. Zapraszamy.

  Data dodania: 08 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Pit-format.pl program pit 2019

  Pit-format.pl program pit 2019 »

  Pierwsze miesiące roku to dla biur rachunkowych czas wzmożonej pracy. To czas, kiedy należy wypełnić deklaracje podatkowe klientów, a nie w każdej sytuacji rozliczenie pit 2019 jest proste. Dodatkowo indywidualne osoby zlecają rozliczenie roczne pit dla biura rachunkowego. Oczywiście wszystko zależy od liczby podatników, które dane biuro obsługuje, a także zawiłości ich rozliczeń. Biura rachunkowe ułatwiają sobie wykonywanie tego żmudnego zadania jakim jest roczne rozliczenie podatku, wykorzystując programy, które rozliczają pity 2019 /pity 2020. Dzięki nim możliwe jest obsłużenie dużej ilości podatników, w krótszym czasie oraz co bardzo ważne można to uczynić bez żadnych pomyłek. Jednym spośród najpopularniejszych w tej dziedzinie, jest program Pit 2019 Format w wersji dla biura rachunkowego https://www.pit-format.pl/pit-biuro-rachunkowe, który doskonale łączy w sobie fachowość i łatwość w obsłudze. Z tego względu także, z jego wersji dla podatników indywidualnych korzysta tak wiele osób. Pracownicy biur rachunkowych docenią przede wszystkim fakt, że program ten udostępnia wszystkie rodzaje deklaracji, jak również wszelkie załączniki do nich, które bywają wymagane. Takiego typu dobry program pit 2019 dla biura rachunkowego jest także aktualizowany i jest zgodny z obowiązującymi przepisami. Bardzo praktycznym rozwiązaniem jeżeli idzie o rozliczenie roczne pit 2019 jest też stworzona baza danych programu, dzięki której możliwe jest przechowywanie wszystkich wprowadzonych przez nas informacji dotyczących klientów i ich dotychczasowych rozliczeń podatkowych. Jest to niezwykle istotne kiedy używamy programu w następnym roku i sporządzamy pit 2019 / pit 2020.
  Każde biuro, które kupuje taki program pit 2019, może liczyć na pomoc konsultantów, zarówno podczas jego instalowania, jak i w okresie użytkowania. Taki dobry program pit dla biura rachunkowego sprawia, że roczne rozliczenie pit 2019 przebiega szybko i prawidłowo a klienci są zadowoleni.

  Data dodania: 28 11 2019 · szczegóły wpisu »
 • Szymon Krawczyk Doradztwo Podatkowe

  Szymon Krawczyk Doradztwo Podatkowe »

  Potrzebujesz bieżącego wsparcia doradcy podatkowego dla Twojej firmy - w takim razie oferta Doradztwa Podatkowego Szymon Krawczyk jest stworzona właśnie dla Ciebie! Nasza kancelaria zajmuje się między innymi przygotowywaniem odpowiedniej dokumentacji cen transferowych, analizą możliwości skorzystania z ulgi B+R i ulgi IP BOX oraz reprezentacja przed organami celno-skarbowym. Zapewniamy również pełne wsparcie podczas kontroli. Zapraszamy!

  Data dodania: 13 09 2021 · szczegóły wpisu »

Podatki - nowa strona:

Adres:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki