Podkategoria: Biznes

« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · następna strona »
 • Centrum Edukacji Europejskiej

  Centrum Edukacji Europejskiej »

  Kursy szybkiego czytania dla każdego, szybka nauka dla uczniów, studentów i dorosłych, szkolenia dla firm, wypoczynek edukacyjny dla młodzieży, kursy pierwszej pomocy, kształcenie dla dorosłych, organizacja wyjazdów integracyjnych dla firm, kursy językowe, dla maturzystów oraz gimnazjalistów, bezstresowa nauka cały kraj.

  Data dodania: 20 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Chińskie nagrobki

  Chińskie nagrobki »

  Chińskie nagrobki cieszą się coraz większą popularnością. Głównie ze względu na niską cenę. Niestety, w większości przypadków, wraz z niską ceną idzie równie niska jakość kamienia i samego wykonania.

  A&J GRANIT CO LTD jest chińską firmą, która kładzie duży nacisk na jakość nagrobków produkowanych dla naszych Klientów w Polsce i w innych krajach na świecie.

  Data dodania: 23 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Domy drewniane

  Domy drewniane »

  Baza firm ułatwia życie zarówno przedsiębiorcom, jak i klientom, ponieważ tym pierwszym pozwala się wypromować, a tym ostatnim - znaleźć firmę, która oferuje poszukiwane usługi. W dobie internetu spis firm znajdziemy prędzej w formie elektronicznej, niż papierowej. Internetowy katalog firm jest o tyle lepszy od tradycyjnego, papierowego spisu, że można z niego korzystać za pomocą inteligentnej, wygodnej wyszukiwarki.

  Data dodania: 31 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Praca

  Praca »

  Coraz większa ilość ludzi poszukując pracy rejestruje się na stronach internetowych. Dzięki przedstawianemu serwisowi spora liczba ludzi odnalazła zatrudnienie. Każdy z nas pragnąłby mieć stabilną, wysoko płatną i ciekawą posadę. System wyszukiwawczy umieszczony na portalu jest efektywny i posiada wiele wartych uwagi funkcji. Brak pracy, to w dzisiejszych czasach ogromny kłopot absolwentów uczelni wyższych. Wiele młodych, przebojowych i wykształconych osób poszukuje posady, zwykle latami.

  Data dodania: 03 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kasy fiskalne Wrocław

  Kasy fiskalne Wrocław »

  Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą na rynku urządzeń fiskalnych (w tym kasy fiskalne) oraz systemów komputerowych i oprogramowania dla firm (Subiekt GT, Rachmistrz GT, Rewizor GT, Gratyfikant GT, Small Business). Obsługujemy blisko 2 000 klientów z regionu dolnośląskiego, jak i całego kraju.

  Data dodania: 06 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oferta orange

  Oferta orange »

  Orange to jeden z największych operatorów telefonii komórkowej działających na polskim rynku. Zapraszamy do tego by podjąć współpracę z tą firmą. Jesteśmy po to by pomóc w zakładaniu nowych biur obsługi klienta biznesowego b2b. Współpraca z orange do bardzo dobry pomysł na własny biznes! Dlatego prosimy nie zwlekać i kontaktować się już dziś!

  Data dodania: 15 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Budowa biogazowni

  Budowa biogazowni »

  Zachęcamy do odwiedzin serwisu www firmy zajmującej się projektowaniem oraz dostawą nowoczesnych technologii w dziedzinie energetyki odnawialnej oraz energooszczędnych źródeł ciepła. W ofercie znajdziecie nowoczesne rozwiązania technologiczne w zakresie projektowania i budowy biogazowni. W ofercie firmy znajdziecie m.in. system kogeneracyjny pozwalające na równoległą produkcję energii i ciepła. W ofercie firmy także odgazowanie składowisk - taka energia to alternatywa dla tradycyjnej energetyki. Firma ma niezbędną wiedzę techniczną i specjalistów z dziedziny najnowszych rozwiązań technicznych. W ofercie znajdziecie także pozyskiwanie energii ze składowisk oraz wyrobisk kopalnianych - kopalnictwo to alternatywny sposób pozyskania energii. Szczegółowe informacje o firmie i jej ofercie znajdują się na stronie internetowej.

  Data dodania: 22 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Owieranie samochodów i zamków Poznań

  Owieranie samochodów i zamków Poznań »

  Tel. Alarmowy: 883 773 444. Pogotowie Zamkowe 24H - Poznań i okolice. Awaryjne otwieranie samochodów, zamków, mieszkań, drzwi,, sejfów itp. Naprawa i wymiana zamków. Kompleksowe usługi ślusarskie. Nie ryzykuj uszkodzenia zamka lub porysowania lakieru w samochodzie. Skorzystaj z pomocy fachowców ze specjalistycznymi narzędziami, którzy znają zaawansowane metody bezinwazyjnego otwierania. Szybki dojazd, atrakcyjne ceny, satysfakcja gwarantowana. Posiadamy licencję zabezpieczenia technicznego wydaną przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu co jest gwarancją uczciwości i rzetelności. Zaufaj nam.

  Data dodania: 05 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia bezpłatne

  Ogłoszenia bezpłatne »

  Poszukujesz porządnej strony z ogłoszeniami? Zapraszamy na nasz portal, u nas ogłoszeń odkryjesz całe masy, poczynając od ogłoszeń kupię związanych z nieruchomościami przez budownictwo, a na branży usług kończąc. Wpisz więc adpedia.pl i użytkuj to co mamy do zaoferowania. Nie poskąpisz tego wyboru. W naszym portalu ogłoszeniowym wszystkie ogłoszenia opublikujesz od ręki, dzięki temu że strona nie wymaga od ciebie zarejestrowania konta ani logowania. U nas w portalu ogłoszeniowym możesz dodać każdą liczbę ofert, w tym ogłoszenia warszawa, ogłoszenia olsztyn, czy ogłoszenia wrocław, ale też oferty w każdym innym regionie Polski.

  Data dodania: 12 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa

  Biuro rachunkowe Warszawa »

  Nasze biuro rachunkowe dostarcza unikatowe systemy w zakresie księgowości. Funkcjonowanie stosowanych przez nas rozwiązań opiera się na złotym środku, czymś pośrednim między outsourcingiem a zatrudnieniem wewnętrznych kadr księgowych. Głównym pytaniem jest to, w jaki sposób można zlikwidować słabe punkty, jakie mają: zewnętrzne biuro: nieobecność w strukturach, wewnętrzny dział: nakłady oraz zaangażowanie w utworzenie i utrzymanie. Przy małych strukturach praca nie jest atrakcyjna dla wysokiej klasy specjalistów. Jako kierownicy szukaliśmy złotego środka podczas wcześniejszej pracy. Teraz wdrażamy dobre rozwiązania jako zewnętrzny dostawca oraz chętnie podzielimy się zodbytą wiedzą z naszymi klientami. Poza usługami księgowymi dostarczamy wzorce pism urzędowych, które można samodzielnie pobrać na naszym portalu w zakładce „zasoby”. Z raportów tych sami korzystamy w naszej codziennej pracy. Są one na bieżąco aktualizowane. W zakładce „linki” są najprzydatniejsze oraz najczęściej używanie przez księgowych, strony internetowe i portale biznesowe.

  Data dodania: 15 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Książki religijne i historyczne

  Książki religijne i historyczne »

  W naszej firmie oferujemy książki sprzedawane drogą internetową i za pośrednictwem sklepu stacjonarnego. Propozycję Księgarni Na Rocha stanowią publikacje z kategorii takich jak: biznes, ekonomia, psychologia biznesu, historia, militaria, prawo, literatura dla tłumaczy, filozofia, religia, tajemnice świata. Zadaniem sklepu jest dążenie do profesjonalnych relacji z klientami i sprawności w procesie realizacji zamówień. Nasza oferta pozycji wydawniczych skierowana jest do czytelników z pasją doskonalenia w sferze osobistej oraz zawodowej. Księgarnia Na Rocha pragnie zaprezentować wielbicielom książek możliwość zapoznania się z publikacjami w naszym sklepie internetowym i stacjonarnym!

  Data dodania: 25 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sejf do domu

  Sejf do domu »

  Konsmetal produkuje sejfy antywłamaniowe, sejfy biurowe i do domu, kasy pancerne, skarbce oraz multisejfy. Firma istnieje na rynku od 20 lat na rynku. Posiada sieć sprzedaży w całej Polsce. Konsmetal nieustannie poszukuje sposobów ulepszenia swoich produktów, pragnąc tworzyć i oferować najnowocześniejsze rozwiązania dla firm i do domu. Sejfy antywłamaniowe i kasy pancerne firmy Konsmetal wykorzystywane są w największych bankach polskich i europejskich.

  Data dodania: 27 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Domy Floryda

  Domy Floryda »

  Kup dom na Florydzie. Nieruchomości Floryda. Domy i wille w USA. Luksusowe nieruchomości na Florydzie. Domy i apartamenty w USA w ofercie biura nieruchomości zagranicznych IBERMAXX. Zobacz nową ofertę naszej agencji nieruchomości w USA. Teraz najlepszy okres do inwestycji w USA. Przepiękne plaże regionu południowej Florydy. IBERMAXX działa w hrabstwach Miami Dade, Broward, oraz Palm Beach, najładniejsze i najbardziej prestiżowe lokalizacje na zakup nieruchomości w Stanach Zjednoczonych. Zapraszamy inwestorów.

  Data dodania: 12 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt samochodowy

  Kredyt samochodowy »

  Kupno samochodu wiąże się rzecz jasna z koniecznością posiadania pieniędzy. Na dzień dzisiejszy, gdy nasze zarobki w naszym kraju są mizerne, szansa na zebranie dużej kwoty, jest bardzo mała. I to właśnie powód, że sporo ludzi decyduje się leasing samochodowy czy kredyt na samochód. Jest sporo sposobów by znaleźć wiele dobrych ofert kredytów. Firma PCPF Mayday oferuje Państwu usługi typu: kredyt samochodowy, leasing czy pożyczki.

  Data dodania: 07 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Organizacja konferencji

  Organizacja konferencji »

  Oferujemy najciekawsze propozycje aranżacji sal konferencyjnych oraz przygotowania wydarzenia biznesowego które z pewnością spełnią wszystkie Twoje wymagania związane z najwyższą jakością wyrobu, wykonania, ale i także zaprojektowania. Jak jest możliwe, aby niski nakład kosztów był skuteczny? Wybierz nasze usługi i przekonaj się, ze Hotel Zawiercie oferuje organizację wydarzeń biznesowych na najwyższym poziomie. Dzięki nowoczesnemu podejściu możesz szybko i skutecznie sprawić, że to właśnie Twoja firma będzie najbardziej rozpoznawalna w branży. Zapoznaj się z opiniami o naszych usługach. Hotel Zawiercie **** zaprasza do zapoznania się z ofertą - zobacz najpiękniejsze sale konferencyjne na Śląsku.

  Data dodania: 12 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem dźwigów Trójmiasto

  Wynajem dźwigów Trójmiasto »

  Szeroka lista możliwych do wynajęcia dźwigów budowlanych znajduje się w ofercie firmy „Usługi Dźwigowe Mariusz Skwierz” posiadającej swoje biuro w Trójmieście. Zakres udźwigu wynosi od 10 do 200 ton zależnie od rodzaju sprzętu. Firma może się pochwalić licznymi dobrymi realizacjami budowlanymi, które zostały opisane na stronie WWW. Można do nich zaliczyć np.: „Port Gdynia” lub „Budowę Narodowego Stadionu Rugby”. Koszt wynajmu jest uwarunkowany od wielu aspektów jak np. rodzaju inwestycji, czasu wynajmu czy rodzaju wymaganego sprzętu. Ta polska firma od 1989 r. pracuje na swoją silną pozycję w branży i posiada jedną z najliczniejszych baz sprzętu na terenie północnej Polski. Jeśli szybko potrzebujesz wypożyczyć dźwig lub potrzebujesz takiego sprzętu w trybie natychmiastowym to nie wahaj się skorzystać z oferty. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą to bliższe dane można przeczytać na stronie domowej.

  Data dodania: 17 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Restauracja Ahmed

  Restauracja Ahmed »

  Nasza restauracja z Poznania oferuje Państwu zarówno standardowe dania (kebab, pizza z Poznania, zapiekanka), jak i niestandardowe, typowe dla różnych regionów świata. Posiadamy bardzo bogate menu, będące w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Nasza restauracja posiada bardzo dużą salę, jest pięknie urządzona i wprowadza bardzo miłą i przyjazna atmosferę. Posiadamy ponadto bardzo bogate zaplecze hotelowe. To umożliwia nam organizowanie wszelkich imprez i spotkań, także uroczystości weselnych. Przyjazna atmosfera i bardzo niezwykły klimat to zalety naszej restauracji, szczególnie doceniane przez naszych klientów. Wszystkie pokoje w naszym hotelu są bardzo ładnie urządzone, posiadają klimatyzację, telewizję, Internet oraz bardzo wiele, innych dogodności. W naszej restauracji każdy klient może poczuć się niesamowicie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Bardzo gorąco zapraszamy do odwiedzenia naszej niezwykłej restauracji! Gwarantujemy pełne zadowolenie ze świadczonych przez nas usług!

  Data dodania: 18 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Affluentia Gdynia - biuro rachunkowe

  Affluentia Gdynia - biuro rachunkowe »

  Affluenia jest Kancelarią Ekonomiczno-Podatkową, której nadrzędnym celem jest świadczenie wysokiej jakości prac księgowych dla własnych klientów. Jedną z propozycji powinno być zapewne biuro rachunkowe Affluentia, mające swoją siedzibę na terenie Gdyni. Wycena jest zawsze robiona indywidualnie po uzyskaniu wszystkich wszelkich niezbędnych informacji. Sprawdź również dobre konta bankowe dla firm dla Ciebie. Dokładny zakres wykonywanej pracy łącznie z detalami kontaktowymi, a także kosztami został umieszczony na bardzo dobrze przygotowanej witrynie WWW kancelarii.

  Data dodania: 23 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie projektami

  Zarządzanie projektami »

  Cykl życia projektu „ Inwestycja w samego siebie” – zarzadzanieprojekt.pl. Opis działań doświadczonych menadżerów, w tym projekcie. Procedura wdrożenia „w życie” projektu, jego realizacja i ocena skutków. Podstawowe parametry projektu, cele i wskaźniki projektu oraz budżet projektu. Na stronie informacje także dla osób zainteresowanych projektem „Inwestuj w Samego Siebie”. Odwiedzając stronę trzeba koniecznie zapoznać się z materiałami zawartymi w sekcji metodyka Prince 2 oraz metosyka Scrum.

  Data dodania: 24 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • WŁODARCZYK PROJEKT

  WŁODARCZYK PROJEKT »

  Architektoniczne Biuro Projektowe WŁODARCZYK PROJEKT Architekt Jarosław Włodarczyk - w ofercie projekty domów, domy nowoczesne,projekty rezydencji, projekty rezydencji z basenami, willa, rezydencje, aranżacje wnętrz. Profesjonalni architekci zapraszają.

  Data dodania: 30 08 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · następna strona »

Biznes - nowa strona:

Adres:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki