Rombor - 
łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe


Podkategoria: Telefony

 • Luksusowe telefony VERTU

  Luksusowe telefony VERTU »

  Telefony Vertu - sklep z prestiżowymi i luksusowymi telefonami komórkowymi firmy VERTU. Najniższe ceny, najwyższa jakość. Tu kupisz telefony Vertu, GoldVish i TAG Heuer. Dzięki bezpośredniemu importowi od producentów, możemy zaoferować Ci najniższe ceny tych luksusowych telefonów Vertu, Gold Vish i TAG Heuer

  Data dodania: 30 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Litel - HURTOWNIA BATERIE

  Litel - HURTOWNIA BATERIE »

  Importer i hurtownia oferująca akumulatorki oraz baterie wiodących producentów.
  W ofercie mamy m. in. produkty takich marek jak:
  Duracell, Energizer, Maxell, Philips, Sanyo, Varta, Verbatim czy Panasonic.

  Data dodania: 27 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Stotel - Telefony komórkowe

  Stotel - Telefony komórkowe »

  Jeżeli chcesz nabyć bądź sprzedać telefon komórkowy we Wrocławiu, zapraszamy do naszego salonu telefonów komórkowych. Posiadamy nadzwyczaj szeroki wybór aparatów telefonicznych w rozmaitych cenach, od tych najtańszych po nowości. Każdemu wyszukamy telefon jakiego potrzebuje. Oprócz sprzedaży, zaprzątamy się też serwisem telefonów, stąd jeżeli twój telefon nie działa z niewiadomych Ci przyczyn skontaktuj się z nami. Zapraszamy!

  Data dodania: 26 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Telefon internetowy

  Telefon internetowy »

  W dobie różnorodnych akcji promocyjnych, nawału spotów reklamowych słowo „darmowe” jest już tak powszechne, że straciło swoją siłę przekonywania. Często do darmowej usługi jest przypisanych kilka obligatoryjnych do wykupienia usług płatnych i tym samym deklarowana „bezpłatność” jest tylko chwytem marketingowym. Zupełnie inaczej sprawa wygląda w przypadku oferty telefonii internetowej HaloNet. Operator w kilku usługach podkreśla, że są one darmowe i tak faktycznie jest. Sprawdźmy to.
  Darmowe rozmowy – mogą je realizować między sobą posiadacze konta oraz numeru w HaloNet. Konto jest bezpłatne, a pierwszy numer kosztuje tylko 1 zł / rok. Jeśli dwie osoby prowadzą ze sobą rozmowę telefoniczną i spełniają ww. warunki ich rozmowa, obojętnie ile by trwała, jest bezpłatna.
  Bezpłatne telekonferencje – sytuacja identyczna jak wyżej, z tą różnicą, że w rozmowie mogą uczestniczyć nie dwie ale nawet trzydzieści osób. Jeśli każda z nich posiada konto i numer w HaloNet, mogą prowadzić ze sobą darmowe rozmowy w ramach systemu telekonferencyjnego HaloNet.
  Darmowe wideokonferencje – to usługa wprowadzona w połowie 2012 roku. Mogą z niej korzystać posiadacze konta w telefonii HaloNet. Jak już pisaliśmy, założenie, aktywacja i posiadanie konta są bezpłatne. Korzystanie z pokoju wideokonferencyjnego również. W wirtualnym pokoju może przebywać do dwudziestu pięciu osób, które mają możliwość kontaktowania się ze sobą w opcjach: wideo, audio oraz czatu. Oprócz samej komunikacji uczestnicy wideokonferencji mogą oglądać wspólnie filmy z serwisu YouTube, pisać na tablicy czy przeglądać dokumenty.
  Warto zapoznać się z pełną ofertę usługi HaloNet, sprawdzić jak działa telefon internetowy i skorzystać z opcji, które spełniają Państwa aktualne zapotrzebowania, zwłaszcza że wiele z nich jest bezpłatnych albo oferowanych po bardzo atrakcyjnych stawkach cenowych, jednak przy zachowaniu odpowiednio wysokiej jakości.

  Data dodania: 27 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Serwis, naprawa telefonów Samsung Warszawa

  Serwis, naprawa telefonów Samsung Warszawa »

  Serwis, naprawa telefonów Samsung Warszawa, woj. mazowieckie znajdziesz w TelHelp. Naprawa telefonów wielu marek, naprawa i serwis tabletów a także możliwość zakupienia akcesoriów do telefonów, takich jak np. etui zachęcają do odwiedzenia serwisu telefonów komórkowych TelHelp na Ochocie w Warszawie, w pobliżu Woli i Mokotowa. Serwis, Naprawa telefonów Samsung Warszawa wykonywany jest przez doświadczonych specjalistów w oparciu o najlepsze części.

  Data dodania: 20 01 2020 · szczegóły wpisu »

Telefony - nowa strona:

Adres:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki