Rombor - 
łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe


Podkategoria: Biura rachunkowe

« poprzednia strona · 3 · 4 · następna strona »
 • ROSZKOWSKA-GALANT księgowość szczecin

  ROSZKOWSKA-GALANT księgowość szczecin »

  Nasza firma funkcjonuje w oparciu o powszechnie aktualne regulaminy prawa. Trudnimy się w rachunkowości, prawie pracy, kontaktach z ZUS, a dodatkowo doradztwie podatkowym. Biuro podatkowe i rachunkowe Roszkowska-Galant niezmiennie od 1996 roku pomaga kontrahentom w rozwiązywaniu ich kłopotów dotyczących między innymi prowadzenia działalności gospodarczej. Dla klientów indywidualnych oraz biznesowych realizujemy zlecenia związane z: doradztwem podatkowym, prowadzeniem pełnej oraz uproszczonej rachunkowości, kwestiami kadrowo-płacowymi, a również rozliczeniami. Pomagamy np. w odzyskiwaniu VAT za materiały budowlanej. Szczegóły na witrynie internetowej.

  Data dodania: 07 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • SALDO księgowość dąbrowa górnicza

  SALDO księgowość dąbrowa górnicza »

  Biuro Finansowo-Księgowa SALDO z siedzibą w Dąbrowie Górniczej oferuje usługi z zakresu księgowości, kadr i płac i rozliczania księgi przychodów i rozchodów. Ofertę adresujemy do firm jak też do osób prowadzącym działalność. Oferujemy fachową pomoc nowym biznesmenom we wdrożeniu w sprawy podatkowe oraz księgowe. Spośród innych firm o podobnym profilu wyróżnia nas profesjonalizm wynikający m.in. z doskonałej wiedzy naszych specjalistów, a także indywidualnego podejścia do każdego klienta. Pozostajemy do Państwa usług również jako Biuro Usług Płatniczych. Więcej informacji na naszej witrynie internetowej.

  Data dodania: 07 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • GRAŻYNA JABŁOŃSKA biuro podatkowe

  GRAŻYNA JABŁOŃSKA biuro podatkowe »

  Biuro Rachunkowe Grażyny Jabłońskiej istnieje na rynku od 1995 roku i jest wpisane na listę Doradców Podatkowych oraz posiada Licencję Ministra Finansów i obowiązkowe ubezpieczenie. Wszystko to Biuro Rachunkowe Grażyny Jabłońskiej w Gliwicach to wszechstronna obsługa klientów. W celu świadczenia kompleksowych usług na najwyższym poziomie, doradca podatkowy współdziała z prawnikiem, bhp-owcem oraz firmami zajmującymi się ochroną środowiska. Nie zaniedbuje się także aspektów pozyskiwania środków z Unii Europejskiej. Dzięki takiemu nastawieniu i podejściu do klienta, miejsce to cieszy się ogromną popularnością oraz renomą w branży. Za jej doświadczeniem przemawia także fakt, iż istnieje na rynku już blisko dwadzieścia lat. Od samego początku stawia na nieprzerwany rozwój i najwyższy standard współpracy. Rząd zadowolonych klientów to najlepsza reklama. Biuro Rachunkowe Grażyny Jabłońskiej cieszy się ogromnym zaufaniem, co jeszcze bardziej motywuje je do działania i stałego podnoszenia osiągniętych już zdolności. Nie staje w miejscu i zawsze stawia na progres. Szczegóły na stronie internetowej.

  Data dodania: 08 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • M. GETEK księgowość dla firm olsztyn

  M. GETEK księgowość dla firm olsztyn »

  Jesteśmy doświadczonym biurem księgowym. Siedziba naszego przedsiębiorstwa mieści się w Olsztynie. Od początku naszej aktywności zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usługi księgowych i rachunkowych. Działamy stale w oparciu o powszechnie obowiązujące przepisy prawa. Zajmujemy się prowadzeniem księgi dochodów oraz rozchodów, doradztwem podatkowym, rozliczaniem dotacji unijnych, obsługą kadrowo-płacową, a także przedsądową windykacją należności. Proponujemy Państwu pomoc doświadczonego księgowego, doradcy podatkowego i eksperta od kadr oraz płac. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, a zlecenia realizujemy na czas. Więcej na stronie www.

  Data dodania: 08 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • CZYSTE KSIĘGI

  CZYSTE KSIĘGI »

  Biuro rachunkowe Czyste Księgi ma swoją siedzibę w Warszawie. Prowadzi pełen zakres usług księgowych, w tym obsługę kadrowo-płacową, prowadzenie księgi przychodów oraz wszystkie rozliczenia podatkowe. Specjalizuje się w wszechstronnej obsłudze księgowej i prowadzeniu rocznych sprawozdań finansowych dla małych i średnich przedsiębiorstw. Dzięki zatrudnianiu profesjonalnych księgowych z wieloletnim doświadczeniem, jest w stanie sumiennie i na czas wykonać wszelką z usług. Gwarantuje podobnie konkurencyjne ceny z możliwością ich negocjacji zależnie od zakresu realizowanych usług. Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej o obszarze działalności biura, zajrzyj na witrynę.

  Data dodania: 09 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • WIOLETTA WOJCIECH PLUS ryczałt Katowice

  WIOLETTA WOJCIECH PLUS ryczałt Katowice »

  Firma Plus to kompleksowo działające biuro rachunkowo-księgowe. Siedziba naszej firmy mieści się w Katowicach, ale do skorzystania ze stale powiększającej się oferty zapraszamy partnerów z całego województwa. W obsłudze księgowej doradzamy osobom prywatnym, przedsiębiorstwom, a także klientom instytucjonalnym. Zajmujemy się między innymi prowadzeniem ksiąg handlowych, wypracowaniem sprawozdań finansowych, prowadzeniem księgi dochodów i rozchodów, deklaracjami podatkowymi i obsługą kadrowo-płacową. Naszych kontrahentów reprezentujemy przez różnego rodzaju instytucjami publicznymi. Gwarantujemy kompetentną obsługę. Więcej na witrynie internetowej.

  Data dodania: 09 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • CRU Obsługa kadrowa płacowa Poznań

  CRU Obsługa kadrowa płacowa Poznań »

  CRU Centrum Rachunkowości i Ubezpieczeń Sp. z o.o. to zorientowany zespół fachowców, jaki specjalizuje się w obsłudze księgowej także sporych spółek oraz jednoosobowych działalności gospodarczych. mamy wieloletnie doświadczenie w rozliczaniu firm, wskutek czemu świadczymy usługi księgowe na najwyższym poziomie. Nasze Centrum Rachunkowości i Ubezpieczeń absorbuje się dodatkowo prowadzeniem ewidencji kadrowo-płacowej m.in. przygotowywaniem list płac, deklaracji PIT 4, PIT 11, PIT 8, przygotowywaniami deklaracji do ZUS, druków RMUA dla pracowników, zakładaniem akt osobowych, obsługą zwolnień medycznych, urlopów. Szerzej pod adresem internetowym.

  Data dodania: 10 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Agnes rozliczenia płacowe

  Agnes rozliczenia płacowe »

  W Łodzi od wielu lat działa cenione przez klientów biuro rachunkowe Agnes. To firma nowoczesna i otwarta na niestandardowe rozwiązania. Indywidualnie podchodzi do każdego Klienta oraz potrafi się dopasować do jego potrzeb. Oferta biura obejmuje między innymi rozliczenia księgowo-płacowe, w tym naliczanie i prowadzenie ewidencji wynagrodzeń wraz ze sporządzaniem list płac, naliczanie podatku dochodowego od osób fizycznych, a także sporządzanie deklaracji rozliczeniowych oraz przekazywanie do ZUS w formie elektronicznej. Ceny usług wyznaczane są indywidualnie, a uzależnione od ilości dokumentacji do prowadzenia, rodzaju prowadzonej działalności i innych czynników. Więcej na witrynie.

  Data dodania: 18 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • COMPO SYSTEM SP. Z O.O. kadry płace łódź

  COMPO SYSTEM SP. Z O.O. kadry płace łódź »

  Usługi z zakresu obsługi księgowej oraz doradztwa podatkowego świadczy biuro rachunkowe Compo System z Łodzi, działające na rynku od 1994 roku. Biurem zarządza doświadczony doradca podatkowy, a nasi pracownicy to osoby z wieloletnim stażem w prowadzeniu spraw finansowo-księgowych i podatkowych. Nasza oferta z zakresu obsługi księgowej oraz kadrowo-płacowej skierowana jest głównie do małych i średnich przedsiębiorstw, na zlecenie których zajmiemy się pełną ewidencją w podatkowej księdze przychodów i rozchodów. Wszystkie potrzebne dane i zestawienia nasi klienci otrzymują w postaci elektronicznej. Szczegółowe wiadomości o naszym biurze na stronie internetowej.

  Data dodania: 20 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • E-pok - pełna księgowość

  E-pok - pełna księgowość »

  E-pok to firma, której specjalnością jest obsługa księgowa większych i mniejszych podmiotów gospodarczych. Nasze doświadczenie, profesjonalizm oraz kompleksowość usług – od klasycznych rozliczeń, przez sprawy kadrowo – płacowe, aż po pomoc przy zakładaniu spółek, czy pozyskiwaniu funduszy oraz nowoczesne metody pracy to największe zalety. Dodatkowo, zagwarantujemy Ci zdalny dostęp do Twoich dokumentów i jedne z najniższych stawek na rynku. Sprawdź nas już teraz!

  Data dodania: 26 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • DELTA doradztwo księgowe Raszyn

  DELTA doradztwo księgowe Raszyn »

  W Raszynie koło Warszawy ma swoją siedzibę biuro rachunkowe Delta. Rozpoczęliśmy działalność w 1994 roku i od tego czasu zyskaliśmy wielu stałych klientów, jacy są zadowoleni ze świadczonych z naszych usług. Zajmujemy się wszechstronną obsługą księgową i kadrowo-płacową przedsiębiorstw oraz innych podmiotów gospodarczych. Prowadzimy kompleksową dokumentację pracowniczą, w tym rejestrowanie pracowników do ZUS, sporządzanie list płac oraz naliczanie wynagrodzeń. Wszelkie usługi realizujemy zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami oraz po atrakcyjnych cenach. Jeśli chcesz zapoznać się z naszą pełną ofertą, zajrzyj na stronę internetową.

  Data dodania: 10 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Grakon

  Biuro rachunkowe Grakon »

  Potrzebujesz księgowej, która zatroszczy się o rachunkowość w Twojej firmie? Cenisz jakość oraz konkurencyjne ceny? Zdecyduj się wobec tego na sprawdzenie oferty przygotowanej przez biura rachunkowe Grakon.

  Data dodania: 24 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fkwadrat.pl

  Fkwadrat.pl »

  Biuro księgowe Fkwadrat zapewnia swoim klientom z Warszawy pełną obsługę już od ponad 15 lat. Od tego czasu prowadzi ono pełne usługi księgowe i kadrowo-płacowe dla małych i średnich przedsiębiorstw, także w formie spółek, również dla wspólnot mieszkaniowych. Dzięki pomocy biura Fkwadrat twoja firma może działać jeszcze lepiej – ty będziesz mógł skupić się na swojej działalności, a jego pracownicy zajmą się formalnościami. Oferta biura to głównie prowadzenie podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, pełnej księgowości, usług kadrowo-płacowych, także doradztwa podatkowego, wsparcia w windykacji, usług biegłego rewidenta. Wykaz usług z cenami dostępny jest już teraz na stronie internetowej. Wszystkich zainteresowanych współpracą z biurem Fkwadrat zapraszamy na stronę internetową!

  Data dodania: 19 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • KOGNITARIAT - Prowadzenie księgowości

  KOGNITARIAT - Prowadzenie księgowości »

  Kognitariat - biuro świadczące usługi księgowo-podatkowe, istniejące na rynku ponad 20 lat. Jego wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy udzielają klientom wsparcia z zakresu tworzenia firmy i jej prowadzenia. Pomagamy stworzyć całą dokumentację finansowo-podatkową różnego typu spółek oraz klientów indywidualnych. Prowadzimy rozliczenia płac i rozliczenia kadrowe, prowadzimy księgowość (KH i KPiR) oraz tworzymy wszystkie niezbędne dla klienta raporty i sprawozdania. Kognitariat to także doradcy podatkowi i specjaliści w zakresie prawa, którzy dokonują interpretacji prawa podatkowego i pomagają klientom wygrać spory dotyczące podatków i zwrotów. Ponadto biuro księgowo-podatkowe uruchomiło specjalną platformę on-line, pozwalającą korzystać zainteresowanym klientom z e-księgowości. Dzięki niej mają dostęp do własnych danych, w każdym dniu i o każdej godzinie z każdego miejsca.

  Data dodania: 11 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe w Krakowie

  Biuro Rachunkowe w Krakowie »

  Biuro rachunkowe w Krakowie L-Beneficio do każdego klienta podchodzi jednostkowo, profesjonalnie i rzetelnie oferując kompleksową księgowość, doradztwo rachunkowo-finansowe i gospodarcze na wysokim poziomie. Wszystkie usługi księgowe kraków są wykonywane rzetelnie, dbając przede wszystkim o bezpieczeństwo klienta.
  Biuro księgowe L-Beneficio mieści się w centrum Krakowa przy Alejach Słowackiego 17a, pokój 408.

  Data dodania: 26 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kaldera - biuro rachunkowe Warszawa

  Kaldera - biuro rachunkowe Warszawa »

  Skupiasz się w tej chwili na szukaniu dobrego biura rachunkowego w stolicy, jednak nie idzie Ci to najlepiej? Interesującą ofertę odszukasz na poniższej witrynie www, więc koniecznie zdecyduj się tam zajrzeć. Proponowane warunki są istotnie konkurencyjne, zatem nie musisz się obawiać tego, iż za usługi księgowe i doradcze będziesz musiał sporo zapłacić. Przestudiuj materiał opublikowany na witrynie firmowej biura Kalder A, a z pewnością uzyskasz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania. Zawsze także możesz zdecydować się na bezpośredni kontakt oraz wizytę w biurze w celu omówienia szczegółów ewentualnej współpracy.

  Data dodania: 29 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Podatki z biurem rachunkowym TaxExpert

  Podatki z biurem rachunkowym TaxExpert »

  Jeśli pragniesz, by Twój biznes się rozwijał, musisz zatroszczyć się o to, żeby nie można niczego zarzucić Twojej księgowości. Fałszywe dane w dokumentach mogą doprowadzić bowiem do nieprzyjemnych konsekwencji. Nasza firma istnieje już na rynku od pięciu lat i dobrze rozumie chęci swoich stałych klientów. Warto Tax Expert zaufać, ponieważ dzięki nam możecie się skupić się własnej firmie. Zespół Tax Expert złożony jest z doświadczonych pracowników, którzy ciągle kształcą się, by znacznie lepiej zatroszczyć się o Wasze potrzeby. Nasi klienci zawsze są zadowoleni z naszych usług i chętnie współpracują z nami już od dawna.Zachęcamy by wejść na naszą witrynę: taxexpert.com.pl, by dowiedzieć się o wiele więcej na temat szczegółów naszych usług. Pod nrem tel.: (+48) 693 698 488 mogą Państwo uzyskać szczegółowe wiadomości. Możecie również do nas pisać maile: anna.radwan@taxexpert.com.pl. Zawsze odpisujemy. Zapraszamy do odwiedzenia ponadto naszej siedziby pod adresem: Ostrowskiego 30 53-333 Wrocław. Możemy Waszym firmom zaoferować w ramach usług księgowo-podatkowych m.in: prowadzenie rejestrów VAT. Natomiast w ramach usług kadrowo-płacowych możemy Państwu zaoferować np.: przygotowywanie rocznych deklaracji z tytułu podatku dochodowego osób fizycznych.Dbamy o Twoje osobiste rachunki, ale zajmujemy się ponadto papierami Twojej firmy. Dzięki nam prowadzenie biznesu jest po prostu tańsze. Nasi klienci są usatysfakcjonowani naszymi działaniami. W każdym wypadku postępujemy w zgodzie z aktualnymi przepisami. Problemy z urzędami staną się dla Ciebie przeszłością.Jesteśmy w stanie zająć się skomplikowanymi problemami księgowymi, jak i jednorazową pomocą księgową. Pomagamy biznesom różnej wielkości. Warto przeczytać wpisy na naszej witrynie.

  Data dodania: 20 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kpir program SKP mała księgowość

  Kpir program SKP mała księgowość »

  Księgowość to jeden z najbardziej podstawowych elementów każdej prawidłowo funkcjonującej firmy. Od sprawności kierowania nią w istotnym stopniu zależy to, czy dane przedsiębiorstwo będzie w stanie zagwarantować swemu właścicielowi rzeczywiście zadowalające zyski. Nie jest to jednak prosta sprawa, gdyż księgowość najczęściej stanowi bardzo rozbudowaną dziedzinę. W jaki więc sposób można sobie poradzić z szeregiem trudności i ogromnymi stosami dokumentów, jakie zwykle są z tym związane ? Odpowiedzią mogą być narzędzia takie jak mała księgowość program SKP - Super Księga Podatkowa. Ta proste na pozoru aplikacja jest bardzo przydatna dla wszystkich przedsiębiorców.
  Kpir program SKP mała księgowość mieści w sobie wszystkie funkcje, jakie tylko mogą być konieczne do sprawnego zarządzania księgowością w konkretnej firmie. Bardzo wiele na temat jego funkcjonalności mówi sam tylko fakt, że jest on dostępny w dwóch wersjach: dla przedsiębiorstw oraz dla biur rachunkowych. W przypadku tych drugich stuprocentowa niezawodność jest niezwykle istotna, gdyż biura takie zazwyczaj ponoszą odpowiedzialność za swoich klientów. Ten kpir program księgowy może być bardzo użyteczny także dla przedsiębiorców. Nie jest on szczególnie skomplikowany w obsłudze, zatem właściwie każdy będzie mógł sobie z nim poradzić.
  Jak zatem widać, mała księgowość program Super Księga Podatkowa może być niesamowicie pomocnym narzędziem zarówno w przedsiębiorstwie, jak i w biurze rachunkowym. Jeśli ktoś chce w jak największym stopniu ułatwić sobie prowadzenie swojej działalności gospodarczej, to jak najbardziej powinien zainteresować się nim bliżej. Warto sięgnąć po wersję testową, która w okresie dwóch miesięcy jest za darmo, i sprawdzić jak działa i jak użyteczny jest ten kpir program księgowy.

  Data dodania: 10 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • BDB-Agos - Księgowość dla firm

  BDB-Agos - Księgowość dla firm »

  Jeśli szukasz profesjonalistów, którzy zajmą się rachunkowością i poprowadzą księgi rachunkowe w Twojej firmie, skontaktuj się z naszą firmą BDB-AGOS. Prowadzimy księgowość pełną, częściową oraz świadczymy usługi "in house". Nasze usługi świadczymy także w języku angielskim i hiszpańskim. Zapraszamy do kontaktu wszystkie przedsiębiorstwa z Łodzi, ale również z całego kraju. Razem ułożymy wspólną ścieżkę współpracy.

  Data dodania: 15 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • AKRO usługi rachunkowe warszawa centrum

  AKRO usługi rachunkowe warszawa centrum »

  Jesteśmy biurem księgowym z długoletnimi tradycjami. W branży usług rachunkowych istniejemy i prężnie rozwijamy się od 1995 roku. Naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę księgową i kadrowo-płacową. Wszelkie usługi realizujemy rzetelnie, terminowo, z zachowaniem najwyższej staranności i poufności. Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych oraz ksiąg przychodów i rozchodów. Prowadzimy ewidencje VAT, przygotowujemy sprawozdania finansowe i zeznania roczne. Udzielamy też porad podatkowych, które obejmują m.in. stały nadzór podatkowy oraz opinie, analizy oraz konsultacje podatkowe. Więcej na stronie internetowej.

  Data dodania: 24 03 2016 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3 · 4 · następna strona »

Biura rachunkowe - nowa strona:

Adres:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki