Podkategoria: Finanse

« poprzednia strona · 6 · 7 · następna strona »
 • 4bella Internetowy sklep z kosmetykami

  4bella Internetowy sklep z kosmetykami »

  4bella. pl to kosmetyczny Sklep Internetowy online, w którym kupisz znakomite produkty z dostawą wysyłkową prosto do Ciebie. Wysyłka odbywa się poprzez sieć paczkomatów, a także kurierem. W naszym asortymencie znajdują się znane marki produktów dla każdego i na każdą kieszeń. Posiadamy bardzo bogatą ofertę, a w niej m. in. najlepsze kosmetyki, świece, pełna gama zapachów, akcesoria kosmetyczne, produkty chemiczne dla domu i ciekawą galanterię, zestawy prezentowe. Posiadamy produkty wielu marek tych bardzo znanych i mniej. Nieustannie pracujemy nad rozszerzeniem bazy towarowej. Informacje na temat nowości, aktualnych promocji i aktywnych kodów rabatowych znajdziesz na naszej stronie, na Facebooku i Instagramie.


  Data dodania: 14 04 2022 · szczegóły wpisu »
 • ENIGMA obsługa księgowa

  ENIGMA obsługa księgowa »

  Biuro rachunkowe Enigma proponuje Państwu usługi administracyjne, księgowe i rachunkowe. Działamy na terenie Warszawy. W zakres naszych usług wchodzi m.in. prowadzenie dla firm handlowych i produkcyjnych ksiąg przychodów i rozchodów, ryczałtu ewidencjonowanego, ksiąg rachunkowych. Wykonujemy również rozliczenia fundacji i dotacji z Unii Europejskiej, bilanse oraz rachunki wyników. Do zakresu naszej pracy włącza się też szeroko rozumiane doradztwo podatkowe, gospodarcze oraz biznesowe. Więcej szczegółów o pracy naszego biura, kwalifikacjach pracowników oraz dane adresowe i kontaktowe znajdą Państwo na stronie internetowej, do której odwiedzenia zachęcamy.

  Data dodania: 21 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Inwestowanie na giełdzie

  Inwestowanie na giełdzie »

  Metod inwestowania na giełdzie jest w praktyce tyle, ilu uczestników gry giełdowej. Utarło się przekonanie, że efektywny system inwestycyjny, który systematycznie w długim terminie generuje zyski na giełdzie, musi być wyrafinowany. Powinien brać pod uwagę jak najwięcej zmiennych, które mogłyby wpłynąć na cenę.

  Problem z takimi systemami polega zbyt dużej ilości czynników, z których wiele wzajemnie się wykluczają. Cześć parametrów systemu inwestycyjnego przy określonych daje sygnał kupna, podczas gdy pozostałe przy tych samych zmiennych dają sygnał sprzedaży. Analizy giełdowe oraz sam wykres giełdowy ceny akcji z nałożonym takim systemem przypomina nieczytelną kolorowankę przedszkolaka.

  Niezwykle trudno podjąć na tej podstawie decyzję inwestycyjną. Po wielu latach prób i błędów w inwestowaniu na giełdzie skłaniamy się w PPCG Stock do tezy, że działają proste, ale dobrze skorelowane ze sobą techniki. Naszym systemem inwestycyjnym są fale Elliotta uzupełnione analizą wolumenu, kierunkiem 12 średnich oraz prostymi formacjami (np. flaga). Mamy jasno określone parametry, kiedy kupujemy, jak zabezpieczamy pozycję i jak zarządzamy kapitałem. Po prostu kompletny system inwestycyjny, który udostępniamy w ramach członkostwa w PPCG Stock oraz na naszym blogu o inwestowaniu na giełdzie.

  Data dodania: 07 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • KWS ceny transferowe warszawa

  KWS ceny transferowe warszawa »

  Firma KWS Tax z siedzibą w Łodzi zachęca Państwa do zapoznania się z przygotowaną propozycją. Proponujemy Państwu kompleksową obsługę z zakresu doradztwa podatkowego i nie tylko. Zajmujemy się realizowaniem przeglądów oraz badań podatkowych, realizujemy planowanie podatkowe, reprezentujemy naszych Klientów przed organami podatkowymi i sądami administracyjnymi i wspieramy w zakresie skorzystania z ulgi na nowe technologie. Podobnie jak adwokaci oraz radcy prawni - jesteśmy objęci zachowaniem tajemnicy zawodowej, w związku z tym mają Państwo gwarancję bezpieczeństwa, że pozyskane informacje zostają między nami. Po więcej danych zapraszamy na naszą witrynę internetową.

  Data dodania: 11 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • OREVIS zakładanie firm Niemcy

  OREVIS zakładanie firm Niemcy »

  Jest nam niezmiernie miło zaznajomić Państwa z ofertą biura rachunkowego Orevis. Nasza siedziba znajduje się w Gdańsku. Nasze usługi obejmują między innymi prowadzenie ksiąg rachunkowych, obsługę kadrową, płacową, a także prowadzenie ksiąg podatkowych. Uzupełnieniem naszej oferty jest prowadzenie rozliczeń z ZUS, sporządzanie list płac pracowników i prowadzenie spraw kadrowo-pracowniczych. Do cen, jak i zakresu świadczonych usług podchodzimy bardzo elastycznie. Pełną naszą ofertę odnajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 16 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Leggmason.pl Najlepsze Fundusze Inwestycyjne

  Leggmason.pl Najlepsze Fundusze Inwestycyjne »

  Wielu Polaków zaufało Legg Mason na przestrzeni ostatnich osiemnastu lat. Dzięki niewielkim składkom odprowadzanym każdego miesiąca na swoje IKE, mogą się oni obecnie cieszyć godną emeryturą i bezpieczeństwem finansowym. Warto pomyśleć o przyszłości i zdecydować się na oszczędzanie już dziś. Dzięki temu, nie trzeba będzie się martwić później, jak związać koniec z końcem i pomóc swoim dzieciom. Legg Mason zrobi to za nas.

  Data dodania: 23 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty samochodowe na kredytna4kolka.pl

  Kredyty samochodowe na kredytna4kolka.pl »

  Masz dość szukania kredytu na auto które będzie pasował do twoich potrzeb? Dzięki stronie kredytna4kolka.pl znajdziesz ranking najtańszych kredytów samochodowych w internecie! Nie musisz wychodzić z domu, możesz porównać oferty od najlepszych polskich banków i za pomocą kilku kliknięć wypełnić wniosek na stronie danego banki. Gorąco zapraszam na naszą specjalną porównywarkę kredytów samochodowych gdzie z łatwością można odnaleźć najlepszy kredy na samochód w kraju. Nie zwlekaj tylko sprawdź co możemy Ci zaoferować.

  Data dodania: 09 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Jak dobrze inwestować - IFM Global Funds

  Jak dobrze inwestować - IFM Global Funds »

  Analiza ryzyka – IFM
  Każda inwestycja to pewnego rodzaju ryzyko, kwota osiągniętego zysku bądź poniesionej straty mogą być niebotyczne, ale decydując się na to warto zwrócić uwagę na wiele istotnych czynników. W ich określeniu a także we wszystkich szacunkach oraz ostatecznym określeniu strategii pomóc może Dom Maklerski IFM Global Asset Management sp. Z o.o. Grupa specjalistów tam pracujących sprawdzi wszystkie za i przeciw takiej czy innej inwestycji, a co ważniejsze dokona fachowej analizy ryzyka. Określi kierunek działań, zminimalizuje negatywny wpływ ryzyka na przedsięwzięcie. Rozpatrzy skrupulatnie, krok po kroku, poszczególne etapy i pozwoli na realną ocenę, monitorowanie ryzyka w sposób jakościowy i ilościowy, przy wykorzystaniu odchylenia standardowego i współczynnika zmienności. Analiza rynkowa powinna być przeprowadzona fachowo, bo wtedy jest ona solidną podstawą procesu zarządzania ryzykiem.
  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, praktyce na rynku i wiarygodnym kompetencjom popartym współpracą z zagranicznymi specjalistami w tej dziedzinie Dom Maklerski IFM Global Asset Management jest wstanie oszacować wstępne zyski oraz ryzyko jakie może przynieść dana inwestycja. Zróżnicowane podejście gwarantuje zwrócenie uwagi na wszystkie elementy, co uchroni od nieujętego wcześniej ryzyka.
  Zapraszamy do przejrzenia – na http://www.ifmglobalfunds.com/ -naszej oferty, dokonań i podjęcia współpracy. Pomożemy w przygotowaniu polityki bezpieczeństwa, zarządzaniu projektem, przedsiębiorstwem, przeprowadzimy potrzebne analizy biznesowe, ułatwimy podjęcie decyzji o zainwestowaniu kapitału czy wzięcia kredytu.

  Data dodania: 21 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Finansowe aplikacje na telefon - finansemobilne.pl

  Finansowe aplikacje na telefon - finansemobilne.pl »

  Dzięki aplikacjom bankowym oraz finansowym możesz mieć ciągły i nieskrępowany dostęp do informacji na temat spółek giełdowych z całego świata. Jeżeli działasz w branży finansowej to pewnie orientujesz się iż taki szybki dostęp to nieoceniona pomoc oraz ułatwienie w pracy. Aplikacje te pozwalają także zapoznać się z najnowszymi statystykami dotyczącymi gospodarki w kraju i na świecie. Odwiedź nasz serwis i sprawdź które aplikacje bankowe są najlepsze i posiadają funkcje które mogą Ci się przydać.

  Data dodania: 10 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • BitPayo.com - kantor bitcoin

  BitPayo.com - kantor bitcoin »

  Serwis internetowy, na łamach którego możesz wymienić swoje pieniądze na bitcoiny. Działa na rynku już od dawna, stale oferując użytkownikom najlepszą jakość usług, jakie tylko kantor bitcoin jest w stanie oferować. Jeżeli zatem szukasz czegoś szybkiego, sprawnego, a przede wszystkim sprawdzonego już przez setki zadowolonych klientów, dobrze trafiłeś. Tylko tutaj masz gwarancję najatrakcyjniejszej ceny, nieskalanej żadnymi prowizjami od transakcji. Jedynie w tym miejscu dokonasz transakcji tak szybko, niemal natychmiast mogąc cieszyć się nabytymi bitcoinami.

  Data dodania: 27 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Skuteczna windykacja należności Intrum.com/pl

  Skuteczna windykacja należności Intrum.com/pl »

  Intrum Justitia prezentuje swoją stronę internetową www.intrum.com/pl. To tam zamieszczony jest profil działalności tej firmy, opis świadczonych usług czy szereg porad dla wierzycieli i dłużników. To kompendium wiedzy w zakresie windykacji, z którego może korzystać każdy, kto ma problem ze spłacaniem należności albo ich odzyskiwaniem.

  Data dodania: 27 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Strona o windykacji miękkiej

  Strona o windykacji miękkiej »

  www.dlawierzycieli.pl to strona internetowa o windykacji. Można przeczytać na niej o windykacji polubownej i windykacji twardej. Można też dowiedzieć się, jakie są zalety współpracy z firmami windykacyjnymi. Przecież wszystkim zależy na tym, by szybko odzyskać swoje środki od dłużnika i cieszyć się pełnym portfelem.

  Data dodania: 03 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • TMF Group – obsługa korporacyjna firm

  TMF Group – obsługa korporacyjna firm »

  Firma TMF Group proponuje profesjonalne usługi biznesowe dla firm inwestujących nie tylko w Polsce, ale też na całym świecie. Głównie skupiamy się na usługach administracyjnych i finansowych, mających kluczowe znaczenia dla przedsiębiorstw.
  Jeśli potrzebujesz wsparcia w dziedzinie podatków, kadr i płacy, tworzenia struktur przedsiębiorstwa oraz administrowania funduszami i finansowania strukturalnego, zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 16 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • NarodoweCentrumDlugow.pl - przeterminowany dług

  NarodoweCentrumDlugow.pl - przeterminowany dług »

  Wielu z nas nie ma pojęcia kiedy przedawniają się długi. Jeśli również należysz do tego grona, zapoznaj się z naszą stroną internetową. Dzięki niej bez problemu określisz czas, w którym dochodzi do przedawnienia. Poza tym możemy zaoferować również bloga, na którym jest wiele wartościowych treści dotyczących długów. Taka wiedza może okazać się bardzo przydatna. Na koniec warto dodać, że prowadzimy rejestr dłużników. Chcesz wiedzieć czy się w nim znajdujesz? Możesz to sprawdzić bardzo szybko i co ważne całkowicie za darmo!

  Data dodania: 21 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Zakończenie współpracy z faktorem

  Zakończenie współpracy z faktorem »

  Rozwiązanie w postaci faktoringu zyskuje na naszym rynku coraz szersze grono zainteresowanych. Nie ma się czemu dziwić, bo to dla wielu firm elastyczne i nowoczesne wsparcie dla działań biznesowych. Jednak co w sytuacji, gdy chcemy zakończyć współpracę z firmą – faktorem? Podstawowa sprawa – zawsze trzeba będzie spłacić zaliczki, które uzyskaliśmy na poczet przyszłych faktur. Warto więc przed rozwiązaniem współpracy przystąpić do szczegółowej kalkulacji.

  Data dodania: 07 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • LowcaKredytow.pl

  LowcaKredytow.pl »

  Czy istnieje odpowiednia, rzetelna i aktualna porównywarka kredytów bankowych? Pewnie, taki ranking znajdziemy na www.lowcakredytow.pl a więc miejscu którego możliwości doceniło już wiele osób. Oczywiście to najbardziej bieżący na daną chwilę ranking który jest systematycznie aktualizowany, wszystko po to aby każdy kto skorzystał z możliwości portalu www.lowcakredytow.pl mógł na spokojnie ocenić co oferują konkretne banki. Nie są to jedyne powody dla jakich warto odwiedzić powyższą stronę internetową, zwłaszcza gdy interesuje nas wiele spraw związanych z kredytem bankowym.

  Data dodania: 08 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kantor Bitcoin kantorbitcoin.pl

  Kantor Bitcoin kantorbitcoin.pl »

  Kantor bitcoin kantorbitcoin.pl jest miejscem, w którym bez żadnych przeszkód będziesz w stanie zarówno sprzedać jak również kupić wirutalną walutę, jaką jest kryptowaluta bitcoin. Nasze ceny są niezwykle przystępne, co z całą pewnością będzie dla Ciebie wartością dodaną. Ponadto, nasi redaktorzy stale publikują najświeższe informacje z zakresu kryptowalut, dzięki czemu stale jesteś na bieżąco ze wszelkimi tematami związanymi z tą kryptowalutą. Zapraszamy zatem do odwiedzenia kantoru bitcoin kantorbitcoin.pl.

  Data dodania: 25 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Twoj Kredyt sp. z o.o.

  Twoj Kredyt sp. z o.o. »

  Twoj-kredyt.com to firma działająca na terenie Konina oferująca zarówno Klientom indywidualnym jak również Klientom biznesowym korzystne rozwiązania z zakresu kredytów, chwilówek oraz pożyczek. Zrzeszamy wokół siebie wiele serwisów internetowych zajmujących się tą właśnie branżą, dzięki czemu bez trudu jesteśmy w stanie dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Mamy w tym już ponad pięcioletnie doświadczenie co sprawia, iż bez żadnych trudności będziemy w stanie sprostać Twoim wymaganiom.

  Data dodania: 16 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Salvusmoney.pl

  Salvusmoney.pl »

  Dział 'blog' na SalvusMoney.pl do zbiór konkretnych porad i informacji w tematyce pożyczkowej i finansowej. Korzystając z wyszukiwarki możesz tu znaleźć mnóstwo interesujących Cię informacji. Nasi eksperci systematycznie dostarczają nowe artykuły na stronę. Zapoznaj się również z ofertą pożyczkową naszej firmy! Odwiedź zakładkę 'pytania i odpowiedzi' aby zapoznać się z problemami tematyki pożyczkowej on-line. SalvusMoney.pl - najlepsza ekspresowa pożyczka internetowa w Polsce. Skorzystaj już teraz!

  Data dodania: 28 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Akordinkaso.pl - windykacja Warszawa

  Akordinkaso.pl - windykacja Warszawa »

  Czy masz kłopoty ze zwrotem należności, od osoby której pożyczyłeś środki pieniężne? Firma windykacyjna Akord Inkaso pomoże Ci odzyskać ten dług w możliwie najszybszym czasie. Windykacja należności jest kwestią bardzo delikatną i wymagającą udziału specjalistów. Często zdarza się tak, że osoby, którym zaufaliśmy, nadużywają naszego zaufania. Wtedy należy skorzystać z usług ludzi, którzy wiedzą co zrobić w takiej sytuacji. Windykacja Warszawa jest specjalnością akordinkaso.pl. To renomowana firma działająca na rynku już wiele lat i zatrudniająca jedynie wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie windykacji. Po szczegółowym przedstawieniu im problemu uzyskasz profesjonalną pomoc w odzyskaniu wszelakich należności z powrotem.

  Data dodania: 22 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość online

  Księgowość online »

  Prowadzenie przedsiębiorstwa obarczone jest wieloma obowiązkami. Jednym z nich jest prowadzenie dokumentacji księgowej. W zależności od uzyskiwanych przychodów przedsiębiorstwa, polskie regulacje podatkowe nakazują prowadzenie księgowości w wersji: uproszczonej w postaci książki przychodów i rozchodów; bądź szczegółowej, prowadząc księgi rachunkowe. Jesteśmy świadomi, iż pojęcie takie jak między innymi: przychód, koszt, dochód, aktywa, pasywa, amortyzacja, podatek CIT, VAT, JPK, dla wielu osób samo ich usłyszenie wzbudza zakłopotanie i blady strach. Rozumiemy obawy właścicieli firm przed własnoręcznym prowadzeniem księgowości, właśnie w kontekście często niejasnych wymienionych wyżej pojęć i coraz bardziej obostrzanych przepisów podatkowych. Wobec tego, wychodząc naprzeciw potrzebom przedsiębiorców, w szczególności prowadzącym niewielki jednoosobowy lub rodzinny biznes, nasze Biuro Rachunkowe sigmatica.pl oferuje księgowość dla małych firm. Jako specjaliści z dziedziny rachunkowości, wiemy że czas to pieniądz, dlatego oferujemy księgowość online. Zdobyte wieloletnie doświadczenie pomogło nam dostrzec, iż przedsiębiorcy stresują się samą rozmową w cztery oczy z księgową, dlatego zdecydowaliśmy się na prowadzenie przez biuro rachunkowe online. Zaufaj nam i powierz swoje dokumenty – my zadbamy o ich prawidłową ewidencję.

  Data dodania: 23 10 2019 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 6 · 7 · następna strona »

Finanse - nowa strona:

Adres:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki