Rombor - 
łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe

Pakowanie

Pakowanie Silny Salomon - klipsowanie, konfekcjonowanie i pakowanie - nasze rozwiązania są zdecydowanie prostsze. Obsługiwane ręcznie urządzenia do pakowania, przemysłowe maszyny pakujące i klipsujące oraz maszyny liczące. Urządzenia do pakowania flowpack, pakowanie cukierków, linie pakujące w folie, zamknięcia do worków. Linie formujące do czekolady, formowanie kartonów, systemy podające i bufory. Zapraszamy po krajalnice i maszyny pakujące, systemy pakowania, maszyny klipsujące i pakietujące. Zawijanie słodyczy i zabezpieczenia spożywcze.

Szczegóły strony www.pakowanie.biz:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.pakowanie.biz:

Pakowanie

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yandex 4 Odwiedziny yahoo 9 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny googlebot 55

Najnowsze wiadomości:

 • Tomasz Pilch zadowolony ze skoków na śniegu. "Fajnie, że nie trzeba jechać do Austrii"

  - Fajnie się skacze na śniegu w Polsce, dobrze, że nie trzeba jechać do Austrii czy gdziekolwiek indziej - mówi Tomasz Pilch. - Tak naprawdę cały sezon przed nami więc nie ma się co przejmować pierwszymi zawodami. 

  Czytaj więcej »
 • Klemens Murańka uniknął operacji oczu. "Pomogły soczewki sprowadzane z USA"

  - Z moim zdrowiem jest wszystko dobrze. Operacja nie doszła do skutku ponieważ było ryzyko pogłębienia się wady wzroku. Pomogły soczewki które dotarły do mnie ze Stanów Zjednoczonych - mówi Klemens Murańka, któremu mimo to nie udało się awansować do niedzielnego konkursu indywidualnego. 

  Czytaj więcej »
 • Jakub Wolny nie popada w samozachwyt. "Nie ma co się napalać"

  - Mam nadzieję, że to będzie mój najlepszy sezon w karierze, jednak nie stawiam sobie żadnych celów wynikowych. Najważniejsze dla mnie to oddanie dwóch dobrych skoków w każdych zawodach - mówi Jakub Wolny. - Największym marzeniem są mistrzostwa świata, ale do każdego konkursu trzeba podchodzić poważnie. 

  Czytaj więcej »
 • Problemy Macieja Kota z nowym sprzętem. "Nie mieliśmy kiedy przetestować go na śniegu"

  - Miałem problemy ze sprzętem podczas obu skoków treningowych. Na kwalifikacje wróciłem do starego sprzętu dzięki któremu spokojnie zakwalifikowałem się do konkursu - mówi Maciej Kot. - Ciężko mi się skacze. Nie mieliśmy możliwości potrenować na śniegu i przetestować sprzętu. 

  Czytaj więcej »
 • Dawid Kubacki liderem Polaków. "Ufam trenerowi i realizuję jego plan"

  - Nie nazwałbym swojej formy fantastyczną. W tych skokach jeszcze trochę brakowało ale były solidne - mówi Dawid Kubacki. - Ciężko mi przewidywać jak potoczy się jutrzejszy konkurs drużynowy, nie śledziłem jak skakali nasi rywale. Jako Polacy damy z siebie wszystko.

  Czytaj więcej »
 • Kamil Stoch wie jaki błąd popełnił podczas kwalifikacji. "Niepotrzebnie kombinowałem"

  - Dzisiaj nie było łatwo, trudno było mi znaleźć odpowiednie czucie w pozycji dojazdowej. Każdy skok niósł za sobą niepewność. Niepotrzebnie kombinowałem bo dwa skoki treningowe były na przyzwoitym poziomie - mówi po nieudanych kwalifikacjach Kamil Stoch. Polak mimo bardzo słabego skoku zakwalifikował się do niedzielnego konkursu indywidualnego w Wiśle. 

  Czytaj więcej »
 • Nowy pomysł Sylwestra Wardęgi. Oglądaj "Z tymi co się znają"

  Znany youtuber woli teraz liczyć wyświetlenia w tysiącach niż w milionach. Kilka miesięcy temu przestał być numerem jeden w
  Polsce, ale nie chce znowu być najpopularniejszy. - Lajki uzależniają. Mnie
  udało się już od tego oderwać, ale wielu youtuberów tego nie potrafi - mówi
  Sylwester Wardęga. 

  Czytaj więcej »
 • Michał Kwiatkowski przyznaje: "Korzystam z medycyny estetycznej, chcę dobrze wyglądać"

  Nasza reporterka, Sandra Hajduk, spotkała się z właścicielami kliniki Beauty Skin i zaprzyjaźnionymi z nią gwiazdami przy okazji 4. urodzin marki. Okazja była jednocześnie pierwszą rocznicą działania warszawskiego salonu, którego fanami są m.in. Macademian Girl czy Leszek Stanek. Urodziny połączone były z premierą nowego lasera, z którego korzystać można w Beauty Skin.

  Czytaj więcej »
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Płatności w serwisie obsługiwane są przez DotPay