Rombor - 
łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe


Podkategoria: Finanse

« poprzednia strona · 7
 • Księgowość online

  Księgowość online »

  Prowadzenie przedsiębiorstwa obarczone jest wieloma obowiązkami. Jednym z nich jest prowadzenie dokumentacji księgowej. W zależności od uzyskiwanych przychodów przedsiębiorstwa, polskie regulacje podatkowe nakazują prowadzenie księgowości w wersji: uproszczonej w postaci książki przychodów i rozchodów; bądź szczegółowej, prowadząc księgi rachunkowe. Jesteśmy świadomi, iż pojęcie takie jak między innymi: przychód, koszt, dochód, aktywa, pasywa, amortyzacja, podatek CIT, VAT, JPK, dla wielu osób samo ich usłyszenie wzbudza zakłopotanie i blady strach. Rozumiemy obawy właścicieli firm przed własnoręcznym prowadzeniem księgowości, właśnie w kontekście często niejasnych wymienionych wyżej pojęć i coraz bardziej obostrzanych przepisów podatkowych. Wobec tego, wychodząc naprzeciw potrzebom przedsiębiorców, w szczególności prowadzącym niewielki jednoosobowy lub rodzinny biznes, nasze Biuro Rachunkowe sigmatica.pl oferuje księgowość dla małych firm. Jako specjaliści z dziedziny rachunkowości, wiemy że czas to pieniądz, dlatego oferujemy księgowość online. Zdobyte wieloletnie doświadczenie pomogło nam dostrzec, iż przedsiębiorcy stresują się samą rozmową w cztery oczy z księgową, dlatego zdecydowaliśmy się na prowadzenie przez biuro rachunkowe online. Zaufaj nam i powierz swoje dokumenty – my zadbamy o ich prawidłową ewidencję.

  Data dodania: 23 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • Firma windykacyjna Kraków

  Firma windykacyjna Kraków »

  Miewasz problemy ze zwrotem należności od dłużnika? Potrzebne jest Ci profesjonalne odzyskiwanie długów Kraków? Wejdź na stronę wexel.pl i uzyskaj pomoc fachowców, których profesją jest odzyskiwanie należności! Wexel to kancelaria, którą cechuje bowiem bardzo skuteczna windykacja. W sprawach takich, jak problem ze zwrotem zobowiązań warto postawić na zawodowców. Jeśli potrzebna jest Ci firma windykacyjna Kraków jest idealnym miejscem, aby ją odnaleźć! Wśród usług oferowanych przez wexel.pl znajduje się nie tylko odzyskiwanie długów, ale także skup należności. Pierwszym podjętym działaniem będzie oczywiście windykacja polubowna, dzięki której da się rozwiązać większość problemów. Jeśli to nie nie będzie dostatecznie efektywne, zobaczysz będziesz mógł zaobserwować, jak skutecznie potrafią działać kancelarie windykacyjne Kraków!

  Data dodania: 23 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • Sigmapartner.pl - biuro księgowe

  Sigmapartner.pl - biuro księgowe »

  Wszelka firma, od najmniejszej do największej musi rozliczać się z podatków. Aby nie mieć problemów z fiskusem warto zaczerpnąć z oferty firmy którą jest biuro rachunkowe. Czy to zwykłe usługi księgowe czy jest być to też księgowość spółki z o.o. nasze biuro księgowe bez problemu Państwu pomoże. SigmaPartner, czyli biuro księgowe Luboń dzięki długiemu doświadczeniu oraz ciągłym szkoleniom proponuje świadczenie najwyższego poziomu usług. Doradzimy w rozwiązaniu każdego problemu związanego z księgowością. Problemy takie jak przekształcenie jednoosobowej działalności w spółkę nie posiadają przed nami tajemnic. Sprawdź nasze biuro księgowe. Z całą śmiałością zachęcić może fakt, iż cennik biura rachunkowego SigmaPartner nie jest wygórowany.

  Data dodania: 24 11 2019 · szczegóły wpisu »
 • Szybkie przelewy z Polski Anglii ∙ Klik-24

  Szybkie przelewy z Polski Anglii ∙ Klik-24 »

  Zdecydowanie szybkie przelewy z Polski do Anglii to rozwiązanie, którego szuka wiele osób, dlatego zadaniem naszej firmy jest zagwarantowanie najlepszego sposobu, gdy chodzi o przekazy online. Korzyści jakie osiągniesz dzięki naszym usługą to najniższy koszt transferu – już od 0zł. Brak ukrytych dodatkowych opłat. Dodatkowo, pieniądze trafią na konto adresata w ciągu 0-48h roboczych. Naszym atutem jest również jeden z najlepszych kursów walut. Jesteśmy firmą specjalizującą się w transakcjach zagranicznych. Od 2013 roku z naszych usług skorzystało już tysiące klientów o czy świadczą liczne opinie.

  Nasze atuty:
  - Przelewy z Polski do Anglii już od 0zł
  - Bezpieczne transakcje dzięki szyfrowaniu SSL
  - Tanie przelewy z Wielkiej Brytanii do Polski
  - Posiadamy licencje finansową na świadczenie usług przekazów pieniężnych
  - Bezpłatna rejestracja i prowadzenie konta
  - Możliwość przesłania pieniędzy na dowolne konto
  - Atrakcyjny kurs wymiany walut

  Jeśli chcesz sprawdzić naszą ofertę to kliknij w adres www.

  Data dodania: 30 10 2020 · szczegóły wpisu »
 • Kasy Fiskalne Online Częstochowa

  Kasy Fiskalne Online Częstochowa »

  Strona informacyjna o nowych kasach i drukarkach fiskalnych online. Możliwość zamówienia takiej kas przez Internet. Sklep z kasami fiskalnymi online oraz serwis.
  U nas znajdziesz najważniejsze informacje o nowym typie urządzeń fiskalnych. Zajrzyj do nas.

  Kasy fiskalne ONLINE to nowy rodzaj urządzeń fiskalnych, które będą komunikowały się z centralnym Repozytorium, które będzie gromadziło informacje przesyłane przez nowe kasy, takie jak: raporty dobowe, paragony fiskalne, dokumenty niefiskalne, a także informacje o wykonanych przeglądach okresowych.
  Zadaniem Repozytorium będzie również przydzielenie numeru ewidencyjnego kasie podczas fiskalizacji.

  Nasza strona jest responsywna, dzięki czemu wspaniale wygląda na wszystkich typach urządzeń, smart fonach, tabletach i komputerach.

  Obsługujemy Klientów w Częstochowie i okolicznych powiatach.

  Zapraszamy.

  Data dodania: 06 11 2021 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 7

Finanse - nowa strona:

Adres:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki