Podkategoria: Dotacje

 • Dofinansowanie inwestycji

  Dofinansowanie inwestycji »

  Master Consulting: dofinansowanie, dotacje unijne, fundusze europejskie Warszawa, Gdynia, Gdańsk. Zapraszamy Państwa - dofinansowanie inwestycji, dotacje unijne, fundusze strukturalne, szkolenia EFS, szkolenia unijne, ewaluacja, audyt unijny, biznes plan Warszawa, Gdynia, Gdańsk. Szkolenia pracownicze, doradztwo europejskie z UE, MŚP, kadrowe. Programy operacyjne inicjatywy wspólnotowe. Dofinansowanie unijne, fundusze strukturalne i fundusze europejskie, dotacje Warszawa, Gdynia i inne miasta. Zapraszamy Państwa - dofinansowanie, dotacje unijne.

  Data dodania: 16 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dotacje z Unii Europejskiej

  Dotacje z Unii Europejskiej »

  Doradztwo gospodarcze, profesjonalne wykonanie aplikacji, wniosków o dofinansowanie z UE biznes plany, studia wykonalności - przygotowanie dokumentacji w programach POIG (w tym działania 8.1 oraz 8.2), PROW, RPO z terenu całego kraju, POIS projekty z zakresu transportu oraz logistyki.

  Data dodania: 02 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • ICON pomożemy Twojej firmie!

  ICON pomożemy Twojej firmie! »

  iCON to niezbędnik przedsiębiorcy w zakresie skutecznego zarządzania, wiarygodnego wizerunku oraz najświeższych informacji o możliwych formach finansowania. Solidne zaplecze techniczne iCON, umożliwia każdej firmie na wdrożenie nowoczesnych narzędzi do komunikacji, infrastruktury komputerowej oraz poprawy organizacji pracy.

  Data dodania: 31 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wsparcie finansowe

  Wsparcie finansowe »

  Pomagamy w uzyskaniu przez naszych Klientów wsparcia finansowego wynoszącego 50 procent na rozwój eksportu, udzielanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) w ramach działania 61 Paszport do Eksportu Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. (POIG)CC - Center oferuje pełną obsługę w zakresie programu rozwoju eksportu, począwszy od przygotowania Planu rozwoju eksportu, koncepcji wejścia na rynki zagraniczne, czy też strategii finansowania eksportu, aż do organizacji wyjazdów zagranicznych na misje gospodarcze i wystawy branżowe. Maksymalna kwota dofinansowania w programie Paszport do Eksportu to 210 000 PLN.W ramach działań oferujemy: Przygotowanie wniosku do etapu I programu 6.1 Paszport do Eksportu Wykonanie usług doradczych w zakresie wykonania Planu Rozwoju Eksportu (PRE) Przygotowanie wniosku do etapu II programu 6.1 Paszport do Eksportu Nadzór nad wdrożeniem Planu Rozwoju Eksportu Usługi doradcze w ramach rozwoju eksportu: W zakresie wdrożenia Planu Rozwoju Eksportu (PRE) Badania rynków zagranicznych Opracowanie Strategii wejścia na rynki zagraniczne Opracowanie Strategii finansowania działalności eksportowej Doradztwo w zakresie opracowania koncepcji wizerunku przedsiębiorcy na wybranych rynkach docelowych Wyszukiwanie partnerów na rynkach zagranicznych Organizacja wyjazdów na targi Organizacja i udział w misjach gospodarczych za granicą W ramacha naszej działalności doradczej pomogliśmy ponad 200 firmom w realizacji projektu 6.1. Paszport do Eksportu z następującyhh województw: -Dolnośląskie -Kujawsko Pomorskie -Lubuskie -Lubelskie -Łódzkie-Małopolskie -Mazowieckie -Opolskie -Podkarpackie -Pomorskie -Śląskie-Świętorzyskie -Warmińsko Mazurskie -Wielkopolskie -Zachodnio Pomorskie

  Data dodania: 22 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • AddMoney - pozyskujemy fundusze dla firm

  AddMoney - pozyskujemy fundusze dla firm »

  Pomagamy firmom w pozyskiwaniu środków pieniężnych na rozwój (fundusze UE, kredyty, inkubatory przedsiębiorczości itd.). Pieniądz jest ważnym zasobem każdej firmy. Bez niego niemożliwy jest rozwój, a także bieżące funkcjonowanie. Jednocześnie pozyskiwanie środków pieniężnych jest często czasochłonne i wymaga znajomości wielu procedur, dlatego przygotowujemy potrzebną dokumentację oraz wspieramy naszych klientów na każdym etapie.

  Data dodania: 22 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dotacja z urzędu pracy Anna Jachowicz

  Dotacja z urzędu pracy Anna Jachowicz »

  Od wielu już lat wykonuję zawód doradcy finansowego. Posiadam także długoletnie doświadczenie w pozyskiwaniu oraz rozliczaniu dotacji z urzędu pracy. Pomogę Państwu w napisaniu biznes planu, jak i w wypełnieniu wniosku i komplementacji dokumentów. Zarazem moja pomoc będzie obecna nie tylko w czasie przyznania dotacji z urzędu pracy, ale i także w czasie rozliczania dotacji z urzędu pracy. Ponadto swoje usługi doradcy finansowego kieruję do osób, które chcą pobrać kredyt z banku, hipoteczny lube też gotówkowy. Wówczas zaprezentuję Państwu oferty banków i pomogę wybrać ofertę, która będzie dla Państwa najbardziej korzystna. Zapraszam do składnia zapytań ofertowych. Z miłą chęcią odpowiem na wszelkie Państwa pytania.

  Data dodania: 02 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Siegma Consult - fundusze unijne Rzeszów

  Siegma Consult - fundusze unijne Rzeszów »

  Firma Siegma Consult wychodzi naprzeciw potrzebom firm, które w pozyskiwaniu funduszy unijnych upatrują szansy na realizację nowych inwestycji, a nie mają doświadczenia w procedurach składania wniosku, opracowywania wymaganej dokumentacji, wdrażania projektu i jego ostatecznego rozliczenia. Siegma Consult pomaga także w przygotowywaniu biznes planów oraz specjalizuje się w doradztwie gospodarczym.

  Data dodania: 26 04 2016 · szczegóły wpisu »

Dotacje - nowa strona:

Adres:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki