Rombor - 
łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe


Podkategoria: Biura rachunkowe

« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Comarch CDN Optima, CDN XL, usługi IT

  Comarch CDN Optima, CDN XL, usługi IT »

  ERP Studio to firma zajmująca się sprzedażą oraz wdrażaniem systemów do zarządzania przedsiębiorstwem. Zajmujemy się również kompleksową obsługą informatyczną firm. Wdrażamy produkty Comarch Optima, Wdrożenia CDN-XL, iBard24, iSklep24, iKsięgowość24, iOptima24, iFaktury24. ERP Studio znajduje się w Częstochowie, świadczy usługi na terenie całego województwa śląskiego a także na terenie polski. Naszą ambicją jest oferowanie Klientom wysokiej jakości sprzętu i oprogramowania informatycznego połączone z doradztwem w zakresie rozwiązań technologicznych oraz biznesowych. Naszą misją jest nie tyle odpowiadanie na potrzeby naszych Klientów, ile wręcz wyprzedzanie ich oczekiwań oraz rekomendowanie najbardziej optymalnych rozwiązań usprawniających procesy biznesowe

  Data dodania: 22 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Gdynia Pogórze

  Biuro rachunkowe Gdynia Pogórze »

  Księgowa, doradca podatkowy - biuro rachunkowe Gdynia Pogórze. Świadczymy usługi księgowe dla firm. Zobacz więcej - charakteryzuje nas wysoka jakość usług. Atrakcyjne warunki oraz korzystna cena - skorzystaj z okazji. Księgowa Gdynia trójmiasto - doradztwo podatkowe, rozliczenia PIT, kadry i płace. Zapraszamy do nas - działamy szybko i sprawnie, zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze. Biura rachunkowe, księgowość Gdynia - profesjonalne biuro księgowe Gdynia, Kosakowo, Pogórze, Trójmiasto. Reprezentowanie Klienta przed Urzędem Skarbowym i ZUS. Pełna księgowość - biuro rachunkowe, księgowe Gdynia. Kliknij, zobacz dalej i sprawdź nas.

  Data dodania: 11 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Millenium

  Biuro rachunkowe Millenium »

  Biuro rachunkowe Millenium - nasz obszar działania to Rumia, Gdynia, Reda, Wejherowo. Usługi księgowe dla przedsiębiorstw i firm jednoosobowych. Obsługa księgowa firm, doradztwo podatkowe, rozliczenia PIT, kadry i płace. Zobacz więcej informacji na nasze stronie - kliknij w link, Wypróbuj i sprawdź nas teraz. Biuro rachunkowe Rumia i Reda.

  Data dodania: 18 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Konin

  Biuro Rachunkowe Konin »

  "Financial Service" to biuro księgowo-finansowe, zajmujące się m.in. kartami podatkowymi, ryczałtem, książką przychodów i rozchodów, rejestrem VAT. Specjaliści doradzą w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania, jak również sporządzą biznes plan, wnioski o dotacje, wnioski kredytowe, sprawozdania do Urzędu Statystycznego. Dla osób nie prowadzących działalności gospodarczej biuro świadczy roczne rozliczenie podatku dochodowego, korekty rozliczenia rocznego z wyjaśnieniem, zwrot VAT z tytułu remontu mieszkania lub budowy domu oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów prawnych i podatkowych. Biuro księgowo-finansowe Konin, ul. Energetyka 3/14, tel. (63) 242 00 58. Zapraszamy!

  Data dodania: 16 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Tarnowskie Góry

  Biuro rachunkowe Tarnowskie Góry »

  Pisanie prac Śląsk to profesjonalna usługa oferowana przez biuro szkoleniowe Subito, które zajmuje się pisaniem prac dyplomowych, magisterskich czy też zaliczeniowych. Nasza kadra zapewnia Państwu poprawnie napisaną pracę tematyczną, która zostanie napisana z zachowaniem terminu i poprawnością merytoryczną. Ponadto nasza oferta mieści w sobie prowadzaniem kursów, szkoleń i korepetycji, a w tym prowadzimy korepetycje rachunkowość. Korepetycje rachunkowość cieszą się szczególną popularnością wśród uczniów i studentów, którzy napotkali na trudności w czasie swojej nauki zagadnień z księgowości i rachunkowości. Zapraszamy do współpracy, jak i do składania zapytań ofertowych. Nasi specjaliści z zakresu księgowości, którzy udzielają korepetycji z rachunkowości, na co dzień zajmują się profesjonalnym prowadzeniem księgowości wielu firm, co stanowi usługę naszego biura rachunkowego Tarnowskie Góry. Biuro rachunkowe Tarnowskie Góry mieści się w gmachu naszej firmy i prowadzi kompleksową obsługę księgową firm, począwszy od prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, aż po rozliczanie podatków i wypełnianie spraw kadr i płac. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 25 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Śląsk

  Biuro rachunkowe Śląsk »

  Biuro rachunkowe Tarnowskie Góry, z siedziba w samym centrum tegoż miasta, od wielu już lat zajmuje się rzetelnym wypełnianiem swoich usług księgowych i rachunkowych. Nasze biuro rachunkowe jest tworzone przez profesjonalistów, którzy z poczucia pasji należycie zajmują się prowadzeniem księgowości Państwa firm. Biuro rachunkowe swoje usługi księgowe kieruje także do osób, które nie mają jeszcze własnej działalności gospodarczej, a którą chcą założyć i potrzebują wsparcia w tym zakresie. Osobom takim niesiemy pomoc także w zakresie doboru opodatkowania. Biuro rachunkowe Śląsk zajmuje się prowadzaniem ksiąg przychodów i rozchodów, wszelkich ewidencji czy też rozliczeniem podatków i spraw kadr i płac. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 25 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • ASTA Wdrożenie comarch optima

  ASTA Wdrożenie comarch optima »

  P.U.H. Asta Sp. z o.o. ma w swoim portfolio klientów korporacyjnych, a także niewielkie działalności gospodarcze prowadzone przez indywidualne osoby. Świadczymy kompleksowe usługi z obrębu kalkulowania ksiąg przychodów i rozchodów, księgowości uproszczonej a także kart podatkowych. Nasze wykwalifikowane rachunkowe podołają także w ustanowieniu działalności gospodarczej i rejestracji spółki z o.o. i innych. Dla naszych klientów zapewniamy zupełne wsparcie przy pozyskaniu kredytów bankowych oraz ubezpieczeń i usług informatycznych. Nasze księgowe charakteryzuje praktyki w obsłudze kontrahenta. Wszelkie informacje przystępne na naszej witrynie internetowej.

  Data dodania: 18 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe - Hanna Kuć

  Biuro rachunkowe - Hanna Kuć »

  Biuro Rachunkowe Hanna Kuć zajmuje się obsługą małych i średnich podmiotów. Świadczy usługi księgowe jak i sprawy pracownicze i kadrowe. Pracownicy biura to osoby z wieloletnim doświadczeniem w pracy księgowego. Biuro księgowe mieści się w Warszawie na Pradze Południe. Misją firmy jest to aby klienci nie płacili żadnych kar podatkowych w okresie współpracy.

  Data dodania: 29 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • SIGMA Urszula Zygadło biura rachunkowe

  SIGMA Urszula Zygadło biura rachunkowe »

  Firma Sigma to Biuro Rachunkowe w Gorzowie Wielkopolskim, którego właścicielem jest Urszula Zygadło. Biuro to prowadzi działalność rachunkowo - finansową w oparciu o licencję nr 23332/01. Sigma zapewnia klientom przejęcie od nich czynności związanych z administracją kadrową, płacową czy też księgowością. Okazały zakres usług Biura Sigma pozwala podmiotom gospodarczym ograniczyć koszty utrzymania w firmie dodatkowego stanowiska. Sigma bowiem trudni się chociażby prowadzeniem ksiąg przychodów i rozchodów, ksiąg rachunkowych, wszelkimi rozliczaniami ZUS i US, rejestracją działalności gospodarczych, ewidencją środków trwałych, rejestracją sprzedaży i zakupów. Więcej informacji na stronie:

  Data dodania: 10 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Baltic Accountants and Consultants

  Baltic Accountants and Consultants »

  Istniejące na rynku od 1990 roku profesjonalne biuro rachunkowe Baltic Accountants and Consultants to niewątpliwie lider na w branży. Tajemnicą tego sukcesu jest właściwe podejście do każdego klienta, a także ciągłe utrzymywanie najwyższego poziomu oferowanych usług. Wychodząc vis-a-vis oczekiwaniom, właścicieli małych firm, jak i dużych przedsiębiorstw, biuro BAAC posiada szeroką ofertę usług, w skład której wchodzi: prowadzenie różnorodnych ewidencji księgowych, sporządzanie bilansu, rachunku zysków i strat, jak również obsługa kadr w sferze przygotowania list płac, deklaracji, umów itd. Stały kontakt ze swoimi podopiecznymi, daje komfort i poczucie bezpieczeństwa każdemu klientowi. Więcej informacji na stronie:

  Data dodania: 03 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Legalis - łódzkie biuro rachunkowe

  Legalis - łódzkie biuro rachunkowe »

  Biuro Rachunkowe VatPit oferuje pełną obsługę podmiotów gospodarczych oraz osób prawnych. Prowadzimy księgi podatkowe, kadry, rozliczenia ZUS, sprawozdania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej biurolegalis.com

  Data dodania: 23 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Tarnowskie Góry

  Biuro rachunkowe Tarnowskie Góry »

  Biuro rachunkowe Tarnowskie Góry zajmuje się profesjonalną obsługą księgową firm polskich i zagranicznych. Rozpoczęcie współpracy z naszym biurem rachunkowym będzie dla Państwa firmy krokiem naprzód, dzięki któremu zyska ład i porządek w sprawach księgowych. Nasi eksperci zajmą się prowadzeniem księgowości i ewidencji Państwa firmy. Zarazem w zakresie naszych usług mieści się prowadzenie spraw kard i płac oraz rozliczanie podatków. Zawsze z uwaga śledzimy wszelkie doniesienia z rynków finansowych i dzielimy się nimi z naszymi klientami, dla których organizujemy także szkolenia z księgowości, gdy wyrażają chęć samodzielnego prowadzenia księgowości w swojej firmie

  Data dodania: 09 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo podatkowe Poznań

  Doradztwo podatkowe Poznań »

  Biuro doradztwa podatkowego Taxprofit Sp. z o.o. oferuje świadczenie usług w zakresie pełnej księgowości. W ofercie znajdziecie Państwo prowadzenie rozliczenia z ZUS, US. Przedstawione nasze biuro rachunkowe tworzą ludzie, którzy posiadają odpowiednie kwalifikację.

  Data dodania: 16 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Audyt podatkowy, korzyści.

  Audyt podatkowy, korzyści. »

  Specjalistyczna obsługa prawna, finansowa czy księgowa - tylko w firmie ABC Audit. Wszelkie niezbędne informacje o naszej firmie znajdziecie Państwo na naszej stronie www. Chcesz przeprowadzić audyt podatkowy w swojej firmie? Sprawdź koniecznie naszą ofertę. Jesteśmy biurem rachunkowym, które działa na ternie całej Wielkopolski. Dla naszych klientów, tych obecnych oraz potencjalnych jesteśmy osiągalni w biurze przy ulicy Paderewskiego w Poznaniu.

  Data dodania: 20 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Krolltax.com, Doradztwo podatkowe Poznań

  Krolltax.com, Doradztwo podatkowe Poznań »

  Krolltax.com - oferujemy pomoc firmom z najróżniejszych branż. Doradca finansowy zawsze czeka by Tobie doradzić.
  Nasza oferta zawiera pełen zakres usług finansowo-księgowych oraz praktyczne doradztwo podatkowe.

  Data dodania: 07 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe Wrocław

  Biuro księgowe Wrocław »

  Zapraszamy do naszego biura rachunkowego we Wrocławiu, obsługującego także drobnych przedsiębiorców jak i duże firmy. Wyśmienicie zdajemy sobie sprawę, że efektywna i fachowa księgowość w przypadku jakiegokolwiek klienta jest nadzwyczaj istotna, stąd także staramy się mieć jak najlepszy kontakt z naszymi interesantami. Oferujemy nowoczesne rozwiązania, których nie odszukasz u konkurencji. Gwarantujemy pełen profesjonalizm w korzystnej cenie.

  Data dodania: 05 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Podatki i ubezpieczenia - Katowice

  Podatki i ubezpieczenia - Katowice »

  Przyjmujemy, że w naszym Centrum Finansowym to usługobiorca jest bardzo ważny. Biorąc to pod uwagę zabiegamy o to, aby księgowość w Twojej firmie była prowadzona na wysokim poziomie, dlatego też stale wzrasta ilość zadowolonych usługobiorców. Na co dzień spotykamy się z różnymi sytuacjami, które wymagają znajomości wielu przepisów. Posiadamy licencję Ministerstwa Finansów w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych, w związku z powyższym jesteśmy zobowiązani do osiągania najlepszych rezultatów w dziedzinach związanych z kadrami, płacami, i rachunkowością. Nasze kwalifikacje i zdobyte doświadczenie pozwalają służyć rzetelną konsultacją w zakresie kierowania spółkami, stowarzyszeniami, agencjami, itp. Śląskie Centrum Finansowe narodziło się na podstawie serii badań rynkowych i doświadczeń w zakresie prawa oraz podatków. Układając ofertę mieliśmy pełne rozeznanie na zapotrzebowanie kontrahentów w obrębie usług księgowych i ubezpieczeń. Tak skonstruowana propozycja oddziałuje na coraz to większą rzeszę kontrahentów, ponieważ sprawujemy nadzór nad tym, aby była zrozumiała i spełniała wymogi także jednocześnie najbardziej wymagających kontrahentów. W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku prowadzimy więc obsługę firm w zakresie sporządzania deklaracji dla Urzędów Skarbowych ZUS, GUS i w wielu innych dziedzinach. Pomożemy również Tobie na początku prowadzenia firmy, bo z doświadczenia wiemy, że niektóre procedury są bardzo trudne szczególnie dla osób, które rozpoczynają swoją pierwszą działalność gospodarczą.Jeśli chcesz wiedzieć więcej to wejdź na w naszą stronę internetową, lub odwiedź nas osobiście - Śląskie Centrum Finansowe Sp. z o. o. ul. Żwirki i Wigury 27 40-063 Katowice. W celu uzyskania obszerniejszych informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Jesteście Państwo mile widziani codziennie w godzinach otwarcia naszej firmy od 9:00 do 17:00.

  Data dodania: 05 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • OMNIBUS Doradztwo podatkowe szczecin

  OMNIBUS Doradztwo podatkowe szczecin »

  Kancelaria Doradztwa Podatkowego Omnibus ze Szczecina rekomenduje swoje usługi, które świadczy cały czas już od 1993 r. Trudnimy się w szeroko pojętym doradztwie podatkowym oraz usługowym prowadzeniem ksiąg. Gwarantujemy ponadto prowadzenie księgowości w trybie zdalnym. Legitymujemy się Świadectwem Kwalifikacyjnym nr 7170/98 wydanym przez Ministra Finansów. Jest ono dokumentem, jaki uprawnia do tego, abyśmy mogli proponować usługowe prowadzenie ksiąg podatkowych oraz rachunkowych. zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Zapewniamy terminowość oraz kompleksowe realizacje zleceń. Więcej na witrynie internetowej.

  Data dodania: 02 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • KRUPICKA ANNA deklaracje cit białystok

  KRUPICKA ANNA deklaracje cit białystok »

  Specjalizacją białostockiego Biura Rachunkowego Anna Krupicka jest zbiorowa obsługa księgowa lub rachunkowa małych i średnich przedsiębiorstw. Osoba kierująca firmą dysponuje uprawnieniami do kierowania usługowej aktywności księgowej, zatwierdzonymi Certyfikatem Ministerstwa Finansów. Zasięg usług obejmuje m.in. poparcie w zakładaniu firmy, ewidencję środków trwałych oraz wyekwipowania, prowadzenie spraw kadrowo-płacowych lub rozliczenia zwrotu podatku VAT od półproduktów budowlanych. Nasze Biuro Rachunkowe prowadzi także specyfikację z zakresu BHP, opracowuje programy kont i reguł polityki księgowości, a także obsługuje sprawozdania GUS. Więcej szczegółów mieści się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 03 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Akro-Silesia księgowość Katowice

  Akro-Silesia księgowość Katowice »

  Akro-Silesia to profesjonalne biuro rachunkowe zajmujące się księgowością i rachunkowością dla firm. Świadczymy usługi księgowe, prowadzimy księgi rachunkowe, robimy raporty finansowe, przygotowujemy wnioski kredytowe i świadczymy inne usługi z zakresu rachunkowości i księgowości. Naszą misją jest prowadzenie takiej księgowości, która sprawi, że nasz klient zyska zarówno czas i pieniądze. W imieniu klienta możemy również reprezentować jego interesy przed ZUS i Urzędem Skarbowym. Stawiamy na jakość usług, dlatego wszyscy nasi pracownicy posiadają wyższe wykształcenie o profilu ekonomicznym. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 04 07 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Biura rachunkowe - nowa strona:

Adres:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki