Rombor - 
łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe


Podkategoria: Biura rachunkowe

« poprzednia strona · 4
 • Biuro rachunkowe Poznań, usługi księgowe

  Biuro rachunkowe Poznań, usługi księgowe »

  EDG Spółka Audytorska Sp. z o.o. stanowi nietypowe biuro rachunkowe w Poznaniu. Dzięki współpracy z grupą specjalistów z poszczególnych dziedzin księgowości i rachunkowości, mogą prezentować swoim klientom szeroką ofertę usług księgowych, takich jak: przygotowanie i prowadzenie dokumentacji podatkowej oraz cen transferowych, prowadzenie ksiąg rachunkowych, audyt finansowy, badanie sprawozdania finansowego i wiele innych.

  Data dodania: 25 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Kraków, księgowość online

  Biuro Rachunkowe Kraków, księgowość online »

  W biurze rachunkowym w Krakowie Anna Smaluch oferuje profesjonalne usługi księgowe w Krakowie i jako księgowość online. Wśród proponowanych usług znaleźć można księgowość podatkową, przygotowanie deklaracji ZUS, PIT, doradztwo podatkowe, prowadzenie ksiąg i księgowość online. Zapraszamy do współpracy firmy z całej Polski.

  Data dodania: 25 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Szczecin

  Biuro Rachunkowe Szczecin »

  Zapraszamy do skorzystania z oferty biura rachunkowego Em-Ka w Szczecinie. Oferujemy wiele kompleksowych usług związanych z prowadzeniem księgowości. Poprowadzimy za naszych Klientów wszystkie sprawy rachunkowe dotyczące prowadzonego małego lub średniego przedsiębiorstwa. W naszym biurze pracują doświadczeni księgowi, którzy posiadają wymaganą wiedzę i umiejętności do wykonywania zawodu. Przemawia za nami wieloletnia działalność na szczecińskim rynku. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie oraz przede wszystkim lubimy to co robimy. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 06 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • BILANS zus wejherowo

  BILANS zus wejherowo »

  Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu atrakcyjną propozycję przygotowaną przez Biuro Rachunkowe Bilans, mieszczące się w Wejherowie. Działamy od 2005 roku i proponujemy Państwu kompleksowe usługi z zakresu obsługi kadrowo-płacowej, rachunkowej i podatkowej. Prowadzimy księgi rachunkowe, przychodów oraz rozchodów, rozliczenia podatkowe VAT, CIT, PIT, rozliczenia ZUS, a także wypełniamy wnioski VZM. Ponadto prowadzimy doradztwo księgowe oraz pomoc przy zakładaniu przedsiębiorstwa. Do współpracy zachęcamy małe, duże firmy oraz Klientów indywidualnych. Aby dowiedzieć się więcej na temat naszej firmy zapraszamy do odwiedzenia witryny www.

  Data dodania: 22 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • REVISION-RZESZÓW biegły rewident

  REVISION-RZESZÓW biegły rewident »

  Z ogromną przyjemnością prezentujemy firmę REVISION - kancelarię doradców podatkowych oraz biegłych rewidentów. Siedziba naszego biura znajduje się w Rzeszowie. Nasze usługi wykonujemy także w Niemczech oraz Rosji, dzięki czemu zdobywamy coraz to szersze grono zadowolonych Klientów. Oferujemy wszechstronną obsługę podatkową, badanie sprawozdań finansowych, reprezentowanie przed organami podatkowymi, rozliczenia roczne i wiele innych. Dodatkowo w zakresie usługi audytu prowadzimy konsultacje ekonomiczno-finansowe oraz audyt projektów finansowanych z funduszy Unii Europejskiej oraz innych. Gwarantujemy pełny profesjonalizm i najwyższą jakość usług. Jeżeli są Państwo zaciekawieni - prosimy o kontakt. Więcej szczegółów na stronie internetowej.

  Data dodania: 06 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • TaxQuatro Kancelaria podatkowa Częstochowa

  TaxQuatro Kancelaria podatkowa Częstochowa »

  Mieszcząca się w Częstochowie Kancelaria TaxQuatro zapewnia swoim Klientom najwyższą jakość usług księgowo-podatkowych. Dzięki jej ekspertom, Państwa firma będzie miała zapewnione rzetelne oraz staranne prowadzenie ksiąg handlowych i uproszczonej księgowości, jak również obsługę kadrowo-płacową. Zapewnią oni również fachowe doradztwo podatkowe oraz prawne. W Kancelarii otrzymają Państwo dodatkowo pomoc przy obsłudze wniosków o dofinansowanie czy deklaracji Intrastat. TaxQuatro obsługuje podmioty gospodarcze o różnej formie prawnej i wielkości. Na stronie internetowej odnajdą Państwo szczegóły usług świadczonych przez TaxQuatro.

  Data dodania: 04 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • MEDEX biuro rachunkowe warszawa ursynów

  MEDEX biuro rachunkowe warszawa ursynów »

  Jest nam bardzo przyjemnie zaprezentować Państwu ofertę biura rachunkowego MEDEX Consulting s.c. Mariusz Medes, Joanna Medes z siedzibą w Warszawie. Oferujemy Państwu usługi z zakresu prowadzenia ksiąg rachunkowych, obsługę kadrową, płacową, a także prowadzenie ksiąg podatkowych. Oprócz tego oferujemy prowadzenie rozliczeń z ZUS, sporządzanie list płac pracowników oraz prowadzenie spraw kadrowo-pracowniczych. Pracujemy na najnowocześniejszych systemach informatycznych. Do cen, jak również zakresu świadczonych usług podchodzimy bardzo elastycznie, po to, aby zadowolić każdego Klienta. Szczegóły na stronie.

  Data dodania: 07 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • A.K-PLUS kancelaria księgowo-podatkowa Poznań

  A.K-PLUS kancelaria księgowo-podatkowa Poznań »

  Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się ofertą biura rachunkowego AK-PLUS mieszczącego się w Poznaniu. Świadczymy kompleksowe usługi zarówno dla firm, osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, jak i spółek oraz wspólnot mieszkaniowych. Zajmujemy się prowadzeniem ksiąg rachunkowych, książek przychodów i rozchodów, ewidencji, rejestrów, obsługą kadr i płac, przygotowaniem sprawozdań, zestawień i reprezentowaniem podatnika. Wszystkie usługi świadczone są zgodnie z przepisami prawa finansowego i podatkowego, a klient ma pełen wgląd w wyniki naszej pracy. Więcej wiadomości znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 12 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biura rachunkowe Tarchomin

  Biura rachunkowe Tarchomin »

  Potrzebne wam doskonałe usługi księgowe? Szukacie opcji typu biuro księgowe w niskich cenach ale na wysokim poziomie? Polecamy wam wszystko to co dostarcza księgowa z miejsca o nazwie biuro rachunkowe Vero. Są liczne biura rachunkowe jednak my polecamy skorzystanie z tego co najlepsze, polecamy wybieranie tego co naprawdę istotne i doskonałe w każdym calu

  Data dodania: 15 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Poznań

  Biuro rachunkowe Poznań »

  Biuro prawno rachunkowe Skorupiński z Poznania specjalizujące się w usługach księgowych i doradztwie podatkowym. Działamy na terenie Poznania i okolic zapraszając do współpracy małe i duże firmy. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam w kompleksowym prowadzeniu finansów firmy. Obsługujemy firmy w zakresie sporządzania sprawozdań finansowych, aktualizacji polityki rachunkowości czy też udzielania pomocy podczas zakładania działalności. Obsługujemy firmy także z zakresu delegowanie pracowników m.in. przygotowując pełną dokumentację niezbędną dla osób świadczących usługi transgraniczne. Zapraszamy na naszą stronę po szczegółowe informacje.

  Data dodania: 09 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • PC PARTNER

  PC PARTNER »

  Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez przedsiębiorstwo PC Partner z Krakowa. Nasze wieloletnie doświadczenie i grono wyszkolonych pracowników pozwala nam realizować dla Państwa usługi finansowe, doradcze, administracyjne i księgowe. Oprócz tego pomagamy przygotowywać biznesplany oraz radzimy w sprawach ekonomicznych i podatkowych. Nasze kompetencje potwierdzają liczne certyfikaty, licencje oraz grono zadowolonych Klientów. Wszystkich zaciekawionych zapraszamy do zajrzenia na naszą stronę internetową, na której znajdują się szczegółowe wiadomości.

  Data dodania: 08 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Biura rachunkowe Gdynia

  Biura rachunkowe Gdynia »

  Biuro Rachunkowe Rakso (Gdynia, Rumia, Wejherowo) proponuje księgowość i rachunkowość na najwyższym poziomie. Usługi księgowe dla firm, rozliczanie pit dla osób indywidualnych. Doradztwo podatkowe dla każdego. Sprawdź pełną ofertę, zobacz jak wygląda obsługa księgowa firm, sprawdź jak robimy rozliczanie pitów

  Data dodania: 27 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość online

  Księgowość online »

  Prowadzenie przedsiębiorstwa obarczone jest wieloma obowiązkami. Jednym z nich jest prowadzenie dokumentacji księgowej. W zależności od uzyskiwanych przychodów przedsiębiorstwa, polskie regulacje podatkowe nakazują prowadzenie księgowości w wersji: uproszczonej w postaci książki przychodów i rozchodów; bądź szczegółowej, prowadząc księgi rachunkowe. Jesteśmy świadomi, iż pojęcie takie jak między innymi: przychód, koszt, dochód, aktywa, pasywa, amortyzacja, podatek CIT, VAT, JPK, dla wielu osób samo ich usłyszenie wzbudza zakłopotanie i blady strach. Rozumiemy obawy właścicieli firm przed własnoręcznym prowadzeniem księgowości, właśnie w kontekście często niejasnych wymienionych wyżej pojęć i coraz bardziej obostrzanych przepisów podatkowych. Wobec tego, wychodząc naprzeciw potrzebom przedsiębiorców, w szczególności prowadzącym niewielki jednoosobowy lub rodzinny biznes, nasze Biuro Rachunkowe sigmatica.pl oferuje księgowość dla małych firm. Jako specjaliści z dziedziny rachunkowości, wiemy że czas to pieniądz, dlatego oferujemy księgowość online. Zdobyte wieloletnie doświadczenie pomogło nam dostrzec, iż przedsiębiorcy stresują się samą rozmową w cztery oczy z księgową, dlatego zdecydowaliśmy się na prowadzenie przez biuro rachunkowe online. Zaufaj nam i powierz swoje dokumenty – my zadbamy o ich prawidłową ewidencję.

  Data dodania: 23 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • Sigmapartner.pl - biuro księgowe

  Sigmapartner.pl - biuro księgowe »

  Wszelka firma, od najmniejszej do największej musi rozliczać się z podatków. Aby nie mieć problemów z fiskusem warto zaczerpnąć z oferty firmy którą jest biuro rachunkowe. Czy to zwykłe usługi księgowe czy jest być to też księgowość spółki z o.o. nasze biuro księgowe bez problemu Państwu pomoże. SigmaPartner, czyli biuro księgowe Luboń dzięki długiemu doświadczeniu oraz ciągłym szkoleniom proponuje świadczenie najwyższego poziomu usług. Doradzimy w rozwiązaniu każdego problemu związanego z księgowością. Problemy takie jak przekształcenie jednoosobowej działalności w spółkę nie posiadają przed nami tajemnic. Sprawdź nasze biuro księgowe. Z całą śmiałością zachęcić może fakt, iż cennik biura rachunkowego SigmaPartner nie jest wygórowany.

  Data dodania: 24 11 2019 · szczegóły wpisu »
 • Rozliczenie pit - program do pit 2019 pitformat.pl

  Rozliczenie pit - program do pit 2019 pitformat.pl »

  Począwszy od 2008 roku możemy wysyłać roczne rozliczenie pit przez Internet. Tenże rok był przełomowy w dziedzinie składania zeznań podatkowych takich jak pit 37 czy pit 36. Od tego bowiem roku można wysyłać pity drogą internetową. Można to zrobić: przy pomocy interaktywnego arkusza PDF, za pomocą modułu e – Deklaracje Desktop lub – w sposób bardzo wygodny - przy pomocy aplikacji pochodzących od producentów oprogramowania. Tą ostatnią drogę przesyłania deklaracji podatkowych oferuje program do PIT 2019 Format http://www.pitformat.pl.
  Dlaczego ten darmowy program jest wart zaufania? Opierając się na dwudziestoletnim doświadczeniu w dziedzinie księgowości, opracowano uniwersalne oprogramowanie, usprawniające roczne rozliczenie pit. W łatwy sposób przeprowadzi on przez tajniki urzędniczych druków, umożliwiając jednocześnie odpis 1 procent podatku dla OPP (fundacji, stowarzyszeń).
  Program do PIT 2019, który z łatwością znajdziesz w Internecie może w dużym stopniu uprościć profesjonalne rozliczanie dochodów - pity 2019 /pity 2020. Biura rachunkowe, firmy oraz księgowi zajmujący się zawodowym rozliczaniem podatków mogą sięgnąć po specjalnie dla nich sporządzony pit program. Porządny program do rozliczania pit 2019 powinien obsługiwać wszelkie rodzaje dochodów, jakie mogą mieć klienci takich firm: z tytułu zatrudnienia, z działalności gospodarczej (w tym ryczałt), dochody z giełdy oraz osiągane za granicą. Z takiego programu mogą też skorzystać właściciele firm rozliczający swoich pracowników. Popularny i sprawdzony to program do PIT 2019 Format, który wypełni roczne deklaracje podatkowe także jako pit online. Wykaże on odliczenia i ulgi pit 2019/pit 2020, umożliwi rozliczenie podatku indywidualne, wspólne ze współmałżonkiem albo rozliczenie z dzieckiem, a po wyliczeniu nasze zeznanie prześle elektronicznie do urzędu skarbowego.

  Data dodania: 28 11 2019 · szczegóły wpisu »
 • Grupa Masterbill - obsługa księgowa i prawna

  Grupa Masterbill - obsługa księgowa i prawna »

  Profesjonalna kadra pracownicza, kilkanaście lat praktyki oraz zadowolenie naszych klientów to znaki rozpoznawcze Biura Rachunkowego Grupa Masterbill. Zajmujemy się sprawami z dziedziny rachunkowości, doradztwa podatkowego oraz prawa. Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie naszych klientów, dlatego cały czas poszerzamy współpracę z profesjonalistami m.in. z biegłymi rewidentami. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 22 02 2021 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 4

Biura rachunkowe - nowa strona:

Adres:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki